Ostrów Mazowiecka / Biela 2019-08-31

II Dożynkowy Wyścig Rowerowy w Bieli

Open Trasa Czerwona

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaMieszkaniec Gm. Ostrów MazowieckaCzas sum.VśrRóżnica
120ALEKSANDROWICZ DariuszOstrołękaKK24h Nie00:51:0229,400:00:00
2126RYNKIEWICZ MariuszŁyseKK24h Nie00:51:0329,400:00:01
338NADANY MariuszMorzyczyn Włościański SKK Sokół Nie00:51:0429,400:00:02
4103KOWALSKI PiotrOstrolekaKK24h Nie00:51:0929,300:00:07
549CHARUCKI RafałOstrów MazowieckaKiedyś Wygramy Nie00:51:1229,300:00:10
618JECHANOWSKI BartoszOstrołękaKK24h Nie00:52:3728,500:01:34
739JECHANOWSKI ArkadiuszOstrołęka KK24h Nie00:52:3928,500:01:36
846KARWOWSKI MaciejŁomża KK24h Nie00:53:2428,100:02:22
953PODESZWA WiesławOstrołęka KK24h Nie00:53:2428,100:02:22
1045WARACKI MateuszOstrów Mazowieckabrak Nie00:53:4727,900:02:45
1123EJZEMBERG MarekŁodziskaXtreme Sport Ostrołęka Nie00:54:2327,600:03:21
1256SURAWSKI TomaszWysokie MazowieckieMistral Grodno S.A. Radio Białystok Nie00:54:2427,600:03:22
1327GIEDROJĆ PiotrekZAMBRÓWKK24h Nie00:54:2527,600:03:22
1457SZKLARSKI ZdzisławKadzidłoKK24h Nie00:54:2927,500:03:26
1554KLEPACKI MateuszWarszawabrak Nie00:57:4825,900:06:46
1650SIKORA PawełOstrów Mazowiecka BIKEHOLIC TEAM Nie00:58:1625,700:07:13
1743KARCZEWSKI MarekCzarnowiecKK24h Nie00:58:4425,500:07:41
185GAWEK MichałOstrołęka brak Nie00:59:0925,400:08:07
1911CHIM MarcinBiałystokbrak Nie00:59:4625,100:08:44
20 / 198BEDNARCZYK BożenaWąsewoBIKEHOLIC TEAM Nie01:00:1424,900:09:11
211NIEGOWSKI MichałLudwinowo KK24h Nie01:01:3024,400:10:28
22102MALINOWSKI ZenonłomżaKK24h Nie01:03:2123,700:12:18
2331ZAWISTOWSKI TomaszOstrów MazowieckaBędę Ostatni Nie01:03:2223,700:12:19
2434LACZKOWSKI GrzegorzOstrołęka BFL Nie01:03:3723,600:12:35
2528JUNIEWICZ Danielostrow mazbrak Nie01:04:3323,200:13:31
2625ZWIERZYŃSKI RafałOstrów Mazowieckabrak Nie01:07:1022,300:16:08
2744KRUTCZENKO MichałOstrów Mazowiecka brak Nie01:07:1222,300:16:10
2833GÓRAL RomanKomorowo brakTak01:08:112200:17:09
298SUCHCICKI MarekJasienicaROCH JasienicaTak01:08:2821,900:17:26
30131CZARNOWSKI KazimierzOstrów MazowieckichZakręcona Ostrów Nie01:08:3721,900:17:35
3132PRZASTEK BartłomiejOstrów Mazowieckabrak Nie01:10:0821,400:19:05
3215OSIK ŁukaszWyszków brak Nie01:12:1920,700:21:17
33 / 251KAMIŃSKA MariaNowosiedlinyKK24h Nie01:14:1920,200:23:16
34 / 3125DEPTUŁA KatarzynaDębyKK24h Nie01:16:2219,600:25:19
35128CIEPLAK AndrzejPuzdrowiznabrak Nie01:16:2719,600:25:24
3622DŁUGOŁĘCKI SławomirZaręby KościelneMKB TEAM Małkinia Nie01:16:4419,500:25:42
3726RAFALIK Antoni TadeuszNIESKÓRZ brakTak01:18:3619,100:27:34
383SZULBORSKI AndrzejCzyżew Morsy Czyżew Nie01:19:3918,800:28:36
39100ZAWISTOWSKI MarcinMAŁKINIA GÓRNAAPO TEAM Nie01:20:4118,600:29:38
4060CUDNOCH PawełOstrów MazowieckaAPO TEAM Nie01:26:2717,300:35:25
41 / 437KRUK MałgorzataSumiężne 69 jAPO TEAM Nie01:30:1816,600:39:16
42 / 5101ZAWISTOWSKA KatarzynaMałkinia GórnaAPO TEAM Nie01:30:1916,600:39:16
4335KRUK MariuszSUMIĘŻNEAPO TEAM Nie01:30:1916,600:39:17
4441SUBDA GrzegorzOstrów Maz.APO TEAM Nie01:35:3115,700:44:28
4561GRABOWSKI DawidOstrów MazowieckaAPO TEAM Nie01:35:3115,700:44:29
46 / 662KAMIŃSKA JustynaMałkinia GórnaAPO TEAM Nie01:35:3315,700:44:31
47 / 755BOCIAN JustynaMałkinia Górnabrak Nie01:36:2715,600:45:24
48 / 830RAKOWSKA-MOCZADŁO EwaKomorowoDamka SpeedTak01:46:3214,100:55:29
4958BRZÓZKA ArkadiuszDaniłówka PierwszaAPO TEAM Nie01:49:0713,700:58:05
50 / 963BRZÓZKA PaulinaDaniłówka PierwszaAPO TEAM Nie01:49:1113,700:58:09
5159BOJKIEWICZ JarosławKańkowo APO TEAM Nie01:49:1313,700:58:11
5264SIENICKI MichałMałkinia GórnaAPO TEAM Nie01:49:1513,700:58:13
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*6DĄBKOWSKI KarolOstrów Mazowieckabrak NieDNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 16 uczestników
DNS*47AGŁUSZEWICZ KatarzynaDANIŁOWO PARCELEbrak NieDNS*DNS*DNS*
DNS*17BRZOSTEK ArturMarkibrak NieDNS*DNS*DNS*
DNS*40FIDURA JanuszFidurybrakTakDNS*DNS*DNS*
DNS*4GAWEK MartaOstrołęka brak NieDNS*DNS*DNS*
DNS*99JASIŃSKI GrzegorzKomorowoBIKEHOLIC TEAMTakDNS*DNS*DNS*
DNS*104JASTRZĘBSKI MarcinOstrów Mazowieckabrak NieDNS*DNS*DNS*
DNS*52KAMIŃSKI WiesławNowosiedlinyKK24h NieDNS*DNS*DNS*
DNS*42LASKOWSKI GrzegorzŁomża brak NieDNS*DNS*DNS*
DNS*9NIEDŹWIEDZKI SławomirTroszynbrak NieDNS*DNS*DNS*
DNS*10OGRODNIK ArkadiuszProsiennicabrakTakDNS*DNS*DNS*
DNS*65RUTKOWSKI PawełMałkinia GórnaAPO TEAM NieDNS*DNS*DNS*
DNS*36SKORUPSKI KrzysztofŁomżabrak NieDNS*DNS*DNS*
DNS*48SKRZECZ AdamOstrów Mazowieckabrak NieDNS*DNS*DNS*
DNS*2SWIDERSKI TomaszOstrów Mazowiecka brak NieDNS*DNS*DNS*
DNS*13ZAŁĘGOWSKI DawidPruszkówGarmin Polska NieDNS*DNS*DNS*
DNS*12ZENGOTA BartłomiejŁochów brak NieDNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował