Zaloguj się Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj

Zgierz (Malinka), 2014-06-21

World Medical MTB Championships

Results M3

MscSurname / NazwiskoName / ImięCountry / KrajCity / MiejscowośćTeam / KlubStarting No. / Nr startowyKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Okr. 5Czas sum.Msc. w kat.Różnica
1PlucińskiOskarPolskaGolinaEuro Bike Kaczmarek Electric Team 9MSTUDENT – 100:16:05 / 2 00:14:45 / 1 00:15:21 / 1 00:15:22 / 1 00:15:34 / 1 01:17:08100:00:00
2SzczotkaWojciechPolskaSólbrak35M2 – 100:16:05 / 1 00:15:19 / 2 00:15:22 / 2 00:15:45 / 2 00:16:09 / 2 01:18:41100:01:32
3BłachowiakJakubPolskaLesznoSTREFASPORTU.PL18M1 – 100:17:58 / 5 00:16:59 / 5 00:16:50 / 5 00:16:30 / 5 00:16:05 / 3 01:24:24100:07:15
4ŁośAndrzejPolandGdańskOld School MTB Gdańsk20M2 – 200:17:43 / 4 00:16:39 / 4 00:17:01 / 4 00:16:52 / 4 00:16:37 / 4 01:24:54200:07:45
5KowalczykMarcinPolskaWieluńMTB Votum Team Wrocław13M1 – 200:17:23 / 3 00:16:45 / 3 00:17:00 / 3 00:16:46 / 3 00:17:32 / 5 01:25:28200:08:19
6GałczyńskiSzymonPolskaKielceKU AZS UMED Łódź26MSTUDENT – 200:18:05 / 7 00:17:05 / 6 00:17:32 / 6 00:18:12 / 6 00:17:52 / 6 01:28:48200:11:39
7LovecekMartinCzech republicOlomoucChirex Cycling Team17M3 – 100:18:02 / 6 00:17:42 / 7 00:18:07 / 7 00:17:55 / 7 00:18:06 / 7 01:29:54100:12:45
8PiekarskiMarcinPOLSKASKARŻYSKO KAMIENNAbrak14M3 – 200:18:42 / 9 00:17:33 / 8 00:18:14 / 8 00:17:59 / 8 00:17:47 / 8 01:30:17200:13:08
9KaczmarekTomaszPolskaWieleńThule Team99M4 – 100:19:10 / 11 00:18:19 / 12 00:18:38 / 10 00:18:49 / 10 00:18:25 / 9 01:33:22100:16:14
10KublinOskarPolskaŁódźKU AZS UMED Łódź27Brak – 00:18:20 / 8 00:18:02 / 9 00:18:35 / 9 00:18:53 / 9 00:19:39 / 10 01:33:3100:16:22
11MisztalskiTomaszPolskaŁask-KolumnaJastrzębie Łaskie37M3 – 300:19:19 / 13 00:18:21 / 13 00:18:50 / 12 00:19:31 / 11 00:19:31 / 11 01:35:34300:18:25
12HasalaPetrCzech RepublicPřerovsupriders2M3 – 400:19:09 / 10 00:18:00 / 11 00:18:59 / 11 00:19:57 / 12 00:21:35 / 12 01:37:42400:20:33
13AdamkiewiczMateuszPolskaMedicycling Team50M1 – 300:20:43 / 14 00:19:41 / 14 00:20:02 / 13 00:20:16 / 13 01:20:433-1 okr.
14WęgrzynJacekPolskaMiejsce PiastoweMedicycling Team19M2 – 300:21:29 / 16 00:19:35 / 15 00:20:13 / 14 00:20:27 / 14 01:21:463-1 okr.
15PrątnickiMarekPolskabrak36M2 – 400:21:20 / 15 00:20:32 / 16 00:20:36 / 15 00:20:44 / 15 01:23:134-1 okr.
16PorczykPawełPolskaRawa MazowieckaMedicycling Team45M1 – 400:22:22 / 17 00:22:07 / 17 00:21:53 / 16 00:21:59 / 16 01:28:234-1 okr.
17ZdanieckiŁukaszPolskaGdańskbrak38M2 – 500:22:39 / 18 00:22:53 / 19 00:21:40 / 17 00:21:34 / 17 01:28:485-1 okr.
18JakubJeżPolskaŁódźIII Szpital Miejski im., dr K.Jonschera33M2 – 600:23:36 / 20 00:21:48 / 18 00:22:23 / 18 00:23:58 / 18 01:31:466-1 okr.
19GulaTomekPOLSKAŁÓDŹNZOZ MULTIMED76M2 – 700:25:45 / 24 00:23:10 / 22 00:23:39 / 21 00:24:18 / 19 01:36:537-1 okr.
20KostrzewaMarcinPolskaKOWARYKS LECHIA PIECHOWICE43M3 – 500:24:52 / 22 00:22:52 / 21 00:24:48 / 20 00:24:58 / 20 01:37:325-1 okr.
21SkowrońskiJakubPolskaŁódźKU AZS UMED Łódź46Brak – 00:24:50 / 21 00:24:08 / 23 00:24:01 / 22 00:26:38 / 21 01:39:38-1 okr.
22PrzybylskiWojciechPolskaŁódźbrak31M3 – 600:23:12 / 19 00:22:58 / 20 00:23:50 / 19 01:10:006-2 okr.
23AugustRyszardPolskaCzeladźbrak3M3 – 700:25:30 / 23 00:26:16 / 24 00:28:45 / 23 01:20:327-2 okr.
24BernatMaciejPolskaNysaMedicycling Team21MSTUDENT – 300:19:10 / 12 00:17:58 / 10 00:37:093-3 okr.
25RafałMazurPolskaŁabowaMTB Krynica Zdrój4M3 – 800:29:57 / 26 00:27:12 / 25 00:57:098-3 okr.
26LangotCezaryPolskaŁódźbrak44M2 – 800:27:44 / 25 00:27:448-4 okr.
27KarpińskiPrzemysławPolskaŁódźbrak66M2 – 900:31:34 / 27 00:31:349-4 okr.
28JabłońskiJakubPolskaŁódźIII Szpital Miejski im., dr K.Jonschera12M1 – 500:32:24 / 28 00:32:245-4 okr.