Zaloguj się Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj

Pabianice 2019-07-21

Ogólnopolski wyścig kolarski o puchar Bogumiły Matusiak Memoriał Marka Wojny

Wyniki Masters (Nieoficjalne)

MscNr chip sztycaImięNazwiskoData urodzeniaMiejscowośćCzy posiadasz licencję?Klub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrRóżnica
1148RafałCPIRSKI1980zarębski teamMasters I – 101:49:03.64513,800:00:00
2169StempińskiRADOSŁAW1994zarębski teamMasters I – 201:49:03.81713,800:00:00
3116DanielCHĄDZYŃSKI1978NOWOSOLNA100brakMasters I – 301:49:03.87513,800:00:00
475JacekFILIPCZAK1980-01-26BrzezinyKlub Kolarski ŁowiczMasters I – 401:49:03.88013,800:00:00
554JakubJABŁOŃSKI1982-12-02Łódź100 643 287 64CYKLOMANIACY, H.SKRZYDLEWSKAMasters I – 501:49:04.12513,800:00:00
630ŁukaszBOLONEK1980ŁÓDŹbrakMasters I – 601:49:04.18113,800:00:00
7107EmilSTAŃCZYKOWSKI1979ŁÓDŹ10082015403brakMasters I – 701:49:04.70913,800:00:01
871SylwesterBANASIAK1980NOWE STAWY GÓRNEbrakMasters I – 801:49:05.37513,800:00:01
962MarekGARCZYŃSKI1964-05-06Łódź10095664212Pasjonaci Kolarstwa AndrespolMasters II – 101:49:05.74713,700:00:02
10108ŁukaszPAWŁOSKI1990-08-17Łódź10063774450BodyiCoach Cycling TeamMasters I – 901:49:05.97313,700:00:02
1189KamilMALINOWSKI1980brakMasters I – 1001:49:06.01913,700:00:02
12119DariuszLEDUCHOWSKI1964ŁÓDŹ100brakMasters II – 201:49:06.18413,700:00:02
13276KamilERBER2000WGR TEAMOrlik – 101:49:06.23713,700:00:02
14121RafałHELBIK1983-10-13Pabianice10093431693PGR PabianiceMasters I – 1101:49:06.29213,700:00:02
1523PiotrLEWANDOWSKI1968-03-30Łódź10060889207PTC ALPINA PABIANICE Masters II – 301:49:06.33413,700:00:02
16266AdrianJUSZCZAK1989-12-18StobnoGilicki BikeMasters I – 1201:49:06.35813,700:00:02
17127KrzysztofSUJKA1953100brakMasters II – 401:49:06.60313,700:00:02
1822Krzysztof LASOTA1970-10-05Łódź10060889510PTC ALPINA PABIANICE Masters I – 1301:49:06.90213,700:00:03
1973SławomirWĄGROWSKI1974-10-28GODZIESZEGilicki BikeMasters I – 1401:49:07.29513,700:00:03
2072LeszekPOLOCZEK1978-03-08DobrodzienGrupetto LubliniecMasters I – 1501:49:07.60513,700:00:03
218MarcinRESZKE1987ŁÓDŹBRAZZERSMasters I – 1601:49:07.66613,700:00:04
22124TomaszCICHOCKI1981-09-20Aleksandrów Łódzki 10059138860PELERON ABAKUSMasters I – 1701:49:08.09613,700:00:04
2382MariuszCAŁA1974-06-06BukowiecPasjonaci Kolarstwa AndrespolMasters I – 1801:49:08.27313,700:00:04
2490GrzegorzLUTEK1965-12-09LodzPasjonaci Kolarstwa AndrespolMasters II – 501:49:08.50013,700:00:04
25172DariuszERBER1970RADZIO ROWERYMasters I – 1901:49:09.09913,700:00:05
26187PiotrSZYSZYŃSKI1980STARE MIASTODANIELO SPORTSWEAR TEAMMasters I – 2001:49:09.37813,700:00:05
2731KrzysztofSPŁAWSKI1977-02-08Licheń Stary10002468228brakMasters I – 2101:49:10.22113,700:00:06
2863DawidKOZA1999-07-06KochanowiceGrupetto LubliniecOrlik – 201:49:10.37713,700:00:06
2974CezaryMAJ1982-05-13Tuszyn10093331158PGR PabianiceMasters I – 2201:49:10.47813,700:00:06
30147KrzysztofPOLAK1977WalentynówbrakMasters I – 2301:49:11.12713,700:00:07
3158AndrzejTOMCZYŃSKI1979-11-13ŁódźBikeTeamTeamMasters I – 2401:49:11.38013,700:00:07
3291MaciejSTANO1981-02-12ŁASKbrakMasters I – 2501:49:12.26213,700:00:08
33267WodzimierzGILICKI1975gilicki bikeMasters I – 2601:49:13.26113,700:00:09
3476MichałKUBISZEWSKI1976ŁÓDŹ10059139769PELERON ABAKUSMasters I – 2701:49:13.99913,700:00:10
3553JakubBARANOWSKI1992-05-12Łódź10062952172Łódzkie Towarzystwo CyklistówMasters I – 2801:49:14.70413,700:00:11
36101JędrzejZAORSKI1986-06-02Łódź100 603 298 39PTC ALPINA PABIANICE Masters I – 2901:49:27.63613,700:00:23
3721ŁukaszKRAWCZYŃSKI1984-08-29GłuchówBiketimeteamMasters I – 3001:49:28.21213,700:00:24
38120MarcinROSŁANIEC1990ZGIERZ100brakMasters I – 3101:49:53.30013,700:00:49
3960MaciejCHMIELEWSKI1998JÓZEFÓW10015559992brakOrlik – 301:51:08.20613,500:02:04
40191JanuszDĘBOWSKI1968łódźbrakMasters II – 601:53:14.99713,200:04:11
41177WiktorSASIN200110054663928LUKS Dwójka Danielo Sportswear StrykówJunior – 2001-2002 – 101:53:25.67513,200:04:22
4266MichałOLEJNIK1984-10-01PabianicePTC ALPINA PABIANICE Masters I – 3201:53:39.69513,200:04:36
43145JakubŚCIBIOR2000-10-03Gruta10050867689ALKS Stal Grudziądz Orlik – 401:54:36.10813,100:05:32
4497BartoszWĄSIAKOWSKI1981-03-19ŁódźbrakMasters I – 3301:54:53.19813,100:05:49
45184KrzysztofDOMIN2000WŁOSZCZOWA10048953759brakOrlik – 501:55:20.7761300:06:17
4679NorbertBANASZEK1997WARSZAWA10010957445brakOrlik – 601:57:38.22612,800:08:34
4761SebastianMATUSIAK1997WARMINSKO-MAZURSKIE10014389124brakOrlik – 701:57:38.34712,800:08:34
48168MichałWIECZORKOWSKI1999ŁANYzarębski teamOrlik – 801:58:09.72512,700:09:06
4983MarekSĘK1958brakMasters II – 701:58:10.67612,700:09:07
5024TomaszSZWED1977DŁUTÓWPTC ALPINA PABIANICE Masters I – 3401:58:11.08112,700:09:07
51188MaciejJAWORSKI2000KSAWERÓWPTC ALPINA PABIANICE Orlik – 901:58:12.13812,700:09:08
5294MarcinSUPCZYŃSKI1999RYDZYNYbrakOrlik – 1001:58:12.31712,700:09:08
5386WojciechZABOST1985JANOWICEbrakMasters I – 3501:58:12.37012,700:09:08
54262MateuszWIĘCEK200410064910158ztc zduńska wolaJunior – 2001-2002 – 202:01:14.67512,400:12:11
55261MateuszDRUŻBICKI200410080408738ztc zduńska wolaJunior – 2001-2002 – 302:01:17.30112,400:12:13
56159MikołajKONIECZNY1999-06-1610015690338TC Chrobry SCOTT GłogówOrlik – 1102:02:30.81312,200:13:27
5780DamianBIENIEK2000-02-2710053443748TC Chrobry SCOTT GłogówOrlik – 1202:02:43.40712,200:13:39
58155SzymonSTELCZYK2000-11-2010053443546TC Chrobry SCOTT GłogówOrlik – 1302:02:44.00312,200:13:40
5959ŁukaszBOROWSKI1982-02-18Janów PodlaskibrakMasters I – 3602:04:44.6431200:15:40
60186GrzegorzKOSTECKI1972KONINKTK IMAGEMasters I – 3702:04:45.0291200:15:41
61149MarcinKOLARZ1985brakMasters I – 3802:04:45.1721200:15:41
6278JarosławPATURAJ1974TUSZYNPGR PabianiceMasters I – 3902:04:46.2261200:15:42
6370MarekCIENCIAŁA1977-10-22Tarnowskie GórybrakMasters I – 4002:04:49.1871200:15:45
6493TomaszKMIEĆ1986-06-17ŁódźIzmat Glass TeamMasters I – 4102:04:50.7561200:15:47
65125GrzegorzURBAŃSKI1978-02-20TUSZYNPGR PabianiceMasters I – 4202:04:56.6451200:15:53
6696Łukasz KOPCZYŃSKI1980-11-29Łódź Izmat Glass TeamMasters I – 4302:05:01.6531200:15:58
6798JakubJUSZKO1992-04-24PabianicebrakMasters I – 4402:05:01.7581200:15:58
68 / 1105MartaSYRYJCZYK1976-03-26Łaziska GórneGórny Śląsk Silesia TeamKobiety Open – 102:05:17.8061200:16:14
69265KacperSIMIŃSKI2001ŁÓDŹ10053902375brakJunior – 2001-2002 – 402:07:22.72211,800:18:19
70114ArtursRAUDIS2002KULDIGAS NOVADS10059779565brakJunior – 2001-2002 – 502:08:02.15711,700:18:58
71182JakubKRYSZTOFIAK2001TORUŃ 10054665847brakJunior – 2001-2002 – 602:08:02.75111,700:18:59