Bibice (gmina Zielonki) 22.09.2019

V Marchewkowy Półmaraton

Wyniki Open Bieg 6,3km

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.VśrRóżnica
142MIŁEK MateuszKrakówMIŁEK TRIATHLON TEAM00:24:3915,300:00:00
232SIWAK Ryszardbrak00:24:5715,100:00:18
3156HYTROŚ ŁukaszKrakówSamodzielniebiegam00:25:0415,100:00:24
4179KAMIŃSKI JarosławBibiceNIEZNISZCZALNI/RUN/TEAM00:25:0415,100:00:25
5195ZĘBALA PawełKrakówbrak00:25:5914,500:01:20
6158KOŻUCH MichałKrakówRedLineTeam00:26:0314,500:01:23
7193STASZEK ŁukaszZielonki Staszki00:26:0814,500:01:28
8170MACZEWSKI PrzemysławŁopusznabrak00:26:581400:02:18
9263RAŚ IreneuszZielonkibrak00:27:0813,900:02:29
10183MOCNY MichałKrakówRMF24RT Gladiators00:29:021300:04:22
11168MROWIEC PawełBibiceHeineken Kraków Running Club00:29:101300:04:30
12275PŁUCIEŃCZAK Danielbrak00:29:101300:04:31
13181MIETELSKI JanKRAKÓWNowohucki Kombinat Sportowy00:30:2912,400:05:49
14 / 1199PIETRAS AnnaKrakowAZS AWF KRAKÓW MASTERS00:31:0412,200:06:24
15264ROSA Janbrak00:31:281200:06:49
16177KRUCZEK MichałMichałowicebrak00:31:4111,900:07:01
17 / 2278ZAWISZA-WIERZBICKA Katarzynabrak00:31:4211,900:07:02
18194LIS MarcinNowa Dębabrak00:31:5511,800:07:15
1933CZERNIKIEWICZ Maksbrak00:32:0111,800:07:21
20161FIGURA MarcinCzubrowice42 Do Szczęścia00:32:3411,600:07:54
21163PŁOSZAJ PawełKraków42 Do Szczęścia00:32:3411,600:07:54
22 / 3164ZAJĄC BarbaraGórna Wieśbrak00:32:3411,600:07:55
23201MOSUREK BartoszOlkuszKefas Olkusz00:32:3911,600:08:00
24188GAWEŁ AdamZielonkibrak00:33:0911,400:08:30
25 / 4196MOSUREK OlgaOlkuszKefas Olkusz00:33:2311,300:08:44
26 / 5190STASZEK AnnaZielonki Staszki00:33:5811,100:09:18
2735BĄKOWICZ Dawidbrak00:33:5811,100:09:19
2879SKONIECZNY MarcelGoszczabrak00:34:0611,100:09:27
29 / 6189CEKAN MiroslavaKrakowKKB DYSTANS00:34:3510,900:09:56
30 / 7171WOJDYŁO MonikaKrakówbrak00:36:0410,500:11:25
31 / 831DANHOFER UljanaWola Zachoriaszowskabrak00:36:1210,400:11:32
3234ZASADZKI Krzysztofbrak00:36:1210,400:11:33
33 / 9266ŁUKASIK EwaKrakówbrak00:36:4810,300:12:08
3437STROJNY Sebastianbrak00:36:5710,200:12:17
35 / 10172OWCA KatarzynaCzernichówSheepTEAM00:37:2810,100:12:48
36 / 11191RADOSZ-KWASEK AgataBibiceEskadra Kraków00:38:439,800:14:03
37166CZULAK AndrzejZielonki #YoloTeamKrk00:39:329,600:14:53
38 / 12182AMARTSEVA OlhaKrakówbrak00:39:369,500:14:57
39 / 13175KUŚMIERCZYK JustynaZielonkibrak00:39:389,500:14:59
40 / 14155GOŁĘBIOWSKA AgnieszkaLibertów brak00:39:459,500:15:06
41 / 15184MAZUR OTRĘBSKA AnnaKrakówbrak00:40:149,400:15:35
42 / 16197HUDZIKIEWICZ BarbaraZielonki brak00:40:399,300:15:59
43174MATEJCZUK MateuszZielonkibrak00:41:179,200:16:37
4436REMISZ Jakubbrak00:41:209,100:16:41
45200TKACZYK PrzemekKrakowbrak00:41:299,100:16:50
46 / 17169GAWRON BeataBibice brak00:41:419,100:17:02
47 / 18186OTRĘBSKA StellaKrakowMIGA PIGA ŚMIGA00:41:50900:17:10
48185OTRĘBSKI GrzegorzKRAKÓWMIGA PIGA ŚMIGA00:41:53900:17:13
49 / 19173RACHWALIK AgnieszkaKrakówbrak00:42:04900:17:24
50 / 20180FUKS-KORZEC AnnaKrakowbrak00:42:468,800:18:07
5138ROCZNIOK Danielbrak00:43:028,800:18:22
52145JACKOWSKI MarcinBibiceYeti.org.pl00:45:088,400:20:28
53 / 21162JACKOWSKA PaulinaBibiceDebeściaki00:45:088,400:20:28
54 / 22159ITALIANO AmeliaKrakowbrak00:46:108,200:21:31
55 / 23157TOFT RomaKrakówPerła Pękowic00:49:037,700:24:24
56268PUDELSKA-KUŁAGA MagdalenaBibicebrak00:53:367,100:28:56
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*160MIKOŚ AleksandraKrakówbrakDNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 8 uczestników
DNS*154ADAMCZYK JakubKrakówGlosator KrakówDNS*DNS*DNS*
DNS*198JURA MaciejNowy SączITMBW KrakówDNS*DNS*DNS*
DNS*274PŁUCIENNICZAK DanielbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*176RAJTAR RafałWęgrzceR-TeamDNS*DNS*DNS*
DNS*187RAJTAR EdytaWęgrzceR-TeamDNS*DNS*DNS*
DNS*192SAVCHENKO AnnaZIELONKIbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*165SIWEK GrzegorzkrakówbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*178SZYMCZYK HubertWielmożabrakDNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował