Lublin, 09.06.2019

PUCHAR POLSKI MTB XCO 2019

Wyniki Mastersi i Amator OPEN
Runda 3,3km x 3okr

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Czas sum.VśrRóżnica
148GIERCZAK PrzemysławSławnoHurom Sławno AccentMASTERS I 30-39 LAT – 100:11:53 / 1 00:12:43 / 1 00:13:12 / 1 00:37:4815,700:00:00
283WAWER AdrianWYDOLNOŚĆ.PLAMATOR 15-29 LAT – 100:12:25 / 2 00:12:56 / 2 00:12:44 / 2 00:38:0615,600:00:17
3228MALESZKA GrzegorzDywityRenault TeamMASTERS II 40-49 LAT – 100:12:34 / 3 00:13:06 / 3 00:12:52 / 3 00:38:3315,400:00:44
4235BIENIASZ MiroslawKCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM TARNÓWMASTERS II 40-49 LAT – 200:12:34 / 4 00:13:25 / 4 00:12:50 / 4 00:38:5015,300:01:01
5224MRÓZ MarcinEłkUKKPMASTERS II 40-49 LAT – 300:13:53 / 6 00:13:28 / 5 00:13:51 / 5 00:41:1314,400:03:24
6222ŁODEJ JanuszGłogów MałopolskiAkademia Kolarska Głogów MałopolskiMASTERS II 40-49 LAT – 400:13:25 / 5 00:13:57 / 6 00:14:39 / 6 00:42:0214,100:04:13
7234STRUZIK BartoszBike ConceptMASTERS II 40-49 LAT – 500:14:06 / 7 00:14:32 / 7 00:14:47 / 7 00:43:2613,700:05:37
850ORZEŁ GrzegorzRadawiec DużyETI LKKG Lublin/JastkówMASTERS I 30-39 LAT – 200:14:56 / 8 00:15:48 / 8 00:15:40 / 8 00:46:2412,800:08:36
9150GŁOWACKI JanuszNIEZRZESZONY ROWEROMANIA SANOKMASTERS III 50+ – 100:15:32 / 11 00:15:48 / 9 00:15:31 / 9 00:46:5212,700:09:03
10233SYKUŁA MarcinNIEZRZESZONY / BST BANACH SPORT TEAMMASTERS II 40-49 LAT – 600:15:28 / 10 00:16:49 / 10 00:16:36 / 10 00:48:5512,100:11:06
1180MICHALSKI MichałLublinETI LKKG Lublin/JastkówAMATOR 15-29 LAT – 200:15:07 / 9 00:21:22 / 12 00:16:01 / 11 00:52:3011,300:14:42
12223NOSAL MarekDębicaDębicki Klub Kolarski GRYFMASTERS II 40-49 LAT – 700:17:02 / 12 00:17:55 / 11 00:17:52 / 12 00:52:5011,200:15:01
13232OBARA MarekETI LKKG Lublin/JastkówMASTERS II 40-49 LAT – 800:18:04 / 13 00:18:59 / 13 00:37:0410,7-1 okr.
1484SIMBORSKI PiotrBrakAMATOR 15-29 LAT – 300:21:41 / 16 00:21:00 / 14 00:42:429,3-1 okr.
1587BAZAN JacekQUANTUM BIKE TEAMMASTERS II 40-49 LAT – 900:20:59 / 14 00:23:07 / 15 00:44:069-1 okr.
1646JUSIAK JacekJastkówbrakMASTERS I 30-39 LAT – 300:21:51 / 17 00:23:15 / 16 00:45:068,8-1 okr.
1785DENIS IgorBrakAMATOR 15-29 LAT – 400:21:41 / 15 00:23:36 / 17 00:45:178,7-1 okr.
Nie ukończyło 3 uczestników
DNF*89BORKOWSKI SylwesterISOVER MTB TEAM LUBLINMASTERS II 40-49 LAT – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*88MODECKI GerardISOVER MTB TEAM LUBLINMASTERS II 40-49 LAT – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*47NAWŁATYNA AdamChmielMetrobikes.plMASTERS I 30-39 LAT – DNF*DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 10 uczestników
DNS*231ARMATYS GrzegorzTarnówMTB Racing Team TarnówMASTERS II 40-49 LAT – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*229CZARNOTA BogdanZywiecVolkswagen Samochody Użytkowe MTB TeamMASTERS II 40-49 LAT – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*230GARWOLIŃSKI DariuszLublinBaran Cycling TeamMASTERS II 40-49 LAT – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*82JÓZEFCZUK JarosławCycówBike Room TeamAMATOR 15-29 LAT – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*221KOŁODZIEJ PiotrLublinbrakMASTERS II 40-49 LAT – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*51KONWIŃSKI AndrzejNiezrzeszonyMASTERS I 30-39 LAT – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*81MATRAS WojciechPuławyAtol-Bike PuławyAMATOR 15-29 LAT – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*227MODECKI Gerard20-486ISOVER MTB TEAM LUBLINMASTERS II 40-49 LAT – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*225STRUZIK BartoszWola AleksandraBike ConceptMASTERS II 40-49 LAT – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*49SUSZEK MateuszLublinBike Room TeamMASTERS I 30-39 LAT – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował