Wapienne gm. Sękowa- Magurski Park Narodow 26.05.2019

Perły Małopolski 2019 Wapienne

Wyniki Open Bieg Długi 21km
Pierwsze 30 osób klasyfikacja wdł. brutto. Pozostali netto.

MiejsceNr start.Nazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.Czas bruttoVśrRóżnica
148TOMASIK StanisławGORLICKA GRUPA BIEGOWABieg Długi M-30 – 101:05:3801:05:3822,900:00:00
21KAWIK TomaszKRAKÓWALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMBieg Długi M-20 – 101:06:1701:06:1722,600:00:39
329PRZEMYSŁAW BieńRYGLICEKS RYGLICE SEKCJA BIEGOWABieg Długi M-30 – 201:08:3701:08:3721,900:02:58
476DUDZIK ŁukaszKAMIENICAGÓRAL BIEGABieg Długi M-30 – 301:13:0001:13:0020,500:07:22
5198MAJCHROWICZ WiktorROGITS BESKIDYBieg Długi M-40 – 101:13:3001:13:3020,400:07:52
6178MICHALSKI MichałKRAKÓWFRAMESFACTORY RACING TEAMBieg Długi M-30 – 401:14:3301:14:3320,100:08:55
7129MULARCZYK PawełZAWIERCIEGRUPA JURA.PLBieg Długi M-20 – 201:14:4001:14:4020,100:09:02
8158WOJNAROWSKI PiotrŁĄCKOBieg Długi M-40 – 201:15:4901:15:4919,800:10:11
9116GRODZKI SebastianKRAKÓWPEGA RUNNERSBieg Długi M-40 – 301:16:3801:16:3819,600:10:59
1036HYŻY PiotrTARNOWIECBONNIE & CLYDEBieg Długi M-30 – 501:17:0901:17:0919,400:11:31
11235WALTER SławomirNOWY SĄCZWBBieg Długi M-50 – 101:17:2201:17:2219,400:11:44
12950WÓJCIK PawełKRAKÓWKLUB BIEGACZY AZS UEKBieg Długi M-40 – 401:17:2901:17:2919,400:11:51
13941SCHUSTER MartinKRAKÓWCZAJLANDIABieg Długi M-30 – 601:18:0701:18:0719,200:12:29
14943SKRZYPCZAK TomaszWROCŁAWPROGRESBieg Długi M-30 – 701:18:2001:18:2019,100:12:41
15948POPIEL AndrzejKRAKÓWPOPSMART.PLBieg Długi M-30 – 801:18:5101:18:511900:13:13
16117MIKOŁAJCZYK MirosławZABRZEMIRAZ RACE TEAMBieg Długi M-30 – 901:19:0201:19:021900:13:24
17230SKOREK AdamWARSZAWABieg Długi M-30 – 1001:20:2201:20:2218,700:14:43
18 / 12PRZYGODA UlaŁOWICZJUST HEROBieg Długi K-30 – 101:20:3201:20:3218,600:14:54
19901TOMASZKIEWICZ ŁukaszŁOWICZJUST HERO TEAMBieg Długi M-30 – 1101:21:3001:21:3018,400:15:51
20927MAZUR SławomirRZESZÓWCYKLOPEDIA.CCBieg Długi M-40 – 501:21:5001:21:5018,300:16:12
2140KOWALSKI AleksanderWOLA RADZISZOWSKABieg Długi M-20 – 301:21:5801:21:5818,300:16:20
222921PRUCNAL ZbigniewJASŁOELKO24.PLBieg Długi M-40 – 601:23:3201:23:321800:17:54
2364ZIARKOWSKI BartoszBOLECHOWICEZABIERZÓW BIEGABieg Długi M-20 – 401:23:4901:23:4917,900:18:10
2434MARECIK GrzegorzLIPNICA MUROWANABieg Długi M-30 – 1201:23:5401:23:5417,900:18:16
25110BOYCE AidanKRAKOWBieg Długi M-30 – 1301:24:0801:24:0817,800:18:30
26203PATELKA PrzemysławKRAKÓWBieg Długi M-20 – 501:24:5901:24:5917,700:19:20
27113GIERZ BartłomiejKRAKÓWGO APTIV!Bieg Długi M-20 – 601:25:1901:25:1917,600:19:41
28910ŚRODULSKI KrzysztofSZYMBARKLPP TEAMBieg Długi M-30 – 1401:25:3801:25:3817,500:19:59
29189PANG IanEXETERSOUTH WEST ROAD RUNNERSBieg Długi M-50 – 201:26:0701:26:0717,400:20:29
30241PESZT MarekKRAKÓW6MBieg Długi M-30 – 1501:26:1201:26:1217,400:20:34
31171KOT KrzysztofRZESZÓWMPK - RZESZÓWBieg Długi M-40 – 701:26:5801:27:1217,200:21:20
3285ARCHAMOWICZ KrzysztofSKAWINABieg Długi M-40 – 801:27:0601:27:1117,200:21:28
33232HOMA RafałMUSZYNAGUKS-MUSZYNABieg Długi M-20 – 701:27:2401:27:591700:21:46
34 / 2132GŁADYSZ LiliannaMIELECBieg Długi K-20 – 101:27:5701:28:021700:22:19
3566GURGUL MateuszKRAKÓWAROMAT NÓGBieg Długi M-30 – 1601:27:5801:28:141700:22:20
3673ŁĘKAWSKI PawełSANOKBieg Długi M-30 – 1701:28:0601:28:161700:22:28
37 / 3916KSYTA MartynaKRAKÓWBieg Długi K-20 – 201:28:0901:28:131700:22:31
38 / 495KUREK MartaPOZNAŃBieg Długi K-30 – 201:28:1301:28:181700:22:35
39229LENARCZYK JakubWARSZAWABieg Długi M-40 – 901:28:3801:28:5616,900:23:00
4083BIES GrzegorzKRAKÓWBieg Długi M-30 – 1801:28:4301:28:5016,900:23:05
41106BRZESKI SzczepanBOCHNIABieg Długi M-40 – 1001:28:4701:28:5416,900:23:09
42220KAŁUZIŃSKI BogdanMUSZYNABieg Długi M-50 – 301:28:4901:29:2416,800:23:11
43913REICHERT ŁukaszKRAKÓWBieg Długi M-30 – 1901:28:4901:28:5716,900:23:11
44169DZIADOWIEC ŁukaszCHEŁMEKBieg Długi M-20 – 801:29:0501:29:1616,800:23:27
45168WOŹNIAK GrzegorzCHEŁMBieg Długi M-30 – 2001:29:0601:29:2016,800:23:28
4631BIELSKI RomanPOTOKBieg Długi M-50 – 401:29:2301:29:3316,700:23:45
4733GURGUL SebastianKRAKÓWAROMAT NÓGBieg Długi M-30 – 2101:30:1001:30:2516,600:24:32
4827RATAJ ArturKATOWICEKATOWICEBieg Długi M-40 – 1101:30:4201:30:5616,500:25:04
4913KUBIESA JakubKRAKÓWHUSARIA RACE TEAMBieg Długi M-30 – 2201:31:0701:31:1216,400:25:29
50107SARNEK JarosławRUDAWAZABIERZÓW BIEGA/ALIOR RUNNING TEAMBieg Długi M-50 – 501:31:2301:31:4316,400:25:45
51 / 5176BASTER AleksandraKRAKÓWNOWA HUTA TEAMBieg Długi K-20 – 301:31:3201:31:4916,300:25:54
5286OLIWA EdwardKRAKÓWITMBW KRAKÓWBieg Długi M-50 – 601:32:5401:33:0416,100:27:16
538KRÓLIKOWSKI PrzemysławKRAKÓWBEFIT24TEAMBieg Długi M-40 – 1201:33:0601:33:1516,100:27:27
54244LISAK TomaszRYGLICEKS RYGLICE SEKCJA BIEGOWABieg Długi M-40 – 1301:33:1401:33:371600:27:36
55101FITT KonradKRAKÓWBieg Długi M-30 – 2301:33:3201:34:2215,900:27:54
56 / 6202BURY JadwigaWARSZAWABieg Długi K-20 – 401:33:5101:34:2215,900:28:13
57126DĄBEK JanuszBUKOWNOBUKOWNOBieg Długi M-40 – 1401:33:5901:34:0715,900:28:21
58 / 7236AFANASYEVA YanaKRAKOWULMA TEAMBieg Długi K-20 – 501:34:0601:34:5815,800:28:28
5943MATUSZCZYK MichałKRAKÓWGO APTIV!Bieg Długi M-20 – 901:34:3201:34:4315,800:28:54
6024SZPILA ZbigniewNOWY SĄCZBieg Długi M-40 – 1501:34:4301:35:0015,800:29:05
6145KUREK JanRUDAWAWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEBieg Długi M-30 – 2401:34:4401:34:5415,800:29:06
62 / 8185DAVIES PaulineEXETERSOUTH WEST ROAD RUNNERSBieg Długi K-40 – 101:34:4501:35:0315,800:29:07
63925SKORUPA AdamZABRZEMIRAZ RACE TEAMBieg Długi M-40 – 1601:34:5001:35:4015,700:29:12
64 / 9924MUSIALIK MagdalenaRZESZÓWRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYBieg Długi K-30 – 301:34:5001:34:5715,800:29:12
65921ZAJĄC PiotrKRAKÓWBieg Długi M-30 – 2501:35:0301:35:1415,700:29:24
66172KRAKOWSKI MaciejMIELECWKURW_TEAMBieg Długi M-20 – 1001:35:4701:36:2515,600:30:08
6768PAŁKA PiotrKRAKÓWCF KRAKOW RUNNING VETERANSBieg Długi M-30 – 2601:36:0801:36:2715,600:30:30
68 / 10933SKOTNICKA MagdalenaTRZEBINIABieg Długi K-30 – 401:36:0901:36:4215,500:30:31
6974WIERZBICKI PiotrKRAKÓWGOŃ SIĘ!Bieg Długi M-40 – 1701:36:1301:36:2115,600:30:35
70208SOJA MarcinKRAKÓWKLUB SPORTOWY HAJIMEBieg Długi M-30 – 2701:36:2401:36:4915,500:30:46
71146KULASZA ŁukaszKATOWICEBieg Długi M-30 – 2801:36:3401:37:0715,400:30:56
72908HAMUDA JakubBOCHNIACREATIVE - BOCHNIA BIEGA TEAMBieg Długi M-30 – 2901:37:0001:37:2715,400:31:22
73909MALETA MarcinMIECHÓWLPP TEAMBieg Długi M-30 – 3001:37:0601:37:2015,400:31:27
7465KURAS PrzemysławKRAKÓWNUNEK SPITFIREBieg Długi M-30 – 3101:37:1801:37:5915,300:31:40
75 / 11206MACHAJ JoannaKRAKÓWBieg Długi K-20 – 601:37:1901:37:2915,400:31:41
76150POKŁADOWSKI WłodzimierzBOCHNIAŻUBRY BOCHNIABieg Długi M-40 – 1801:37:2201:37:2715,400:31:43
77103PYKA DawidDOBIESZOWICEBRAKBieg Długi M-30 – 3201:37:3801:38:2615,200:32:00
78135CABAŁA TomaszPRZYSZOWAPRZYSZOWABieg Długi M-30 – 3301:37:4801:37:5715,300:32:10
793REK KrzysztofRADLINRADLINIOKI W BIEGUBieg Długi M-40 – 1901:37:5401:38:1915,300:32:16
806HEJNA ArturRADLINRADLINIOKI W BIEGUBieg Długi M-40 – 2001:38:1201:38:1715,300:32:34
81 / 12190SMITH TrudiEXETERSOUTH WEST ROAD RUNNERSBieg Długi K-40 – 201:38:1301:38:3015,200:32:35
82 / 13180ŚMIGIELSKA-STASICKA MonikaOŚWIĘCIM - PORĘBA WIELKABieg Długi K-40 – 301:38:1801:38:2215,200:32:40
8397KONRAD KowalczykNOWY SĄCZ6RANO TEAMBieg Długi M-30 – 3401:38:1901:38:2315,200:32:41
84174WOŁEK DamianKRAKÓWAKB CRACOVIABieg Długi M-30 – 3501:38:3901:39:2015,100:33:00
85175RUSEK DariuszKRAKÓWAKB CRACOVIABieg Długi M-40 – 2101:39:2501:40:051500:33:47
86 / 14222SKOTNICKA JoannaKRAKÓWBieg Długi K-30 – 501:39:3001:40:031500:33:52
87953PYRĆ KrzysztofKRAKÓWJJ TEAMBieg Długi M-40 – 2201:39:3401:40:071500:33:56
88245DZIEDZIC PawełTARNÓWBieg Długi M-30 – 3601:39:4501:40:021500:34:07
89205ZIĘBA GrzegorzKRAKÓWWYBIERZBieg Długi M-30 – 3701:39:4901:40:011500:34:11
90 / 15105WALERJAN-RUSEK AgnieszkaKRAKÓWBieg Długi K-40 – 401:39:5101:40:141500:34:12
91109ZIĘBA JacekBALICEZABIERZÓW BIEGABieg Długi M-50 – 701:40:0901:40:3114,900:34:31
92149ŁUKAJCZYK KamilJAWORZNOKPRM INFRASTRUKTURABieg Długi M-20 – 1101:40:2101:40:3314,900:34:42
93164ŻÓŁTEK PiotrRABKA-ZDRÓJPGB SPORTOWA PACZKABieg Długi M-50 – 801:40:2101:40:5214,900:34:43
9455GRZESICZEK PiotrKATOWICEHIRERIGHT RUNNING TEAMBieg Długi M-20 – 1201:40:3501:41:1414,800:34:57
95207WĄTROBA TomaszJAWORZNOBieg Długi M-20 – 1301:40:4301:40:5514,900:35:04
96212NOWAK DariuszBOCHNIAŻUBRY BOCHNIABieg Długi M-40 – 2301:40:5501:41:3214,800:35:17
97214LITWINCZUK GabrielKLUCZEOLKUSZBIEGA.PLBieg Długi M-40 – 2401:41:0001:41:2814,800:35:22
9861SZAŁAŚ MaciejWIELKIE DROGIBieg Długi M-30 – 3801:41:0501:41:1014,800:35:27
99905POCHABA DanielKRAKÓWBieg Długi M-30 – 3901:41:3501:42:2214,700:35:57
100 / 1614WYPYCH AgnieszkaKRAKÓWBieg Długi K-40 – 501:41:3901:41:5014,700:36:01
101930PARZNIEWSKI MaciejNOWY DWÓR MAZOWIECKITOWARZYSTWO TURYSTYCZNE AKS POLONIABieg Długi M-30 – 4001:41:4801:42:2614,600:36:09
102944KOŁODZIEJCZYK KrzysztofCHRZANÓWDEZERTER POLSKABieg Długi M-40 – 2501:41:5401:42:2214,700:36:15
10346SENDOREK GrzegorzNIEPOŁOMICEBieg Długi M-30 – 4101:41:5801:42:2314,600:36:20
104188KING StephenEXETERSOUTH WEST ROAD RUNNERSBieg Długi M-50 – 901:41:5901:42:2414,600:36:21
105148DAJKA SebastianPSZCZYNABieg Długi M-40 – 2601:42:0901:42:4714,600:36:31
106238KOPIEĆ RafałbrakBieg Długi M-30 – 4201:42:1301:42:2914,600:36:34
107154SZYMSKI RafałRADZIONKÓWCIDRY LOTAJOMBieg Długi M-40 – 2701:42:1701:42:5014,600:36:38
108115TOKARCZYK WłodzimierzMUSZYNABieg Długi M-50 – 1001:42:1701:42:5214,600:36:39
109 / 17239CZYŻOWICZ – GOTFRYD AgnieszkaBieg Długi K-40 – 601:42:2701:43:0314,600:36:49
110125ADAMCZYK MarekCZYŻÓWKAMAJKRIS TEAMBieg Długi M-30 – 4301:42:3101:43:3314,500:36:52
111124KRAKOWCZYK AdamGLIWICENIGHT RUNNERS GLIWICEBieg Długi M-40 – 2801:42:3601:42:5114,600:36:58
1127PAMUŁA KrystianNIEPOŁOMICESRTG NIEPOŁOMICEBieg Długi M-30 – 4401:42:3701:43:2114,500:36:59
113 / 1859BEDNARZ MartaWARSZAWABieg Długi K-30 – 601:42:4001:42:5314,600:37:01
11490GRYGIEL KrzysztofWIELICZKABieg Długi M-40 – 2901:42:4901:43:2214,500:37:11
115 / 19931PATEREK AgataKRAKÓWWKURW_TEAMBieg Długi K-30 – 701:43:1701:43:4114,500:37:39
116 / 2091ZYCH KatarzynaŁAPCZYCATOMASZTRZOSLO.PLBieg Długi K-40 – 701:43:2001:43:2814,500:37:41
117 / 21100KSIĘŻYK AnnaCHORZÓWWYBIERZBieg Długi K-30 – 801:43:2501:44:0314,400:37:47
118112WRZASK GrzegorzGLIWICEBieg Długi M-40 – 3001:43:2701:43:3614,500:37:49
11977SOBCZAK AdamKLUCZELISY PUSTYNIBieg Długi M-40 – 3101:43:3501:44:0714,400:37:57
120223KMIEĆ WojciechKRAKÓWBieg Długi M-30 – 4501:43:3901:44:2514,400:38:01
121 / 2215KWINTA AnnaKRAKÓWBieg Długi K-30 – 901:43:4501:44:3014,400:38:07
122947JANICKI TomaszKRAKÓWDRUŻYNA GRUBEGO MISIABieg Długi M-40 – 3201:43:5301:44:2314,400:38:14
123 / 23191STEPHENS LynnCREDITONRUNNYMEDE RUNNERSBieg Długi K-40 – 801:44:0901:44:2714,400:38:31
12482KAMYSZ RobertKRAKÓWBRAKBieg Długi M-40 – 3301:44:1001:44:3614,300:38:32
125138TYLIBA IreneuszPRZEGINIAJURA TEAMBieg Długi M-40 – 3401:44:2201:45:0314,300:38:43
126 / 24914MARECKA ZofiaKRAKÓWGANG MARECKICHBieg Długi K-40 – 901:44:3101:44:4414,300:38:53
127197NIEDURNY MarcinRUDA ŚLĄSKABieg Długi M-40 – 3501:44:3801:45:1014,300:38:59
128 / 25192VAN DER LINDEN WandaEXETERSOUTH WEST ROAD RUNNERSBieg Długi K-50 – 101:44:4301:45:0614,300:39:05
129209DZIWIŃSKI RafałZAWIERCIEBieg Długi M-40 – 3601:44:5001:44:5914,300:39:11
130 / 26102MACHAJSKA MałgorzataKRAKÓWBieg Długi K-30 – 1001:44:5001:45:1014,300:39:12
131 / 27160TRZCIONKA JustynaKRAKÓWBIEGANIE GÓRY LAS BŁOTOBieg Długi K-20 – 701:44:5101:45:0514,300:39:13
132 / 28162CAŁKA AgnieszkaRADZYMINRADZYMIN RUN TEAMBieg Długi K-40 – 1001:45:2201:45:4514,200:39:43
133161CAŁKA GrzegorzRADZYMINRADZYMIN RUN TEAMBieg Długi M-40 – 3701:45:2501:45:4814,200:39:47
134923FIJAŁKOWSKI ArturRADZYMINRADZYMIN RUN TEAMBieg Długi M-30 – 4601:45:2601:45:4914,200:39:48
135221DZIEŻA RobertBOCHNIAŻUBRY BOCHNIABieg Długi M-40 – 3801:45:4101:46:1814,100:40:03
136200GARGAS PawełNOWY SĄCZ6RANO TEAMBieg Długi M-30 – 4701:45:4301:45:4714,200:40:05
13762BROMBOSZCZ KarolKATOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEBieg Długi M-60 – 101:45:5201:46:0014,100:40:14
138 / 29922PAGACZ JoannaKRAKÓWTBCBieg Długi K-30 – 1101:46:0201:46:3414,100:40:24
139 / 3050WILK AnnaKRAKÓWBieg Długi K-30 – 1201:46:0701:46:571400:40:29
14052WILK TomaszRYCHTALBieg Długi M-30 – 4801:46:0801:46:581400:40:30
141226STAŃDA TomaszKRAKÓWZUPA POMIDOROWABieg Długi M-30 – 4901:46:0901:46:501400:40:31
14238JANIAK MariuszKRAKÓWBieg Długi M-30 – 5001:46:1001:46:4514,100:40:31
143 / 31227JEDLIŃSKA MałgorzataKRAKÓWBieg Długi K-30 – 1301:46:1101:46:531400:40:33
144121DUDEK PiotrMIECHÓWBieg Długi M-30 – 5101:46:1401:46:3414,100:40:36
145127MACINA DariuszPODŁĘŻEBieg Długi M-40 – 3901:46:5401:47:111400:41:16
14623UHRIN StanislavPRESOVPRESOVSKE AMATEREBieg Długi M-30 – 5201:46:5601:47:081400:41:18
147 / 32140GŁADYSZ JadwigaMIELECADRHABieg Długi K-50 – 201:47:1601:47:221400:41:38
148 / 3357CZAPRAN MagdalenaKATOWICEHIRERIGHT RUNNING TEAMBieg Długi K-30 – 1401:47:3101:48:0813,900:41:53
149 / 3428TUSZYŃSKA KarolinaKRAKÓWKS RYGLICE SEKCJA BIEGOWABieg Długi K-30 – 1501:47:4001:48:0913,900:42:02
15078GARBACZ DamianBieg Długi M-30 – 5301:47:4901:48:2113,800:42:11
15194KISZKA PiotrKNURÓWBieg Długi M-30 – 5401:47:5101:48:2313,800:42:13
152186DURSTON JimEXETERSOUTH WEST ROAD RUNNERSBieg Długi M-50 – 1101:48:5201:49:1713,700:43:14
153 / 35233WĄSOWICZ MagdalenaOPOLEHUSARIA RACE TEAMBieg Długi K-20 – 801:49:2601:49:3113,700:43:47
15471TOPOLEWSKI FilipWARSZAWABieg Długi M-40 – 4001:49:3201:50:2213,600:43:54
155 / 36104ZIÓŁKOWSKA-WNUK MonikaŁAZYMAMY, RUSZAMY!Bieg Długi K-30 – 1601:49:3201:50:1513,600:43:54
156 / 3770TOPOLEWSKA EwelinaWARSZAWABieg Długi K-30 – 1701:49:3301:50:2313,600:43:55
157 / 38932SIDORCZUK KatarzynaBEŁCHATÓWKB SPARTAKUS BEŁCHATÓWBieg Długi K-40 – 1101:49:4301:50:2013,600:44:05
158952LECH WojciechBieg Długi M-40 – 4101:50:0101:50:1713,600:44:23
159163STACCHETTI LucaCZELADZURODZENI BIEGACZEBieg Długi M-40 – 4201:50:1501:50:5513,500:44:37
160108PIĄTOŃ PiotrNIEPOŁOMICE BIEGAJĄBieg Długi M-40 – 4301:50:2101:51:1613,500:44:43
161 / 39216RADWAŃSKA AleksandraKRAKÓWPOLAR SPORTBieg Długi K-30 – 1801:50:3301:50:4713,500:44:55
162902HUZAREWICZ HenrykRADZIONKÓWCIDRY LOTAJOMBieg Długi M-40 – 4401:50:5701:51:5013,400:45:19
16354TURNIAK MiłoszGLIWICEHIRERIGHT RUNNING TEAMBieg Długi M-30 – 5501:51:0201:51:4013,400:45:23
164917DOROS TomaszKIELCEBieg Długi M-30 – 5601:51:1001:51:4513,400:45:32
165 / 40187GARCIA LyndaTOPSHAMSOUTH WEST ROAD RUNNERSBieg Długi K-50 – 301:51:2601:51:4313,400:45:48
166130CZESAK MarcinKRAKÓWRWM TEAMBieg Długi M-30 – 5701:51:2901:51:4413,400:45:51
16799WAWRZYNIUK MarcinKRAKÓWBieg Długi M-30 – 5801:51:5001:52:3513,300:46:12
168 / 4181SEREDYŃSKA AldonaKRAKÓWBieg Długi K-30 – 1901:51:5101:52:3613,300:46:13
169 / 42218KMIECIK MariaCHORZÓWBieg Długi K-30 – 2001:52:0601:52:4713,300:46:28
170217RADWAŃSKI AndrzejKRAKÓWPOLAR SPORTBieg Długi M-30 – 5901:52:0701:52:2113,300:46:29
171157KRAWCZYŃSKI MariuszPIOTRKÓW TRYBUNALSKITRI AKTYWNY PIOTRKÓWBieg Długi M-40 – 4501:52:2801:52:5813,300:46:50
172904FIEDOROWICZ MarcinNIEPOŁOMICEIRON RUNNERSBieg Długi M-30 – 6001:53:0101:53:5713,200:47:23
17353SUCHY ŁukaszKATOWICEHIRERIGHT RUNNING TEAMBieg Długi M-30 – 6101:53:1101:53:5013,200:47:33
174 / 43142SZYMAŃSKA AgataRADZYMINRADZYMIN RUN TEAMBieg Długi K-30 – 2101:53:2201:53:4613,200:47:44
175 / 44144JARZĄBEK AgnieszkaRADZYMINRADZYMIN RUN TEAMBieg Długi K-40 – 1201:53:2201:53:4513,200:47:44
176 / 45179RUSEK JolantaMIELECZABIEGANI MIELECBieg Długi K-20 – 901:53:3701:54:1413,100:47:59
177920ZIĘBA ArturKRAKÓWPORANNY PATROLBieg Długi M-40 – 4601:53:4701:54:0813,100:48:09
178151CYBUCH ArkadiuszKRAKÓWBieg Długi M-50 – 1201:53:4701:54:3113,100:48:09
179170BERNAS ArkadiuszCZARNOCINBieg Długi M-30 – 6201:53:5001:54:2013,100:48:12
18067SOŁGAŁA TomaszŚWIĄTNIKI GÓRNEBieg Długi M-40 – 4701:53:5701:54:0213,200:48:19
181211BEDYCHAJ AndrzejKRAKOWS-FIT S-LABSBieg Długi M-20 – 1401:54:0301:54:3213,100:48:25
18217PAC JanBYTOMCIDRY LOTAJOMBieg Długi M-50 – 1301:54:1301:55:071300:48:35
183 / 46195KOJARA MałgorzataMIRZECWYBIERZBieg Długi K-30 – 2201:54:2201:54:3913,100:48:44
18469CZYŻYKIEWICZ PiotrGORLICKA GRUPA BIEGOWABieg Długi M-50 – 1401:54:3601:55:061300:48:57
185 / 4751DOBEK HalinaGORLICKA GRUPA BIEGOWABieg Długi K-40 – 1301:54:3601:55:071300:48:58
18618FIJAŁKOWSKI KamilRADZYMINRADZYMIN RUN TEAMBieg Długi M-20 – 1501:54:4201:55:341300:49:04
187 / 48128CEBO AgnieszkaBYTOMMIRAZ RACE TEAMBieg Długi K-30 – 2301:54:4201:55:301300:49:04
188165SZYMUSIK TomaszDĄBROWA GÓRNICZABieg Długi M-40 – 4801:54:4301:55:271300:49:04
189 / 49137KONS KatarzynaŁĄCZANYBieg Długi K-20 – 1001:54:4301:55:291300:49:05
190141SZYMASZEK ArturKRAKÓWPUCHATKI RUNERSBieg Długi M-40 – 4901:54:5301:55:011300:49:15
191 / 5092ZAJĄC AgnieszkaKRZESZOWICEBieg Długi K-40 – 1401:54:5601:55:291300:49:18
192143CYGAN ŁukaszKRAKOWKLUB SPORTOWY HAJIMEBieg Długi M-30 – 6301:54:5801:55:331300:49:19
193 / 51951SOWA-LEWANDOWSKA KatarzynaNIEPOŁOMICE BIEGAJĄBieg Długi K-30 – 2401:55:3901:56:3212,900:50:00
19442KLIPP PaulKRAKÓWBieg Długi M-40 – 5001:55:5601:56:3112,900:50:18
19535PENA AleksanderWRZĄSOWICERODZINA BIEGABieg Długi M-40 – 5101:56:0201:56:3612,900:50:24
196 / 52114PILCH AnnaKRAKÓWPROBALANSBieg Długi K-30 – 2501:56:2801:57:0912,800:50:50
1978010STOLARZ GrzegorzZABAWANIEPOŁOMICE BIEGAJĄBieg Długi M-40 – 5201:56:2901:56:3412,900:50:50
19810DAMIAN MitasRADZIONKÓWCIDRY LOTAJOMBieg Długi M-40 – 5301:56:3501:57:2612,800:50:57
199 / 53935JURKOWSKA AnnaOLSZOWICEDRUŻYNA GRUBEGO MISIABieg Długi K-40 – 1501:56:4001:57:0712,800:51:01
200934MICHALEWSKI MateuszOLSZOWICEDRUŻYNA GRUBEGO MISIABieg Długi M-40 – 5401:56:4901:57:1712,800:51:11
201 / 5456FIT OlgaKATOWICEHIRERIGHT RUNNING TEAMBieg Długi K-30 – 2601:56:4901:57:2812,800:51:11
202 / 5587MICHALCZYK AnnaBRUDZOWICEANNA MBieg Długi K-30 – 2701:57:0201:57:3112,800:51:24
203 / 5680PAJOR-LESZCZYNSKA AleksandraKRAKÓWBieg Długi K-30 – 2801:57:0401:57:0812,800:51:25
20475POPCZYK PiotrŻERNICABIEGAM BO LUBIĘBieg Długi M-40 – 5501:57:5301:58:3512,600:52:15
205231NABIELEC JakubKRAKÓWBieg Długi M-40 – 5601:58:5001:59:4212,500:53:12
206938SERĘGA TomaszKRAKÓWbrakBieg Długi M-40 – 5701:58:5301:59:1812,600:53:14
207 / 57215LITWINCZUK AnetaKLUCZEOLKUSZBIEGA.PLBieg Długi K-30 – 2902:00:0202:00:3412,400:54:23
20893CZARNY ŁukaszKRAKÓWWKURW_TEAMBieg Długi M-30 – 6402:00:5302:01:1712,400:55:15
209177SKRZYŃSKI WojciechKRAKÓWBieg Długi M-30 – 6502:01:3502:02:1212,300:55:57
210 / 5896ROGÓŻ AgnieszkaNIEPOŁOMICE BIEGAJĄBieg Długi K-30 – 3002:02:1202:03:0812,200:56:34
211 / 59210ZYCH WioletaPRECZÓWZIMNOKRWIŚCIBieg Długi K-40 – 1602:02:3002:03:1012,200:56:52
212159SITKO SylwesterPRECZÓWZIMNOKRWIŚCIBieg Długi M-40 – 5802:02:4702:03:2712,200:57:08
213 / 6025PIONTEK BożenaBYTOMCIDRY LOTAJOMBieg Długi K-50 – 402:02:4702:03:0612,200:57:09
214 / 6132WRĘCZYCKA IzabelaRADZIONKÓWCIDRY LOTAJOMBieg Długi K-50 – 502:02:4902:03:0712,200:57:11
215 / 621073DOMAGAŁA AgnieszkabrakBieg Długi K-30 – 3102:03:0902:03:5212,100:57:31
216 / 63147MARTYNA AgnieszkaKRAKÓWZABIERZÓW BIEGABieg Długi K-40 – 1702:03:1902:03:3912,100:57:40
2179SZCZEPOCKI AndrzejNIEPOŁOMICENIEPOŁOMICE BIEGAJĄBieg Długi M-40 – 5902:03:5802:04:541200:58:20
218213MACIEJOWSKI KonradPODŁĘŻESRTG NIEPOŁOMICEBieg Długi M-30 – 6602:04:1302:04:571200:58:35
219152PACIGA KrzysztofRABKA - ZDRÓJBieg Długi M-20 – 1602:04:3202:04:511200:58:54
220 / 64954WÓJCIK-PYRĆ KatarzynaKRAKOWBieg Długi K-40 – 1802:05:4002:06:1411,901:00:02
221 / 655HEJNA IzabelaRADLINRADLINIOKI W BIEGUBieg Długi K-40 – 1902:07:4202:08:0811,701:02:03
222940KASPEREK IreneuszZABRZEFIS-SST TEAMBieg Długi M-40 – 6002:07:4402:08:2711,701:02:06
223 / 66939KASPEREK MagdalenaZABRZEFIS-SST TEAMBieg Długi K-40 – 2002:07:4602:08:2811,701:02:07
224 / 67134LEDWOŃ AnetaGLIWICENIGHT RUNNERS GLIWICEBieg Długi K-40 – 2102:07:5102:08:0711,701:02:13
225 / 6879WITUSIK DorotaJASŁONW-TEAM JASŁOBieg Długi K-40 – 2202:08:0202:08:2911,701:02:24
22626PIONTEK AndrzejBYTOMCIDRY LOTAJOMBieg Długi M-50 – 1502:08:1902:09:1211,601:02:41
227 / 6988WARDAK AgnieszkaRADZYMINRADZYMIN RUN TEAMBieg Długi K-40 – 2302:09:4902:10:1111,501:04:11
22889WARDAK TomaszRADZYMINRADZYMIN RUN TEAMBieg Długi M-40 – 6102:09:4902:10:1211,501:04:11
229196SIMANKOWICZ Sebastian31-845Bieg Długi M-30 – 6702:10:0602:10:5811,501:04:28
23016MIĘTKA KrzysztofKRAKÓWDRUŻYNA MBieg Długi M-40 – 6202:10:2102:11:1611,401:04:42
231 / 70145GRAJPER MarzenaKATOWICEBieg Długi K-20 – 1102:13:1502:13:4911,201:07:36
232 / 71242SZCZĘSNA MarlenabrakBieg Długi K-40 – 2402:15:2702:16:031101:09:49
233 / 7220REJDYCH DariaKRAKÓWHUSARIA RACE TEAMBieg Długi K-30 – 3202:15:4002:15:561101:10:02
234119ŻEBRAKOWSKI ArturRZESZÓWCHRABĄSZCZE I ROBAKIBieg Długi M-40 – 6302:15:4102:16:321101:10:03
235 / 7360KRAJEWSKA-PALUCH EwaDĄBROWA GÓRNICZABieg Długi K-40 – 2502:15:5302:16:301101:10:15
236 / 7498HRYNKIEWICZ IzabelaSOSNOWIECBEZKLUBIEBieg Długi K-30 – 3302:15:5902:16:301101:10:21
237 / 75228MOTYL MirosławaKRAKÓWNIEPOŁOMICE BIEGAJĄBieg Długi K-30 – 3402:16:0502:16:331101:10:27
238225MACHAŁA TomaszGLIWICEBieg Długi M-40 – 6402:16:0602:16:351101:10:28
239 / 76926NOWAK LiliannaKRAKÓWBieg Długi K-30 – 3502:16:1102:16:321101:10:33
240 / 77181GŁOWACKA KarolinaZADROŻEBieg Długi K-30 – 3602:16:1902:16:391101:10:41
241 / 784REK KatarzynaRADLINRADLINIOKI W BIEGUBieg Długi K-40 – 2602:20:4102:21:0710,601:15:02
242 / 79219JANUSZ JoannaKRAKÓWLUFTHANSA GLOBAL BUSINESS SERVICES RUNNING TEAMBieg Długi K-30 – 3702:21:2802:22:2210,501:15:49
243 / 80199SZYMCZYK MonikaKRAKOWBieg Długi K-30 – 3802:21:2902:22:2310,501:15:50
244122KOPTA JerzyKRAKÓWCWAŁUJĄCE DZIADKIBieg Długi M-60 – 202:22:2102:22:4410,501:16:43
245 / 8163POGORZELSKA-KLIKS AgataSOSNOWIECFIS-SST TEAMBieg Długi K-40 – 2702:23:4702:24:3010,401:18:08
2461942FIREK RafałLACHO TEAMBieg Długi M-40 – 6502:51:1002:51:208,801:45:31
247 / 82111KLIM KatarzynaDĄBROWA GÓRNICZAURODZENI BIEGACZEBieg Długi K-30 – 3903:00:3803:01:198,301:55:00
248123WOJTOWICZ DanielUSTRZYKI DOLNENAUKA BIEGABieg Długi M-40 – 6603:10:5303:11:167,802:05:15
249139HEŁMECKI RafałNOWY WIŚNICZŻUBRY BOCHNIABieg Długi M-40 – 6703:14:5403:15:317,702:09:16
250929OGÓREK ArturBEŁCHATÓWKB SPARTAKUS BEŁCHATÓWBieg Długi M-40 – 6803:16:2803:17:067,602:10:50
251918KRÓLAK SebastianKRAKOWBieg Długi M-30 – 6803:34:1803:34:23702:28:40
252 / 83243WRONA MagdalenaBieg Długi K-30 – 4003:38:5903:39:136,802:33:21
253949KUŚ TomaszŚWIĘTOCHŁOWICEMIRAZ RACE TEAMBieg Długi M-30 – 6904:23:1504:24:015,703:17:37
Nie ukończyło 4 uczestników
DNF*167MILCZAREK MarcinWARSZAWABIEGIEMTOBieg Długi M-40 – DNF*DNF*---DNF*DNF*
DNF*58KIDA AndrzejKRAKÓWLOS TREPOS COMPANIEROSBieg Długi M-40 – DNF*DNF*---DNF*DNF*
DNF*12KUBIESA PatrycjaKRAKÓWHUSARIA RACE TEAMBieg Długi K-30 – DNF*DNF*---DNF*DNF*
DNF*11SAJEK AdrianKRAKÓWLPP TEAMBieg Długi M-20 – DNF*DNF*---DNF*DNF*
Nie wystartowało 33 uczestników
DNS*21BERNADY DamianŁĘKIHUSARIA RACE TEAMBieg Długi M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*47BIENIEK ŁukaszKRAKÓWDZIKIE ŻYCIE RUN TEAMBieg Długi M-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*928CZECZOT KrzysztofKRAKÓWDRUŻYNA GRUBEGO MISIABieg Długi M-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*156GÓRNIK WojciechKRAKÓWCZERWONE TRZEWIKIBieg Długi M-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*193JUREK JarosławLIMANOWAKS FLORIANBieg Długi M-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*49JUROSZEK JózefPAWŁOWICEBieg Długi M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*120JUSZCZYK AndrzejKRAKÓWBieg Długi M-60 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*37KACZOR KatarzynaKRAKÓWBieg Długi K-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*183KISIŃSKA IrenaNOWY SĄCZVISEGRAD MARATON RYTROBieg Długi K-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*182KISIŃSKI JarosławNOWY SĄCZVISEGRAD MARATON RYTROBieg Długi M-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*238KOPIEĆ RafałKRAKÓWBieg Długi M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*166KRYSZKIEWICZ MariuszRADZYMINBieg Długi M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*19KRZYŻANOWSKI PrzemysławJAWORZNOHUSARIA RACE TEAMBieg Długi M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*936KUCMIERCZYK GrzegorzRZASKAWISLABieg Długi M-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*903LELONTKO MarcinCZĘSTOCHOWABieg Długi M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*907MACHYNIA RafałKRAKÓWRUNONLINE.PL TEAMBieg Długi M-20 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*153MARSZALEK JanKRAKOWDZIKI TIMBieg Długi M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*942MYNARSKI DamianJANOWICEBieg Długi M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*84ONUSZKO JanPRADNIKBieg Długi M-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*194PAWŁOWSKA-JUREK PaulinaLIMANOWAKS FLORIANBieg Długi K-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*237REICHEL MarcinKRAKÓWBieg Długi M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*44SENDERECKA DorotaRZESZÓWTERAPIA UZALEŻNIEŃBieg Długi K-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*30STACHOŃ JacekJEDLICZEBieg Długi M-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*201STASIEWICZ ArturCZĘSTOCHOWABieg Długi M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*22SUSKI BartlomiejKRAKOWBieg Długi M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*173SZCZYGIEŁ AdrianaBIELSKO-BIAŁABENERUNNERBieg Długi K-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*915TOKARZ RobertTARNÓWP&G RUNNING TEAMBieg Długi M-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*155TWORZYDŁO PawełKRAKÓWPIKUSIA RUNNING TEAMBieg Długi M-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*240WIĘCEK WiktorBieg Długi M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*72WIŚNIEWSKI PiotrKRAKOWDZIKIE DZIKIBieg Długi M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*133WŁOCH PawełKRALACHO TEAMBieg Długi M-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*41WOJTASIK PrzemysławWARSZAWABieg Długi M-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*39ZABRZAŃSKI AlfredCHRZANÓWUKS SP 8 CHRZANÓWBieg Długi M-60 – DNS*DNS*---DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował