Kłaj, 2019-04-04

Open

Wyniki Pierwsza zmiana

MiejsceNrStopieńNazwisko / ImięKlub/DrużynaCzas sum.Różnica
194WARZECHA HenrykAkademia Wychowania Fizycznego Kraków00:12:5500:00:00
2101KOSTYCZ GrzegorzAkademia Wychowania Fizycznego w Krakowie II00:12:5700:00:01
324szer.ŚWIADEK Michał6 BPD Kraków00:12:5800:00:02
495PRZYWORSKI KrzysztofAkademia Górniczo Hutnicza Kraków00:13:3000:00:34
542st. szer.PIOTROGRAD Piotr10. Brygada Logistyczna Opole00:14:2600:01:31
687DZIĘGIELEWSKI PawełNadleśnictwo Niepołomice00:14:3200:01:36
783ZACHWIEJA SzymonJednostka Państwowej Straży Pożarnej w Rabce Zdroju00:14:4100:01:45
890mł. asp.GÓRKA MarcinKPP w Gorlicach00:14:5000:01:55
976kadetMARTA MateuszSzkoła Aspirantów PSP Kraków00:14:5600:02:00
1012szer.GARDYŃSKI Dariusz3 kompania regulacji ruchu Nisko00:15:4000:02:44
1135st. szer.LEWANDOWSKI Jacek2. Pułk Inżynieryjny Inowrocław00:15:4500:02:49
1268st. sierż. SGMARMUSZEWSKI RafałKarpacki Oddział Straży Granicznej00:15:5100:02:55
1373mł. ogn.GURGUL MarcinKomenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku 00:15:5300:02:57
145ml. chor.KARŁOWSKI WojciechSkład Kłaj00:15:5300:02:57
1544szer.GRZESIAK Michał5 batalion dowodzenia Kraków00:15:5800:03:02
1633plut.MAJOS Rafał10. Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej00:16:1200:03:16
1713st. szer.BIEŃKO Łukasz3 kompania regulacji ruchu Nisko II00:16:5400:03:58
1855mł. insp.WOSZCZEK ZbigniewOddział Prewencji Policji w Krakowie00:17:1300:04:17
1929st. szer.LEWCZUK Patryk2. Regionalna Baza Logistyczna Warszawa00:17:1700:04:21
2016st. szer.JAGOCKI Wiktor3 kompania regulacji ruchu Nisko III00:17:2700:04:31
2160st. post.MOCNY MichałOddział Prewencji Policji w Krakowie II00:17:5700:05:01
2254WĄTRÓBSKI MirosławKomenda Powiatowa Policji w Krakowie II00:18:0800:05:12
2349asp.STÓZIK AndrzejKomenda Powiatowa Policji w Krakowie00:20:1200:07:16
24 / 13por.KOZIOŁ Natalia3. Regionalna Baza Logistyczna Kraków00:22:3100:09:35
2580KWADRANS KrystianJednostki OSP Alwernia00:23:4500:10:49
2621st. kpr.DUDA Seweryn6 BPD Kraków00:26:1800:13:22
27 / 263sierż. szt.PAPISZ AnetaOddział Prewencji Policji w Krakowie III00:26:1900:13:23
Nie ukończyło 77 uczestników
DNF*48sierż. sztab.ADAMCZYK SebastianKomenda Powiatowa Policji w KrakowieDNF*DNF*
DNF*2por.BAL Katarzyna3. Regionalna Baza Logistyczna KrakówDNF*DNF*
DNF*37st. chor. szt.BALMOWSKI Radosław2. Pułk Inżynieryjny InowrocławDNF*DNF*
DNF*75kadetBARCIK KacperSzkoła Aspirantów PSP KrakówDNF*DNF*
DNF*92BARTŁOMIEJ TworekAkademia Wychowania Fizycznego KrakówDNF*DNF*
DNF*28szer.BIGAŚ Mateusz2. Regionalna Baza Logistyczna WarszawaDNF*DNF*
DNF*103BODURKA KrzysztofAkademia Wychowania Fizycznego w Krakowie IIDNF*DNF*
DNF*100Batko WojciechSkład KłajDNF*DNF*
DNF*41st. szer.CIEŚLA Mariola10. Brygada Logistyczna OpoleDNF*DNF*
DNF*98COMBIK MarcinAkademia Górniczo Hutnicza KrakówDNF*DNF*
DNF*10st. szer.DELEKTA Krzysztof3 kompania regulacji ruchu Nisko IIDNF*DNF*
DNF*64st. sierż.DUDEK PiotrOddział Prewencji Policji w Krakowie IIIDNF*DNF*
DNF*26st. sierżDURLAK PiotrKPP w GorlicachDNF*DNF*
DNF*53DZIADOSZ ŁukaszKomenda Powiatowa Policji w Krakowie IIDNF*DNF*
DNF*30szer.ENGLER Bartosz2. Regionalna Baza Logistyczna WarszawaDNF*DNF*
DNF*61sierż.FĄFARA GrzegorzOddział Prewencji Policji w Krakowie IIDNF*DNF*
DNF*59sierż. szt.FITRZYK KrzysztofOddział Prewencji Policji w Krakowie IIDNF*DNF*
DNF*84GABRYŚ JanJednostka Państwowej Straży Pożarnej w Rabce ZdrojuDNF*DNF*
DNF*85GACEK GrzegorzJednostka Państwowej Straży Pożarnej w Rabce ZdrojuDNF*DNF*
DNF*31ppor.GAWĘDA Michał10. Świętokrzyska Brygada Obrony TerytorialnejDNF*DNF*
DNF*58st. post.GRODECKI KamilOddział Prewencji Policji w KrakowieDNF*DNF*
DNF*74str.GRZESIK FilipKomenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku DNF*DNF*
DNF*6asp. szt.HAJDUK TomaszKPP w GorlicachDNF*DNF*
DNF*20szer.HARA Grzegorz3 kompania regulacji ruchu Nisko IIIDNF*DNF*
DNF*23st. szer.HRABIA Łukasz6 BPD KrakówDNF*DNF*
DNF*67mł. chor. SGJAMIOŁ MichałKarpacki Oddział Straży GranicznejDNF*DNF*
DNF*39kpr.JASIŃSKI Maciej10. Brygada Logistyczna OpoleDNF*DNF*
DNF*34st. szer.KANTAREK Karolina10. Świętokrzyska Brygada Obrony TerytorialnejDNF*DNF*
DNF*70plut. SGKOSECKI KrzysztofKarpacki Oddział Straży GranicznejDNF*DNF*
DNF*97KOŚCIELNIAK KacperAkademia Górniczo Hutnicza KrakówDNF*DNF*
DNF*96KRAUZE FilipAkademia Górniczo Hutnicza KrakówDNF*DNF*
DNF*88KUBACKI KrzysztofNadleśnictwo NiepołomiceDNF*DNF*
DNF*40kpr.KULIG Radosław10. Brygada Logistyczna OpoleDNF*DNF*
DNF*45szer.ŁACNY Sebastian5 batalion dowodzenia KrakówDNF*DNF*
DNF*79ŁUSZCZEK KamilJednostki OSP AlwerniaDNF*DNF*
DNF*32sierż.MAŁKOWSKI Jacek10. Świętokrzyska Brygada Obrony TerytorialnejDNF*DNF*
DNF*17plut.MARKOWICZ Wojciech3 kompania regulacji ruchu Nisko IIDNF*DNF*
DNF*8MASŁOŃ GrzegorzSkład KłajDNF*DNF*
DNF*19st. szer.MAZIARZ Marek3 kompania regulacji ruchu Nisko IIDNF*DNF*
DNF*56asp. szt.MISZTAL RafałOddział Prewencji Policji w KrakowieDNF*DNF*
DNF*69plut. SGMRÓZ TomaszKarpacki Oddział Straży GranicznejDNF*DNF*
DNF*57st. post.NAZIM MateuszOddział Prewencji Policji w KrakowieDNF*DNF*
DNF*50sierż. sztab.NOWAK TomaszKomenda Powiatowa Policji w KrakowieDNF*DNF*
DNF*22st. szer.OGORZAŁY Tomasz6 BPD KrakówDNF*DNF*
DNF*25mł. asp.OLBRYCH BartłomiejKPP w GorlicachDNF*DNF*
DNF*11st. szer.OLEKSAK Andrzej3 kompania regulacji ruchu NiskoDNF*DNF*
DNF*89OLEKSY JarosławNadleśnictwo NiepołomiceDNF*DNF*
DNF*9por.PAJOR Andrzej3 kompania regulacji ruchu NiskoDNF*DNF*
DNF*51PALKA JacekKomenda Powiatowa Policji w Krakowie IIDNF*DNF*
DNF*7st. chor. szt.PASZKO KrzysztofSkład KłajDNF*DNF*
DNF*77kadetREC LucjanSzkoła Aspirantów PSP KrakówDNF*DNF*
DNF*65sierż.RECHMATIUK PawełOddział Prewencji Policji w Krakowie IIIDNF*DNF*
DNF*14st. szer.SAJA Paweł3 kompania regulacji ruchu Nisko IIIDNF*DNF*
DNF*66sierż. SANOTA BartoszOddział Prewencji Policji w Krakowie IIIDNF*DNF*
DNF*86SAS StanisławJednostka Państwowej Straży Pożarnej w Rabce ZdrojuDNF*DNF*
DNF*93SATOR DamianAkademia Wychowania Fizycznego KrakówDNF*DNF*
DNF*15st. szer.SONDEJ Grzegorz3 kompania regulacji ruchu NiskoDNF*DNF*
DNF*91SUDOŁ GrzegorzAkademia Wychowania Fizycznego KrakówDNF*DNF*
DNF*27st. szer.SZAJNER Arkadiusz2. Regionalna Baza Logistyczna WarszawaDNF*DNF*
DNF*99ŚLĘZAK MarekNadleśnictwo NiepołomiceDNF*DNF*
DNF*62mł. asp.ŚMIGACZ MateuszOddział Prewencji Policji w Krakowie IIDNF*DNF*
DNF*18st. szer.ŚWIĄTEK Mariusz3 kompania regulacji ruchu Nisko IIIDNF*DNF*
DNF*72mł. aspŚWIERCZEK DamianKomenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku DNF*DNF*
DNF*81ŚWIRK KrystianJednostki OSP AlwerniaDNF*DNF*
DNF*82TARGOSZ RobertJednostki OSP AlwerniaDNF*DNF*
DNF*43st. szer.TROJANOWSKI Paweł5 batalion dowodzenia KrakówDNF*DNF*
DNF*47podkom.WAROT TomaszKomenda Powiatowa Policji w KrakowieDNF*DNF*
DNF*36st. kpr.WDOWCZYK Piotr2. Pułk Inżynieryjny InowrocławDNF*DNF*
DNF*1kier.WERYŃSKI Andrzej3. Regionalna Baza Logistyczna KrakówDNF*DNF*
DNF*4st. chor. szt.WIĘCKOWSKI Robert3. Regionalna Baza Logistyczna KrakówDNF*DNF*
DNF*52WOSZTYL MarcinKomenda Powiatowa Policji w Krakowie IIDNF*DNF*
DNF*46st. szer.WOŹNIAK Michał5 batalion dowodzenia KrakówDNF*DNF*
DNF*38mł. chor.WÓJCIK Mariusz2. Pułk Inżynieryjny InowrocławDNF*DNF*
DNF*104ZAJĄC BartoszAkademia Wychowania Fizycznego w Krakowie IIDNF*DNF*
DNF*71st. asp.ZAPART PiotrKomenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku DNF*DNF*
DNF*102ZIĘBA JakubAkademia Wychowania Fizycznego w Krakowie IIDNF*DNF*
DNF*78kadetŹREBIEC HubertSzkoła Aspirantów PSP KrakówDNF*DNF*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował