Łódź, Wzniesienia Łódzkie 2019-09-21

I Bieg Wzniesień Łódzkich

Wyniki K -3 30-39 lat

NrNazwisko / ImięKlub/DrużynaMiejscowośćMiejsceCzas sum.Różnica
199WOLSKA KasiaOlej Running TeamLodz 1 / 100:32:4300:00:00
106ZDUŃCZYK PaulinaEverRunŁódź 2 / 200:33:2900:00:45
173JASTRZĄBEK AgnieszkaEVErRUNŁódź 3 / 300:35:0500:02:22
218ZAPIERACZYŃSKA-RYBUS MartabrakŁódź 4 / 400:35:1300:02:29
165TARNOWSKA NikabrakToruń 5 / 500:35:5400:03:10
197MĘCIKIEWICZ KarolinabrakTymianka 6 / 600:37:3300:04:49
28LEWKOWICZ MartabrakŁódź 7 / 700:40:1700:07:33
120HOWANIEC AgataŁódź Kocha SportŁódź 8 / 800:42:5500:10:11
34JANKOWSKA AgatabrakŁódź 9 / 900:44:4400:12:00
65BARTOSIK AnnaAtlas Running Team Łódź 10 / 1000:44:4900:12:05
241MIKOŁAJCZYK AgnieszkabrakŁódź 11 / 1100:44:5900:12:15
147RUSIN EwaSII RUNNING TEAMŁódź 12 / 1200:45:4600:13:02
240ŚLĘCZKOWSKI BłażejSportera OCR Łódź 13 / 1300:47:3100:14:47
121IGNACZAK WeronikaEVErRUNŁÓDŹ 14 / 1400:48:1100:15:27
76MRÓWKA MałgorzatabrakŁódź 15 / 1500:48:2700:15:43
266WYTYKOWSKA JoannaRysieŁódź 16 / 1600:48:4100:15:57
153GREZEL Marzena#happyrunnersŁódź 17 / 1700:48:4600:16:02
286SUCHAN MagdalenabrakŁódź 18 / 1800:49:2000:16:36
2GĘBICKA MałgorzatabrakŁódź 19 / 1900:49:3100:16:47
92KNAPP AnnabrakŁódź 20 / 2000:49:5100:17:07
232MICHALAK Karolinabrakłódź 21 / 2100:50:2500:17:41
134HALUSIAK-BUJANOWSKA AnnabrakŁódź 22 / 2200:50:5800:18:14
49LESISZ BarbarabrakŁódź 23 / 2300:51:2300:18:39
83LEDZION-POLEWACZ MałgorzatabrakŁódź 24 / 2400:51:3900:18:55
247SIUTO KarolinabrakŁódź 25 / 2500:51:3900:18:55
54GOŁUCHOWSKA PaulinabrakAleksandrów Łódzki 26 / 2600:52:1800:19:34
250GOLA MagdalenabrakŁódź 27 / 2700:52:2400:19:40
20TURKIEWICZ MartaGoń się!Łódź 28 / 2800:53:4600:21:02
98MICHAEL Sylwiabrakłódź 29 / 2900:53:4700:21:04
214ZYDORCZYK MonikabrakPoddębice 30 / 3000:54:0200:21:18
198KOSTRZEWSKA SylwiabrakPabianice 31 / 3100:54:3100:21:47
96KOWALCZYK MagdalenabrakRąbień 32 / 3200:54:3200:21:48
268BARAŃSKA DominikaBarankiSkotniki 33 / 3300:55:0300:22:19
272KOLEC JustynabrakŁódź 34 / 3400:55:4700:23:03
45ADAMCZYK JulitabrakŁódź 35 / 3500:56:0600:23:22
8DYRKACZ SylwiabrakŁódź 36 / 3600:56:0600:23:23
186WAJDA-KUKLA SandraKuklandia Świdnica 37 / 3700:57:3200:24:48
68BIELECKA-DZIEKAŃSKA AnnaSiebie WarteŁódź 38 / 3800:57:4100:24:57
41ZIOŁA MartaSiebie WarteŁódź 39 / 3900:57:4200:24:58
215LEWANDOWSKA AnnabrakŁódź 40 / 4000:57:5900:25:15
270BYKOWSKA AgnieszkabrakŁódź 41 / 4100:58:0000:25:16
126URBAŃSKA JoannabrakŁódź 42 / 4200:59:0300:26:19
27GRUZDOWSKA MartabrakŁódź 43 / 4301:00:1900:27:35
26MŁYNARSKA MałgorzatabrakŁódź 44 / 4401:00:1900:27:35
242PAPKA DanutaŁódź Kocha SportŁódź 45 / 4501:02:1100:29:27
176SIUDEK MagdalenabrakŁódź 46 / 4601:03:0300:30:19
97PAWLAK PaulinabrakBukowiec 47 / 4701:03:4900:31:05
31KUSZYŃSKA AgnieszkaGoń sie!Biała 48 / 4801:06:2700:33:43
253KRZYCZMANIK JustynabrakŁódź 49 / 4901:18:2200:45:38
258WESOŁOWSKA Dorota#muremZaPusiąZgierz 50 / 5001:18:2200:45:38
Nie ukończył 1 uczestnik
32GÓRA EmiliaB/S/H/ Running TeamŁódź DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 4 uczestników
221BAJERSKA AnetabrakŁódź DNS*DNS*DNS*
156ROGALSKA EwabrakŁódź DNS*DNS*DNS*
22WIETECHA-DROBIK AleksandraAtlas Running Team ŁÓDŹ DNS*DNS*DNS*
62ZĘGOTA AnnabrakKutno DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował