Lublin, 09.06.2019

PUCHAR POLSKI MTB XCO 2019

Wyniki DZIECI CHŁOPCY - 11,12 lat

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaOkr. 1Okr. 2Czas sum.VśrRóżnica
1273URBANEK KacperWarszawaWarszawski Klub Kolarski00:11:54 / 1 00:12:08 / 1 00:24:0313,500:00:00
2274STRUZIK AleksanderWola AleksandraWarszawski Klub Kolarski00:11:55 / 3 00:12:07 / 2 00:24:0313,500:00:00
3271GRUCA MichałRADZYMINKAMYK Radzymin MTB Team00:11:54 / 2 00:12:09 / 3 00:24:0413,500:00:01
4270MROWIŃSKI AntoniRADZYMINKAMYK Radzymin MTB Team00:12:21 / 5 00:12:47 / 4 00:25:0912,900:01:06
5272WŚCISŁY CezaryRADZYMINKAMYK Radzymin MTB Team00:12:28 / 8 00:12:49 / 5 00:25:1712,800:01:14
6276SAPIEJA AdamSławnoLKK LUKS Sławno00:12:23 / 6 00:13:33 / 6 00:25:5712,500:01:54
7279NOCULAK RafałKępnoUKS SPORT BRALIN00:12:35 / 9 00:13:30 / 7 00:26:0512,400:02:02
8275STRUZIK MichałWola AleksandraWarszawski Klub Kolarski00:12:28 / 7 00:13:38 / 8 00:26:0612,400:02:03
9281ŻESZCZYŃSKI CezaryWarszawaWarszawski Klub Kolarski00:12:15 / 4 00:14:10 / 9 00:26:2512,300:02:22
10267CZUDEC ArseniuszRzeszówAkademia Kolarska Głogów Małopolski00:13:06 / 12 00:13:44 / 10 00:26:5012,100:02:47
11278AUGUŚCIK AleksanderSławnoLKK LUKS Sławno00:12:55 / 11 00:14:20 / 11 00:27:1511,900:03:12
12268GDULA KrzysztofRzeszówAkademia Kolarska Głogów Małopolski00:13:29 / 13 00:14:01 / 12 00:27:3011,800:03:27
13282JANAS PawełSiedliskaUKS Grupa Kolarska "FOUR BIKE"00:12:47 / 10 00:15:30 / 13 00:28:1711,500:04:14
14283RUTKA MikołajSiedliskaUKS Grupa Kolarska "FOUR BIKE"00:13:55 / 14 00:14:32 / 14 00:28:2711,400:04:24
15280GASEK BernardOtwockWarszawski Klub Kolarski00:15:04 / 17 00:14:26 / 15 00:29:301100:05:27
16269GAJ SzymonWieruszówWKK PFLEIDERER WIERUSZÓW00:14:50 / 16 00:15:41 / 16 00:30:3210,600:06:29
17277JEDYNAK MichałSławnoLKK LUKS Sławno00:14:10 / 15 00:17:20 / 17 00:31:3010,300:07:27
18285DUSZAK Oskar RafałMSR MRĄGOWO00:15:55 / 18 00:15:45 / 18 00:31:4010,200:07:37
19286PIETRAS AntoniLKK LUKS Sławno00:15:56 / 19 00:15:45 / 19 00:31:4110,200:07:38
20287MASZKOWSKI MateuszLublin00:22:45 / 20 00:22:40 / 20 00:45:257,100:21:22
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*266ŁODEJ LeonGłogów MałopolskiAkademia Kolarska Głogów MałopolskiDNF*DNF*DNF*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował