Wapienne gm. Sękowa- Magurski Park Narodow 26.05.2019

Perły Małopolski 2019 Wapienne

Wyniki PK Bieg Długi

MiejsceNr start.Nazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.Czas bruttoVśrRóżnica
148TOMASIK StanisławGORLICKA GRUPA BIEGOWABieg Długi M-30 – 101:05:3801:05:3815,500:00:00
21KAWIK TomaszKRAKÓWALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMBieg Długi M-20 – 101:06:1701:06:1715,400:00:39
329PRZEMYSŁAW BieńRYGLICEKS RYGLICE SEKCJA BIEGOWABieg Długi M-30 – 201:08:3701:08:3714,900:02:58
476DUDZIK ŁukaszKAMIENICAGÓRAL BIEGABieg Długi M-30 – 301:13:0001:13:001400:07:22
5198MAJCHROWICZ WiktorROGITS BESKIDYBieg Długi M-40 – 101:13:3001:13:3013,900:07:52
6178MICHALSKI MichałKRAKÓWFRAMESFACTORY RACING TEAMBieg Długi M-30 – 401:14:3301:14:3313,700:08:55
7129MULARCZYK PawełZAWIERCIEGRUPA JURA.PLBieg Długi M-20 – 201:14:4001:14:4013,700:09:02
8158WOJNAROWSKI PiotrŁĄCKOBieg Długi M-40 – 201:15:4901:15:4913,500:10:11
9116GRODZKI SebastianKRAKÓWPEGA RUNNERSBieg Długi M-40 – 301:16:3801:16:3813,300:10:59
1036HYŻY PiotrTARNOWIECBONNIE & CLYDEBieg Długi M-30 – 501:17:0901:17:0913,200:11:31
11235WALTER SławomirNOWY SĄCZWBBieg Długi M-50 – 101:17:2201:17:2213,200:11:44
12950WÓJCIK PawełKRAKÓWKLUB BIEGACZY AZS UEKBieg Długi M-40 – 401:17:2901:17:2913,200:11:51
13941SCHUSTER MartinKRAKÓWCZAJLANDIABieg Długi M-30 – 601:18:0701:18:0713,100:12:29
14943SKRZYPCZAK TomaszWROCŁAWPROGRESBieg Długi M-30 – 701:18:2001:18:201300:12:41
15948POPIEL AndrzejKRAKÓWPOPSMART.PLBieg Długi M-30 – 801:18:5101:18:5112,900:13:13
16117MIKOŁAJCZYK MirosławZABRZEMIRAZ RACE TEAMBieg Długi M-30 – 901:19:0201:19:0212,900:13:24
17230SKOREK AdamWARSZAWABieg Długi M-30 – 1001:20:2201:20:2212,700:14:43
18 / 12PRZYGODA UlaŁOWICZJUST HEROBieg Długi K-30 – 101:20:3201:20:3212,700:14:54
19901TOMASZKIEWICZ ŁukaszŁOWICZJUST HERO TEAMBieg Długi M-30 – 1101:21:3001:21:3012,500:15:51
20927MAZUR SławomirRZESZÓWCYKLOPEDIA.CCBieg Długi M-40 – 501:21:5001:21:5012,500:16:12
2140KOWALSKI AleksanderWOLA RADZISZOWSKABieg Długi M-20 – 301:21:5801:21:5812,400:16:20
222921PRUCNAL ZbigniewJASŁOELKO24.PLBieg Długi M-40 – 601:23:3201:23:3212,200:17:54
2364ZIARKOWSKI BartoszBOLECHOWICEZABIERZÓW BIEGABieg Długi M-20 – 401:23:4901:23:4912,200:18:10
2434MARECIK GrzegorzLIPNICA MUROWANABieg Długi M-30 – 1201:23:5401:23:5412,200:18:16
25110BOYCE AidanKRAKOWBieg Długi M-30 – 1301:24:0801:24:0812,100:18:30
26203PATELKA PrzemysławKRAKÓWBieg Długi M-20 – 501:24:5901:24:591200:19:20
27113GIERZ BartłomiejKRAKÓWGO APTIV!Bieg Długi M-20 – 601:25:1901:25:191200:19:41
28910ŚRODULSKI KrzysztofSZYMBARKLPP TEAMBieg Długi M-30 – 1401:25:3801:25:3811,900:19:59
29189PANG IanEXETERSOUTH WEST ROAD RUNNERSBieg Długi M-50 – 201:26:0701:26:0711,800:20:29
30241PESZT MarekKRAKÓW6MBieg Długi M-30 – 1501:26:1201:26:1211,800:20:34
3185ARCHAMOWICZ KrzysztofSKAWINABieg Długi M-40 – 701:27:1101:27:1111,700:21:33
32171KOT KrzysztofRZESZÓWMPK - RZESZÓWBieg Długi M-40 – 801:27:1201:27:1211,700:21:33
33232HOMA RafałMUSZYNAGUKS-MUSZYNABieg Długi M-20 – 701:27:5901:27:5911,600:22:21
34 / 2132GŁADYSZ LiliannaMIELECBieg Długi K-20 – 101:28:0201:28:0211,600:22:24
35 / 3916KSYTA MartynaKRAKÓWBieg Długi K-20 – 201:28:1301:28:1311,600:22:35
3666GURGUL MateuszKRAKÓWAROMAT NÓGBieg Długi M-30 – 1601:28:1401:28:1411,600:22:36
3773ŁĘKAWSKI PawełSANOKBieg Długi M-30 – 1701:28:1601:28:1611,600:22:38
38 / 495KUREK MartaPOZNAŃBieg Długi K-30 – 201:28:1801:28:1811,500:22:40
3983BIES GrzegorzKRAKÓWBieg Długi M-30 – 1801:28:5001:28:5011,500:23:12
40106BRZESKI SzczepanBOCHNIABieg Długi M-40 – 901:28:5401:28:5411,500:23:16
41229LENARCZYK JakubWARSZAWABieg Długi M-40 – 1001:28:5601:28:5611,500:23:18
42913REICHERT ŁukaszKRAKÓWBieg Długi M-30 – 1901:28:5701:28:5711,500:23:19
43169DZIADOWIEC ŁukaszCHEŁMEKBieg Długi M-20 – 801:29:1601:29:1611,400:23:38
44168WOŹNIAK GrzegorzCHEŁMBieg Długi M-30 – 2001:29:2001:29:2011,400:23:42
45220KAŁUZIŃSKI BogdanMUSZYNABieg Długi M-50 – 301:29:2401:29:2411,400:23:46
4631BIELSKI RomanPOTOKBieg Długi M-50 – 401:29:3301:29:3311,400:23:54
4733GURGUL SebastianKRAKÓWAROMAT NÓGBieg Długi M-30 – 2101:30:2501:30:2511,300:24:47
4827RATAJ ArturKATOWICEKATOWICEBieg Długi M-40 – 1101:30:5601:30:5611,200:25:18
4913KUBIESA JakubKRAKÓWHUSARIA RACE TEAMBieg Długi M-30 – 2201:31:1201:31:1211,200:25:34
50107SARNEK JarosławRUDAWAZABIERZÓW BIEGA/ALIOR RUNNING TEAMBieg Długi M-50 – 501:31:4301:31:4311,100:26:05
51 / 5176BASTER AleksandraKRAKÓWNOWA HUTA TEAMBieg Długi K-20 – 301:31:4901:31:4911,100:26:10
5286OLIWA EdwardKRAKÓWITMBW KRAKÓWBieg Długi M-50 – 601:33:0401:33:041100:27:26
538KRÓLIKOWSKI PrzemysławKRAKÓWBEFIT24TEAMBieg Długi M-40 – 1201:33:1501:33:1510,900:27:37
54244LISAK TomaszRYGLICEKS RYGLICE SEKCJA BIEGOWABieg Długi M-40 – 1301:33:3701:33:3710,900:27:59
55126DĄBEK JanuszBUKOWNOBUKOWNOBieg Długi M-40 – 1401:34:0701:34:0710,800:28:29
56101FITT KonradKRAKÓWBieg Długi M-30 – 2301:34:2201:34:2210,800:28:44
57 / 6202BURY JadwigaWARSZAWABieg Długi K-20 – 401:34:2201:34:2210,800:28:44
5843MATUSZCZYK MichałKRAKÓWGO APTIV!Bieg Długi M-20 – 901:34:4301:34:4310,800:29:05
5945KUREK JanRUDAWAWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEBieg Długi M-30 – 2401:34:5401:34:5410,700:29:15
60 / 7924MUSIALIK MagdalenaRZESZÓWRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYBieg Długi K-30 – 301:34:5701:34:5710,700:29:19
61 / 8236AFANASYEVA YanaKRAKOWULMA TEAMBieg Długi K-20 – 501:34:5801:34:5810,700:29:20
6224SZPILA ZbigniewNOWY SĄCZBieg Długi M-40 – 1501:35:0001:35:0010,700:29:22
63 / 9185DAVIES PaulineEXETERSOUTH WEST ROAD RUNNERSBieg Długi K-40 – 101:35:0301:35:0310,700:29:25
64921ZAJĄC PiotrKRAKÓWBieg Długi M-30 – 2501:35:1401:35:1410,700:29:36
65925SKORUPA AdamZABRZEMIRAZ RACE TEAMBieg Długi M-40 – 1601:35:4001:35:4010,700:30:02
6674WIERZBICKI PiotrKRAKÓWGOŃ SIĘ!Bieg Długi M-40 – 1701:36:2101:36:2110,600:30:43
67172KRAKOWSKI MaciejMIELECWKURW_TEAMBieg Długi M-20 – 1001:36:2501:36:2510,600:30:47
6868PAŁKA PiotrKRAKÓWCF KRAKOW RUNNING VETERANSBieg Długi M-30 – 2601:36:2701:36:2710,600:30:49
69 / 10933SKOTNICKA MagdalenaTRZEBINIABieg Długi K-30 – 401:36:4201:36:4210,500:31:03
70208SOJA MarcinKRAKÓWKLUB SPORTOWY HAJIMEBieg Długi M-30 – 2701:36:4901:36:4910,500:31:11
71146KULASZA ŁukaszKATOWICEBieg Długi M-30 – 2801:37:0701:37:0710,500:31:29
72909MALETA MarcinMIECHÓWLPP TEAMBieg Długi M-30 – 2901:37:2001:37:2010,500:31:42
73150POKŁADOWSKI WłodzimierzBOCHNIAŻUBRY BOCHNIABieg Długi M-40 – 1801:37:2701:37:2710,500:31:48
74908HAMUDA JakubBOCHNIACREATIVE - BOCHNIA BIEGA TEAMBieg Długi M-30 – 3001:37:2701:37:2710,500:31:49
75 / 11206MACHAJ JoannaKRAKÓWBieg Długi K-20 – 601:37:2901:37:2910,500:31:51
76135CABAŁA TomaszPRZYSZOWAPRZYSZOWABieg Długi M-30 – 3101:37:5701:37:5710,400:32:19
7765KURAS PrzemysławKRAKÓWNUNEK SPITFIREBieg Długi M-30 – 3201:37:5901:37:5910,400:32:20
786HEJNA ArturRADLINRADLINIOKI W BIEGUBieg Długi M-40 – 1901:38:1701:38:1710,400:32:39
793REK KrzysztofRADLINRADLINIOKI W BIEGUBieg Długi M-40 – 2001:38:1901:38:1910,400:32:41
80 / 12180ŚMIGIELSKA-STASICKA MonikaOŚWIĘCIM - PORĘBA WIELKABieg Długi K-40 – 201:38:2201:38:2210,400:32:44
8197KONRAD KowalczykNOWY SĄCZ6RANO TEAMBieg Długi M-30 – 3301:38:2301:38:2310,400:32:45
82103PYKA DawidDOBIESZOWICEBRAKBieg Długi M-30 – 3401:38:2601:38:2610,400:32:47
83 / 13190SMITH TrudiEXETERSOUTH WEST ROAD RUNNERSBieg Długi K-40 – 301:38:3001:38:3010,400:32:52
84174WOŁEK DamianKRAKÓWAKB CRACOVIABieg Długi M-30 – 3501:39:2001:39:2010,300:33:42
85205ZIĘBA GrzegorzKRAKÓWWYBIERZBieg Długi M-30 – 3601:40:0101:40:0110,200:34:23
86245DZIEDZIC PawełTARNÓWBieg Długi M-30 – 3701:40:0201:40:0210,200:34:23
87 / 14222SKOTNICKA JoannaKRAKÓWBieg Długi K-30 – 501:40:0301:40:0310,200:34:25
88175RUSEK DariuszKRAKÓWAKB CRACOVIABieg Długi M-40 – 2101:40:0501:40:0510,200:34:27
89953PYRĆ KrzysztofKRAKÓWJJ TEAMBieg Długi M-40 – 2201:40:0701:40:0710,200:34:29
90 / 15105WALERJAN-RUSEK AgnieszkaKRAKÓWBieg Długi K-40 – 401:40:1401:40:1410,200:34:36
91109ZIĘBA JacekBALICEZABIERZÓW BIEGABieg Długi M-50 – 701:40:3101:40:3110,100:34:53
92149ŁUKAJCZYK KamilJAWORZNOKPRM INFRASTRUKTURABieg Długi M-20 – 1101:40:3301:40:3310,100:34:54
93164ŻÓŁTEK PiotrRABKA-ZDRÓJPGB SPORTOWA PACZKABieg Długi M-50 – 801:40:5201:40:5210,100:35:14
94207WĄTROBA TomaszJAWORZNOBieg Długi M-20 – 1201:40:5501:40:5510,100:35:17
9561SZAŁAŚ MaciejWIELKIE DROGIBieg Długi M-30 – 3801:41:1001:41:1010,100:35:32
9655GRZESICZEK PiotrKATOWICEHIRERIGHT RUNNING TEAMBieg Długi M-20 – 1301:41:1401:41:1410,100:35:35
97214LITWINCZUK GabrielKLUCZEOLKUSZBIEGA.PLBieg Długi M-40 – 2301:41:2801:41:2810,100:35:50
98212NOWAK DariuszBOCHNIAŻUBRY BOCHNIABieg Długi M-40 – 2401:41:3201:41:321000:35:54
99 / 1614WYPYCH AgnieszkaKRAKÓWBieg Długi K-40 – 501:41:5001:41:501000:36:12
100905POCHABA DanielKRAKÓWBieg Długi M-30 – 3901:42:2201:42:221000:36:44
101944KOŁODZIEJCZYK KrzysztofCHRZANÓWDEZERTER POLSKABieg Długi M-40 – 2501:42:2201:42:221000:36:44
10246SENDOREK GrzegorzNIEPOŁOMICEBieg Długi M-30 – 4001:42:2301:42:231000:36:45
103188KING StephenEXETERSOUTH WEST ROAD RUNNERSBieg Długi M-50 – 901:42:2401:42:241000:36:46
104930PARZNIEWSKI MaciejNOWY DWÓR MAZOWIECKITOWARZYSTWO TURYSTYCZNE AKS POLONIABieg Długi M-30 – 4101:42:2601:42:261000:36:48
105238KOPIEĆ RafałbrakBieg Długi M-30 – 4201:42:2901:42:291000:36:51
106148DAJKA SebastianPSZCZYNABieg Długi M-40 – 2601:42:4701:42:479,900:37:09
107154SZYMSKI RafałRADZIONKÓWCIDRY LOTAJOMBieg Długi M-40 – 2701:42:5001:42:509,900:37:12
108124KRAKOWCZYK AdamGLIWICENIGHT RUNNERS GLIWICEBieg Długi M-40 – 2801:42:5101:42:519,900:37:13
109115TOKARCZYK WłodzimierzMUSZYNABieg Długi M-50 – 1001:42:5201:42:529,900:37:14
110 / 1759BEDNARZ MartaWARSZAWABieg Długi K-30 – 601:42:5301:42:539,900:37:15
111 / 18239CZYŻOWICZ – GOTFRYD AgnieszkaBieg Długi K-40 – 601:43:0301:43:039,900:37:25
1127PAMUŁA KrystianNIEPOŁOMICESRTG NIEPOŁOMICEBieg Długi M-30 – 4301:43:2101:43:219,900:37:42
11390GRYGIEL KrzysztofWIELICZKABieg Długi M-40 – 2901:43:2201:43:229,900:37:44
114 / 1991ZYCH KatarzynaŁAPCZYCATOMASZTRZOSLO.PLBieg Długi K-40 – 701:43:2801:43:289,900:37:50
115125ADAMCZYK MarekCZYŻÓWKAMAJKRIS TEAMBieg Długi M-30 – 4401:43:3301:43:339,800:37:55
116112WRZASK GrzegorzGLIWICEBieg Długi M-40 – 3001:43:3601:43:369,800:37:57
117 / 20931PATEREK AgataKRAKÓWWKURW_TEAMBieg Długi K-30 – 701:43:4101:43:419,800:38:03
118 / 21100KSIĘŻYK AnnaCHORZÓWWYBIERZBieg Długi K-30 – 801:44:0301:44:039,800:38:25
11977SOBCZAK AdamKLUCZELISY PUSTYNIBieg Długi M-40 – 3101:44:0701:44:079,800:38:28
120947JANICKI TomaszKRAKÓWDRUŻYNA GRUBEGO MISIABieg Długi M-40 – 3201:44:2301:44:239,800:38:45
121223KMIEĆ WojciechKRAKÓWBieg Długi M-30 – 4501:44:2501:44:259,800:38:46
122 / 22191STEPHENS LynnCREDITONRUNNYMEDE RUNNERSBieg Długi K-40 – 801:44:2701:44:279,800:38:49
123 / 2315KWINTA AnnaKRAKÓWBieg Długi K-30 – 901:44:3001:44:309,800:38:52
12482KAMYSZ RobertKRAKÓWBRAKBieg Długi M-40 – 3301:44:3601:44:369,800:38:58
125 / 24914MARECKA ZofiaKRAKÓWGANG MARECKICHBieg Długi K-40 – 901:44:4401:44:449,700:39:06
126209DZIWIŃSKI RafałZAWIERCIEBieg Długi M-40 – 3401:44:5901:44:599,700:39:21
127138TYLIBA IreneuszPRZEGINIAJURA TEAMBieg Długi M-40 – 3501:45:0301:45:039,700:39:25
128 / 25160TRZCIONKA JustynaKRAKÓWBIEGANIE GÓRY LAS BŁOTOBieg Długi K-20 – 701:45:0501:45:059,700:39:27
129 / 26192VAN DER LINDEN WandaEXETERSOUTH WEST ROAD RUNNERSBieg Długi K-50 – 101:45:0601:45:069,700:39:28
130 / 27102MACHAJSKA MałgorzataKRAKÓWBieg Długi K-30 – 1001:45:1001:45:109,700:39:32
131197NIEDURNY MarcinRUDA ŚLĄSKABieg Długi M-40 – 3601:45:1001:45:109,700:39:32
132 / 28162CAŁKA AgnieszkaRADZYMINRADZYMIN RUN TEAMBieg Długi K-40 – 1001:45:4501:45:459,600:40:07
133200GARGAS PawełNOWY SĄCZ6RANO TEAMBieg Długi M-30 – 4601:45:4701:45:479,600:40:09
134161CAŁKA GrzegorzRADZYMINRADZYMIN RUN TEAMBieg Długi M-40 – 3701:45:4801:45:489,600:40:10
135923FIJAŁKOWSKI ArturRADZYMINRADZYMIN RUN TEAMBieg Długi M-30 – 4701:45:4901:45:499,600:40:11
13662BROMBOSZCZ KarolKATOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEBieg Długi M-60 – 101:46:0001:46:009,600:40:22
137221DZIEŻA RobertBOCHNIAŻUBRY BOCHNIABieg Długi M-40 – 3801:46:1801:46:189,600:40:40
138121DUDEK PiotrMIECHÓWBieg Długi M-30 – 4801:46:3401:46:349,600:40:56
139 / 29922PAGACZ JoannaKRAKÓWTBCBieg Długi K-30 – 1101:46:3401:46:349,600:40:56
14038JANIAK MariuszKRAKÓWBieg Długi M-30 – 4901:46:4501:46:459,600:41:07
141226STAŃDA TomaszKRAKÓWZUPA POMIDOROWABieg Długi M-30 – 5001:46:5001:46:509,500:41:12
142 / 30227JEDLIŃSKA MałgorzataKRAKÓWBieg Długi K-30 – 1201:46:5301:46:539,500:41:14
143 / 3150WILK AnnaKRAKÓWBieg Długi K-30 – 1301:46:5701:46:579,500:41:18
14452WILK TomaszRYCHTALBieg Długi M-30 – 5101:46:5801:46:589,500:41:20
14523UHRIN StanislavPRESOVPRESOVSKE AMATEREBieg Długi M-30 – 5201:47:0801:47:089,500:41:29
146127MACINA DariuszPODŁĘŻEBieg Długi M-40 – 3901:47:1101:47:119,500:41:33
147 / 32140GŁADYSZ JadwigaMIELECADRHABieg Długi K-50 – 201:47:2201:47:229,500:41:43
148 / 3357CZAPRAN MagdalenaKATOWICEHIRERIGHT RUNNING TEAMBieg Długi K-30 – 1401:48:0801:48:089,400:42:30
149 / 3428TUSZYŃSKA KarolinaKRAKÓWKS RYGLICE SEKCJA BIEGOWABieg Długi K-30 – 1501:48:0901:48:099,400:42:31
15078GARBACZ DamianBieg Długi M-30 – 5301:48:2101:48:219,400:42:43
15194KISZKA PiotrKNURÓWBieg Długi M-30 – 5401:48:2301:48:239,400:42:45
152186DURSTON JimEXETERSOUTH WEST ROAD RUNNERSBieg Długi M-50 – 1101:49:1701:49:179,300:43:39
153 / 35233WĄSOWICZ MagdalenaOPOLEHUSARIA RACE TEAMBieg Długi K-20 – 801:49:3101:49:319,300:43:52
154 / 36104ZIÓŁKOWSKA-WNUK MonikaŁAZYMAMY, RUSZAMY!Bieg Długi K-30 – 1601:50:1501:50:159,300:44:37
155952LECH WojciechBieg Długi M-40 – 4001:50:1701:50:179,200:44:39
156 / 37932SIDORCZUK KatarzynaBEŁCHATÓWKB SPARTAKUS BEŁCHATÓWBieg Długi K-40 – 1101:50:2001:50:209,200:44:42
15771TOPOLEWSKI FilipWARSZAWABieg Długi M-40 – 4101:50:2201:50:229,200:44:44
158 / 3870TOPOLEWSKA EwelinaWARSZAWABieg Długi K-30 – 1701:50:2301:50:239,200:44:45
159 / 39216RADWAŃSKA AleksandraKRAKÓWPOLAR SPORTBieg Długi K-30 – 1801:50:4701:50:479,200:45:08
160163STACCHETTI LucaCZELADZURODZENI BIEGACZEBieg Długi M-40 – 4201:50:5501:50:559,200:45:17
161108PIĄTOŃ PiotrNIEPOŁOMICE BIEGAJĄBieg Długi M-40 – 4301:51:1601:51:169,200:45:37
16254TURNIAK MiłoszGLIWICEHIRERIGHT RUNNING TEAMBieg Długi M-30 – 5501:51:4001:51:409,100:46:01
163 / 40187GARCIA LyndaTOPSHAMSOUTH WEST ROAD RUNNERSBieg Długi K-50 – 301:51:4301:51:439,100:46:05
164130CZESAK MarcinKRAKÓWRWM TEAMBieg Długi M-30 – 5601:51:4401:51:449,100:46:06
165917DOROS TomaszKIELCEBieg Długi M-30 – 5701:51:4501:51:459,100:46:07
166902HUZAREWICZ HenrykRADZIONKÓWCIDRY LOTAJOMBieg Długi M-40 – 4401:51:5001:51:509,100:46:11
167217RADWAŃSKI AndrzejKRAKÓWPOLAR SPORTBieg Długi M-30 – 5801:52:2101:52:219,100:46:43
16899WAWRZYNIUK MarcinKRAKÓWBieg Długi M-30 – 5901:52:3501:52:359,100:46:57
169 / 4181SEREDYŃSKA AldonaKRAKÓWBieg Długi K-30 – 1901:52:3601:52:369,100:46:58
170 / 42218KMIECIK MariaCHORZÓWBieg Długi K-30 – 2001:52:4701:52:47900:47:09
171157KRAWCZYŃSKI MariuszPIOTRKÓW TRYBUNALSKITRI AKTYWNY PIOTRKÓWBieg Długi M-40 – 4501:52:5801:52:58900:47:19
172 / 43144JARZĄBEK AgnieszkaRADZYMINRADZYMIN RUN TEAMBieg Długi K-40 – 1201:53:4501:53:45900:48:07
173 / 44142SZYMAŃSKA AgataRADZYMINRADZYMIN RUN TEAMBieg Długi K-30 – 2101:53:4601:53:46900:48:08
17453SUCHY ŁukaszKATOWICEHIRERIGHT RUNNING TEAMBieg Długi M-30 – 6001:53:5001:53:50900:48:11
175904FIEDOROWICZ MarcinNIEPOŁOMICEIRON RUNNERSBieg Długi M-30 – 6101:53:5701:53:57900:48:19
17667SOŁGAŁA TomaszŚWIĄTNIKI GÓRNEBieg Długi M-40 – 4601:54:0201:54:028,900:48:24
177920ZIĘBA ArturKRAKÓWPORANNY PATROLBieg Długi M-40 – 4701:54:0801:54:088,900:48:30
178 / 45179RUSEK JolantaMIELECZABIEGANI MIELECBieg Długi K-20 – 901:54:1401:54:148,900:48:36
179170BERNAS ArkadiuszCZARNOCINBieg Długi M-30 – 6201:54:2001:54:208,900:48:41
180151CYBUCH ArkadiuszKRAKÓWBieg Długi M-50 – 1201:54:3101:54:318,900:48:53
181211BEDYCHAJ AndrzejKRAKOWS-FIT S-LABSBieg Długi M-20 – 1401:54:3201:54:328,900:48:54
182 / 46195KOJARA MałgorzataMIRZECWYBIERZBieg Długi K-30 – 2201:54:3901:54:398,900:49:01
183141SZYMASZEK ArturKRAKÓWPUCHATKI RUNERSBieg Długi M-40 – 4801:55:0101:55:018,900:49:23
18469CZYŻYKIEWICZ PiotrGORLICKA GRUPA BIEGOWABieg Długi M-50 – 1301:55:0601:55:068,900:49:28
185 / 4751DOBEK HalinaGORLICKA GRUPA BIEGOWABieg Długi K-40 – 1301:55:0701:55:078,900:49:29
18617PAC JanBYTOMCIDRY LOTAJOMBieg Długi M-50 – 1401:55:0701:55:078,900:49:29
187165SZYMUSIK TomaszDĄBROWA GÓRNICZABieg Długi M-40 – 4901:55:2701:55:278,800:49:49
188 / 48137KONS KatarzynaŁĄCZANYBieg Długi K-20 – 1001:55:2901:55:298,800:49:51
189 / 4992ZAJĄC AgnieszkaKRZESZOWICEBieg Długi K-40 – 1401:55:2901:55:298,800:49:51
190 / 50128CEBO AgnieszkaBYTOMMIRAZ RACE TEAMBieg Długi K-30 – 2301:55:3001:55:308,800:49:51
191143CYGAN ŁukaszKRAKOWKLUB SPORTOWY HAJIMEBieg Długi M-30 – 6301:55:3301:55:338,800:49:55
19218FIJAŁKOWSKI KamilRADZYMINRADZYMIN RUN TEAMBieg Długi M-20 – 1501:55:3401:55:348,800:49:56
19342KLIPP PaulKRAKÓWBieg Długi M-40 – 5001:56:3101:56:318,800:50:53
194 / 51951SOWA-LEWANDOWSKA KatarzynaNIEPOŁOMICE BIEGAJĄBieg Długi K-30 – 2401:56:3201:56:328,800:50:54
1958010STOLARZ GrzegorzZABAWANIEPOŁOMICE BIEGAJĄBieg Długi M-40 – 5101:56:3401:56:348,800:50:55
19635PENA AleksanderWRZĄSOWICERODZINA BIEGABieg Długi M-40 – 5201:56:3601:56:368,700:50:57
197 / 52935JURKOWSKA AnnaOLSZOWICEDRUŻYNA GRUBEGO MISIABieg Długi K-40 – 1501:57:0701:57:078,700:51:28
198 / 5380PAJOR-LESZCZYNSKA AleksandraKRAKÓWBieg Długi K-30 – 2501:57:0801:57:088,700:51:30
199 / 54114PILCH AnnaKRAKÓWPROBALANSBieg Długi K-30 – 2601:57:0901:57:098,700:51:31
200934MICHALEWSKI MateuszOLSZOWICEDRUŻYNA GRUBEGO MISIABieg Długi M-40 – 5301:57:1701:57:178,700:51:39
20110DAMIAN MitasRADZIONKÓWCIDRY LOTAJOMBieg Długi M-40 – 5401:57:2601:57:268,700:51:48
202 / 5556FIT OlgaKATOWICEHIRERIGHT RUNNING TEAMBieg Długi K-30 – 2701:57:2801:57:288,700:51:50
203 / 5687MICHALCZYK AnnaBRUDZOWICEANNA MBieg Długi K-30 – 2801:57:3101:57:318,700:51:53
20475POPCZYK PiotrŻERNICABIEGAM BO LUBIĘBieg Długi M-40 – 5501:58:3501:58:358,600:52:56
205938SERĘGA TomaszKRAKÓWbrakBieg Długi M-40 – 5601:59:1801:59:188,500:53:39
206231NABIELEC JakubKRAKÓWBieg Długi M-40 – 5701:59:4201:59:428,500:54:04
207 / 57215LITWINCZUK AnetaKLUCZEOLKUSZBIEGA.PLBieg Długi K-30 – 2902:00:3402:00:348,500:54:55
20893CZARNY ŁukaszKRAKÓWWKURW_TEAMBieg Długi M-30 – 6402:01:1702:01:178,400:55:39
209177SKRZYŃSKI WojciechKRAKÓWBieg Długi M-30 – 6502:02:1202:02:128,300:56:34
210 / 5825PIONTEK BożenaBYTOMCIDRY LOTAJOMBieg Długi K-50 – 402:03:0602:03:068,300:57:27
211 / 5932WRĘCZYCKA IzabelaRADZIONKÓWCIDRY LOTAJOMBieg Długi K-50 – 502:03:0702:03:078,300:57:29
212 / 6096ROGÓŻ AgnieszkaNIEPOŁOMICE BIEGAJĄBieg Długi K-30 – 3002:03:0802:03:088,300:57:29
213 / 61210ZYCH WioletaPRECZÓWZIMNOKRWIŚCIBieg Długi K-40 – 1602:03:1002:03:108,300:57:31
214159SITKO SylwesterPRECZÓWZIMNOKRWIŚCIBieg Długi M-40 – 5802:03:2702:03:278,300:57:48
215 / 62147MARTYNA AgnieszkaKRAKÓWZABIERZÓW BIEGABieg Długi K-40 – 1702:03:3902:03:398,200:58:01
216 / 631073DOMAGAŁA AgnieszkabrakBieg Długi K-30 – 3102:03:5202:03:528,200:58:14
217152PACIGA KrzysztofRABKA - ZDRÓJBieg Długi M-20 – 1602:04:5102:04:518,200:59:13
2189SZCZEPOCKI AndrzejNIEPOŁOMICENIEPOŁOMICE BIEGAJĄBieg Długi M-40 – 5902:04:5402:04:548,200:59:16
219213MACIEJOWSKI KonradPODŁĘŻESRTG NIEPOŁOMICEBieg Długi M-30 – 6602:04:5702:04:578,200:59:19
220 / 64954WÓJCIK-PYRĆ KatarzynaKRAKOWBieg Długi K-40 – 1802:06:1402:06:148,101:00:35
221 / 65134LEDWOŃ AnetaGLIWICENIGHT RUNNERS GLIWICEBieg Długi K-40 – 1902:08:0702:08:07801:02:29
222 / 665HEJNA IzabelaRADLINRADLINIOKI W BIEGUBieg Długi K-40 – 2002:08:0802:08:08801:02:30
223940KASPEREK IreneuszZABRZEFIS-SST TEAMBieg Długi M-40 – 6002:08:2702:08:277,901:02:49
224 / 67939KASPEREK MagdalenaZABRZEFIS-SST TEAMBieg Długi K-40 – 2102:08:2802:08:287,901:02:50
225 / 6879WITUSIK DorotaJASŁONW-TEAM JASŁOBieg Długi K-40 – 2202:08:2902:08:297,901:02:51
22626PIONTEK AndrzejBYTOMCIDRY LOTAJOMBieg Długi M-50 – 1502:09:1202:09:127,901:03:34
227 / 6988WARDAK AgnieszkaRADZYMINRADZYMIN RUN TEAMBieg Długi K-40 – 2302:10:1102:10:117,801:04:33
22889WARDAK TomaszRADZYMINRADZYMIN RUN TEAMBieg Długi M-40 – 6102:10:1202:10:127,801:04:34
229196SIMANKOWICZ Sebastian31-845Bieg Długi M-30 – 6702:10:5802:10:587,801:05:19
23016MIĘTKA KrzysztofKRAKÓWDRUŻYNA MBieg Długi M-40 – 6202:11:1602:11:167,801:05:37
231 / 70145GRAJPER MarzenaKATOWICEBieg Długi K-20 – 1102:13:4902:13:497,601:08:11
232 / 7120REJDYCH DariaKRAKÓWHUSARIA RACE TEAMBieg Długi K-30 – 3202:15:5602:15:567,501:10:18
233 / 72242SZCZĘSNA MarlenabrakBieg Długi K-40 – 2402:16:0302:16:037,501:10:25
234 / 7360KRAJEWSKA-PALUCH EwaDĄBROWA GÓRNICZABieg Długi K-40 – 2502:16:3002:16:307,501:10:52
235 / 7498HRYNKIEWICZ IzabelaSOSNOWIECBEZKLUBIEBieg Długi K-30 – 3302:16:3002:16:307,501:10:52
236119ŻEBRAKOWSKI ArturRZESZÓWCHRABĄSZCZE I ROBAKIBieg Długi M-40 – 6302:16:3202:16:327,501:10:53
237 / 75926NOWAK LiliannaKRAKÓWBieg Długi K-30 – 3402:16:3202:16:327,501:10:54
238 / 76228MOTYL MirosławaKRAKÓWNIEPOŁOMICE BIEGAJĄBieg Długi K-30 – 3502:16:3302:16:337,501:10:55
239225MACHAŁA TomaszGLIWICEBieg Długi M-40 – 6402:16:3502:16:357,501:10:56
240 / 77181GŁOWACKA KarolinaZADROŻEBieg Długi K-30 – 3602:16:3902:16:397,501:11:01
241 / 784REK KatarzynaRADLINRADLINIOKI W BIEGUBieg Długi K-40 – 2602:21:0702:21:077,201:15:29
242 / 79219JANUSZ JoannaKRAKÓWLUFTHANSA GLOBAL BUSINESS SERVICES RUNNING TEAMBieg Długi K-30 – 3702:22:2202:22:227,201:16:43
243 / 80199SZYMCZYK MonikaKRAKOWBieg Długi K-30 – 3802:22:2302:22:237,201:16:44
244122KOPTA JerzyKRAKÓWCWAŁUJĄCE DZIADKIBieg Długi M-60 – 202:22:4402:22:447,101:17:06
245 / 8163POGORZELSKA-KLIKS AgataSOSNOWIECFIS-SST TEAMBieg Długi K-40 – 2702:24:3002:24:307,101:18:52
2461942FIREK RafałLACHO TEAMBieg Długi M-40 – 6502:51:2002:51:20601:45:42
247 / 82111KLIM KatarzynaDĄBROWA GÓRNICZAURODZENI BIEGACZEBieg Długi K-30 – 3903:01:1903:01:195,601:55:41
248123WOJTOWICZ DanielUSTRZYKI DOLNENAUKA BIEGABieg Długi M-40 – 6603:11:1603:11:165,302:05:37
249139HEŁMECKI RafałNOWY WIŚNICZŻUBRY BOCHNIABieg Długi M-40 – 6703:15:3103:15:315,202:09:52
250929OGÓREK ArturBEŁCHATÓWKB SPARTAKUS BEŁCHATÓWBieg Długi M-40 – 6803:17:0603:17:065,202:11:27
251918KRÓLAK SebastianKRAKOWBieg Długi M-30 – 6803:34:2303:34:234,802:28:45
252 / 83243WRONA MagdalenaBieg Długi K-30 – 4003:39:1303:39:134,702:33:34
253949KUŚ TomaszŚWIĘTOCHŁOWICEMIRAZ RACE TEAMBieg Długi M-30 – 6904:24:0104:24:013,903:18:23
Nie ukończyło 4 uczestników
DNF*167MILCZAREK MarcinWARSZAWABIEGIEMTOBieg Długi M-40 – DNF*DNF*---DNF*DNF*
DNF*58KIDA AndrzejKRAKÓWLOS TREPOS COMPANIEROSBieg Długi M-40 – DNF*DNF*---DNF*DNF*
DNF*12KUBIESA PatrycjaKRAKÓWHUSARIA RACE TEAMBieg Długi K-30 – DNF*DNF*---DNF*DNF*
DNF*11SAJEK AdrianKRAKÓWLPP TEAMBieg Długi M-20 – DNF*DNF*---DNF*DNF*
Nie wystartowało 33 uczestników
DNS*21BERNADY DamianŁĘKIHUSARIA RACE TEAMBieg Długi M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*47BIENIEK ŁukaszKRAKÓWDZIKIE ŻYCIE RUN TEAMBieg Długi M-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*928CZECZOT KrzysztofKRAKÓWDRUŻYNA GRUBEGO MISIABieg Długi M-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*156GÓRNIK WojciechKRAKÓWCZERWONE TRZEWIKIBieg Długi M-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*193JUREK JarosławLIMANOWAKS FLORIANBieg Długi M-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*49JUROSZEK JózefPAWŁOWICEBieg Długi M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*120JUSZCZYK AndrzejKRAKÓWBieg Długi M-60 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*37KACZOR KatarzynaKRAKÓWBieg Długi K-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*183KISIŃSKA IrenaNOWY SĄCZVISEGRAD MARATON RYTROBieg Długi K-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*182KISIŃSKI JarosławNOWY SĄCZVISEGRAD MARATON RYTROBieg Długi M-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*238KOPIEĆ RafałKRAKÓWBieg Długi M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*166KRYSZKIEWICZ MariuszRADZYMINBieg Długi M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*19KRZYŻANOWSKI PrzemysławJAWORZNOHUSARIA RACE TEAMBieg Długi M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*936KUCMIERCZYK GrzegorzRZASKAWISLABieg Długi M-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*903LELONTKO MarcinCZĘSTOCHOWABieg Długi M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*907MACHYNIA RafałKRAKÓWRUNONLINE.PL TEAMBieg Długi M-20 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*153MARSZALEK JanKRAKOWDZIKI TIMBieg Długi M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*942MYNARSKI DamianJANOWICEBieg Długi M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*84ONUSZKO JanPRADNIKBieg Długi M-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*194PAWŁOWSKA-JUREK PaulinaLIMANOWAKS FLORIANBieg Długi K-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*237REICHEL MarcinKRAKÓWBieg Długi M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*44SENDERECKA DorotaRZESZÓWTERAPIA UZALEŻNIEŃBieg Długi K-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*30STACHOŃ JacekJEDLICZEBieg Długi M-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*201STASIEWICZ ArturCZĘSTOCHOWABieg Długi M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*22SUSKI BartlomiejKRAKOWBieg Długi M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*173SZCZYGIEŁ AdrianaBIELSKO-BIAŁABENERUNNERBieg Długi K-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*915TOKARZ RobertTARNÓWP&G RUNNING TEAMBieg Długi M-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*155TWORZYDŁO PawełKRAKÓWPIKUSIA RUNNING TEAMBieg Długi M-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*240WIĘCEK WiktorBieg Długi M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*72WIŚNIEWSKI PiotrKRAKOWDZIKIE DZIKIBieg Długi M-30 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*133WŁOCH PawełKRALACHO TEAMBieg Długi M-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*41WOJTASIK PrzemysławWARSZAWABieg Długi M-40 – DNS*DNS*---DNS*DNS*
DNS*39ZABRZAŃSKI AlfredCHRZANÓWUKS SP 8 CHRZANÓWBieg Długi M-60 – DNS*DNS*---DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował