Wapienne gm. Sękowa- Magurski Park Narodow 26.05.2019

Perły Małopolski 2019 Wapienne

Wyniki Open NW Średni 10km

MiejsceNr start.Nazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.Czas bruttoVśrRóżnica
13001SZEREMETA GrzegorzRADZIONKÓWCIDRY LOTAJOMNW Średni M-40 – 101:59:3701:59:377,800:00:00
23901UJEJSKI ZbigniewMYSZKÓWSTOWARZYSZENIE KIJOMANIACYNW Średni M-60 – 102:00:4902:00:497,700:01:11
33020GIERLASIŃSKI KrzysztofKROSNONWG PRZYSZŁOŚĆNW Średni M-50 – 102:02:1502:02:157,600:02:38
43009ELŻBIECIAK ŁukaszLACHOWICELUX TORPEDA MAŁOPOLSKANW Średni M-40 – 202:06:4502:06:457,300:07:07
53018ARENDT ZdzisławKATOWICENW Średni M-50 – 202:08:1402:08:147,300:08:36
63021SUSKI DanielWADOWICELUX TORPEDA MAŁOPOLSKANW Średni M-30 – 102:08:5502:08:557,200:09:17
7 / 13027BRZYSKA MonikaKRAKÓWNW Średni K-40 – 102:10:0802:10:087,100:10:30
8 / 23002STEFANIAK EmiliaSOSNOWIECNW Średni K-60 – 102:20:5902:20:596,600:21:21
93008BŁASZCZYK GrzegorzMYSZKÓWSTOWARZYSZENIE KIJOMANIACYNW Średni M-50 – 302:25:5302:25:536,400:26:15
10 / 33016KUŹMA KatarzynaWARSZAWABIEGIEMTONW Średni K-30 – 102:26:1902:26:196,400:26:42
11 / 43017MICHALSKA-MAZGAJ MonikaKRAKÓWMAMA POTRAFINW Średni K-40 – 202:27:0202:27:026,300:27:25
12 / 53028PAZERA MonikaKRAKÓWNW Średni K-40 – 302:28:5202:28:526,200:29:14
13 / 63006FUJAK MałgorzataTOMASZOWICEMAMA POTRAFINW Średni K-30 – 202:31:4202:31:426,100:32:05
14 / 73024SZEWCZYK-GUZ IzabelaKRAKÓWNW Średni K-40 – 402:32:1802:32:186,100:32:40
15 / 83022GUZ MajaKRAKÓWNW Średni K-J – 102:32:1902:32:196,100:32:41
16 / 93031GRZEBIELUCH ElżbietaSOSNOWIECNW Średni K-60 – 202:33:3702:33:376,100:33:59
173038JANCZY RafałTARNOBRZEGDRUŻYNA WÓJTANW Średni M-30 – 202:34:3402:34:34600:34:57
18 / 103013GRZEGORCZYK LucynaNOWY TARGNW Średni K-30 – 302:35:2802:35:28600:35:50
193015FARON AdamLIMANOWAbrakNW Średni M-60 – 202:38:0702:38:075,900:38:29
203023GUZ HubertKRAKÓWNW Średni M-40 – 302:38:2602:38:265,900:38:48
21 / 113010TRĘTOWICZ BeataKOLBUSZOWAKOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGNW Średni K-40 – 502:38:2602:38:265,900:38:48
22 / 123004BOJANEK MałgorzataPUSTKOWIE LGOCKIESTOWARZYSZENIE KIJOMANIACYNW Średni K-40 – 602:38:5702:38:575,900:39:19
23 / 133904LASEK SylwiaZUBRZYCA GÓRNANW Średni K-30 – 402:45:5402:45:545,600:46:16
24 / 143003ZAWADZKA LiliannaBYTOMCIDRY LOTAJOMNW Średni K-60 – 302:46:1002:46:105,600:46:32
25 / 153037SERAFIN AnnaGORZYCEFACE NORDIC WALKING TEAMNW Średni K-30 – 502:46:1202:46:125,600:46:34
26 / 163007CHŁOPIK AnnaKRAKOWNW Średni K-30 – 602:53:4002:53:405,400:54:02
27 / 173026GRYGIEL BarbaraWIELICZKANW Średni K-40 – 702:56:4302:56:435,300:57:05
28 / 183033WOJTACHA MariaKRAKÓWMAMA POTRAFINW Średni K-30 – 703:01:2803:01:285,101:01:50
293903SZEWCZYK MarekWARSZAWAFACE NORDIC WALKING TEAMNW Średni M-60 – 303:11:4703:11:474,801:12:09
30 / 193032GRODZKA BarbaraSKAWINANW Średni K-60 – 403:13:4703:13:474,801:14:09
31 / 203005WOJTOŃ BarbaraKRAKÓWNW Średni K-40 – 803:29:4803:29:484,401:30:11
32 / 213012PALONEK AnnaKRAKÓWNW Średni K-30 – 803:29:4903:29:494,401:30:11
33 / 223902SZEWCZYK AgnieszkaWARSZAWAFACE NORDIC WALKING TEAMNW Średni K-40 – 903:30:1503:30:154,401:30:37
Nie wystartowało 6 uczestników
DNS*3035BORKOWSKA OliviaKRAKOWNW Średni K-J – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*3036BORKOWSKA AnnaKRAKOWNW Średni K-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*3034BORKOWSKI MaciejKRAKOWNW Średni M-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*3014CICHOCKA RenataNW Średni K-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*3011GONZALES LuisKRAKÓWNW Średni M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*3025RĄCZKA JoannaKRAKÓWMT-SPORTNW Średni K-50 – DNS*DNS*---DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował