Lublin, 09.06.2019

PUCHAR POLSKI MTB XCO 2019

Wyniki START 2 MŁODZIK - 13,14 lat, Młodziczka, Dzieci

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Czas sum.VśrRóżnica
1190LACHOWICZ SzymonwarszawaWarszawski Klub KolarskiMŁODZIK - 13,14 lat – 100:10:19 / 1 00:10:45 / 1 00:10:41 / 1 00:10:53 / 1 00:42:4015,200:00:00
2176DĄBROWSKI BeniaminGogolinUKS SPORT BRALINMŁODZIK - 13,14 lat – 200:10:20 / 2 00:10:58 / 2 00:11:23 / 2 00:11:23 / 2 00:44:0514,700:01:24
3171SURDYK FilipRADZYMINKAMYK Radzymin MTB TeamMŁODZIK - 13,14 lat – 300:10:43 / 5 00:11:04 / 4 00:11:30 / 4 00:11:05 / 3 00:44:2414,600:01:43
4170JAŚKIEWICZ LeszekSZCZAWINAbrakMŁODZIK - 13,14 lat – 400:10:42 / 3 00:11:05 / 3 00:11:30 / 3 00:11:15 / 4 00:44:3314,500:01:52
5189PÓŁCHŁOPEK JakubJedliczeJEDLICZE TEAMMŁODZIK - 13,14 lat – 500:10:55 / 6 00:11:13 / 6 00:11:38 / 5 00:11:09 / 5 00:44:5714,400:02:17
6187JANAS BartłomiejSiedliskaUKS Grupa Kolarska "FOUR BIKE"MŁODZIK - 13,14 lat – 600:10:43 / 4 00:11:14 / 5 00:11:50 / 6 00:11:43 / 6 00:45:3114,200:02:51
7191JAROSŁAWSKI MaciejwarszawaWarszawski Klub KolarskiMŁODZIK - 13,14 lat – 700:11:00 / 7 00:11:38 / 7 00:11:48 / 7 00:11:48 / 7 00:46:151400:03:35
8174ŚLIWIŃSKI DawidZatorSUPERIOR ZATORMŁODZIK - 13,14 lat – 800:11:28 / 8 00:12:07 / 8 00:12:17 / 8 00:12:35 / 8 00:48:2813,400:05:47
9182CHLEBEK MateuszSkomielna BiałaKS LUBOŃ Skomielna BiałaMŁODZIK - 13,14 lat – 900:11:54 / 9 00:13:19 / 13 00:13:03 / 12 00:12:40 / 9 00:50:5812,700:08:17
10205BLUSZCZ TadeuszGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIKMŁODZIK - 13,14 lat – 1000:12:06 / 11 00:12:16 / 10 00:13:45 / 11 00:12:58 / 10 00:51:0712,700:08:27
11177CEYNOWA NikodemChłapowoKS KLIF CHŁAPOWOMŁODZIK - 13,14 lat – 1100:12:17 / 13 00:13:12 / 16 00:13:00 / 13 00:12:44 / 11 00:51:1512,600:08:34
12179DOPPKE KacperŻarnowiecKS KLIF CHŁAPOWOMŁODZIK - 13,14 lat – 1200:12:34 / 18 00:12:46 / 15 00:13:10 / 14 00:13:02 / 12 00:51:3412,600:08:54
13183ZAGATA KarolSkomielna BiałaKS LUBOŃ Skomielna BiałaMŁODZIK - 13,14 lat – 1300:12:04 / 10 00:13:07 / 12 00:13:27 / 15 00:13:09 / 13 00:51:4812,500:09:08
14173GÓRCZYŃSKI KonradRADZYMINKAMYK Radzymin MTB TeamMŁODZIK - 13,14 lat – 1400:12:22 / 16 00:13:08 / 17 00:13:08 / 16 00:13:11 / 14 00:51:5012,500:09:10
15172ROWICKI NikodemRADZYMINKAMYK Radzymin MTB TeamMŁODZIK - 13,14 lat – 1500:12:28 / 17 00:13:04 / 18 00:13:07 / 17 00:13:12 / 15 00:51:5212,500:09:12
16202SZELIGA MikołajKLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKIMŁODZIK - 13,14 lat – 1600:12:52 / 22 00:12:45 / 19 00:13:40 / 18 00:14:12 / 16 00:53:3012,100:10:50
17175ADRIAN MichałSławnoLKK LUKS SławnoMŁODZIK - 13,14 lat – 1700:12:53 / 23 00:13:17 / 22 00:14:09 / 21 00:13:40 / 17 00:54:001200:11:20
18204GARNEK KsawierGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIKMŁODZIK - 13,14 lat – 1800:12:14 / 12 00:13:07 / 14 00:14:42 / 20 00:14:21 / 18 00:54:2511,900:11:44
19200PARZYCH MaciejMSR MRĄGOWOMŁODZIK - 13,14 lat – 1900:14:07 / 28 00:13:36 / 29 00:14:13 / 26 00:12:53 / 19 00:54:5111,800:12:10
20167DWORAK AleksanderNowe ChechłoCHOMA TEAM TSRMŁODZIK - 13,14 lat – 2000:12:42 / 20 00:14:18 / 23 00:14:49 / 24 00:13:25 / 20 00:55:1511,700:12:34
21169FROŃ MichałWieruszówWKK PFLEIDERER WIERUSZÓWMŁODZIK - 13,14 lat – 2100:13:21 / 24 00:14:12 / 27 00:14:17 / 25 00:13:58 / 21 00:55:5111,600:13:10
22184ZIELIŃSKI TomaszWołominUKK Huragan WołominMŁODZIK - 13,14 lat – 2200:12:22 / 15 00:13:20 / 20 00:15:50 / 22 00:15:38 / 22 00:57:1111,300:14:31
23 / 172GROMADA Tatiana44-121Grupa Kolarska GliwiceMŁODZICZKA - 13,14 lat – 100:12:20 / 14 00:11:42 / 9 00:12:01 / 9 00:36:0413,5-1 okr.
24 / 262GRZEGORZEWSKA NataliaKROSNOWICEbrakMŁODZICZKA - 13,14 lat – 200:12:35 / 19 00:12:10 / 11 00:12:32 / 10 00:37:1813-1 okr.
25 / 370MAZURKIEWICZ HannawarszawaWarszawski Klub KolarskiMŁODZICZKA - 13,14 lat – 300:12:49 / 21 00:13:15 / 21 00:13:54 / 19 00:39:5812,2-1 okr.
26 / 464DURLAK InezZatorSUPERIOR ZATORMŁODZICZKA - 13,14 lat – 400:14:00 / 27 00:13:39 / 28 00:14:01 / 23 00:41:4111,7-1 okr.
27 / 561CHOMA LauraTychyCHOMA TEAM TSRMŁODZICZKA - 13,14 lat – 500:13:47 / 26 00:14:26 / 31 00:14:26 / 27 00:42:4011,4-1 okr.
28 / 663KLAUS KamilaRADZYMINKAMYK Radzymin MTB TeamMŁODZICZKA - 13,14 lat – 600:14:41 / 30 00:14:30 / 38 00:14:25 / 28 00:43:3711,1-1 okr.
29178MARZEJON MaksymilianChłapowoKS KLIF CHŁAPOWOMŁODZIK - 13,14 lat – 2300:13:31 / 25 00:14:58 / 33 00:15:50 / 29 00:44:1911-1 okr.
30 / 774BLUSZCZ ZofiaGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIKMŁODZICZKA - 13,14 lat – 700:14:19 / 29 00:14:51 / 37 00:15:54 / 30 00:45:0510,8-1 okr.
31 / 866KRZEMIŃSKA AleksandraWołominUKK Huragan WołominMŁODZICZKA - 13,14 lat – 800:15:04 / 35 00:14:50 / 41 00:15:20 / 31 00:45:1510,7-1 okr.
32197MAZUREK MateuszJastkówETI LKKG Lublin/JastkówMŁODZIK - 13,14 lat – 2400:14:50 / 31 00:15:45 / 44 00:15:05 / 32 00:45:4210,6-1 okr.
33186MALISZ FilipBiałystokUKS Wygoda BiałystokMŁODZIK - 13,14 lat – 2500:18:40 / 56 00:14:11 / 51 00:15:06 / 33 00:47:5810,1-1 okr.
34 / 968RUTKA GabrielaSiedliskaUKS Grupa Kolarska "FOUR BIKE"MŁODZICZKA - 13,14 lat – 900:15:41 / 43 00:16:52 / 50 00:17:09 / 34 00:49:439,8-1 okr.
35 / 1071BAZAN Iga02-777Warszawski Klub KolarskiMŁODZICZKA - 13,14 lat – 1000:16:41 / 48 00:17:37 / 54 00:18:57 / 35 00:53:179,1-1 okr.
36201POLEWACZYK MichałMSR MRĄGOWOMŁODZIK - 13,14 lat – 2600:15:06 / 36 00:18:41 / 53 00:20:33 / 36 00:54:208,9-1 okr.
37273URBANEK KacperWarszawaWarszawski Klub KolarskiDZIECI CHŁOPCY - 11,12 lat – 100:14:54 / 32 00:12:08 / 24 00:27:0312-2 okr.
38274STRUZIK AleksanderWola AleksandraWarszawski Klub KolarskiDZIECI CHŁOPCY - 11,12 lat – 200:14:55 / 34 00:12:07 / 25 00:27:0312-2 okr.
39271GRUCA MichałRADZYMINKAMYK Radzymin MTB TeamDZIECI CHŁOPCY - 11,12 lat – 300:14:54 / 33 00:12:09 / 26 00:27:0412-2 okr.
40270MROWIŃSKI AntoniRADZYMINKAMYK Radzymin MTB TeamDZIECI CHŁOPCY - 11,12 lat – 400:15:21 / 38 00:12:47 / 30 00:28:0911,5-2 okr.
41272WŚCISŁY CezaryRADZYMINKAMYK Radzymin MTB TeamDZIECI CHŁOPCY - 11,12 lat – 500:15:28 / 41 00:12:49 / 32 00:28:1711,4-2 okr.
42276SAPIEJA AdamSławnoLKK LUKS SławnoDZIECI CHŁOPCY - 11,12 lat – 600:15:23 / 39 00:13:33 / 34 00:28:5711,2-2 okr.
43279NOCULAK RafałKępnoUKS SPORT BRALINDZIECI CHŁOPCY - 11,12 lat – 700:15:35 / 42 00:13:30 / 35 00:29:0511,1-2 okr.
44275STRUZIK MichałWola AleksandraWarszawski Klub KolarskiDZIECI CHŁOPCY - 11,12 lat – 800:15:28 / 40 00:13:38 / 36 00:29:0611,1-2 okr.
45281ŻESZCZYŃSKI CezaryWarszawaWarszawski Klub KolarskiDZIECI CHŁOPCY - 11,12 lat – 900:15:15 / 37 00:14:10 / 39 00:29:2511-2 okr.
46267CZUDEC ArseniuszRzeszówAkademia Kolarska Głogów MałopolskiDZIECI CHŁOPCY - 11,12 lat – 1000:16:06 / 46 00:13:44 / 40 00:29:5010,9-2 okr.
47278AUGUŚCIK AleksanderSławnoLKK LUKS SławnoDZIECI CHŁOPCY - 11,12 lat – 1100:15:55 / 45 00:14:20 / 42 00:30:1510,7-2 okr.
48268GDULA KrzysztofRzeszówAkademia Kolarska Głogów MałopolskiDZIECI CHŁOPCY - 11,12 lat – 1200:16:29 / 47 00:14:01 / 43 00:30:3010,6-2 okr.
49282JANAS PawełSiedliskaUKS Grupa Kolarska "FOUR BIKE"DZIECI CHŁOPCY - 11,12 lat – 1300:15:47 / 44 00:15:30 / 45 00:31:1710,4-2 okr.
50283RUTKA MikołajSiedliskaUKS Grupa Kolarska "FOUR BIKE"DZIECI CHŁOPCY - 11,12 lat – 1400:16:55 / 49 00:14:32 / 46 00:31:2710,3-2 okr.
51 / 11300DŁUGOSZ MariaUKS Sokół KętyDZIECI DZIEWCZĘTA - 11,12 lat – 100:17:20 / 51 00:14:38 / 47 00:31:5810,1-2 okr.
52 / 12297DOBRZYŃSKA NataliaRADZYMINKAMYK Radzymin MTB TeamDZIECI DZIEWCZĘTA - 11,12 lat – 200:17:48 / 52 00:14:26 / 48 00:32:1410,1-2 okr.
53280GASEK BernardOtwockWarszawski Klub KolarskiDZIECI CHŁOPCY - 11,12 lat – 1500:18:04 / 54 00:14:26 / 49 00:32:3010-2 okr.
54269GAJ SzymonWieruszówWKK PFLEIDERER WIERUSZÓWDZIECI CHŁOPCY - 11,12 lat – 1600:17:50 / 53 00:15:41 / 52 00:33:329,7-2 okr.
55277JEDYNAK MichałSławnoLKK LUKS SławnoDZIECI CHŁOPCY - 11,12 lat – 1700:17:10 / 50 00:17:20 / 55 00:34:309,4-2 okr.
56285DUSZAK Oskar RafałMSR MRĄGOWODZIECI CHŁOPCY - 11,12 lat – 1800:18:55 / 57 00:15:45 / 56 00:34:409,3-2 okr.
57286PIETRAS AntoniLKK LUKS SławnoDZIECI CHŁOPCY - 11,12 lat – 1900:18:56 / 58 00:15:45 / 57 00:34:419,3-2 okr.
58 / 13299MICHALCZYK LiwiaWarszawaWarszawski Klub KolarskiDZIECI DZIEWCZĘTA - 11,12 lat – 300:18:37 / 55 00:16:33 / 58 00:35:109,2-2 okr.
59 / 1465JEDYNAK KatarzynaSławnoLKK LUKS SławnoMŁODZICZKA - 13,14 lat – 1100:20:05 / 59 00:21:00 / 59 00:41:057,9-2 okr.
60 / 15296SURDYK AlicjaRADZYMINKAMYK Radzymin MTB TeamDZIECI DZIEWCZĘTA - 11,12 lat – 400:21:25 / 60 00:24:00 / 60 00:45:257,1-2 okr.
61287MASZKOWSKI MateuszLublinDZIECI CHŁOPCY - 11,12 lat – 2000:25:45 / 61 00:22:40 / 61 00:48:256,7-2 okr.
62 / 16298DORSZ AleksandraRADZYMINKAMYK Radzymin MTB TeamDZIECI DZIEWCZĘTA - 11,12 lat – 500:25:55 / 62 00:24:00 / 62 00:49:556,5-2 okr.
Nie ukończyło 10 uczestników
DNF*192MICHALCZYK JanwarszawaWarszawski Klub KolarskiMŁODZIK - 13,14 lat – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*220BARSZCZ PatrykETI LKKG Lublin/JastkówMŁODZIK - 13,14 lat – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*180OSTAFIN OlafSkomielna BiałaKS LUBOŃ Skomielna BiałaMŁODZIK - 13,14 lat – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*168SUŁOT BartoszWieruszówWKK PFLEIDERER WIERUSZÓWMŁODZIK - 13,14 lat – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*67FILIPCZUK JuliaBiałystokUKS Wygoda BiałystokMŁODZICZKA - 13,14 lat – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*266ŁODEJ LeonGłogów MałopolskiAkademia Kolarska Głogów MałopolskiDZIECI CHŁOPCY - 11,12 lat – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*73OBARA EwelinaETI LKKG Lublin/JastkówMŁODZICZKA - 13,14 lat – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*188OSIKA JakubSiedliskaUKS Grupa Kolarska "FOUR BIKE"MŁODZIK - 13,14 lat – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*181ŚWIDER BrajanSkomielna BiałaKS LUBOŃ Skomielna BiałaMŁODZIK - 13,14 lat – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*69ŻYLIK Marianna02-777Warszawski Klub KolarskiMŁODZICZKA - 13,14 lat – DNF*DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 7 uczestników
DNS*185BRUTKOWSKI JakubKobyłkaUKK Huragan WołominMŁODZIK - 13,14 lat – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*198CHMIEL JakubMarysinETI LKKG Lublin/JastkówMŁODZIK - 13,14 lat – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*195ILSKI FranciszekWarszawaWarszawski Klub KolarskiMŁODZIK - 13,14 lat – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*193MANDES StefanwarszawaWarszawski Klub KolarskiMŁODZIK - 13,14 lat – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*194NIGOT CezaryWarszawaWarszawski Klub KolarskiMŁODZIK - 13,14 lat – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*199RATAJCZYK PawełJastkówETI LKKG Lublin/JastkówMŁODZIK - 13,14 lat – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*196ZARICZNY DawidGdańskBelta Team GdańskMŁODZIK - 13,14 lat – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował