Wapienne gm. Sękowa- Magurski Park Narodow 26.05.2019

Perły Małopolski 2019 Wapienne

Wyniki Open Bieg Średni 10km
Pierwsze 30 osób klasyfikacja wdł. brutto. Pozostali netto.

MiejsceNr start.Nazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.Czas bruttoVśrRóżnica
11914CHLIPAŁA PawełKAMIENICABieg Średni M-20 – 101:12:1001:12:1012,900:00:00
21950BORSZOWSKI ZbigniewŁAZYZABIERZÓW BIEGABieg Średni M-30 – 101:12:4601:12:4612,800:00:36
31001KUNZ MarcinKRAKÓWLACHO TEAMBieg Średni M-J – 101:15:2101:15:2112,300:03:11
41185TRZEPAK ŁukaszWYSOWA ZDRÓJBieg Średni M-20 – 201:16:3601:16:3612,100:04:26
51192SKOTNICZNY MichałKRAKÓWEUROCLEAR RUNNING TEAMBieg Średni M-20 – 301:17:2001:17:201200:05:10
61907KOPIEĆ KamilKRAKÓWJAJA NA BOK TEAMBieg Średni M-30 – 201:18:4501:18:4511,800:06:35
71099LISZKA AdamLIMANOWAGOLISZKIBieg Średni M-40 – 101:19:4001:19:4011,700:07:30
81906KOZIEŁ JanKRAKÓWJAJA NA BOK TEAMBieg Średni M-30 – 301:25:1001:25:1010,900:12:59
91077MIZERA KrzysztofKRAKÓWBieg Średni M-30 – 401:25:2501:25:2510,900:13:15
101927KNAPIK PrzemysławKRAKOW / MASZYCEBieg Średni M-40 – 201:25:4801:25:4810,800:13:38
111090RADZIK JerzyKRAKÓWNIEPOŁOMICE BIEGAJĄBieg Średni M-50 – 101:25:5201:25:5210,800:13:42
121036FRANCZYK PiotrKRAKÓWBieg Średni M-30 – 501:27:4701:27:4710,600:15:37
131134SUCHOJAD MarcinOSTRZESZÓWBieg Średni M-30 – 601:28:2601:28:2610,500:16:16
14 / 11002JACHYM-DREWNIAK JoannaKRAKÓWJJFITBieg Średni K-30 – 101:29:3601:29:3610,400:17:25
151910FRACH DominikKRAKÓWSIGMA PIZZA & BARBieg Średni M-20 – 401:30:3001:30:3010,300:18:20
161193NIEMCZYK DominikKRAKÓWEUROCLEAR RUNNING TEAMBieg Średni M-30 – 701:30:4401:30:4410,200:18:33
171151PAŁKA ŁukaszLIMANOWABieg Średni M-40 – 301:30:5601:30:5610,200:18:46
181115MORDARSKI KrystianNOWY TARGBieg Średni M-50 – 201:31:4601:31:4610,100:19:35
191091RUSEK ŁukaszKRAKÓWBieg Średni M-30 – 801:32:0501:32:0510,100:19:55
201095DUROŃ MarcinKRAKÓWBEFIT24TEAMBieg Średni M-40 – 401:32:3101:32:3110,100:20:21
211120MORDAK ArturZELKÓWBieg Średni M-30 – 901:32:4301:32:431000:20:33
221912SKAWIŃSKI PawełTRZEBINIASIERSZANIEBieg Średni M-40 – 501:33:4201:33:429,900:21:32
231195MUC TomaszLĘDZINYBieg Średni M-40 – 601:33:4401:33:449,900:21:34
241047STACH PawełKRAKÓWSIWEJKABieg Średni M-40 – 701:34:1201:34:129,900:22:02
251196STYPUŁA ArkadiuszZELKÓWBieg Średni M-30 – 1001:34:1601:34:169,900:22:06
261017MAZUR AdamZARZYCE WIELKIEGO APTIV!Bieg Średni M-30 – 1101:35:0201:35:029,800:22:52
271139BULANDA MichałLIMANOWABieg Średni M-30 – 1201:35:0401:35:049,800:22:54
28 / 21175PAWLIK KarolinaLIMANOWABieg Średni K-30 – 201:35:2601:35:269,700:23:16
291080ŚWIRAD MirosławBĘDZINW POGONI ZA DUCHEMBieg Średni M-30 – 1301:35:4701:35:479,700:23:37
301188PAWŁOWSKI PawełKRAKÓWBieg Średni M-30 – 1401:35:5001:35:509,700:23:40
311039WYWROT TomaszKRAKÓWBieg Średni M-50 – 3---02:56:325,322:47:50
321098RECZKOWSKI AndrzejNIENASZÓWATHLETIC ZRECINBieg Średni M-60 – 101:37:0901:37:139,600:24:59
331132HAJTEK JakubCHEŁMIECNAUKA BIEGABieg Średni M-30 – 1501:37:1101:37:349,500:25:01
341082BREMER AdamBYTOMMIRAZ RACE TEAMBieg Średni M-30 – 1601:37:2301:37:269,500:25:13
35 / 31142KAMYKOWSKA EwaKRAKÓWBieg Średni K-30 – 301:37:5701:38:189,500:25:47
36 / 41951LEDWOŃ IzabelabrakBieg Średni K-40 – 101:38:1801:38:419,400:26:08
371042ŚWIDER AndrzejRABKA-ZDRÓJAN-REN TEAMBieg Średni M-50 – 401:38:3001:38:499,400:26:20
381009BARAN ArkadiuszBOBROWNIKI WIELKIEHUSARIA RACE TEAMBieg Średni M-30 – 1701:38:3901:39:149,400:26:29
391075ZAJDEL MaciejKRAKÓWBieg Średni M-30 – 1801:39:3801:39:459,300:27:28
401164SIVTSOV DmitreyKRAKOWDIMUSBieg Średni M-30 – 1901:39:3901:40:319,300:27:29
41 / 51106SUŁKOWSKA LidiaLIMANOWABieg Średni K-30 – 401:40:2901:40:339,200:28:18
421920PROCHWICZ MarcinKRAKÓWDELFIN SPORT&FUNBieg Średni M-30 – 2001:40:4801:41:019,200:28:38
43 / 61189ZABOROWSKA MałgorzataKASZÓWBieg Średni K-40 – 201:40:5301:41:019,200:28:43
44 / 71060DARSKA KatarzynaZAWIERCIELEŚNI OLIMPIJCZYCYBieg Średni K-20 – 101:40:5701:41:029,200:28:47
451924KURLETO KamilKRAKÓWMŁODE WILKIBieg Średni M-30 – 2101:41:1801:41:429,100:29:08
461936ROMAN BogdanbrakBieg Średni M-50 – 501:41:4301:41:589,100:29:33
47 / 81025SZAŁAŚ AnnaWIELKIE DROGIBieg Średni K-30 – 501:41:5401:41:589,100:29:43
481156KLĘSK KrzysztofKRAKÓWBieg Średni M-30 – 2201:42:0901:42:349,100:29:59
491102KOŚCIEŃ JerzyTARNÓWSHRIMPFAN.PLBieg Średni M-30 – 2301:42:2001:42:48900:30:10
501087ZNYK AdamKRAKÓWBieg Średni M-30 – 2401:42:3801:43:15900:30:28
511052KONIK JarosławKRAKÓWBIEGAM BO LUBIĘ KRAKÓWBieg Średni M-40 – 801:42:5501:43:34900:30:44
521191WOJTOŃ SławomirWOŁOWICEEUROCLEAR RUNNING TEAMBieg Średni M-30 – 2501:43:0801:43:15900:30:58
531131BŁONIARZ BartłomiejGŁOGÓW MAŁOPOLSKIBieg Średni M-20 – 501:43:1201:43:568,900:31:02
54 / 91925WĘGRZYN EwelinaSUŁKOWICEBieg Średni K-20 – 201:43:2001:43:568,900:31:10
55 / 101117MOSZUMAŃSKA MagdalenaKRAKÓWBieg Średni K-40 – 301:43:3401:44:208,900:31:24
56 / 111054SMĘDA AgnieszkaKRAKÓWCREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMBieg Średni K-20 – 301:44:1501:44:418,900:32:04
571184PIETRUSZKA JózefRUDAWAZABIERZÓW BIEGABieg Średni M-50 – 601:44:1601:44:388,900:32:06
58 / 121904STARZYK EwaTARNÓWBieg Średni K-40 – 401:44:1801:44:488,900:32:08
591178WARCHOL MichalZIELONKIBieg Średni M-30 – 2601:44:5301:45:228,800:32:43
601038PAWŁOWSKI MateuszZAWIERCIEPAW-LUCKY TEAMBieg Średni M-20 – 601:45:3801:46:338,700:33:28
611187PAWŁOWSKI MirosławZAWIERCIEPAW-LUCKY TEAMBieg Średni M-50 – 701:46:3101:47:268,700:34:20
62 / 131097MOSZUMAŃSKA-KOLEGOWICZ KatarzynaKRAKÓWSZUMKA TEAMBieg Średni K-40 – 501:46:4301:47:308,700:34:32
631029SANOCKI JacekZABRZEBieg Średni M-40 – 901:47:0201:47:138,700:34:52
641165PATORSKI KrzysztofKNURÓWBieg Średni M-30 – 2701:47:4101:48:388,600:35:31
651204BUCHAN NeilCREDITONSOUTH WEST ROAD RUNNERSBieg Średni M-50 – 801:47:4901:48:078,600:35:39
661135SKONIECZNY MariuszGOSZCZABieg Średni M-40 – 1001:48:2601:48:348,600:36:16
671930KRUPA DawidKRAKÓWBieg Średni M-20 – 701:48:3301:49:128,500:36:23
681068MICHNO KrzysztofSOSNOWIECBieg Średni M-30 – 2801:48:3601:48:558,500:36:26
691119OLESIAK FranciszekMIKOŁÓWMIRAZ RACE TEAMBieg Średni M-40 – 1101:48:3901:48:428,600:36:29
701949KOZŁOWSKI ŁukaszbrakBieg Średni M-30 – 2901:48:5401:49:348,500:36:44
711114MAZGAJ PawełKRAKÓWMAMA POTRAFIBieg Średni M-40 – 1201:48:5901:49:178,500:36:48
721124KLIMAS KrzysztofTRZEMEŚNIAJJ TEAMBieg Średni M-30 – 3001:48:5901:49:368,500:36:49
731088ŁUKASIK AdamRUDA ŚLĄSKAMIRAZ RACE TEAMBieg Średni M-40 – 1301:49:0201:49:508,500:36:52
741116SIWIŃSKI JacekLUBLINBieg Średni M-30 – 3101:49:2001:49:508,500:37:10
75 / 141055CYRNAL BarbaraKATOWICEBBKTSBieg Średni K-30 – 601:50:2801:50:388,400:38:18
76 / 151916SZMIGIEL AgnieszkaKRAKÓWBieg Średni K-30 – 701:50:3501:50:488,400:38:25
77 / 161058GNUTEK WiolettaNOWY SĄCZBieg Średni K-40 – 601:50:3801:50:558,400:38:28
781044SZYMAŃSKI MichałNOWY SĄCZBieg Średni M-40 – 1401:50:3801:50:558,400:38:28
791109SURMA DawidSOSNOWIECBieg Średni M-20 – 801:50:3801:50:578,400:38:28
80 / 171163KING JayneEXETERSOUTH WEST ROAD RUNNERSBieg Średni K-50 – 101:50:4601:51:128,400:38:36
811026KLIKS AndrzejSOSNOWIECFIS-SST TEAMBieg Średni M-40 – 1501:51:2301:52:058,300:39:13
821939ZIOMEK JarosławTARNÓWEKIPA Z TARNOWABieg Średni M-30 – 3201:51:3501:52:108,300:39:25
831074CHMURA JacekBUKOWNOBieg Średni M-50 – 901:51:4001:51:498,300:39:29
84 / 181126GARDEŁA JustynaWOLBROMWOLBROM TEAMBieg Średni K-30 – 801:52:1101:53:008,200:40:01
851045ŻELAZKO RafałKRAKÓWBieg Średni M-30 – 3301:52:1501:52:358,300:40:05
861940SKALNIAK PatrykbrakBieg Średni M-20 – 901:52:1901:53:068,200:40:09
871049GOLIŃSKI ŁukaszMARCINKOWICEBieg Średni M-20 – 1001:53:0801:53:348,200:40:58
88 / 191917JANKOWICZ MonikaGŁOGOCZÓWBieg Średni K-40 – 701:53:4701:54:218,100:41:37
891033KĘPA KamilDĄBROWA GÓRNICZAHDR WATAHA DĄBROWA GÓRNICZABieg Średni M-30 – 3401:53:5401:54:258,100:41:44
901059MAŁACHOWSKI SebastianKRAKÓWLEMON TEAMBieg Średni M-40 – 1601:53:5401:53:588,200:41:44
91 / 201034ŚLIWA AnnaDĄBROWA GÓRNICZAHDR WATAHA DĄBROWA GÓRNICZABieg Średni K-30 – 901:53:5401:54:258,100:41:44
92 / 211006SCHNEIDER KrystynaKRAKÓWWKURW_TEAMBieg Średni K-40 – 801:54:0101:54:288,100:41:51
93 / 221909KOCON KatarzynaKRAKÓWBEFIT24TEAMBieg Średni K-20 – 401:54:0201:54:298,100:41:52
941148KRAS RafałKRAKÓWBEGC POLSKABieg Średni M-40 – 1701:54:1401:54:428,100:42:03
95 / 231056ADAMCZYK AnetaSTARY KRASIENIEC-Bieg Średni K-40 – 901:54:3001:54:578,100:42:20
96 / 241138WĘCŁAWIK AnnaKRAKÓWBLADYCROSSTEAMBieg Średni K-30 – 1001:54:3901:55:098,100:42:29
97 / 251130MACZKA MartynaKRAKOWBieg Średni K-30 – 1101:54:3901:55:108,100:42:29
98 / 261031BALIŃSKA-SANOCKA AnetaZABRZEDRUŻYNA JASNEJBieg Średni K-40 – 1001:54:4101:54:528,100:42:31
991199GOLIŃSKI MichałMARCINKOWICEBieg Średni M-30 – 3501:54:5301:55:198,100:42:43
100 / 271014GÓRSZCZYK AgnieszkaKRAKÓWBieg Średni K-30 – 1201:55:0001:55:218,100:42:50
101 / 281081DYGOŃ MałgorzataGLIWICEBIEGAJ Z TRENERAMIBieg Średni K-40 – 1101:55:0201:55:178,100:42:52
1021101KOBIAŁKA IrekDĘBICABieg Średni M-40 – 1801:55:1401:55:34800:43:04
103 / 291083WAŁĘGA MonikaDĘBICABieg Średni K-30 – 1301:55:1401:55:35800:43:04
104 / 301043ŚWIDER RenataRABKA-ZDRÓJAN-REN TEAMBieg Średni K-40 – 1201:55:2301:55:42800:43:13
1051902KOŁODZIEJ MirosławKRAKÓWBieg Średni M-20 – 1101:55:2901:56:20800:43:18
106 / 311177DRAŻNIUK MartaBYDGOSZCZBieg Średni K-20 – 501:56:1201:56:41800:44:02
1071931KIEŁTYKA MarcinMODLNICAKABANOSKIBieg Średni M-30 – 3601:56:3801:56:54800:44:28
1081070KOŁATA JózefZEMBRZYCEZEMBRZYCE TEAMBieg Średni M-J – 201:57:0201:57:277,900:44:52
1091027PODGÓRSKI KrzysztofZEMBRZYCEZEMBRZYCE TEAMBieg Średni M-30 – 3701:57:0201:57:277,900:44:52
110 / 321198PIWOWARCZYK JustynaRODZINA BIEGABieg Średni K-40 – 1301:57:1801:58:067,900:45:08
1111035JUSZCZĘĆ MarekKRAKÓWBieg Średni M-30 – 3801:57:2501:58:047,900:45:15
112 / 331028NOWAK AgnieszkaKATOWICECARBON OCR RACING TEAMBieg Średni K-30 – 1401:57:2601:57:457,900:45:15
113 / 341167KOSAŁKA AnnaCHEŁMBieg Średni K-30 – 1501:57:5701:58:477,800:45:47
114 / 351024MŁYNARCZYK DorotaKRAKÓWBieg Średni K-20 – 601:58:1101:58:337,800:46:01
115 / 361205WYSOCKA MartaKRAKÓWDRUŻYNA GRUBEGO MISIABieg Średni K-40 – 1401:58:1801:58:447,800:46:08
1161934MIRKIEWICZ RafałbrakBieg Średni M-30 – 3901:58:4601:59:427,800:46:36
117 / 371152SPIRYTULSKA AgataMODLNICABieg Średni K-50 – 201:59:2001:59:307,800:47:09
1181110SZMIŁYK AdrianZAGÓRZBieg Średni M-30 – 4001:59:2301:59:427,800:47:13
119 / 381066STAWSKA JoannaGLIWICEBIEGAJ Z TRENERAMIBieg Średni K-50 – 302:00:1902:00:347,700:48:09
1201012STASICKI BartłomiejKRAKÓWBieg Średni M-30 – 4102:00:2402:01:157,700:48:14
121 / 391921WOJTANOWICZ MonikaWĘGRZCERUNONLINE.PL TEAMBieg Średni K-40 – 1502:02:0402:02:517,600:49:54
1221169MARKOWSKI MateuszSOSNOWIECBieg Średni M-20 – 1202:02:1902:02:387,600:50:09
123 / 401903ZAJĄC MonikaKRAKÓWBieg Średni K-30 – 1602:02:2802:02:427,600:50:18
124 / 411023KŁOS EwaŻABNOHUSARIA RACE TEAMBieg Średni K-40 – 1602:02:3502:03:107,600:50:25
125 / 421064TRACZ AnetaDOBCZYCEROZBIEGANE DOBCZYCEBieg Średni K-40 – 1702:02:3502:03:237,500:50:25
1261013SEREDA OlegKRAKÓWSEREDABieg Średni M-30 – 4202:02:4402:03:447,500:50:34
127 / 431103GRODZKA AgnieszkaSKAWINABieg Średni K-40 – 1802:02:4702:03:297,500:50:37
128 / 441125KURA MonikaKATOWICEHIRERIGHT RUNNING TEAMBieg Średni K-30 – 1702:03:0202:03:477,500:50:52
1291922KOWALSKI HubertWIELICZKALINXBieg Średni M-40 – 1902:03:1102:03:307,500:51:00
1301948WILKOSZ AugustynKRAKÓWDRUŻYNA GRUBEGO MISIABieg Średni M-40 – 2002:03:1202:03:417,500:51:02
1311147DĄBOROWSKI MichałKRAKÓWBEGC-POLSKABieg Średni M-30 – 4302:03:1202:03:407,500:51:02
132 / 451011PABIAN AgnieszkaNIEDOMICEHUSARIA RACE TEAMBieg Średni K-40 – 1902:03:1202:03:467,500:51:02
133 / 461046HASIOR-KRZAK MonikaNOWY SĄCZBieg Średni K-30 – 1802:03:1302:03:457,500:51:03
1341183MAJEWSKI PrzemysławCHORZÓWBieg Średni M-30 – 4402:03:4902:04:297,500:51:39
135 / 471179ZABAWA MałgorzataCHORZÓWBieg Średni K-40 – 2002:03:4902:04:297,500:51:39
136 / 481005CYGANEK AgnieszkaKRAKÓWBEFIT24TEAMBieg Średni K-40 – 2102:03:5302:04:207,500:51:43
137 / 491137KMIECIK AnnaSOSNOWIECBieg Średni K-20 – 702:03:5502:04:367,500:51:45
138 / 501096GNIEWEK JuliaBOCHNIABieg Średni K-J – 102:04:2502:04:507,400:52:15
1391015LASKA GrzegorzPODCZERWONEPIK TEAMBieg Średni M-20 – 1302:04:2602:05:127,400:52:16
140 / 511071ADAMCZYK AnetaLIMANOWABieg Średni K-40 – 2202:05:1302:05:197,400:53:03
1411072ADAMCZYK JakubLIMANOWABieg Średni M-J – 302:05:1302:05:197,400:53:03
1421113BARTOSZ BorowskiZŁOCIENIECBieg Średni M-40 – 2102:05:3602:06:317,400:53:26
143 / 521094TUMIDAJEWICZ BeataZABRZEMIRAZ RACE TEAMBieg Średni K-40 – 2302:05:3802:06:237,400:53:28
144 / 531928JACEK NataliaCHORZÓWMIRAZ RACE TEAMBieg Średni K-20 – 802:05:5202:06:397,300:53:42
1451104KOMOROWSKI TomaszRZESZÓWBieg Średni M-30 – 4502:06:3402:07:247,300:54:24
146 / 541092PATRZYK JoannaTENCZYNEKRKS SWMANSIONBieg Średni K-30 – 1902:06:5702:07:167,300:54:47
147 / 551946KOBYLAŃSKA KlaudiabrakBieg Średni K-40 – 2402:07:1002:07:237,300:55:00
1481004MISIAK WiesławKRAKÓWBEFIT24TEAMBieg Średni M-50 – 1002:07:1902:07:477,300:55:09
149 / 561093MALUŚKA KatarzynaMIKOŁÓWMIRAZ RACE TEAMBieg Średni K-40 – 2502:07:5902:08:457,200:55:49
1501079KRAWCZYŃSKI MirosławGLIWICEBieg Średni M-40 – 2202:08:0502:08:557,200:55:54
1511022SOLARCZYK KamilNIEPOŁOMICEBieg Średni M-20 – 1402:09:5602:10:397,100:57:46
1521121SMOLIK SzymonKRZESZOWICEBieg Średni M-20 – 1502:10:0202:10:107,100:57:51
153 / 571122KOŚCIELNA GrażynaKRAKÓWRINCEWINDBieg Średni K-30 – 2002:10:1102:10:557,100:58:01
154 / 581065MÓL MarlenaNOWY SĄCZ6RANO TEAMBieg Średni K-30 – 2102:10:5302:10:567,100:58:43
1551007KUCZEK GrzegorzTARNÓW3, 2, 1, STARTBieg Średni M-40 – 2302:10:5502:11:437,100:58:45
156 / 591150WIŚNIOWSKA DorotaMASZKÓWLOS PANTALONES ROJOSBieg Średni K-40 – 2602:10:5602:11:487,100:58:46
1571186WIECZOREK WojciechKRAKÓWBieg Średni M-30 – 4602:11:0602:11:517,100:58:56
158 / 601040LESZCZYŃSKA KatarzynaDOBCZYCEBieg Średni K-30 – 2202:11:1202:11:547,100:59:02
159 / 611174GUZIK EwelinaSKAWINASRTG NIEPOŁOMICEBieg Średni K-30 – 2302:11:2802:12:12700:59:18
1601084BIELIK RadosławKRAKÓWWKURW_TEAMBieg Średni M-40 – 2402:12:0102:12:25700:59:51
161 / 621182KURTEK JustynaBieg Średni K-30 – 2402:12:5702:13:25701:00:47
1621107BULARZ LeszekSKAWINABieg Średni M-40 – 2502:13:2702:14:156,901:01:17
163 / 631003STADLER AgnieszkaKRAKÓWAS DENT WIELICZKABieg Średni K-40 – 2702:14:0002:14:316,901:01:50
1641050STADLER ArturKRAKÓWAS DENT WIELICZKABieg Średni M-50 – 1102:14:0002:14:316,901:01:50
1651197KSIĘŻYK MirosławCHORZÓWMARATONYPOLSKIE.PLBieg Średni M-40 – 2602:14:2002:14:596,901:02:10
1661069SKUTA PawełKRAKÓWBieg Średni M-30 – 4702:14:4002:15:216,901:02:30
167 / 641905MIKOŁAJCZYK MałgorzataZABRZEMIRAZ RACE TEAMBieg Średni K-60 – 102:15:1102:15:576,801:03:01
168 / 651923BURDA MonikaKRAKÓW#ADAMCZERWIŃSKITEAMBieg Średni K-40 – 2802:15:1302:16:026,801:03:03
1691908NIEDŹWIADEK PiotrKRAKÓWSOLNE MIASTOBieg Średni M-40 – 2702:15:2302:16:136,801:03:13
170 / 661128SZOSTAK AgnieszkaKRAKÓWBieg Średni K-30 – 2502:15:3202:16:106,801:03:21
171 / 671932DUDA LucynaMOGILANY#ADAMCZERWIŃSKITEAMBieg Średni K-40 – 2902:15:3502:16:086,801:03:25
172 / 681105KOMOROWSKA SylwiaRZESZÓWBieg Średni K-30 – 2602:15:3502:16:176,801:03:25
173 / 691108JOP DorotaSKAWINABieg Średni K-40 – 3002:16:1102:17:006,801:04:01
174 / 701143KASPERLIK KlaudynaBRENNABIEGACTWO!Bieg Średni K-30 – 2702:16:3702:17:156,801:04:26
175 / 711037GREGORCZYK AnnaKRAKÓWGREEN WAYS POLSKABieg Średni K-30 – 2802:17:0202:17:406,801:04:51
176 / 721155PĘKALSKA AnnaNIEPORĘTBieg Średni K-40 – 3102:17:1502:17:246,801:05:05
177 / 731915KULIGOWSKA AgataŻORYMIRAZ RACE TEAMBieg Średni K-40 – 3202:17:4102:18:276,701:05:31
178 / 741123OLECH AnetaKRAKÓWBEFIT24TEAMBieg Średni K-40 – 3302:18:3202:19:006,701:06:21
1791190JAMIOL AdamKRAKOWBRAKBieg Średni M-40 – 2802:19:2502:19:316,701:07:15
1801168OGÓREK SebastianNOWY SACZ6RANO TEAMBieg Średni M-30 – 4802:19:5302:19:576,601:07:43
181 / 751067BARANOWSKA ZuzannaRZESZÓWCHRABĄSZCZE I ROBAKIBieg Średni K-20 – 902:20:1802:21:106,601:08:08
182 / 761085SNOPEK AnnaKRAKÓWBieg Średni K-20 – 1002:20:1802:20:396,601:08:08
183 / 771078ZIELIŃSKA IzabelaGLIWICEBIEGAJ Z TRENERAMIBieg Średni K-40 – 3402:20:3602:21:266,601:08:26
1841929MAZUREK MichałKRAKOWBieg Średni M-30 – 4902:20:4302:21:166,601:08:33
185 / 781008KRUŻEL BeataTARNÓWHUSARIA RACE TEAMBieg Średni K-40 – 3502:21:2902:22:036,501:09:18
1861073GALBARCZYK TomaszTARNÓWSPARTAN TRAINING GROUP TARNÓWBieg Średni M-40 – 2902:21:2902:22:036,501:09:18
1871180NOWACKI BartoszKRAKÓWBieg Średni M-30 – 5002:22:1502:23:026,501:10:05
188 / 791181STARZEC JoannaKRAKÓWBieg Średni K-20 – 1102:22:1502:23:036,501:10:05
189 / 801010PIEKARZ MagdalenaKRAKÓWHUSARIA RACE TEAMBieg Średni K-20 – 1202:22:2202:23:116,501:10:12
1901913SKAWIŃSKI KrzysztofTRZEBINIASIERSZANIEBieg Średni M-J – 402:26:0902:26:206,401:13:59
191 / 811157KOT WiktoriaRZESZÓWKATOL RZESZÓWBieg Średni K-J – 202:26:1102:26:266,401:14:01
1921162PIĘTA ŁukaszPROSZOWICESRTG PROSZOWICEBieg Średni M-40 – 3002:28:4502:28:506,201:16:35
1931144ŁĘŻNIAK ArkadiuszKRAKÓW-Bieg Średni M-40 – 3102:30:4402:31:026,201:18:34
1941016SZPOTON ArturKRAKÓWBieg Średni M-30 – 5102:32:1102:32:326,101:20:01
195 / 821141DZIEDZIC-WÓJTOWICZ AgnieszkaKŁAJBieg Średni K-40 – 3602:36:0602:36:505,901:23:56
1961933WÓJTOWICZ ZdzisławBieg Średni M-60 – 202:36:3602:37:305,901:24:26
197 / 831030ŻYGAS EdytaKRAKÓWBieg Średni K-30 – 2902:37:5602:38:325,901:25:46
198 / 841048TYLISZCZAK BożenaKRAKÓWBieg Średni K-30 – 3002:43:1002:44:075,701:31:00
1991057BĄCZEK KrzysztofZAWIERCIEGRUPA JURA`PLBieg Średni M-40 – 3202:43:2402:44:075,701:31:13
200 / 851918SZYSZKA UrszulaWARSZAWAPKO BPBieg Średni K-60 – 202:53:3902:54:005,301:41:28
201 / 861171DE AnnaALWERNIAR-EVOLUTION TEAMBieg Średni K-30 – 3103:48:5803:49:49402:36:48
Nie ukończyło 2 uczestników
DNF*1937GAWĘDA MaciejbrakBieg Średni M-20 – DNF*DNF*---DNF*DNF*
DNF*1203NALEPA PiotrKRAKÓWBieg Średni M-30 – DNF*DNF*---DNF*DNF*
Nie wystartowało 40 uczestników
DNS*1089BIAŁECKA SylwiaKRAKÓWVEGE RUNNERSBieg Średni K-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1063BIEDROŃ EwelinaLIMANOWABieg Średni K-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1901BOGUNIA AgnieszkaKRAKÓWBieg Średni K-20 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1032BROŻEK DanielKRAKÓWBieg Średni M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1201BUBNIAK WiktorGORLICKA GRUPA BIEGOWABieg Średni M-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1926BUJAK OlafKRAKÓWBieg Średni M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1061BURNUS BeataKRAKÓWBieg Średni K-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1200CHMIELOWIEC DanielGORLICKA GRUPA BIEGOWABieg Średni M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1159DECRESSAC StephaneRIBÉRACTEAM LES STABLES TRIATHLONBieg Średni M-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1919DUDA KarolinaOLKUSZBieg Średni K-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1161DWORNIAK NataliaKRAKÓWBieg Średni K-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1149DZIĘBOWSKI SzymonZĄBSAVBORTEAMBieg Średni M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1146GORCZYCA AnetaJASŁOBieg Średni K-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1118GÓRKA BogumiłSZAFLARYGÓRKA TEAMBieg Średni M-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1153GRZESINA ArkadiuszOŚWIĘCIMBieg Średni M-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1018JAKIEŁA PrzemysławKRAKÓWANTOŚ TEAMBieg Średni M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1020JAWOREK GrzegorzWĘGRZCEBieg Średni M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1062KACZOR ŁukaszKRAKÓWBieg Średni M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1133KARP KatarzynaDOMINIKOWICEBieg Średni K-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1041KATARZYŃSKA AgaDOBCZYCEBieg Średni K-20 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1111KITA MarcinLIMANOWABieg Średni M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1202KOSIŃSKA-GAŁDYN MagdalenaBieg Średni K-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1019KRASIŃSKI MarcinKRAKÓWWOODWARD RUNNERSBieg Średni M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1145KUCWAJ MichałKRAKÓWMSRBieg Średni M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1086KURIATA RobertKRAKÓWVEGE RUNNERSBieg Średni M-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1136MALOTA PawełKRAKÓWBieg Średni M-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1053MICHAL MuchaSKAWINATAKIE TAM ZEBY MIEC PO CO BIEGACBieg Średni M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1140MICHAŁKÓW MichałKRAKÓW4M RUNNERS TEAMBieg Średni M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1176PAŚKO KrzysztofKRAKÓWBieg Średni M-50 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1154PĘTLAK MaciejJASŁOBieg Średni M-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1129PIÓRKOWSKI MarekBĘDZINW POGONI ZA DUCHEMBieg Średni M-50 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1194SERAFIN MariaEUROCLEAR RUNNING TEAMBieg Średni K-20 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1021SIKORSKA WioletaALEKSANDRÓWBieg Średni K-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1911SKAWIŃSKA MagdalenaTRZEBINIA-SIERSZASIERSZANIEBieg Średni K-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1166SZYMAŃSKA MagdalenaGORLICEBieg Średni K-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1170TOBICZYK ZiemowitWILKOWICEBieg Średni M-20 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1160WISNIEWSKA PatrycjaWARSZAWATEAM LES STABLES TRIATHLONBieg Średni K-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1172WYSOKINSKI AdamWARSZAWALOS GATOS GORDOSBieg Średni M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1173ZADROŻNA AniaOTRĘBUSYBieg Średni K-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*1127ZAGRAJ MarcinOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIBieg Średni M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował