Lublin, 09.06.2019

PUCHAR POLSKI MTB XCO 2019

Wyniki MŁODZIK - 13,14 lat

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Czas sum.VśrRóżnicaPunkty
1190LACHOWICZ SzymonwarszawaWarszawski Klub Kolarski00:10:19 / 1 00:10:45 / 1 00:10:41 / 1 00:10:53 / 1 00:42:4015,200:00:0017,5
2176DĄBROWSKI BeniaminGogolinUKS SPORT BRALIN00:10:20 / 2 00:10:58 / 2 00:11:23 / 2 00:11:23 / 2 00:44:0514,700:01:2415,4
3171SURDYK FilipRADZYMINKAMYK Radzymin MTB Team00:10:43 / 5 00:11:04 / 4 00:11:30 / 4 00:11:05 / 3 00:44:2414,600:01:4314
4170JAŚKIEWICZ LeszekSZCZAWINAbrak00:10:42 / 3 00:11:05 / 3 00:11:30 / 3 00:11:15 / 4 00:44:3314,500:01:5212,6
5189PÓŁCHŁOPEK JakubJedliczeJEDLICZE TEAM00:10:55 / 6 00:11:13 / 6 00:11:38 / 5 00:11:09 / 5 00:44:5714,400:02:1711,2
6187JANAS BartłomiejSiedliskaUKS Grupa Kolarska "FOUR BIKE"00:10:43 / 4 00:11:14 / 5 00:11:50 / 6 00:11:43 / 6 00:45:3114,200:02:5110,5
7191JAROSŁAWSKI MaciejwarszawaWarszawski Klub Kolarski00:11:00 / 7 00:11:38 / 7 00:11:48 / 7 00:11:48 / 7 00:46:151400:03:359,8
8174ŚLIWIŃSKI DawidZatorSUPERIOR ZATOR00:11:28 / 8 00:12:07 / 8 00:12:17 / 8 00:12:35 / 8 00:48:2813,400:05:479,1
9182CHLEBEK MateuszSkomielna BiałaKS LUBOŃ Skomielna Biała00:11:54 / 9 00:13:19 / 11 00:13:03 / 10 00:12:40 / 9 00:50:5812,700:08:178,4
10205BLUSZCZ TadeuszGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK00:12:06 / 11 00:12:16 / 9 00:13:45 / 9 00:12:58 / 10 00:51:0712,700:08:277,7
11177CEYNOWA NikodemChłapowoKS KLIF CHŁAPOWO00:12:17 / 13 00:13:12 / 14 00:13:00 / 11 00:12:44 / 11 00:51:1512,600:08:347
12179DOPPKE KacperŻarnowiecKS KLIF CHŁAPOWO00:12:34 / 17 00:12:46 / 13 00:13:10 / 12 00:13:02 / 12 00:51:3412,600:08:546,3
13183ZAGATA KarolSkomielna BiałaKS LUBOŃ Skomielna Biała00:12:04 / 10 00:13:07 / 10 00:13:27 / 13 00:13:09 / 13 00:51:4812,500:09:085,6
14173GÓRCZYŃSKI KonradRADZYMINKAMYK Radzymin MTB Team00:12:22 / 15 00:13:08 / 15 00:13:08 / 14 00:13:11 / 14 00:51:5012,500:09:104,9
15172ROWICKI NikodemRADZYMINKAMYK Radzymin MTB Team00:12:28 / 16 00:13:04 / 16 00:13:07 / 15 00:13:12 / 15 00:51:5212,500:09:124,2
16202SZELIGA MikołajKLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI00:12:52 / 19 00:12:45 / 17 00:13:40 / 16 00:14:12 / 16 00:53:3012,100:10:503,5
17175ADRIAN MichałSławnoLKK LUKS Sławno00:12:53 / 20 00:13:17 / 19 00:14:09 / 18 00:13:40 / 17 00:54:001200:11:202,8
18204GARNEK KsawierGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK00:12:14 / 12 00:13:07 / 12 00:14:42 / 17 00:14:21 / 18 00:54:2511,900:11:442,1
19200PARZYCH MaciejMSR MRĄGOWO00:14:07 / 23 00:13:36 / 22 00:14:13 / 22 00:12:53 / 19 00:54:5111,800:12:101,4
20167DWORAK AleksanderNowe ChechłoCHOMA TEAM TSR00:12:42 / 18 00:14:18 / 20 00:14:49 / 20 00:13:25 / 20 00:55:1511,700:12:340,7
21169FROŃ MichałWieruszówWKK PFLEIDERER WIERUSZÓW00:13:21 / 21 00:14:12 / 21 00:14:17 / 21 00:13:58 / 21 00:55:5111,600:13:100
22184ZIELIŃSKI TomaszWołominUKK Huragan Wołomin00:12:22 / 14 00:13:20 / 18 00:15:50 / 19 00:15:38 / 22 00:57:1111,300:14:310
23178MARZEJON MaksymilianChłapowoKS KLIF CHŁAPOWO00:13:31 / 22 00:14:58 / 23 00:15:50 / 23 00:44:1911-1 okr.0
24197MAZUREK MateuszJastkówETI LKKG Lublin/Jastków00:14:50 / 24 00:15:45 / 24 00:15:05 / 24 00:45:4210,6-1 okr.0
25186MALISZ FilipBiałystokUKS Wygoda Białystok00:18:40 / 26 00:14:11 / 25 00:15:06 / 25 00:47:5810,1-1 okr.0
26201POLEWACZYK MichałMSR MRĄGOWO00:15:06 / 25 00:18:41 / 26 00:20:33 / 26 00:54:208,9-1 okr.0
Nie ukończyło 6 uczestników
DNF*192MICHALCZYK JanwarszawaWarszawski Klub KolarskiDNF*DNF*DNF*
DNF*220BARSZCZ PatrykETI LKKG Lublin/JastkówDNF*DNF*DNF*
DNF*180OSTAFIN OlafSkomielna BiałaKS LUBOŃ Skomielna BiałaDNF*DNF*DNF*
DNF*168SUŁOT BartoszWieruszówWKK PFLEIDERER WIERUSZÓWDNF*DNF*DNF*
DNF*188OSIKA JakubSiedliskaUKS Grupa Kolarska "FOUR BIKE"DNF*DNF*DNF*
DNF*181ŚWIDER BrajanSkomielna BiałaKS LUBOŃ Skomielna BiałaDNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 7 uczestników
DNS*185BRUTKOWSKI JakubKobyłkaUKK Huragan WołominDNS*DNS*DNS*
DNS*198CHMIEL JakubMarysinETI LKKG Lublin/JastkówDNS*DNS*DNS*
DNS*195ILSKI FranciszekWarszawaWarszawski Klub KolarskiDNS*DNS*DNS*
DNS*193MANDES StefanwarszawaWarszawski Klub KolarskiDNS*DNS*DNS*
DNS*194NIGOT CezaryWarszawaWarszawski Klub KolarskiDNS*DNS*DNS*
DNS*199RATAJCZYK PawełJastkówETI LKKG Lublin/JastkówDNS*DNS*DNS*
DNS*196ZARICZNY DawidGdańskBelta Team GdańskDNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował