Wapienne gm. Sękowa- Magurski Park Narodow 26.05.2019

Perły Małopolski 2019 Wapienne

Wyniki Open Bieg Krótki 5km

MiejsceNr start.Nazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.Czas bruttoVśrRóżnica
12103WRONA DanielKRAKÓW#ADAMCZERWIŃSKITEAMBieg Krótki M-20 – 100:27:0400:27:0414,400:00:00
22126BRUZGIELEWICZ PiotrOŚWIĘCIM#ADAMCZERWIŃSKITEAMBieg Krótki M-20 – 200:27:1300:27:1314,300:00:09
32919WĄSIKOWSKI MarcinZELKÓWZABIERZÓW BIEGABieg Krótki M-40 – 100:27:2800:27:2814,200:00:23
42121LITWIN PatrykZSIPO SKAŁABieg Krótki M-16 – 100:29:0100:29:0113,400:01:56
52085ROSIEK DanielKRAKÓWESKADRA KRAKÓWBieg Krótki M-30 – 100:29:1200:29:1213,400:02:07
62031CZYŻEWSKI MarcinSŁOMNIKIREVENTONBieg Krótki M-30 – 200:29:5000:29:5013,100:02:46
72909WŁODARCZYK DawidKATOWICEMURCKI TEAMBieg Krótki M-30 – 300:29:5500:29:551300:02:51
82128ŚLĘZAK BartoszKRAKÓWBieg Krótki M-20 – 300:30:2600:30:2612,800:03:21
92001DURBAS MichałCZAPLE MAŁELO SKAŁABieg Krótki M-16 – 200:31:1300:31:1312,500:04:08
102133LISOWICZ BogdanKK GRUPETTO GORLICEBieg Krótki M-50 – 100:31:1900:31:1912,400:04:15
11 / 12002NABIELEC JoannaKRAKÓWITMBW KRAKÓWBieg Krótki K-30 – 100:31:4900:31:4912,300:04:44
122035DYDUŁA MichałKRAKÓWBieg Krótki M-16 – 300:31:5700:31:5712,200:04:53
132003KUŚ PrzemysławKRAKÓWBieg Krótki M-30 – 400:32:2100:32:2112,100:05:16
14 / 22911MAKSYM JoannaKRAKOWBieg Krótki K-40 – 100:32:2500:32:251200:05:20
152048SZYMCZYK HubertWIELMOŻABieg Krótki M-30 – 500:32:3900:32:3911,900:05:35
162005ROMANOWSKI ŁukaszKRAKÓWHUSARIA RACE TEAMBieg Krótki M-30 – 600:33:0800:33:0811,800:06:04
172009FRANKIEWICZ JakubKRAKÓWANIOŁKI CHARLIEGOBieg Krótki M-40 – 200:33:2200:33:2211,700:06:17
182910CZARNY TomaszPRZEWORSKKABANOSKIBieg Krótki M-30 – 700:33:5100:33:5111,500:06:47
19 / 32124MALCZEWSKA MagdalenaEUROCLEAR RUNNING TEAMBieg Krótki K-30 – 200:34:1600:34:1611,400:07:11
20 / 42004WYPYCH UrszulaKRAKÓWBieg Krótki K-16 – 100:34:2100:34:2111,400:07:16
21 / 5204RYŁKO AgnieszkaKRAKÓWITMBW KRAKÓWBieg Krótki K-30 – 300:34:2200:34:2211,300:07:18
222075HANUSIAK LeszekŁĘTOWNIAHUSARIA RACE TEAMBieg Krótki M-30 – 800:34:2700:34:2711,300:07:23
232034WSZOŁA BartoszDĄBROWA GÓRNICZAURODZENI BIEGACZEBieg Krótki M-J – 100:34:2800:34:2811,300:07:23
242916GÓRKA PiotrTRZEMEŚNIABieg Krótki M-30 – 900:35:2000:35:201100:08:15
252063TYLIBA KarolPRZEGINIAJURA TEAMBieg Krótki M-J – 200:35:4000:35:4010,900:08:36
262115SAWICKI RobertBIEGAM GDZIE POPADNIEBieg Krótki M-40 – 300:36:0800:36:0810,800:09:03
27 / 62095PIASECKA-WSZOŁA AnnaDABROWA GÓRNICZASAINT-GOBAIN SQUADBieg Krótki K-30 – 400:36:1400:36:1410,800:09:10
282040KOPEĆ SebastianRYCZÓWEKBieg Krótki M-30 – 1000:36:2500:36:2510,700:09:21
292113BADURA SławomirKrakówBIEGAM GDZIE POPADNIEBieg Krótki M-40 – 400:36:5000:36:5010,600:09:45
302078KOWALSKI NatanKRAKÓWAC MILANBieg Krótki M-J – 300:36:5100:36:5110,600:09:47
31 / 72918NIZAR WiolettaTARNOWSKIE GÓRYCSC ADVENTURE ACADEMIBieg Krótki K-40 – 200:36:5300:36:5710,600:09:48
322917FREDRYCH MarcinBieg Krótki M-20 – 400:37:0600:37:1210,500:10:02
33 / 82091OSTAPCZUK MarzenaNOWY TRAGBieg Krótki K-40 – 300:37:1400:37:2110,400:10:10
342127STYPUŁA PawełZELKÓWBieg Krótki M-30 – 1100:37:1800:37:2710,400:10:14
352022AUGUSTYN MariuszKRAKÓWBRZYSKITRITEAMBieg Krótki M-30 – 1200:37:2500:37:3010,400:10:21
36 / 92081RYŚ MarzenaKRAKÓWHUSARIA RACE TEAMBieg Krótki K-20 – 100:37:2900:37:3510,400:10:24
372108ŚWIĄTKIEWICZ ŁukaszBieg Krótki M-40 – 500:37:3500:37:4610,300:10:30
382060STĘPSKI JaroslawKRAKOWBieg Krótki M-40 – 600:37:3500:37:5310,300:10:31
392057MITOŃSKI WaldemarKRAKÓWBieg Krótki M-40 – 700:37:3900:37:5410,300:10:35
40 / 102012HRYC MartynaGRYWAŁDBieg Krótki K-J – 100:37:4600:37:4910,300:10:41
41 / 112027JANCZY AgnieszkaLIMANOWA-Bieg Krótki K-40 – 400:38:3700:38:4510,100:11:33
422914JANECZKO MateuszKRAKÓWBieg Krótki M-30 – 1300:39:1400:39:269,900:12:10
43 / 122903RAŚ AgnieszkaKRAKOWHUSARIA RACE TEAMBieg Krótki K-40 – 500:39:2200:39:289,900:12:18
44 / 132908ZAJĄC KatarzynaKARNIOWICEBieg Krótki K-20 – 200:39:3300:39:439,800:12:29
452092ZYCH JaromirBRZESKOBieg Krótki M-40 – 800:39:4400:39:519,800:12:39
462102WŁODARCZYK BogdanKATOWICEMURCKI TEAMBieg Krótki M-50 – 200:39:4500:39:499,800:12:40
472016KANDEFER WojciechKORCZYNAAKTYWNAKORCZYNA.PLBieg Krótki M-40 – 900:40:0500:40:089,700:13:00
48 / 142017KANDEFER BeataKORCZYNAKB ,,ATHLETIC``ZRĘCINBieg Krótki K-40 – 600:40:0500:40:089,700:13:01
49 / 152070LISOWSKA KamilaZABRZEBieg Krótki K-30 – 500:40:0700:40:179,700:13:03
50 / 162015RAJ IwonaKRAKÓWESKADRA KRAKÓWBieg Krótki K-40 – 700:40:1100:40:209,700:13:07
512098BOROWICZ BartłomiejTARNÓWBieg Krótki M-30 – 1400:40:3000:40:449,600:13:25
522029GÓRAL DariuszŁAZYBieg Krótki M-50 – 300:40:4600:40:599,500:13:41
53 / 172129KUBICA IwonaKRAKÓWBieg Krótki K-30 – 600:40:4900:41:029,500:13:45
54 / 182122WĘGRZYNEK AnetaBieg Krótki K-40 – 800:40:5900:41:049,500:13:54
55 / 192107ZAWADA MagdalenaKRAKÓWBieg Krótki K-40 – 900:41:0800:41:199,400:14:04
562134PODRAZA MarekGORLICKA GRUPA BIEGOWABieg Krótki M-50 – 400:41:2000:41:269,400:14:15
572920MAĆKOWIAK MateuszKRAKÓWPROBALANS.PLBieg Krótki M-30 – 1500:41:2100:41:429,300:14:16
582082SAWICKI KacperKRAKÓWBIEGAM GDZIE POPADNIEBieg Krótki M-J – 400:41:2200:41:349,400:14:18
592024STĘPSKI RobertKRAKÓWBieg Krótki M-40 – 1000:41:2200:41:389,400:14:18
602038SŁONINA KrzysztofKRAKÓWBRAKBieg Krótki M-40 – 1100:41:2300:41:389,400:14:19
612066PACZEŚNIAK JakubKRAKÓWBieg Krótki M-40 – 1200:41:3400:41:459,300:14:29
62 / 202074SROKA AnetaLANCKORONABieg Krótki K-20 – 300:41:3600:42:019,300:14:31
63 / 212026WĘGRZYN PaulinaSUŁKOWICEBieg Krótki K-30 – 700:41:4300:41:529,300:14:39
642907NALEPA MarcinBieg Krótki M-30 – 1600:42:1000:42:199,200:15:06
65 / 222055SULKA WiolettaSTRYSZAWABieg Krótki K-40 – 1000:42:2100:42:229,200:15:16
66 / 232037PROSZKOWIEC KatarzynaKRAKOWBieg Krótki K-30 – 800:42:2200:42:319,200:15:18
67 / 242071GROCHOT EdytaWIELICZKA#ADAMCZERWIŃSKITEAMBieg Krótki K-40 – 1100:42:3100:42:369,200:15:27
682100ŁAKOMY ŁukaszKRAKOWBieg Krótki M-30 – 1700:42:3300:42:539,100:15:29
692036DYDUŁA ŁukaszKRAKÓWITALCAR TEAMBieg Krótki M-40 – 1300:42:4000:42:459,100:15:36
702099GÓRKA PiotrKRAKÓWBieg Krótki M-30 – 1800:43:2700:43:418,900:16:23
71 / 252083CIEŚLAK-SAWICKA KatarzynaKRAKÓWBIEGAM GDZIE POPADNIEBieg Krótki K-40 – 1200:43:2800:43:408,900:16:24
72 / 262136TURCZA IwonaSIEPRAWROZBIEGANE DOBCZYCEBieg Krótki K-40 – 1300:43:4500:43:518,900:16:41
732112KOWALSKI RafałKRAKÓWBieg Krótki M-50 – 500:43:4900:43:548,900:16:44
74 / 272062TYLIBA MagdalenaPRZEGINIAJURA TEAMBieg Krótki K-40 – 1400:44:0200:44:118,800:16:57
752131PIWOWARCZYK FilipBieg Krótki M-J – 500:44:4200:44:588,700:17:37
762119LESZCZYŃSKI AleksanderKRAKÓWBieg Krótki M-30 – 1900:44:4400:44:578,700:17:40
772118NIEDBALIK GrzegorzBieg Krótki M-40 – 1400:44:4600:44:588,700:17:42
78 / 282045HUBER MonikaLIMANOWABieg Krótki K-40 – 1500:45:0200:45:098,600:17:58
79 / 292052MIKOŁAJCZYK DominikaZABRZEMIRAZ RACE TEAMBieg Krótki K-J – 200:45:1100:45:188,600:18:07
80 / 302110LECH MagdalenaKRAKÓWBIEGAM GDZIE POPADNIEBieg Krótki K-30 – 900:45:1200:45:238,600:18:07
81 / 312104NOWAK AnnaBOCHNIAŻUBRY BOCHNIABieg Krótki K-30 – 1000:45:1700:45:268,600:18:13
822089SAROTA PawełCZUBROWICEKEFAS OLKUSZBieg Krótki M-40 – 1500:45:2100:45:318,600:18:16
83 / 322007STOLARCZYK SylwiaZAKOPANEPIK TEAMBieg Krótki K-20 – 400:45:2400:45:348,600:18:20
84 / 332054RAK MonikaBOCHNIACREATIVE - BOCHNIA BIEGA TEAMBieg Krótki K-30 – 1100:45:2800:45:368,600:18:24
85 / 342069FLORSZ MartaTYCHYBieg Krótki K-30 – 1200:45:3000:45:428,500:18:25
862068MIELCZAREK WojciechTYCHYBieg Krótki M-30 – 2000:45:3000:45:428,500:18:26
87 / 352051HAMUDA BeataBOCHNIACREATIVE BOCHNIA BIEGABieg Krótki K-30 – 1300:45:3100:45:398,500:18:26
88 / 362047NIEGŁOS KarolinaKATOWICEBieg Krótki K-30 – 1400:45:4400:45:588,500:18:39
892018ŁACH BartoszKRAKÓWDRUŻYNA CYBORGABieg Krótki M-J – 600:45:4400:45:458,500:18:40
90 / 372014MICHALIK JustynaZABIERZÓWBieg Krótki K-30 – 1500:45:4800:45:558,500:18:44
912020ŁACH MaciejKRAKÓWDRUŻYNA CYBORGABieg Krótki M-40 – 1600:45:5900:46:048,500:18:54
92 / 382019GŁOWACZ KarolinaIZDEBNIKBieg Krótki K-20 – 500:46:0600:46:168,400:19:02
932087PIĘTA BartoszPROSZOWICEBieg Krótki M-J – 700:46:1700:46:278,400:19:12
94 / 392125BIEŃ KatarzynaKRAKÓWBieg Krótki K-30 – 1600:46:3600:46:498,300:19:32
95 / 402117ZIEMKIEWICZ-FIGAS RenataINOWROCŁAWBieg Krótki K-40 – 1600:46:3800:46:498,300:19:34
96 / 412106LISZKA AgataLIMANOWAGOLISZKIBieg Krótki K-40 – 1700:46:5400:47:108,300:19:50
97 / 422090SAROTA EdytaCZUBROWICEKEFAS OLKUSZBieg Krótki K-40 – 1800:47:0800:47:188,200:20:04
98 / 432105DZIWAK JowitaCZUBROWICEBieg Krótki K-30 – 1700:47:3100:47:428,200:20:27
99 / 442042BURY KatarzynaKRAKÓWBieg Krótki K-30 – 1800:47:5300:48:008,100:20:48
100 / 452043SUSUŁ MariaKRAKÓWBieg Krótki K-50 – 100:49:0600:49:127,900:22:02
1012094GODLEWSKI RafałTARNÓW-Bieg Krótki M-30 – 2100:49:1300:49:297,900:22:09
102 / 462028BAŁAZY SylwiaKRAKOWBIEGACTWO!Bieg Krótki K-20 – 600:49:1500:49:247,900:22:10
103 / 472033MACIAS EdytaKRAKÓWBieg Krótki K-30 – 1900:49:2300:49:307,900:22:19
104 / 482111BURTAN AnnaLUBIEŃBieg Krótki K-30 – 2000:49:5800:50:097,800:22:54
1052080LESKO PrzemyslawKRAKÓWBieg Krótki M-40 – 1700:50:5200:51:007,600:23:48
106 / 492905PUTIATYCKA OlafKRAKÓWKABANOSKIBieg Krótki K-30 – 2100:51:3200:51:397,500:24:28
107 / 502079KOWALSKA KarolinaKRAKÓWAC MILANBieg Krótki K-30 – 2200:51:3300:51:397,500:24:29
108 / 512049DOBRODZIEJ-SZYMCZYK KingaWIELMOŻABieg Krótki K-30 – 2300:51:4900:52:007,500:24:44
109 / 522130WINKLER AgataKRAKÓWACTIVE ACADEMYBieg Krótki K-40 – 1900:52:1900:52:257,400:25:14
110 / 532032KOŹBIAŁ MałgorzataKRAKÓWBieg Krótki K-40 – 2000:52:2400:52:477,400:25:20
111 / 542109ŚLUSARCZYK AgataZAKLICZYNBieg Krótki K-50 – 200:53:1300:53:207,300:26:09
1122059ZARĘBA DominikBUDZÓWBieg Krótki M-20 – 500:54:2700:54:377,100:27:22
113 / 552058NIECIĄG AleksandraZEMBRZYCEBieg Krótki K-16 – 200:54:2700:54:377,100:27:22
114 / 562123SKUPIEŃ SamantaEUROCLEAR RUNNING TEAMBieg Krótki K-20 – 700:54:5400:54:597,100:27:50
115 / 572008ZIÓŁKOWSKA-SZPOTON KarolinaKRAKÓWBieg Krótki K-30 – 2400:56:0900:56:156,900:29:05
1162077MICHALEWSKI PiotrKRAKÓWDRUŻYNA GRUBEGO MISIABieg Krótki M-J – 800:56:5300:57:026,800:29:49
117 / 582076MICHALEWSKA AmeliaOLSZOWICEDRUŻYNA GRUBEGO MISIABieg Krótki K-J – 300:56:5300:57:026,800:29:49
118 / 592906KOTARBA KatarzynaSOSNOWIECMIRAZ RACE TEAMBieg Krótki K-30 – 2500:57:1900:57:246,800:30:14
119 / 602084KAŹMIERCZYK SabinaKRAKÓWBieg Krótki K-20 – 800:58:0100:58:146,700:30:56
1202041LISZKA PiotrKRAKÓWPROBALANSBieg Krótki M-30 – 2200:58:0400:58:256,700:31:00
121 / 612039BUGAJ MagdalenaKRAKÓWPROBALANSBieg Krótki K-30 – 2600:58:0700:58:256,700:31:02
122 / 622044KUROWSKA AgnieszkaKRAKÓWBieg Krótki K-30 – 2701:02:0001:02:126,300:34:55
123 / 632030DUDEK JoannaSMARDZOWICEWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEBieg Krótki K-30 – 2801:03:5401:04:026,100:36:50
124 / 64912KOZIOŁ AnnaKRAKÓWPORANNY PATROLBieg Krótki K-40 – 2102:16:1001:48:223,601:49:06
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*2913BUKALSKA AnnaKRAKOWBieg Krótki K-20 – DNF*DNF*---DNF*DNF*
Nie wystartowało 27 uczestników
DNS*2114BADURA SławomirBIEGAM GDZIE POPADNIEBieg Krótki M-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*2053BARTUSIAK KatarzynaKRAKÓWBieg Krótki K-20 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*2097BASISTA SylwiaKRAKÓWBieg Krótki K-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*2010BIEŃKO KarolinaKRAKÓWBieg Krótki K-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*2056BOROWSKI GrzegorzKRAKÓWBRAKBieg Krótki M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*2086BUJAK AgnieszkaKRAKÓWBieg Krótki K-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*2073CHMIELEWSKA KasiaKRAKÓWBieg Krótki K-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*2065DUDEK AgataNOWY WIŚNICZBieg Krótki K-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*2011GAŁKA KingaKUNÓWBieg Krótki K-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*2093GOŚCIŁO UrszulaWARSZAWABieg Krótki K-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*2064HEŁMECKA DorotaNOWY WIŚNICZBieg Krótki K-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*2116KIEŁBASA AgnieszkaBrak – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*2088KOSMAL PawełBieg Krótki M-J – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*2135KOZIEŁ PaulinaBieg Krótki K-20 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*2072KUCWAJ-BRYSZ KatarzynaKRAKÓWBieg Krótki K-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*2067OŚWIĘCIMSKA BeataKRAKÓWBieg Krótki K-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*2006PANTERA DanielMYŚLENICEHUSARIA RACE TEAMBieg Krótki M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*2096PTASZEK AnetaBieg Krótki K-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*2046PTASZEK IzaKRAKÓWSHAMROCK BEAVERS ZIELONKI POLANDBieg Krótki K-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*2902RADKOWSKI MichałWARSZAWAACCOLADE WINESBieg Krótki M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*2025RAPACZ MarzenaMSZANA DOLNABieg Krótki K-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*2132STAWARZ MagdalenaGORLICKA GRUPA BIEGOWABieg Krótki K-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*2901SZĘSZOŁ GrzegorzDĘBICABieg Krótki M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*2023ŚWIĘCH MarcinKRAKOWELMOBieg Krótki M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*2915WARGACKA AleksandraBieg Krótki K-20 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*2021WĘDZICHA AgnieszkaKRAPKOWICEBieg Krótki K-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*2101ZAJĄC AnnaKRAKÓWBRAKBieg Krótki K-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował