Otwock / Karczew 28.09.2019

Mała Liga Maraton 2019 3#

Wyniki ADVENTURE – JEDNA RUNDA

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Czas sum.Różnica
161LEWANDOWSKI BartłomiejWarszawaBike StoreMasters II 1979-1970 – 100:23:28.738 / 1 00:41:56.826 / 1 01:05:25.56400:00:00
2364PUŹ MaciejWarszawaOnBikes Sport teamMasters I 1989-1980 – 100:26:24.627 / 4 00:40:02.399 / 2 01:06:27.02600:01:01
3359POSADZY TomaszStara WieśPruszyński Cycling TeamMasters II 1979-1970 – 200:26:25.796 / 5 00:40:01.442 / 3 01:06:27.23800:01:01
4136MAZUREK SławomirŻYRARDÓWTREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – 300:27:06.177 / 6 00:41:44.533 / 4 01:08:50.71000:03:25
573CHMIELEWSKI CezaryWarszawaBike Salon TeamMasters III 1969-1965 – 100:25:42.560 / 3 00:43:11.488 / 5 01:08:54.04800:03:28
6371JAROSŁAWSKI MaciejWarszawaWarszawski Klub KolarskiJunior Młodszy 2003-2004 – 100:27:51.410 / 8 00:42:47.896 / 6 01:10:39.30600:05:13
7177OLSZEWSKI KrzysztofOTWOCKBike Salon TeamMasters I 1989-1980 – 200:27:53.786 / 9 00:42:53.480 / 7 01:10:47.26600:05:21
8173NOWICKI RafałMIŃSK MAZOWIECKIMińska Grupa RowerowaJunior – 2001-2002 – 100:27:51.037 / 7 00:43:06.136 / 8 01:10:57.17300:05:31
9375SKÓRA ArturMarkiMCP Bike TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 100:27:54.359 / 10 00:43:09.544 / 9 01:11:03.90300:05:38
1054TROINSKI JacekWarszawaBike Salon TeamMasters II 1979-1970 – 400:25:40.575 / 2 00:46:26.943 / 10 01:12:07.51800:06:41
11360ABRAMEĆ PiotrWarszawabrakMasters I 1989-1980 – 300:28:29.779 / 13 00:43:56.162 / 11 01:12:25.94100:07:00
12374ŚWIDERSKI TadeuszNOWY DWÓR MAZ.TYMBUDMasters III 1969-1965 – 200:28:28.709 / 12 00:43:57.257 / 12 01:12:25.96600:07:00
13188KALLAS ArkadiuszWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 500:28:16.188 / 11 00:45:13.035 / 13 01:13:29.22300:08:03
14164KĘDZIOREK PiotrWarszawaBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 200:28:39.643 / 14 00:44:51.601 / 14 01:13:31.24400:08:05
1552KUCZEWSKI TomaszWarszawaTREZADO WOLFPACKMasters IV – 1964 i starsi – 100:28:46.487 / 15 00:44:45.443 / 15 01:13:31.93000:08:06
1680CHOJECKI MichałOtwockbrakMasters II 1979-1970 – 600:29:59.100 / 17 00:46:01.081 / 16 01:16:00.18100:10:34
17141WĘGRZYNOWSKI MariuszOtwockBike Salon TeamMasters II 1979-1970 – 700:29:58.498 / 16 00:46:34.460 / 17 01:16:32.95800:11:07
18373KORZENIEWSKI BartoszJózefówAK - SPEDELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 300:30:40.249 / 19 00:47:12.052 / 18 01:17:52.30100:12:26
19290SŁODZIŃSKI ArturWarszawabrakMasters I 1989-1980 – 400:30:02.301 / 18 00:48:08.155 / 19 01:18:10.45600:12:44
20169MISZCZAK SławomirWarszawaPolski Klub MTB Masters I 1989-1980 – 500:30:58.784 / 20 00:47:58.832 / 20 01:18:57.61600:13:32
21367WOLNY PiotrWarszawaE-POINT BIKE TEAMMasters I 1989-1980 – 600:31:02.244 / 22 00:48:28.509 / 21 01:19:30.75300:14:05
22117GARBOLIŃSKI TomaszWarszawabrakMasters I 1989-1980 – 700:31:00.187 / 21 00:48:33.977 / 22 01:19:34.16400:14:08
23199KORZENIEWSKI TomaszLegionowobrakMasters II 1979-1970 – 800:32:39.840 / 27 00:50:13.037 / 23 01:22:52.87700:17:27
24 / 1162KURMANOWSKA IzabelaPiaseczno Polski Klub MTB ELITA Kobiet – 1990-2000 – 100:32:46.138 / 30 00:50:13.824 / 24 01:22:59.96200:17:34
25121PLISZKA JacekwarszawaOnBikes Sport teamMasters I 1989-1980 – 800:32:19.746 / 26 00:50:45.947 / 25 01:23:05.69300:17:40
26142SZUCHNIK SebastianKątyTS MERAN OTWOCKMasters I 1989-1980 – 900:32:41.085 / 28 00:50:31.712 / 26 01:23:12.79700:17:47
27362BOROWSKI ŁukaszJANÓW PODLASKIbrakMasters I 1989-1980 – 1000:33:02.452 / 33 00:50:11.981 / 27 01:23:14.43300:17:48
28166CIAŚ PrzemysławJózefówTS MERAN OTWOCKMasters II 1979-1970 – 900:32:44.251 / 29 00:50:30.928 / 28 01:23:15.17900:17:49
29397BINKOWSKI JaroslawWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 1000:32:59.290 / 32 00:51:14.763 / 29 01:24:14.05300:18:48
30176KOZIOŁ KamilJózefówbrakMasters I 1989-1980 – 1100:31:57.430 / 24 00:53:14.135 / 30 01:25:11.56500:19:46
3127FILA RobertOtwockbrakMasters II 1979-1970 – 1100:33:45.959 / 34 00:51:39.806 / 31 01:25:25.76500:20:00
32355RDZANEK IgorŁÓdźbrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 400:31:58.475 / 25 00:54:55.460 / 32 01:26:53.93500:21:28
33165AUGUSTYNOWICZ PawełWarszawaWarszawski Klub KolarskiMasters III 1969-1965 – 300:33:58.718 / 35 00:53:14.060 / 33 01:27:12.77800:21:47
34304ADAMCZUK MarcinWarszawaPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAMMasters II 1979-1970 – 1200:32:57.673 / 31 00:54:15.403 / 34 01:27:13.07600:21:47
35 / 2347ZDUNIAK SylwiaWarszawa mybike.plLadies I - 1989- 1980 – 100:34:39.207 / 38 00:54:49.206 / 35 01:29:28.41300:24:02
36356RDZENEK PawełŁÓdźbrakMasters II 1979-1970 – 1300:34:30.980 / 36 00:55:49.696 / 36 01:30:20.67600:24:55
37 / 350CZERSKA-KRYSIK AgnieszkaStefanówka Bike Salon TeamLadies I - 1989- 1980 – 200:34:37.808 / 37 00:56:42.142 / 37 01:31:19.95000:25:54
38251PAZURA PatrykOtwockbrakJunior – 2001-2002 – 200:36:23.082 / 40 00:57:36.170 / 38 01:33:59.25200:28:33
39372POPIS MaciejDĄBRÓWKATS MERAN OTWOCKMasters II 1979-1970 – 1400:36:19.352 / 39 00:57:52.529 / 39 01:34:11.88100:28:46
40376ŚWIDERSKI CyprianWarszawaTREZADO WOLFPACKJunior Młodszy 2003-2004 – 200:31:22.226 / 23 01:06:53.529 / 40 01:38:15.75500:32:50
41 / 4149OKULJAR AleksandraWarszawabrakLadies I - 1989- 1980 – 300:37:28.754 / 42 01:01:03.273 / 41 01:38:32.02700:33:06
42 / 5134IDZIKOWSKA DanutaOtwockbrakLadies I - 1989- 1980 – 400:37:21.221 / 41 01:05:39.054 / 42 01:43:00.27500:37:34
43 / 6171BRYŁKA KatarzynaWarszawaOnBikes Sport teamLadies I - 1989- 1980 – 500:39:57.708 / 45 01:03:11.744 / 43 01:43:09.45200:37:43
44 / 7185MAJOREK ZofiaCzaplinekPolski Klub MTB Ladies I - 1989- 1980 – 600:38:52.354 / 44 01:04:20.440 / 44 01:43:12.79400:37:47
45370MIASEK PiotrJózefówbrakJunior Młodszy 2003-2004 – 300:38:44.206 / 43 01:06:03.668 / 45 01:44:47.87400:39:22
46378LESZEK MichałOtwockbrakJunior – 2001-2002 – 300:40:25.542 / 46 01:08:54.989 / 46 01:49:20.53100:43:54
Nie wystartowało 85 uczestników
DNS*161ADAMIEC KamilTarczynbrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*444ANDRZEJCZUK AdamWarszawaBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*426BALCERZAK PawełWOLA-RAWSKAINEOSMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*411BARABASZ MichałJózefówBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*152BARDYSZEWSKA AnnaWarszawabrakLadies I - 1989- 1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*293BARTOŃ MarekMińsk MazowieckibrakMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*
DNS*446BIENIADA MarcinWarszawaWILDBORN E SYSTEMMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*386BLACH MariuszPILAWASTANWEX II TeamMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*
DNS*294BRONIKOWSKI PrzemysławWIĄZOWNAMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*279BRZEŚKIEWICZ ArkadiuszMińsk MazowieckiMińska Grupa RowerowaMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*277BUJAK WojciechJelenia GóraDaj w łapę MTB teamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*429CIEŚLAK KonradOtwockbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*324DĄBROWSKI MichałWarszawaFANAUTOMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*138DORSZ JacekWarszawaKamyk Radzymin MTB TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*418GĄSIEWSKA MagdalenaWarszawabrakLadies I - 1989- 1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*216GODLEWSKI DominikWarszawaWarszawski Klub KolarskiJunior Młodszy 2003-2004 – DNS*DNS*DNS*
DNS*401GOŁOWICZ AndrzejMIŃSK MAZOWIECKISTANWEX II TeamMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*399GOŁOWICZ MaciejMIŃSK MAZOWIECKISTANWEX II TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*413GRAMANN AndrzejKrubinbrakMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*391GREGOROWICZ JakubWarszawaKamyk Radzymin MTB TeamJunior Młodszy 2003-2004 – DNS*DNS*DNS*
DNS*389GREGOROWICZ KatarzynaWarszawaBike Salon TeamLadies II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*16GRUCA KarolinaWarszawaGOLDENSUBMARINE RACING TEAMLadies II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*270GRUDNA MonikaWARSZAWAALLTOP STAG TEAMLadies I - 1989- 1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*70GRUDNIEWSKI TomaszOtwockbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*281GRZESZCZAK BogusławOtwockS.N.KlasykMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*154GWADERA KatarzynaWarszawaRunners Team ENEL-SPORTLadies I - 1989- 1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*301HILCZER PiotrBike ConceptMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*
DNS*184JANOTA BłażejBelsk DużyWGR TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*289JĘDRZEJCZYK AnnaOtwockAK - SPEDELITA Kobiet – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*415KACZOROWSKI AleksanderSikoryWieliszew Heron teamMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*167KLEPS MichałOtwockBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*189KOPEĆ PawełMińsk MazowieckiMińska Grupa RowerowaMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*18KRAMSKA-DORSZ KatarzynaWarszawaKamyk Radzymin MTB TeamLadies I - 1989- 1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*421KRUPA AndrzejOtwockbrakMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*422KRUPA EmilOtwockbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*310KUCHCIK FilipWarszawaWarszawski Klub KolarskiJunior Młodszy 2003-2004 – DNS*DNS*DNS*
DNS*174KUCHNIEWSKA BeataJózefów mybike.plLadies III – 1969 i starssze – DNS*DNS*DNS*
DNS*412KUROSAD-KURASIEWICZ WojciechWarszawabrakMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*
DNS*151LAMOWSKI MarcinSULEJÓWEKMCP Bike TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*404LATO PawełWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*307LIPIEC JacekWarszawaGeodetic Dobry Kurs TeamMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*66LIPOWIECKI BogusławWarszawaCompas Bike TeamMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*170ŁUCZAK KamilZąbkiMCP Bike TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*440MANDES StafanLASKIWarszawski Klub KolarskiJunior Młodszy 2003-2004 – DNS*DNS*DNS*
DNS*442MANDES MichałLADKIVELMAR.PLMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*414MIKOŁAJCZUK ŁukaszWarszawaENEA KSENERGIA KOZIENICEMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*334MUSZYŃSKI PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*328NOWAK JuliaWarszawaBike Salon TeamELITA Kobiet – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*308OZIMKIEWICZ AgataLesznobrakLadies II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*432PEPLA DanielWARSZAWATREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*417PETEREK RadosławStanisławów PierwszybrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*273PIETRZAK RadosławWarszawabrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*275PIETRZYCKI TomaszBIAŁYSTOKDABARTI / PIE3CKI TEAMMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*267PYTLAK AdamMIŃSK MAZOWIECKIMińska Grupa RowerowaMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*204RADOMIŃSKI TomaszMińsk MazowieckiKS Barakuda Mińsk MazowieckiMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*441ROGULSKI LeszekOTWOCKSUPERDRÓB BIKE TEAMMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*
DNS*153ROSZUK-SUSZYCKA DariaWarszawabrakLadies I - 1989- 1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*274SAMBORSKI BartoszBiałystokDABARTI / PIE3CKI TEAMMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*226SCHRODER SteffenBad NauheimRC03LEBENSTADTMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*325SIEROCZYŃSKI WiktorWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*86SKÓRA ArturMarkiMCP Bike TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*88SOBCZUK JoannaWarszawabrakLadies I - 1989- 1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*102SOTYN MarcinCelestynówBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*416SZCZEPAŃSKI DawidSolecbrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*130SZYMANEK KatarzynaPuławyBike Room TeamLadies III – 1969 i starssze – DNS*DNS*DNS*
DNS*132SZYMBORSKI ArturRAWA MAZOWIECKAbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*158SZYSZKO MateuszOtwockWarszawski Klub KolarskiJunior Młodszy 2003-2004 – DNS*DNS*DNS*
DNS*148ŚWIDERSKI AntoniTREZADO WOLFPACKJunior Młodszy 2003-2004 – DNS*DNS*DNS*
DNS*159TARNOWSKA JustynaWIĄZOWNABike Salon TeamLadies II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*295WACHOCKI BartoszWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*67WĘGRZYNOWSKI BartoszOtwockBike Salon TeamMłodzik – 2005-2006 – DNS*DNS*DNS*
DNS*447WICHOWSKI LudwikKĘDZIERÓWKAKĘDZIERÓWKAMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*398WŁAZAŁEK AleksanderPilawaSTANWEX II TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*396WŁAZAŁEK MariuszPillawaSTANWEX II TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*140WÓJCIK PrzemysławGlinabrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*243WRONA PiotrWarszawaKK CyklonMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*131WYDRO MateuszPuławyBike Room TeamJunior Młodszy 2003-2004 – DNS*DNS*DNS*
DNS*163WYSOCKI MarcinŁódźbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*34WYSOCKI MarcinPruszkówAbsoluteBikes.pl TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*419WYSZOMIERSKI MarcinSOKOŁÓW PODLASKIbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*183WYWROT TomaszOtwockbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*394ZAJĄKAŁA MichałJózefosławFosfór 4.0 TimMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*302ZDANOWSKI TomaszSitneTrizarzaELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*420ZIELIŃSKI GustawWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 2005-2006 – DNS*DNS*DNS*
DNS*244ZIELIŃSKI PawełWarszawabrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował