Celestynów 20.10.2019

Mała Liga Maraton 2019 Finał 4#

Wyniki ADVENTURE – JEDNA RUNDA

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.Różnica
1432PEPLA DanielWARSZAWATREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – 100:47:32.10300:00:00
2359POSADZY TomaszStara WieśPruszyński Cycling TeamMasters II 1979-1970 – 200:47:52.69100:00:20
361LEWANDOWSKI BartłomiejWarszawaBike StoreMasters II 1979-1970 – 300:48:19.79300:00:47
4422KRUPA EmilOtwockbrakMasters I 1989-1980 – 100:48:46.54700:01:14
5136MAZUREK SławomirŻYRARDÓWTREZADO WOLFPACKMasters II 1979-1970 – 400:49:28.94500:01:56
6188KALLAS ArkadiuszWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 500:51:15.42700:03:43
7421KRUPA AndrzejOtwockbrakMasters IV – 1964 i starsi – 100:51:16.06600:03:43
8442MANDES MichałLADKIVELMAR.PLMasters I 1989-1980 – 200:51:17.94800:03:45
9411BARABASZ MichałJózefówBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 100:51:28.95900:03:56
10167KLEPS MichałOtwockBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 200:51:31.50100:03:59
11416SZCZEPAŃSKI DawidSolecbrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 300:51:34.87100:04:02
12164KĘDZIOREK PiotrWarszawaBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 400:51:36.09900:04:03
13294BRONIKOWSKI PrzemysławWIĄZOWNAMCP Bike TeamMasters II 1979-1970 – 600:51:36.15900:04:04
14177OLSZEWSKI KrzysztofOTWOCKBike Salon TeamMasters I 1989-1980 – 300:51:49.11600:04:17
15375SKÓRA ArturMarkiMCP Bike TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 500:51:51.46700:04:19
1673CHMIELEWSKI CezaryWarszawaBike Salon TeamMasters III 1969-1965 – 100:52:04.31200:04:32
1752KUCZEWSKI TomaszWarszawaTREZADO WOLFPACKMasters IV – 1964 i starsi – 200:52:12.01300:04:39
18426BALCERZAK PawełWOLA-RAWSKAINEOSMasters II 1979-1970 – 700:52:15.54400:04:43
1980CHOJECKI MichałOtwockbrakMasters II 1979-1970 – 800:52:17.65400:04:45
20367WOLNY PiotrWarszawaE-POINT BIKE TEAMMasters I 1989-1980 – 400:53:10.90400:05:38
21440MANDES StafanLASKIWarszawski Klub KolarskiJunior Młodszy 2003-2004 – 100:53:33.67700:06:01
22444ANDRZEJCZUK AdamWarszawaBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 600:53:36.80800:06:04
2354TROINSKI JacekWarszawaBike Salon TeamMasters II 1979-1970 – 900:53:38.75200:06:06
24216GODLEWSKI DominikWarszawaWarszawski Klub KolarskiJunior Młodszy 2003-2004 – 200:54:05.35100:06:33
25244ZIELIŃSKI PawełWarszawabrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 700:54:15.57900:06:43
26138DORSZ JacekWarszawaKamyk Radzymin MTB TeamMasters I 1989-1980 – 500:54:35.44200:07:03
27290SŁODZIŃSKI ArturWarszawabrakMasters I 1989-1980 – 600:55:02.72600:07:30
28199KORZENIEWSKI TomaszLegionowobrakMasters II 1979-1970 – 1000:55:02.82100:07:30
29398WŁAZAŁEK AleksanderPilawaSTANWEX II TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 800:55:10.74700:07:38
30169MISZCZAK SławomirWarszawaPolski Klub MTB Masters I 1989-1980 – 700:55:30.87600:07:58
31117GARBOLIŃSKI TomaszWarszawabrakMasters I 1989-1980 – 800:55:31.95000:07:59
32170ŁUCZAK KamilZąbkiMCP Bike TeamMasters I 1989-1980 – 900:56:15.77900:08:43
33176KOZIOŁ KamilJózefówbrakMasters I 1989-1980 – 1000:56:22.98300:08:50
34121PLISZKA JacekwarszawaOnBikes Sport teamMasters I 1989-1980 – 1100:57:07.25400:09:35
3570GRUDNIEWSKI TomaszOtwockbrakMasters II 1979-1970 – 1100:57:15.92500:09:43
36 / 1328NOWAK JuliaWarszawaBike Salon TeamELITA Kobiet – 1990-2000 – 100:57:29.99200:09:57
37334MUSZYŃSKI PiotrWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 1200:57:30.60500:09:58
38446BIENIADA MarcinWarszawaWILDBORN E SYSTEMMasters IV – 1964 i starsi – 300:57:30.83800:09:58
39 / 288SOBCZUK JoannaWarszawabrakLadies I - 1989- 1980 – 100:57:32.73700:10:00
40394ZAJĄKAŁA MichałJózefosławFosfór 4.0 TimMasters II 1979-1970 – 1300:57:42.99500:10:10
41429CIEŚLAK KonradOtwockbrakMasters II 1979-1970 – 1400:58:58.44700:11:26
42419WYSZOMIERSKI MarcinSOKOŁÓW PODLASKIbrakMasters II 1979-1970 – 1500:59:30.20200:11:58
4327FILA RobertOtwockbrakMasters II 1979-1970 – 1600:59:54.88900:12:22
44142SZUCHNIK SebastianKątyTS MERAN OTWOCKMasters I 1989-1980 – 1200:59:56.09400:12:23
45324DĄBROWSKI MichałWarszawaFANAUTOMasters I 1989-1980 – 1301:00:04.19000:12:32
46414MIKOŁAJCZUK ŁukaszWarszawaENEA KSENERGIA KOZIENICEMasters I 1989-1980 – 1401:00:20.20500:12:48
47 / 3418GĄSIEWSKA MagdalenaWarszawabrakLadies I - 1989- 1980 – 201:00:20.70700:12:48
48441ROGULSKI LeszekOTWOCKSUPERDRÓB BIKE TEAMMasters III 1969-1965 – 201:00:22.27900:12:50
49 / 4347ZDUNIAK SylwiaWarszawa mybike.plLadies I - 1989- 1980 – 301:00:24.43100:12:52
50165AUGUSTYNOWICZ PawełWarszawaWarszawski Klub KolarskiMasters III 1969-1965 – 301:01:00.25000:13:28
51391GREGOROWICZ JakubWarszawaKamyk Radzymin MTB TeamJunior Młodszy 2003-2004 – 301:01:00.67800:13:28
5234WYSOCKI MarcinPruszkówAbsoluteBikes.pl TeamMasters II 1979-1970 – 1701:01:02.59100:13:30
53396WŁAZAŁEK MariuszPillawaSTANWEX II TeamMasters II 1979-1970 – 1801:01:20.03900:13:47
54 / 5162KURMANOWSKA IzabelaPiaseczno Polski Klub MTB ELITA Kobiet – 1990-2000 – 201:01:20.52100:13:48
55 / 6389GREGOROWICZ KatarzynaWarszawaBike Salon TeamLadies II 1979-1970 – 101:01:44.94600:14:12
56412KUROSAD-KURASIEWICZ WojciechWarszawabrakMasters III 1969-1965 – 401:02:27.30300:14:55
57447WICHOWSKI LudwikKĘDZIERÓWKAKĘDZIERÓWKAMasters IV – 1964 i starsi – 401:03:50.50300:16:18
58 / 750CZERSKA-KRYSIK AgnieszkaStefanówka Bike Salon TeamLadies I - 1989- 1980 – 401:04:25.20200:16:53
59 / 8171BRYŁKA KatarzynaWarszawaOnBikes Sport teamLadies I - 1989- 1980 – 501:04:47.66800:17:15
60 / 9149OKULJAR AleksandraWarszawabrakLadies I - 1989- 1980 – 601:05:19.31700:17:47
61 / 10134IDZIKOWSKA DanutaOtwockbrakLadies I - 1989- 1980 – 701:05:45.09400:18:12
62173NOWICKI RafałMIŃSK MAZOWIECKIMińska Grupa RowerowaJunior – 2001-2002 – 101:07:28.43100:19:56
63413GRAMANN AndrzejKrubinbrakMasters IV – 1964 i starsi – 501:08:18.55500:20:46
64404LATO PawełWarszawabrakMasters II 1979-1970 – 1901:08:53.68200:21:21
65370MIASEK PiotrJózefówbrakJunior Młodszy 2003-2004 – 401:09:26.09800:21:53
66417PETEREK RadosławStanisławów PierwszybrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 901:10:10.38300:22:38
67399GOŁOWICZ MaciejMIŃSK MAZOWIECKISTANWEX II TeamMasters I 1989-1980 – 1501:11:20.89800:23:48
68401GOŁOWICZ AndrzejMIŃSK MAZOWIECKISTANWEX II TeamMasters IV – 1964 i starsi – 601:14:26.10300:26:54
69325SIEROCZYŃSKI WiktorWarszawabrakMasters I 1989-1980 – 1601:17:28.12500:29:56
70420ZIELIŃSKI GustawWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 2005-2006 – 101:29:17.86100:41:45
71386BLACH MariuszPILAWASTANWEX II TeamMasters III 1969-1965 – 501:36:18.08600:48:45
Nie wystartowało 60 uczestników
DNS*360ABRAMEĆ PiotrWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*304ADAMCZUK MarcinWarszawaPEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAMMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*161ADAMIEC KamilTarczynbrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*152BARDYSZEWSKA AnnaWarszawabrakLadies I - 1989- 1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*293BARTOŃ MarekMińsk MazowieckibrakMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*
DNS*397BINKOWSKI JaroslawWarszawabrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*362BOROWSKI ŁukaszJANÓW PODLASKIbrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*279BRZEŚKIEWICZ ArkadiuszMińsk MazowieckiMińska Grupa RowerowaMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*277BUJAK WojciechJelenia GóraDaj w łapę MTB teamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*166CIAŚ PrzemysławJózefówTS MERAN OTWOCKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*16GRUCA KarolinaWarszawaGOLDENSUBMARINE RACING TEAMLadies II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*270GRUDNA MonikaWARSZAWAALLTOP STAG TEAMLadies I - 1989- 1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*281GRZESZCZAK BogusławOtwockS.N.KlasykMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*154GWADERA KatarzynaWarszawaRunners Team ENEL-SPORTLadies I - 1989- 1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*301HILCZER PiotrBike ConceptMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*
DNS*184JANOTA BłażejBelsk DużyWGR TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*371JAROSŁAWSKI MaciejWarszawaWarszawski Klub KolarskiJunior Młodszy 2003-2004 – DNS*DNS*DNS*
DNS*289JĘDRZEJCZYK AnnaOtwockAK - SPEDELITA Kobiet – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*415KACZOROWSKI AleksanderSikoryWieliszew Heron teamMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*189KOPEĆ PawełMińsk MazowieckiMińska Grupa RowerowaMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*373KORZENIEWSKI BartoszJózefówAK - SPEDELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*18KRAMSKA-DORSZ KatarzynaWarszawaKamyk Radzymin MTB TeamLadies I - 1989- 1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*310KUCHCIK FilipWarszawaWarszawski Klub KolarskiJunior Młodszy 2003-2004 – DNS*DNS*DNS*
DNS*174KUCHNIEWSKA BeataJózefów mybike.plLadies III – 1969 i starssze – DNS*DNS*DNS*
DNS*151LAMOWSKI MarcinSULEJÓWEKMCP Bike TeamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*378LESZEK MichałOtwockbrakJunior – 2001-2002 – DNS*DNS*DNS*
DNS*307LIPIEC JacekWarszawaGeodetic Dobry Kurs TeamMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*66LIPOWIECKI BogusławWarszawaCompas Bike TeamMasters IV – 1964 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*185MAJOREK ZofiaCzaplinekPolski Klub MTB Ladies I - 1989- 1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*308OZIMKIEWICZ AgataLesznobrakLadies II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*251PAZURA PatrykOtwockbrakJunior – 2001-2002 – DNS*DNS*DNS*
DNS*273PIETRZAK RadosławWarszawabrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*275PIETRZYCKI TomaszBIAŁYSTOKDABARTI / PIE3CKI TEAMMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*372POPIS MaciejDĄBRÓWKATS MERAN OTWOCKMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*364PUŹ MaciejWarszawaOnBikes Sport teamMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*267PYTLAK AdamMIŃSK MAZOWIECKIMińska Grupa RowerowaMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*204RADOMIŃSKI TomaszMińsk MazowieckiKS Barakuda Mińsk MazowieckiMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*355RDZANEK IgorŁÓdźbrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*356RDZENEK PawełŁÓdźbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*153ROSZUK-SUSZYCKA DariaWarszawabrakLadies I - 1989- 1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*274SAMBORSKI BartoszBiałystokDABARTI / PIE3CKI TEAMMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*226SCHRODER SteffenBad NauheimRC03LEBENSTADTMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*86SKÓRA ArturMarkiMCP Bike TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*102SOTYN MarcinCelestynówBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*130SZYMANEK KatarzynaPuławyBike Room TeamLadies III – 1969 i starssze – DNS*DNS*DNS*
DNS*132SZYMBORSKI ArturRAWA MAZOWIECKAbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*158SZYSZKO MateuszOtwockWarszawski Klub KolarskiJunior Młodszy 2003-2004 – DNS*DNS*DNS*
DNS*374ŚWIDERSKI TadeuszNOWY DWÓR MAZ.TYMBUDMasters III 1969-1965 – DNS*DNS*DNS*
DNS*376ŚWIDERSKI CyprianWarszawaTREZADO WOLFPACKJunior Młodszy 2003-2004 – DNS*DNS*DNS*
DNS*148ŚWIDERSKI AntoniTREZADO WOLFPACKJunior Młodszy 2003-2004 – DNS*DNS*DNS*
DNS*159TARNOWSKA JustynaWIĄZOWNABike Salon TeamLadies II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*295WACHOCKI BartoszWarszawabrakMasters I 1989-1980 – DNS*DNS*DNS*
DNS*67WĘGRZYNOWSKI BartoszOtwockBike Salon TeamMłodzik – 2005-2006 – DNS*DNS*DNS*
DNS*141WĘGRZYNOWSKI MariuszOtwockBike Salon TeamMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*140WÓJCIK PrzemysławGlinabrakELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*
DNS*243WRONA PiotrWarszawaKK CyklonMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*131WYDRO MateuszPuławyBike Room TeamJunior Młodszy 2003-2004 – DNS*DNS*DNS*
DNS*163WYSOCKI MarcinŁódźbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*183WYWROT TomaszOtwockbrakMasters II 1979-1970 – DNS*DNS*DNS*
DNS*302ZDANOWSKI TomaszSitneTrizarzaELITA Mężczyzn – 1990-2000 – DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował