Celestynów 20.10.2019

Mała Liga Maraton 2019 Finał 4#

Wyniki CHALLENGE – DWIE RUNDY

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Czas sum.VśrRóżnica
1388KOŁODZIEJEK PawełWarszawaBike Salon TeamMasters I 1989-1980 – 101:33:00.307 / 1 01:33:00.30736,100:00:00
24MAŁEK PiotrWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters II 1979-1970 – 101:33:04.819 / 2 01:33:04.81936,100:00:04
365CĄPAŁA MichałWARSZAWARMF FM HEGELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 101:33:28.487 / 3 01:33:28.48735,900:00:28
4409ZAKRZEWSKI JerzywarszawaIm Logistics Rafbike Cycling teamMasters I 1989-1980 – 201:35:31.793 / 4 01:35:31.79335,200:02:31
5363CZARNECKI BartłomiejPIASTÓWbrakMasters I 1989-1980 – 301:37:38.979 / 5 01:37:38.97934,400:04:38
683KWAPISZ BartłomiejJózefosławT-bike Racing TeamMasters I 1989-1980 – 401:37:40.539 / 6 01:37:40.53934,400:04:40
7147ABRAMCZYK RomanWarszawaTREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – 201:37:43.694 / 7 01:37:43.69434,400:04:43
8296GRUDZIŃSKI JakubOtwockbrakMasters I 1989-1980 – 501:37:57.513 / 8 01:37:57.51334,300:04:57
9113MITAS JarosławWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters III 1969-1965 – 101:40:37.908 / 9 01:40:37.90833,400:07:37
1091ŁOPATKA KrystianŻywiecbrakMasters I 1989-1980 – 601:41:03.738 / 10 01:41:03.73833,200:08:03
11115PIETRAK MarcinWarszawaKamyk Radzymin MTB TeamMasters I 1989-1980 – 701:41:06.578 / 11 01:41:06.57833,200:08:06
12186SACHARCZUK PawełKarczewbrakMasters II 1979-1970 – 301:41:07.366 / 12 01:41:07.36633,200:08:07
13424KNAPCZYK PiotrSkrzeszewPZU Sport TeamMasters II 1979-1970 – 401:41:07.716 / 13 01:41:07.71633,200:08:07
14361WOŹNICA DariuszOTWOCKSUPERDRÓB BIKE TEAMMasters III 1969-1965 – 201:41:27.243 / 14 01:41:27.24333,100:08:26
15387PERZANOWSKI ArturPruszkówAbsoluteBikes.pl TeamMasters II 1979-1970 – 501:41:30.645 / 15 01:41:30.64533,100:08:30
16392GREGOROWICZ MarekWarszawaBike Salon TeamMasters II 1979-1970 – 601:41:31.792 / 16 01:41:31.79233,100:08:31
17382BAKUŁA MarekRaszynGeodetic Dobry Kurs TeamMasters II 1979-1970 – 701:41:33.114 / 17 01:41:33.11433,100:08:32
18423BUDNY ŁukaszKRASNE brakMasters I 1989-1980 – 801:41:38.122 / 18 01:41:38.12233,100:08:37
19101PIETRZAK AndrzejNowa WolaJakoobcycles BKK TeamMasters II 1979-1970 – 801:41:57.796 / 19 01:41:57.7963300:08:57
20405STANIEWSKI MichałWarszawaAIRBIKE.PLMasters II 1979-1970 – 901:42:05.399 / 20 01:42:05.39932,900:09:05
21155ZDUNIAK KarolWarszawa mybike.plMasters I 1989-1980 – 901:42:06.127 / 21 01:42:06.12732,900:09:05
2260KRYSIK RobertStefanówka Bike Salon TeamMasters I 1989-1980 – 1001:42:07.702 / 22 01:42:07.70232,900:09:07
23182KARWAT KamilJózefówŚwiat Rowerów TeamMasters I 1989-1980 – 1101:43:24.966 / 23 01:43:24.96632,500:10:24
24 / 1318LUBOIŃSKA UrszulaWarszawaTREZADO WOLFPACKLadies II 1979-1970 – 101:44:59.664 / 24 01:44:59.6643200:11:59
25408KWIATKOWSKI KrzysztofWarszawaBeat BikeMasters I 1989-1980 – 1201:45:42.132 / 25 01:45:42.13231,800:12:41
26390PUCHAŁA WitoldWarszawabrakMasters I 1989-1980 – 1301:45:48.564 / 26 01:45:48.56431,800:12:48
27179ZIĘBAKOWSKI ArturWarszawaPolski Klub MTB Masters I 1989-1980 – 1401:45:56.520 / 27 01:45:56.52031,700:12:56
28395WACHNIK WojtekOTWOCKSUPERDRÓB BIKE TEAMMasters IV – 1964 i starsi – 101:46:44.802 / 28 01:46:44.80231,500:13:44
297MORAWSKI MichałOtwockIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters I 1989-1980 – 1501:46:49.488 / 29 01:46:49.48831,500:13:49
30428MAŚLANA LucjanWarszawabrakMasters III 1969-1965 – 301:46:49.602 / 30 01:46:49.60231,500:13:49
31 / 23MAŁEK JustynaWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMLadies II 1979-1970 – 201:46:50.509 / 31 01:46:50.50931,400:13:50
32 / 3410KAPŁON AleksandraZamośćBike Salon TeamELITA Kobiet – 1990-2000 – 101:46:50.894 / 32 01:46:50.89431,400:13:50
33350WYCZÓŁKOWSKI ŁukaszZielonkabrakMasters II 1979-1970 – 1001:47:09.104 / 33 01:47:09.10431,400:14:08
34393MAJEK MariuszJózefin Bike Salon TeamMasters II 1979-1970 – 1101:47:35.921 / 34 01:47:35.92131,200:14:35
3599PAPIS PawełMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – 1201:47:42.638 / 35 01:47:42.63831,200:14:42
36 / 4366KLECZAJ BarbaraWarszawaBike Salon TeamLadies I - 1989- 1980 – 101:47:47.514 / 36 01:47:47.51431,200:14:47
37238WYSZOGRODZKI PrzemysławPRUSZKÓWbrakMasters I 1989-1980 – 1601:47:48.297 / 37 01:47:48.29731,200:14:47
38311KUCHARSKI ŁukaszWarszawabrakMasters I 1989-1980 – 1701:48:27.264 / 38 01:48:27.2643100:15:26
3910SZCZEPAŃSKI TomaszOTWOCKIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters I 1989-1980 – 1801:48:50.499 / 39 01:48:50.49930,900:15:50
40383WILIM PawełWarszawa brakMasters II 1979-1970 – 1301:50:27.540 / 40 01:50:27.54030,400:17:27
41285DEMIAŃCZUK TomaszOtwockjalexMasters I 1989-1980 – 1901:50:33.718 / 41 01:50:33.71830,400:17:33
42443ANTOLAK RyszardWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMMasters II 1979-1970 – 1401:50:46.632 / 42 01:50:46.63230,300:17:46
43 / 563RADZISZEWSKA KatarzynaWarszawaMCP Bike TeamELITA Kobiet – 1990-2000 – 201:50:46.863 / 43 01:50:46.86330,300:17:46
44433MATYNIA DariuszMarkiMCP Bike TeamMasters I 1989-1980 – 2001:50:48.727 / 44 01:50:48.72730,300:17:48
45309KONOPIŃSKI ZbigniewWarszawabrakMasters III 1969-1965 – 401:51:34.748 / 45 01:51:34.74830,100:18:34
46445ŁASIŃSKI JarekOtwockbrakMasters II 1979-1970 – 1501:51:38.845 / 46 01:51:38.84530,100:18:38
4712CIEŚLAK MichałKarczewIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 201:52:02.019 / 47 01:52:02.0193000:19:01
48340SKUMIAŁ NorbertWarszawabrakMasters I 1989-1980 – 2101:53:45.969 / 48 01:53:45.96929,500:20:45
49225ŁABANOWSKI KrzysztofWarszawaBike Salon TeamMasters III 1969-1965 – 501:53:46.360 / 49 01:53:46.36029,500:20:46
50448WITKOWSKI AndrzejJÓZEFÓWSUPERDRÓB BIKE TEAMMasters IV – 1964 i starsi – 201:53:49.491 / 50 01:53:49.49129,500:20:49
5111NGUYEN RobertWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 301:54:10.312 / 51 01:54:10.31229,400:21:10
52111KLICKI TomaszMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – 1601:58:40.527 / 52 01:58:40.52728,300:25:40
53306CYGAŃSKI PawełMarkiMCP Bike TeamMasters I 1989-1980 – 2201:58:40.696 / 53 01:58:40.69628,300:25:40
54 / 6168KOSKO MagdalenaZąbkiMCP Bike TeamLadies I - 1989- 1980 – 201:58:43.507 / 54 01:58:43.50728,300:25:43
55175KUCHNIEWSKI TomaszJózefówmybike.plMasters III 1969-1965 – 602:01:19.145 / 55 02:01:19.14527,700:28:18
56400ŚLESICKI GrzegorzWARSZAWAmybike.plMasters II 1979-1970 – 1702:02:25.667 / 56 02:02:25.66727,400:29:25
57427BARTOSIAK-SEMKÓW PawełWarszawaPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAMMasters II 1979-1970 – 1802:04:07.864 / 57 02:04:07.86427,100:31:07
5879AUGUSTYNIAK DariuszWARSZAWAPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAMMasters II 1979-1970 – 1902:04:08.212 / 58 02:04:08.21227,100:31:07
598ŚWIERCZEWSKI JanWarszawabrakMasters I 1989-1980 – 2302:04:51.857 / 59 02:04:51.85726,900:31:51
60120BURLYAY ValeriyWarszawaOnBikes Sport teamMasters III 1969-1965 – 702:04:53.012 / 60 02:04:53.01226,900:31:52
6168ŚMICHURSKI RobertWarszawaPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAMMasters III 1969-1965 – 802:06:38.184 / 61 02:06:38.18426,500:33:37
62434PIĘTKA JarosławOTWOCKSPORT-TOURMasters III 1969-1965 – 902:07:52.371 / 62 02:07:52.37126,300:34:52
63379DĄBROWSKI MaciejWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 2002:08:48.895 / 63 02:08:48.89526,100:35:48
64221KĘPKIEWICZ PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 2102:10:32.136 / 64 02:10:32.13625,700:37:31
65385JASIŃSKI TomaszPiasecznobrakMasters IV – 1964 i starsi – 302:13:27.073 / 65 02:13:27.07325,200:40:26
66219MAJORCZYK LudwikJózefówbrakMasters IV – 1964 i starsi – 402:28:08.393 / 66 02:28:08.39322,700:55:08
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*381GRZĄDKA PrzemysławWarszawaPZU Sport TeamMasters II 1979-1970 – DNF*DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 54 uczestników
DNS*305ALBRYCHT MikołajWarszawaGeodetic Dobry Kurs TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*69ANTONIUK PiotrWarszawaDimension DataMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*64BAKUŁA MarekRaszynGeodetic Dobry Kurs TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*181BOGACZYK MaciejWrocławPolski Klub MTB Masters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*157BORKOWSKI MarcinWarszawaPolski Klub MTB Masters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*276CHOYNOWSKI AndrzejToruńbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*108DĘBOWSKI MichałWarszawaWarszawski Klub KolarskiJunior – 2001-2002 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*330DYREK DariuszMościskaCozmobike teamMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*425GAJEWSKI KarolStare LipinybrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*139GIERCZAK PrzemysławOpocznoHurom Sławno AccentMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*271GRUDNY BartłomiejWarszawaALLTOP STAG TEAMMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*100JAKUBCZYK MarcinWarszawaGeodetic Dobry Kurs TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*284JANKIEWICZ BogusławWołominŚwiat Rowerów TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*314JAWNIK MariuszCelestynówBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*145JEZIORSKI RadoslawJozefoslawbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*143JEZIORSKI PiotrJozefoslawWarszawski Klub KolarskiJunior – 2001-2002 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*263KASKA PawełMińsk MazowieckiMińska Grupa RowerowaMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*358KĘDZIERSKI ŁukaszMarkiMCP Bike TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*365KISSON DanielPiotrków TrybunalskiMarceli TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*286KLIMIUK KrzysztofOtwockSUPERDRÓB BIKE TEAMMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*144KOWALSKI AdamWarszawaBeat BikeELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*160KOZAK ArturWARSZAWAPolski Klub MTB ELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*377KUCZYŃSKI AdrianŻyrardówCatena WyszkówMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*23KUDLAK MarcinMarkiMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*240LIPIEC DominikWarszawaGeodetic Dobry Kurs TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*9LUBOIŃSKA UrszulaWarszawaTREZADO WOLFPACKLadies II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*51LUBOIŃSKA UrszulaWarszawaTREZADO WOLFPACKLadies II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*201LUDWICKI PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*202ŁUKASIAK ŁukaszWarszawaBike Salon TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*283MARCINKIEWICZ SebastianWarszawaŚwiat Rowerów TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*249MIODUSZEWSKI ArturWARSZAWAPROGRESSTRAINING.PLMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*38MROŻEWSKI KrzysztofWarszawamybike.plMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*292PAŁYSKA KamilWarszawaGeodetic Dobry Kurs TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*280PRZĘZAK MarcinCechanówKross Staff TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*322PRZYBYLSKI PiotrWiązownaBike Salon TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*278PUŹ GrażynaWarszawamybike.plLadies I - 1989- 1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*200REJCH MateuszWARSZAWASERWIS BAJKAELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2RUTKOWSKI DanielWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*282SCHMIDT PiotrWarszawaXbox Bike TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*104SOBCZAK KrzysztofWarszawaGeodetic Dobry Kurs TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*380SOBCZAK BartoszŁOMIANKIEROE RACING CLUBMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*187SZEWCZYK MarcinWarszawaOśka WarszawaMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*77SZEWCZYK PawełWarszawaSportgang Wysportowani Racing TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*146ŚWIDERSKI MichałTREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*56TERENTIEVA HannaWarszawabrakELITA Kobiet – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*172WASIŁEK PawełKobyłkaAbsoluteBikes.pl TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*191WAWRYSZUK NinaMińsk MazowieckiMińska Grupa RowerowaELITA Kobiet – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*272WICHERKIEWICZ MarcinWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*180WILIM PawełWarszawa brakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*368WOŹNICA ŁukaszWOŁOMINPROGRESSTRAINING.PLELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*178WÓJCIK PrzemysławGlinaAK - SPEDELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*354ZAWADKA PawełNADBRZEŻbrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*45ZIELIŃSKI DariuszWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*316ŻYŻYŃSKA-GALEŃSKA KrystynaWarszawaWieliszew Heron TeamLadies I - 1989- 1980 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował