Lublin, 09.06.2019

PUCHAR POLSKI MTB XCO 2019

Wyniki JUNIOR - 17,18 lat

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Okr. 5Czas sum.VśrRóżnicaPunkty
1246KRYŃSKI PiotrBiałysokVolkswagen Samochody Użytkowe MTB Team00:11:16 / 1 00:11:37 / 1 00:11:56 / 1 00:12:22 / 1 00:12:22 / 1 00:59:3416,600:00:0022,5
2250OŚKO Miłosz02-777Warszawski Klub Kolarski00:11:17 / 2 00:12:18 / 2 00:12:54 / 2 00:12:39 / 2 00:12:15 / 2 01:01:2416,100:01:4919,8
3245POMIAN SzymonBiałystokUKS Wygoda Białystok00:11:33 / 3 00:13:06 / 3 00:12:44 / 3 00:12:32 / 3 00:12:38 / 3 01:02:3515,800:03:0018
4237PYTEL PiotrGłuchołazyWKK PFLEIDERER WIERUSZÓW00:11:58 / 4 00:12:54 / 4 00:13:14 / 4 00:13:02 / 4 00:13:00 / 4 01:04:0815,400:04:3416,2
5242KULAS JakubNagawczynaDębicki Klub Kolarski GRYF00:12:37 / 9 00:13:39 / 10 00:13:03 / 6 00:13:20 / 5 00:13:11 / 5 01:05:531500:06:1814,4
6240ŚLIWIŃSKI MichałZatorSUPERIOR ZATOR00:12:33 / 7 00:13:29 / 6 00:13:31 / 7 00:13:35 / 6 00:13:08 / 6 01:06:1714,900:06:4213,5
7236BRYŁKA KonradNowa Wieś KsiążęcaWKK PFLEIDERER WIERUSZÓW00:12:42 / 10 00:13:22 / 7 00:13:42 / 8 00:13:35 / 7 00:13:33 / 7 01:06:5614,800:07:2212,6
8257SYKUŁA JakubNIEZRZESZONY00:13:07 / 13 00:13:37 / 11 00:13:45 / 11 00:13:37 / 11 00:13:02 / 8 01:07:1014,700:07:3511,7
9249JEZIORSKI Piotr02-777Warszawski Klub Kolarski00:13:06 / 11 00:13:41 / 12 00:13:27 / 10 00:13:42 / 9 00:13:52 / 9 01:07:4914,600:08:1410,8
10251WOJCIECHOWSKI MiłoszPiłabrak00:12:33 / 8 00:13:34 / 9 00:13:51 / 9 00:14:07 / 10 00:13:56 / 10 01:08:0214,500:08:289,9
11255PANGLISZ KonradUKS Wygoda Białystok00:12:04 / 5 00:13:24 / 5 00:13:42 / 5 00:14:31 / 8 00:14:35 / 11 01:08:1814,500:08:449
12239TOMERA TomaszKATOWICERK ALUMINIUM BIKE TEAM00:13:13 / 14 00:13:50 / 13 00:14:05 / 13 00:13:53 / 12 00:13:33 / 12 01:08:3514,400:09:008,1
13241DABROWSKI MaciejZatorSUPERIOR ZATOR00:12:26 / 6 00:13:39 / 8 00:14:40 / 12 00:14:27 / 13 00:14:02 / 13 01:09:1614,300:09:417,2
14247RZEPECKI PatrykwarszawaWarszawski Klub Kolarski00:13:07 / 12 00:13:58 / 14 00:14:37 / 14 00:14:37 / 14 00:14:30 / 14 01:10:511400:11:166,3
15253BUDZIŃSKI JakubKLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI00:13:36 / 17 00:14:27 / 16 00:14:13 / 15 00:14:24 / 15 00:14:39 / 15 01:11:2113,900:11:465,4
16252TARASZKIEWICZ KacperMSR MRĄGOWO00:13:28 / 15 00:14:28 / 15 00:14:30 / 16 00:15:41 / 16 00:15:32 / 16 01:13:4113,400:14:064,5
17248TRUBISZ Mateusz02-777Warszawski Klub Kolarski00:14:01 / 18 00:15:11 / 18 00:15:39 / 18 00:13:56 / 17 00:15:15 / 17 01:14:0413,400:14:293,6
18238DRABIK MateuszKATOWICERK ALUMINIUM BIKE TEAM00:13:35 / 16 00:15:15 / 17 00:14:57 / 17 00:16:19 / 18 01:00:0713,2-1 okr.0
19258GŁOWACKI JanNIEZRZESZONY ROWEROMANIA SANOK00:15:21 / 19 00:16:35 / 19 00:20:31 / 19 00:20:06 / 19 01:12:3410,9-1 okr.0
Nie ukończyło 3 uczestników
DNF*254KOPKO PrzemysławKLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKIDNF*DNF*DNF*
DNF*243GOLEŃ MarcinSkomielna BiałaKS LUBOŃ Skomielna BiałaDNF*DNF*DNF*
DNF*256MIAZEK JanINTERCARS SONIC BIKE TEAMDNF*DNF*DNF*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował