Wapienne gm. Sękowa- Magurski Park Narodow 26.05.2019

Perły Małopolski 2019 Wapienne

Wyniki Open NW Krótki 5km

MiejsceNr start.Nazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.Czas bruttoVśrRóżnica
14002KARŁOWSKI WojciechSZYCEINSPEKTORAT SZNW Krótki M-40 – 100:44:5100:44:518,700:00:00
24017PAŹDZIORA MariuszWADOWICELUX TORPEDA MAŁOPOLSKANW Krótki M-40 – 200:45:1600:45:168,600:00:25
34901FLOREK MichałKRAKÓWWOJSKO POLSKIENW Krótki M-30 – 100:45:3600:45:368,600:00:44
4 / 14001PUSKARZ AngelikaBALICEWŁÓCZYKIJNW Krótki K-30 – 100:47:1700:47:178,200:02:26
54015SKOREK MirosławGOSTYŃNW Krótki M-30 – 200:47:3800:47:388,200:02:47
64007TRACZ DariuszDOBCZYCENW Krótki M-40 – 300:48:2500:48:258,100:03:34
7 / 22061MARONSKA MonikaKRAKOWbrakNW Krótki K-40 – 100:49:0100:49:01800:04:10
84013PALUDKIEWICZ PiotrCZARNY LASNW Krótki M-50 – 100:49:5700:49:577,800:05:06
9 / 34035PALUDKIEWICZ EwaNOWY BRONISZEWNW Krótki K-30 – 200:50:0800:50:087,800:05:17
104039SZYMAŃSKI MateuszWARSZAWANW Krótki M-J – 100:51:2300:51:237,600:06:32
114020MARCHEWKA KrzysztofNW Krótki M-60 – 100:51:5000:51:507,500:06:59
12 / 44028BANACHOWICZ JoannaSKAŁASKALSKIE ASYNW Krótki K-40 – 200:52:5000:52:507,400:07:59
13 / 54907KULESA JolantabrakNW Krótki K-30 – 300:53:0100:53:017,400:08:10
144045CIEPŁY BartłomiejKRAKÓWRODZINKA-PLNW Krótki M-40 – 400:53:5100:53:517,200:09:00
15 / 64011MAŁEK MonikaKRAKÓWNW Krótki K-40 – 300:53:5900:53:597,200:09:08
16 / 74005SUSKA KatarzynaWADOWICELUX TORPEDA MAŁOPOLSKANW Krótki K-30 – 400:55:2500:55:25700:10:34
17 / 84019MARCHEWKA MariaNW Krótki K-60 – 100:55:4100:55:41700:10:50
18 / 94029KAWA MagdalenaKRAKÓWCOFFEE TEAMNW Krótki K-30 – 500:55:5600:55:56700:11:05
194055KOJARA BartekNW Krótki M-J – 200:56:4600:56:466,900:11:55
20 / 104041PIEDO AgnieszkaMYSZKÓWNW Krótki K-40 – 400:56:5500:56:556,900:12:04
214044CIEPŁY IgorKRAKÓWRODZINKA-PLNW Krótki M-J – 300:57:3400:57:346,800:12:43
224026DOMINIK TyburskiKRAKÓWNW Krótki M-30 – 300:58:4300:58:436,600:13:52
23 / 114052KOWALSKA MariaNW Krótki K-J – 100:59:1300:59:136,600:14:22
24 / 124004KOWALSKA MonikaWIELICZKALINXNW Krótki K-40 – 500:59:1500:59:156,600:14:24
25 / 134022TULEJ AgnieszkaKRAKÓWMAMA POTRAFINW Krótki K-50 – 100:59:1600:59:166,600:14:25
26 / 144021SZOSTAK JolantaKRAKÓWNW Krótki K-60 – 201:00:0301:00:036,500:15:12
27 / 154025WALUSZ JolantaBYTOMSZOMBIERKI DREAM TEAMNW Krótki K-50 – 201:01:5001:01:506,300:16:59
28 / 164037BARTOSIŃSKA IrenaCHEŁMNOCOFFEE TEAMNW Krótki K-60 – 301:02:2301:02:236,300:17:32
29 / 174018SEWERYN BarbaraMYSZKÓWSTOWARZYSZENIE KIJOMANIACYNW Krótki K-40 – 601:02:3601:02:366,200:17:45
30 / 184034KACZMARCZYK KatarzynaBOCHNIAŻUBRY BOCHNIANW Krótki K-40 – 701:02:5901:02:596,200:18:08
31 / 194906BUŁA MarlenabrakNW Krótki K-40 – 801:03:1401:03:146,200:18:23
32 / 204036MIKULEC JadwigaMODLNICAMAMA POTRAFINW Krótki K-40 – 901:03:2801:03:286,100:18:37
334031BARTOSIŃSKI MariuszCHEŁMNOCOFFEE TEAMNW Krótki M-60 – 201:03:3701:03:376,100:18:46
34 / 214033TOCZKOWSKA NataliaKRAKÓWNW Krótki K-40 – 1001:03:3901:03:396,100:18:48
35 / 224014STARZYK KingaTARNÓWNW Krótki K-J – 201:04:2601:04:266,100:19:34
364008GANCARZ StefanNW Krótki M-60 – 301:04:2801:04:28600:19:37
37 / 234003MIECZKOWSKA KatarzynaKOZIEGŁOWYSTOWARZYSZENIE KIJOMANIACYNW Krótki K-40 – 1101:06:2401:06:245,900:21:33
384057KAŃSKI PiotrDĄBROWA GÓRNICZANW Krótki M-50 – 201:06:2501:06:255,900:21:34
39 / 244053KOPACZ RenataSTRYSZÓWNW Krótki K-40 – 1201:07:4401:07:445,800:22:53
404904CZARNIAK AndrzejZAKOPANEbrakNW Krótki M-60 – 401:08:0101:08:015,700:23:10
41 / 254050KREFFT LidiaGDYNIANW Krótki K-50 – 301:09:0501:09:055,600:24:14
42 / 264051WÓJCIK EwaSOSNOWIECNW Krótki K-30 – 601:09:0501:09:055,600:24:14
43 / 274043CIEPŁY NataliaKRAKÓWRODZINKA-PLNW Krótki K-J – 301:13:1701:13:175,300:28:26
444056KOJARA MiłoszNW Krótki M-J – 401:14:1901:14:195,200:29:28
45 / 284054KOJARA BeataNW Krótki K-30 – 701:14:1901:14:195,200:29:28
46 / 294046DORYNEK DanutaKRAKÓWRODZINKA-PLNW Krótki K-60 – 401:14:2401:14:245,200:29:33
47 / 304023PACH-MICHALEWSKA HalinaKRAKÓWDRUŻYNA GRUBEGO MISIANW Krótki K-60 – 501:14:5701:14:575,200:30:05
48 / 314049PIĄTY JuliaKRAKÓWRODZINKA-PLNW Krótki K-J – 401:17:2101:17:21500:32:30
49 / 324012PRZYBYŁO MałgorzataKRAKÓWNW Krótki K-60 – 601:22:2701:22:274,700:37:36
50 / 334047PIĄTY GabrielaRODZINKA-PLBrak – 01:22:2701:22:274,700:37:36
51 / 344042CIEPŁY HalinaKRAKÓWRODZINKA-PLNW Krótki K-40 – 1301:22:2901:22:294,700:37:38
Nie wystartowało 10 uczestników
DNS*4009BADEŃSKA JoannaMYSZKÓWKIJOMANIACYNW Krótki K-50 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*4027KLIMAS KatarzynaMYSZKÓWSTOWARZYSZENIE KIJOMANIACYNW Krótki M-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*4030MAJKRZAK MariuszSUCHA BESKIDZKAMOCNI POMOCNINW Krótki M-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*4038OLBRICH AgataBIBICEMAMA POTRAFINW Krótki K-50 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*4032PIĄTY JózefSKAŁARODZINKA-PL-SKALSKIE ASYNW Krótki M-60 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*4048PIĄTY AnnaKRAKÓWRODZINKA-PLNW Krótki K-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*4006POPCZYK MonikaŻERNICANW Krótki K-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*4040SADZIK BeataWEGRZCEMAMA POTRAFINW Krótki K-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*4010WALOCHA-JURCZYK MartaMYSZKÓWSTOWARZYSZENIE KIJOMANIACYNW Krótki K-50 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*4902WĄTROBA AgnieszkaLIBIĄŻLUZ LIBIĄŻ NORDIC WALKINGNW Krótki K-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował