Łódź 2019-10-27

Decathlon Run 6

Wyniki Open 10km
Pierwsze 50 osób brutto, pozostali netto.

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaOkr. 1Okr. 2Czas sum.VśrTempoRóżnica
1229ŁUKASIAK AdamChorkiZespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy 00:17:41 / 1 00:18:19 / 1 00:36:0116,73:3600:00:00
2289NADRATOWSKI MarcinŁódźbrak00:18:05 / 2 00:18:21 / 2 00:36:2716,53:3900:00:26
3159KRAJDA MateuszZelówBieging Team Zelów00:18:12 / 3 00:18:24 / 3 00:36:3716,43:4000:00:36
470WITKOWSKI MichałŁódźAkademiaBiegacza.pl S.L. Salos Wodna Łódź 00:18:30 / 5 00:19:00 / 4 00:37:30163:4500:01:29
5398PIETRZAK AndrzejPabianice Szakale Bałut Łódź00:18:24 / 4 00:19:29 / 5 00:37:5315,83:4700:01:52
668PRYKOWSKI TomaszŁódź brak00:18:35 / 6 00:21:17 / 6 00:39:52153:5900:03:51
7280ANTCZAK BorysŁódź WATAHA00:18:36 / 7 00:21:32 / 7 00:40:0814,94:0100:04:07
8294OGIŃSKI NorbertAleksandrów Łódzki brak00:18:39 / 8 00:21:30 / 8 00:40:0914,94:0100:04:08
931TELĄŻKA BartekŁódź brak00:18:44 / 10 00:22:11 / 9 00:40:5514,74:0600:04:54
1095JANECKA ArturŁaskActive Run Łask00:18:40 / 9 00:22:18 / 10 00:40:5814,64:0600:04:57
11148PELESHKO RomanŁódźbrak00:18:44 / 11 00:22:17 / 11 00:41:0114,64:0600:05:00
12267DUDEK MirosławŁódźSNG WILD DUCKS00:18:46 / 12 00:22:28 / 12 00:41:1414,54:0700:05:13
13201MAJDA MaksymilianKutnoKutno Biega00:18:48 / 13 00:22:35 / 13 00:41:2314,54:0800:05:22
1482CIĘŻKI KonradŁódźEVErRUN 400000:18:49 / 14 00:22:43 / 14 00:41:3214,44:0900:05:31
15316PAPUGA KrzysztofZelówBieging Team Zelów00:18:51 / 15 00:22:46 / 15 00:41:3714,44:1000:05:36
16254VOLKOV ViktorPabianiceOCB Zryte Berety00:18:54 / 16 00:23:03 / 16 00:41:5714,34:1200:05:56
17263WOŁYŃSKI KacperŁódźbrak00:21:00 / 24 00:21:00 / 17 00:42:0014,34:1200:05:59
18405ŻURAŃSKI RobertStrykówbrak00:21:01 / 25 00:21:01 / 18 00:42:0214,34:1200:06:01
19300RICHTER MarcinŁódźLamaTeam00:18:56 / 17 00:23:07 / 19 00:42:0314,34:1200:06:02
20285MAZGAJ BartłomiejAleksandrów ŁódzkiCELIRONMAN00:20:52 / 20 00:21:15 / 20 00:42:0714,24:1300:06:06
21145RESZKA KrzysztofŁódźMAGNETIX SPORT TEAM00:21:32 / 36 00:20:38 / 21 00:42:1014,24:1300:06:09
22212SOŚNIERZ TomaszŁódźbrak00:18:57 / 18 00:23:14 / 22 00:42:1114,24:1300:06:10
23120MAJDA MichałKutnoKutno Biega00:18:57 / 19 00:23:14 / 23 00:42:1114,24:1300:06:10
24389SZYMCZAK JacekŁódźbrak00:21:11 / 27 00:21:11 / 24 00:42:2314,24:1400:06:22
25326PIOTROWSKI ArkadiuszRydzynybrak00:21:42 / 40 00:20:46 / 25 00:42:2914,14:1500:06:28
26103PIETRZAK MateuszŁódź brak00:21:14 / 29 00:21:27 / 26 00:42:42144:1600:06:41
27429RATAJEK DawidŁódź Łódź Kocha Sport00:21:14 / 28 00:21:28 / 27 00:42:43144:1600:06:42
28268TOBOŁA GrzegorzPabianice OCB te kocie ruchy00:21:18 / 30 00:21:54 / 28 00:43:1213,94:1900:07:11
29 / 1117PSKIT AgataŁódźtrucht.com00:21:25 / 34 00:21:51 / 29 00:43:1613,94:2000:07:15
3032PATUCHA PatrykŁódźbrak00:21:20 / 31 00:22:06 / 30 00:43:2713,84:2100:07:26
31357BREWIŃSKI SylwesterWładysławów Bielawski brak00:20:57 / 23 00:22:33 / 31 00:43:3013,84:2100:07:29
32251MICHALSKI MariuszŁódźEVErRUN 400000:20:54 / 21 00:22:41 / 32 00:43:3613,84:2200:07:35
33424KOPEĆ MarcinŁódźHTF Ludwik Sikorski00:21:38 / 38 00:22:04 / 33 00:43:4313,74:2200:07:42
3435CHUMAKOV DmytroLodzbrak00:21:24 / 32 00:22:21 / 34 00:43:4513,74:2300:07:44
35248STROŃSKI ArturZawada GórnaZespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy 00:21:41 / 39 00:22:07 / 35 00:43:4813,74:2300:07:47
36150KIMMER JakubZelówBieging Team Zelów00:22:25 / 47 00:21:33 / 36 00:43:5813,64:2400:07:57
37237SIEMIŃSKI PiotrŁódźPonidzie00:21:24 / 33 00:22:38 / 37 00:44:0213,64:2400:08:01
38 / 2402SYCHNIAK AgnieszkaŁódźAkademiaBiegacza.pl S.L. Salos Wodna Łódź 00:22:30 / 48 00:21:41 / 38 00:44:1113,64:2500:08:10
39111GŁODEK MarcinŁaskBieging Team Zelów00:22:19 / 45 00:21:57 / 39 00:44:1613,64:2600:08:15
40416KOWALSKI MichałŁódź brak00:21:34 / 37 00:22:44 / 40 00:44:1913,54:2600:08:18
41245BORKOWSKI ŁukaszStarowa GóraCyBorki00:21:10 / 26 00:23:13 / 41 00:44:2413,54:2600:08:23
42 / 3181NITKA MagdalenaSieradzbrak00:21:30 / 35 00:22:54 / 42 00:44:2513,54:2700:08:24
43368MIELCZAREK MichałBabiceCSM00:22:33 / 51 00:21:56 / 43 00:44:2913,54:2700:08:28
44401STANEK DominikŁódź#happyrunners00:22:23 / 46 00:22:06 / 44 00:44:3013,54:2700:08:29
45121WÓJCIK GrzegorzZelówBieging Team Zelów00:22:37 / 53 00:22:06 / 45 00:44:4313,44:2800:08:42
46 / 4205PIETRUSZEWSKA EwaŁódźRysioteam/inessport.pl00:22:36 / 52 00:22:10 / 46 00:44:4613,44:2900:08:45
47439KUBIAK BartłomiejŁódźbrak00:21:57 / 41 00:22:51 / 47 00:44:4813,44:2900:08:47
48411MATUSIAK MateuszZgierzSNG WILD DUCKS00:22:31 / 50 00:22:19 / 48 00:44:5013,44:2900:08:49
49305KOSIELSKI RobertŁódźbrak00:22:57 / 64 00:22:02 / 49 00:45:0013,34:3000:08:59
50 / 5233KLIK KlaudiaŁódźPonidzie00:22:13 / 43 00:23:02 / 50 00:45:1513,34:3200:09:14
51423KUREK SebastianŁódźSNG WILD DUCKS00:23:32 / 78 00:22:13 / 55 00:45:0813,14:3500:09:07
52215CHYBOWSKI JarekŁódź Retkinia Run 00:22:55 / 62 00:22:28 / 51 00:45:1513,24:3200:09:13
53278PILARSKI MarekŁódźbrak00:22:53 / 60 00:22:47 / 53 00:45:2413,14:3400:09:23
54236WALĘDZIAK ŁukaszŁowiczbrak00:22:14 / 44 00:23:17 / 52 00:45:2413,24:3300:09:23
553TURLIK RadosławSulejówPamso Run Team 00:23:32 / 79 00:22:29 / 58 00:45:32134:3600:09:31
56 / 678ZDUŃCZYK PaulinaŁódź EVErRUN 400000:22:30 / 49 00:23:11 / 54 00:45:3713,14:3400:09:36
57105KUŹMIŃSKI PiotrAleksandrów Łódzki AGB TORFY00:23:23 / 71 00:22:39 / 59 00:45:46134:3600:09:45
58412KRZEMIŃSKI MichałKolonia Brużycabrak00:22:54 / 61 00:23:08 / 60 00:45:51134:3600:09:50
59203CHODOROWICZ MariuszZelówBieging Team Zelów00:22:42 / 55 00:23:18 / 57 00:45:54134:3600:09:53
60132RYKOWSKI ArkadiuszKutno Kutno Biega00:22:46 / 56 00:23:11 / 56 00:45:5613,14:3600:09:55
6196KŁOSOWSKI MichałŁÓDŹ Pub Grzałka 5500:23:31 / 77 00:22:49 / 63 00:45:5712,94:3800:09:56
62262MALISZEWSKI PiotrŁódźbrak00:23:34 / 80 00:22:44 / 62 00:46:00134:3800:09:59
63291CZEKALSKI JacekPabianiceOCB Zryte Berety00:22:39 / 54 00:23:32 / 61 00:46:08134:3700:10:07
64360SZCZEPAŃSKI WojciechŁódźŁódź Kocha Sport00:22:57 / 65 00:23:25 / 64 00:46:1612,94:3800:10:15
651BANDEL AdamŁódźReebokRunCrew LDZ00:23:23 / 70 00:23:03 / 65 00:46:2212,94:3900:10:21
66110MITEK BartłomiejŁowicz brak00:23:59 / 92 00:22:42 / 70 00:46:2412,94:4000:10:23
67231JAGIELSKI RafałŁódźbrak00:22:46 / 57 00:23:45 / 66 00:46:2612,94:3900:10:25
68156DĄBROWSKI FilipGłowno ReebokRunCrew LDZ00:22:51 / 58 00:23:42 / 67 00:46:3012,94:3900:10:29
69240TĘCZAR MarcinŁódźbrak00:22:52 / 59 00:23:47 / 68 00:46:3512,94:4000:10:34
70219KOLASA PiotrŁódźbrak00:23:27 / 74 00:23:13 / 69 00:46:3812,94:4000:10:37
71207BISTUŁA ArturPabianiceOCB zwiewne sarenki00:22:08 / 42 00:24:56 / 71 00:47:0012,74:4300:10:59
72 / 7230STASIAK WiktoriaŁódź brak00:23:50 / 87 00:23:38 / 75 00:47:0112,64:4500:11:00
73287LISIEWICZ Kamil LisiewiczPabianiceOCB te kocie ruchy00:23:14 / 66 00:24:15 / 76 00:47:0612,64:4500:11:05
74252SIESS JarosławPabianicebrak00:24:04 / 97 00:23:13 / 72 00:47:0712,74:4400:11:06
75218BRZEZIŃSKI KrzysztofŁaskActive Run Łask00:24:04 / 96 00:23:17 / 73 00:47:0912,74:4400:11:07
76170SKATULSKI DamianŁódź RAZEM TRENUJEMY SPORT00:23:36 / 82 00:23:50 / 74 00:47:1312,64:4500:11:12
77206GÓRALSKI JarosławKutno Kutno Biega00:22:56 / 63 00:24:34 / 77 00:47:2912,64:4500:11:28
7822GIEROWSKI MateuszŁódźbrak00:23:59 / 93 00:23:44 / 82 00:47:3012,64:4600:11:29
79404PAWIŃSKI MaciejŁódźCELIRONMAN00:23:20 / 68 00:24:16 / 78 00:47:3112,64:4600:11:30
8097SENDERECKI RadosławPabianicebrak00:24:04 / 98 00:23:53 / 87 00:47:3512,54:4800:11:34
8141SOCHA MarcinŁódźEricsson Run++00:23:53 / 90 00:23:49 / 81 00:47:3512,64:4600:11:34
82 / 8213TREPKA JoannaLodzRysioteam/inessport.pl00:23:28 / 76 00:24:13 / 79 00:47:3512,64:4600:11:34
83149WALCZAK-KUREK MarcinZgierzKasia, Ania, Marcin00:23:27 / 73 00:24:21 / 84 00:47:3612,64:4700:11:34
8469KAZIMIERSKI MaciejKutnoKutno Biega00:23:35 / 81 00:24:06 / 80 00:47:3712,64:4600:11:36
85163PIETRZAK DarekŁódźT-mobile Sport Team00:23:25 / 72 00:24:24 / 85 00:47:3812,54:4700:11:37
86438ŻYCHLIŃSKI MiłoszŁódźHTF Ludwik Sikorski00:23:22 / 69 00:24:22 / 83 00:47:4112,64:4700:11:40
87314KRAKOWIAK BartłomiejSapybrak00:24:31 / 107 00:23:39 / 90 00:47:4712,54:4900:11:46
88165CHUDZIK MariuszDaszynabrak00:23:50 / 88 00:24:05 / 86 00:47:5212,54:4800:11:51
89265KRATA AdamZelówBieging Team Zelów00:23:45 / 86 00:24:25 / 89 00:48:0212,54:4900:12:01
9098ZGANIACZ PrzemysławŁódź#GFTLodzRunners00:24:05 / 99 00:24:04 / 88 00:48:0412,54:4900:12:03
91359WYTYKOWSKI MariuszŁódźbrak00:24:00 / 94 00:24:09 / 91 00:48:0512,54:4900:12:04
92327GRODZICKI Sebastian GrodzickiAleksandrów ŁódzkiAGB TORFY00:23:51 / 89 00:24:48 / 95 00:48:1312,34:5200:12:11
93101ZABŁOCKI WojciechŁódźbrak00:23:38 / 83 00:24:44 / 92 00:48:1412,44:5000:12:13
94100CIEŚLIK JacekŁódźReebokRunCrew LDZ00:24:09 / 101 00:24:15 / 93 00:48:1612,44:5000:12:15
9585MICHALSKI ŁukaszŁaskActive Run Łask00:24:33 / 110 00:24:00 / 94 00:48:2112,44:5100:12:20
96297PRASAL ArturŁódźReebokRunCrew LDZ00:24:49 / 120 00:23:52 / 96 00:48:3212,34:5200:12:31
9760RACZYNSKI PrzemekŁódźbrak00:24:20 / 103 00:24:36 / 99 00:48:3512,34:5400:12:34
98295MENDRZYCKI SzymonŁódźSzakale Bałut Łódź00:24:21 / 104 00:24:39 / 102 00:48:3712,24:5400:12:36
99217KARDA TomaszDzierzgówReebok Run Crew Skierniewice00:25:23 / 130 00:23:47 / 104 00:48:4012,24:5500:12:39
100221SIEMIŃSKI PrzemysławŁódźPonidzie00:24:32 / 108 00:24:15 / 97 00:48:4212,34:5300:12:41
101380BOROWSKI JakubŁódźReebokRunCrew LDZ00:24:08 / 100 00:24:39 / 98 00:48:4212,34:5300:12:41
102347ANDRZEJEWSKI TomaszPabianice Gillette Run 00:24:45 / 116 00:24:31 / 110 00:48:4412,24:5600:12:43
10379SOWIŃSKI MariuszŁask Active Run Łask00:24:33 / 111 00:24:26 / 101 00:48:4912,24:5400:12:48
104144MAJEWSKI PiotrŁódźRetkinia Run 00:24:41 / 114 00:24:18 / 100 00:48:5112,24:5400:12:50
105334JABŁOŃSKI MichałŁódźbrak00:25:23 / 131 00:23:50 / 107 00:48:5412,24:5500:12:53
106243GÓRKA JarosławŁódźbrak00:24:30 / 106 00:24:44 / 109 00:48:5612,24:5500:12:55
107164STOLIŃSKI AdrianŁódź #happyrunners 00:24:33 / 109 00:24:33 / 103 00:49:0212,24:5500:13:01
10815CZURA SebastianLodzbrak00:23:14 / 67 00:25:57 / 105 00:49:0212,24:5500:13:01
109204SOBCZAK AdamŁódźReebokRunCrew LDZ00:24:23 / 105 00:24:50 / 108 00:49:1012,24:5500:13:09
110342LEWICKI TomaszŁódźReebokRunCrew LDZ00:20:55 / 22 00:28:17 / 106 00:49:1012,24:5500:13:09
111352NIEZGODA ArturKonstantynów łódzki Łódź Kocha Sport00:24:38 / 113 00:24:46 / 111 00:49:1112,14:5600:13:10
112 / 95KRASKA SylwiaPabianice brak00:24:44 / 115 00:24:57 / 116 00:49:1212,14:5800:13:11
113 / 1084CERAN KatarzynaPabianiceReebokRunCrew LDZ00:24:55 / 123 00:24:49 / 118 00:49:1912,14:5800:13:18
114222NOWACZYK PawełŁódź brak00:23:38 / 84 00:25:49 / 112 00:49:2012,14:5700:13:19
115140PASTERNAK MichałWrząca AGB TORFY00:24:48 / 119 00:24:59 / 119 00:49:22124:5900:13:20
11694TOMASIK PiotrekŁódźReebokRunCrew LDZ00:24:10 / 102 00:25:20 / 113 00:49:2312,14:5700:13:22
11791LIS MarcinAleksandrów Łódzki brak00:23:42 / 85 00:25:58 / 115 00:49:2312,14:5800:13:22
118307SZYMCZAK DominikŁódźbrak00:23:53 / 91 00:25:44 / 114 00:49:2712,14:5800:13:26
119430PATURA LeszekŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT00:25:14 / 129 00:24:29 / 117 00:49:2712,14:5800:13:26
120369STODULNY RafałZgierzSNG WILD DUCKS00:25:25 / 132 00:24:26 / 120 00:49:32124:5900:13:31
121179GROBLEWSKI KrzysztofDOBROŃ brak00:24:02 / 95 00:25:54 / 121 00:49:37124:6000:13:36
12263KUBUS MarcinŁódźGillette Run00:24:45 / 117 00:25:33 / 124 00:49:4711,95:0200:13:46
123116ISKRA ArkadiuszŁódzbrak00:24:57 / 124 00:25:11 / 123 00:49:48125:0100:13:47
12472KRÓLIKOWSKI RomanKutnobrak00:23:28 / 75 00:26:30 / 122 00:49:55124:6000:13:54
125282KWAŚNIEWSKI PiotrŁódź brak00:24:46 / 118 00:25:58 / 127 00:50:2311,85:0500:14:22
126157BOCZKOWSKI MarcinŁódźInfosys Run00:25:32 / 134 00:25:04 / 125 00:50:2611,95:0400:14:25
127 / 11228ŁUKASIAK KlaudiaChorkiZespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy 00:24:51 / 121 00:25:53 / 126 00:50:3711,85:0400:14:36
128345ZIÓŁKOWSKI MarekŁódź EVErRUN 00:25:03 / 125 00:25:52 / 128 00:50:4611,85:0600:14:45
12948KOPCZYŃSKI ŁukaszŁódź brak00:25:59 / 147 00:25:04 / 129 00:50:5411,75:0600:14:53
13087TRZCINSKI PawełRąbień ABbrak00:25:39 / 138 00:25:25 / 130 00:50:5811,75:0600:14:56
13129WITKOWSKI Łukaszpabianicebrak00:25:32 / 133 00:25:46 / 131 00:51:0311,75:0800:15:02
132350MYSŁOWSKI PawełŁódźPozniej wymysle nazwe00:26:33 / 166 00:25:16 / 137 00:51:2311,65:1100:15:22
133 / 12344KISIELEWSKA KatarzynaŁask Active Run Łask00:25:37 / 135 00:26:03 / 132 00:51:2911,65:1000:15:28
134410PAWEŁCZYK GrzegorzŁódźbrak00:26:07 / 153 00:25:43 / 138 00:51:3011,65:1100:15:29
135483KASPERCZAK MichalŁódźbrak00:26:08 / 154 00:25:56 / 142 00:51:3211,55:1200:15:31
136151WRÓBLEWSKI SebastianŁódźCyBorki00:25:10 / 126 00:26:31 / 133 00:51:3211,65:1000:15:31
137106PRZYCHODZEŃ ŁukaszZgierzReebokRunCrew LDZ00:25:58 / 146 00:25:48 / 134 00:51:3411,65:1100:15:33
138232BRAUN PawełBełchatówbrak00:25:12 / 127 00:26:35 / 135 00:51:4011,65:1100:15:39
139 / 13182ZAJDEL-SOBCZAK ZuzannaŁódźReebokRunCrew LDZ00:26:11 / 157 00:25:37 / 136 00:51:4311,65:1100:15:42
140155WOŹNICKI PawełŁódźbrak00:26:43 / 178 00:25:18 / 139 00:51:4411,55:1200:15:43
141239KOWALEWSKI DominikŁódźSzakale Bałut Łódź00:25:13 / 128 00:26:53 / 144 00:51:4411,55:1300:15:43
142346FORYŚ LeszekŁódźiFon Kolarz Klub00:26:50 / 181 00:25:11 / 140 00:51:4511,55:1200:15:44
143353PAŚNIK PrzemysławPabianicebrak00:26:02 / 149 00:26:07 / 146 00:51:4611,55:1300:15:45
144133MICHAŁOWSKI MaciejŁódźbrak00:26:10 / 156 00:25:55 / 143 00:51:5511,55:1300:15:54
145 / 14420TOMASZCZYK AgataPabianiceOCB Zryte Berety00:26:00 / 148 00:26:09 / 145 00:51:5511,55:1300:15:54
146379KAŁUŻA RadosławBełchatówWarach Rowery00:26:08 / 155 00:26:08 / 149 00:52:0111,55:1400:16:00
14743TALAGA PawelKutnoKutno Biega00:25:38 / 137 00:26:25 / 141 00:52:0211,55:1200:16:01
148 / 15396FOGIEL DominikaŁaskActive Run Łask00:25:57 / 145 00:26:17 / 147 00:52:0411,55:1400:16:03
149370ROGUSKI DanielŁódźbrak00:24:35 / 112 00:27:41 / 148 00:52:1011,55:1400:16:09
15071MAJOS AdamŻerominŻEROMINrunnes00:25:56 / 143 00:26:39 / 150 00:52:1911,45:1600:16:18
151303MAROSZEK PiotrŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT00:26:29 / 162 00:26:07 / 152 00:52:2211,45:1600:16:21
152178KRZEMIŃSKI KamilAleksandrów Łódzkibrak00:26:28 / 161 00:26:15 / 155 00:52:2311,45:1600:16:22
153183JANIAK MarcinLodzbrak00:26:41 / 175 00:26:10 / 162 00:52:2311,35:1700:16:22
15473PAWŁOWSKI JakubŁódźSNG WILD DUCKS00:26:36 / 170 00:26:06 / 154 00:52:2411,45:1600:16:23
155115DUDZIŃSKI PiotrŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT00:25:54 / 142 00:26:42 / 151 00:52:2411,45:1600:16:23
156223POKRYSZKA WojciechŁódźDECATHLON CAR ŁÓDŹ00:27:02 / 184 00:25:52 / 163 00:52:2811,35:1700:16:27
157395SAWICKI TomaszZgierzReebokRunCrew LDZ00:26:29 / 163 00:26:09 / 153 00:52:2911,45:1600:16:28
158258MISIURA AdamŁódźbrak00:25:37 / 136 00:27:13 / 161 00:52:3011,45:1700:16:29
159 / 16319LEWANDOWSKA EmiliaŁódźLamaTeam00:26:34 / 168 00:26:13 / 157 00:52:3411,45:1700:16:33
160425SENDEROWICZ SebastianŁódź CSM00:24:53 / 122 00:27:52 / 156 00:52:3611,45:1700:16:35
161122GRODECKI PrzemysławPabianiceSNS Food Tri Team00:26:32 / 164 00:26:18 / 160 00:52:3911,45:1700:16:38
162 / 17371HOWANIEC Agata HowaniecŁódźŁódź Kocha Sport00:25:50 / 140 00:27:00 / 159 00:52:4311,45:1700:16:42
163250GOLEŃ MirosławŁódźbrak00:26:35 / 169 00:26:32 / 165 00:52:4411,35:1900:16:43
164 / 18172KĘPIŃSKA MonikaŁódź Sportera OCR00:25:42 / 139 00:27:06 / 158 00:52:4411,45:1700:16:43
165397LEWICKI TomaszKUTNOKutno Biega00:26:41 / 174 00:27:02 / 178 00:52:4911,25:2200:16:48
166 / 19306DYBOWSKA MałgorzataŁódźbrak00:26:33 / 167 00:26:38 / 166 00:52:5411,35:1900:16:53
167317GABRYJANCZYK BartekPabianicebrak00:26:17 / 160 00:26:46 / 164 00:52:5411,35:1800:16:53
168 / 20337CYRULEWSKA MalgorzataGlinnikPamso Run Team 00:27:19 / 193 00:26:07 / 171 00:53:0011,25:2100:16:59
169247CHĘCIŃSKI PawełŁódźbrak00:27:45 / 207 00:25:40 / 169 00:53:0011,25:2100:16:59
170142WALISZEK MichałŁódź WATAHA00:28:05 / 222 00:25:13 / 167 00:53:0311,35:2000:17:02
171349SIKORA AdrianŁódźbrak00:27:18 / 190 00:26:24 / 176 00:53:0411,25:2200:17:03
1726GAJDA PiotrZgierzOrange Polska00:27:19 / 191 00:26:13 / 175 00:53:0411,25:2100:17:03
173358KOWALSKI RobertŁódź brak00:27:13 / 187 00:26:16 / 172 00:53:0911,25:2100:17:08
174417WYPYCH ZbigniewAleksandrów Łódzki WATAHA00:28:06 / 223 00:25:17 / 168 00:53:0911,25:2000:17:08
175390JAŹWIECKI MichałStrykówSNG WILD DUCKS00:26:06 / 151 00:27:25 / 174 00:53:1111,25:2100:17:10
176112ZAKRZEWSKI MichałŁódźSNG WILD DUCKS00:26:06 / 152 00:27:24 / 173 00:53:1411,25:2100:17:13
177383KONECKI KamilŁódźŁódź Kocha Sport00:27:38 / 198 00:26:06 / 179 00:53:1611,25:2200:17:15
178283KOZIELSKI RyszardŁódźReebokRunCrew LDZ00:26:12 / 158 00:27:15 / 170 00:53:1911,25:2100:17:18
179292WIADERNY DamianŁódźŁódź Kocha Sport00:27:37 / 197 00:26:15 / 181 00:53:2411,15:2300:17:23
180147WARA-WĄSOWSKI Maciejłódźbrak00:27:40 / 199 00:26:06 / 180 00:53:2711,25:2300:17:26
181 / 21167MAZURKIEWICZ JadwigaŁódźCELIRONMAN00:27:37 / 195 00:26:07 / 177 00:53:2811,25:2200:17:27
182 / 2292CZUMA AnetaŁódź Rossmann00:26:50 / 180 00:27:07 / 185 00:53:3711,15:2400:17:36
183 / 2330GOLĘDZINOWSKA MarzenaŁódź#happyrunners 00:27:51 / 213 00:26:04 / 182 00:53:4011,15:2400:17:38
184114PAWŁOWSKI ŁukaszŁódźbrak00:25:51 / 141 00:28:06 / 184 00:53:4211,15:2400:17:41
185391BOLARCZYK StanisławŁódźbrak00:27:16 / 189 00:27:00 / 189 00:53:4311,15:2600:17:42
186196MAGDZIAREK MichałŁódźReebokRunCrew LDZ00:27:52 / 214 00:26:18 / 186 00:53:4611,15:2500:17:45
187154FERENC PrzemekŁódźbrak00:27:53 / 216 00:26:16 / 188 00:53:4711,15:2500:17:46
188 / 2411KRUPIŃSKA KarolinaŁódź Łódź Kocha Sport00:25:57 / 144 00:27:59 / 183 00:53:4811,15:2400:17:47
189 / 25311JURCZYK EwaKamieńskAktywni Kamieńsk00:27:45 / 206 00:26:36 / 193 00:53:54115:2600:17:53
190191GRZEGORCZYK DariuszŁódź #happyrunners 00:26:44 / 179 00:27:25 / 187 00:53:5511,15:2500:17:54
19119BIELECKI BartoszŁódźbrak00:27:53 / 215 00:26:24 / 190 00:53:56115:2600:17:55
192 / 2624KOWALSKA MonikaKutno Kutno Biega00:27:45 / 205 00:26:35 / 191 00:53:57115:2600:17:56
19312KOWALSKI RobertKutno Kutno Biega00:27:45 / 204 00:26:36 / 192 00:53:58115:2600:17:57
194325BANAŚ MichałŁódźbrak00:26:43 / 177 00:27:41 / 194 00:54:08115:2600:18:07
195419KWASIBORSKI MichałŁódź brak00:26:13 / 159 00:28:14 / 196 00:54:10115:2700:18:09
196435MARCZAK Sławomirłódźbrak00:28:35 / 237 00:26:04 / 198 00:54:13115:2800:18:11
197 / 27426POTARGOWICZ BogumiłaŁódź #happyrunners 00:27:44 / 202 00:26:44 / 197 00:54:13115:2700:18:12
198139OLEK WłodzimierzŁódź brak00:27:46 / 208 00:26:40 / 195 00:54:14115:2700:18:13
199 / 28281PŁOMIŃSKA AnnaDobrońbrak00:28:24 / 234 00:26:20 / 201 00:54:26115:2900:18:25
200354MARCINIAK MichałŁódźbrak00:26:53 / 182 00:27:49 / 200 00:54:27115:2800:18:26
201286RICHTER TomaszŁódźbrak00:26:39 / 171 00:28:03 / 199 00:54:30115:2800:18:29
202194WNUK PrzemysławŁódźbrak00:27:37 / 196 00:27:19 / 204 00:54:3410,95:3000:18:33
203249MUSIAŁ PawełBełchatówbrak00:26:41 / 172 00:28:11 / 203 00:54:3810,95:2900:18:37
204 / 29427GROBLEWSKA AgnieszkaDOBROŃ brak00:28:25 / 235 00:26:36 / 207 00:54:4410,95:3000:18:43
205 / 30387WÓJCIAK EwelinaRawa Mazowiecka brak00:28:24 / 233 00:26:46 / 209 00:54:4510,95:3100:18:44
206 / 31143SZTEJKA JoannaKutnoKutno Biega00:26:32 / 165 00:28:19 / 202 00:54:4810,95:2900:18:47
207 / 32367WOJTYŁA MarzenaKaliszPamso Run Team 00:26:58 / 183 00:28:21 / 215 00:54:4910,85:3200:18:48
20818TOMCZAK KamilŁódźbrak00:26:05 / 150 00:28:54 / 205 00:54:5010,95:3000:18:49
209180KRAWCZYK PiotrPabianiceGillette Run00:28:49 / 244 00:26:36 / 217 00:54:5210,85:3300:18:51
210 / 33432ŚREDNIAK AgnieszkaŁódźSzakale Bałut Łódź00:27:30 / 194 00:27:49 / 214 00:54:5210,85:3200:18:51
211130KAROWSKI WawrzekŁódź brak00:28:08 / 224 00:26:53 / 206 00:54:5410,95:3000:18:53
212 / 34107MACIEJEWSKA KatarzynaŁódź Decathlon Manu Team00:26:42 / 176 00:28:26 / 208 00:54:5610,95:3100:18:55
213275GARCIA JonLodzbrak00:30:00 / 286 00:25:35 / 218 00:54:5610,85:3400:18:55
214 / 35113KŁYSIAK KatarzynaŁódź #happyrunners 00:27:51 / 212 00:27:21 / 210 00:54:5910,95:3100:18:58
215392ŻULEWSKI RadekŁódźReebokRunCrew LDZ00:27:07 / 186 00:28:05 / 212 00:55:0410,95:3100:19:02
216 / 36366BANDEL AnetaŁódźbrak00:27:06 / 185 00:28:06 / 211 00:55:0410,95:3100:19:03
217 / 3783ZIMIŃSKA JoannaŁódź #happyrunners 00:27:50 / 211 00:27:27 / 213 00:55:0510,85:3200:19:04
21862TWARDOWSKI PiotrKUTNO Kutno Biega00:26:41 / 173 00:28:41 / 216 00:55:1910,85:3200:19:18
219152SPUŁTOWSKI PawełŁódź brak00:28:04 / 220 00:27:55 / 221 00:55:2310,75:3600:19:22
220 / 38214SPUŁTOWSKA JoannaŁódźbrak00:28:03 / 219 00:27:55 / 220 00:55:2310,75:3600:19:22
221 / 3988MADEJ ElżbietaŁódźbrak00:27:50 / 210 00:27:57 / 219 00:55:2710,85:3500:19:26
22213SKONKA SebastianŁódź Droga Do Ultra00:28:20 / 229 00:27:56 / 224 00:55:4210,75:3800:19:41
223234WOJNO ArkadiuszŁódź Droga Do Ultra00:28:20 / 230 00:27:57 / 225 00:55:4410,75:3800:19:43
22421IMIŃSKI CezaryZgierzbrak00:28:14 / 226 00:27:57 / 223 00:55:4810,75:3700:19:47
225131GROBELNY MarcinPabianicebrak00:28:02 / 218 00:28:15 / 226 00:55:5210,75:3800:19:51
226279MARCZYNSKI Jerzyzgierzbrak00:28:47 / 239 00:27:15 / 222 00:55:5210,75:3600:19:51
227 / 40382WOLIŃSKA AgnieszkaKutnoKutno Biega00:28:04 / 221 00:28:25 / 227 00:56:0510,65:3900:20:04
228422GRZELAKOWSKI DominikŁódźbrak00:28:48 / 242 00:28:01 / 234 00:56:0710,65:4100:20:06
229 / 41141BARYŁA IzabelaZgierzSNG WILD DUCKS00:28:18 / 228 00:28:19 / 230 00:56:1310,65:4000:20:12
2308PRZYWARA PawełŁódźIchem-Vitadiet00:28:30 / 236 00:28:09 / 231 00:56:1410,65:4000:20:13
231208KOPCZYŃSKI TomaszŁódźDECATHLON CAR ŁÓDŹ00:30:02 / 287 00:26:48 / 235 00:56:1610,65:4100:20:14
232320SERWIK KamilŁódźŁódź Kocha Sport00:28:49 / 245 00:27:45 / 228 00:56:2210,65:4000:20:20
233 / 4267BIAŁECKA SylwiaŁódź EVErRUN 00:27:14 / 188 00:29:21 / 229 00:56:2810,65:4000:20:27
234 / 4328SŁOMSKA AleksandraRuda BugajAGB TORFY00:28:57 / 249 00:27:51 / 233 00:56:3310,65:4100:20:32
235 / 44421KIELAR AleksadraPabianiceOCB te kocie ruchy00:29:01 / 253 00:27:58 / 236 00:56:3510,55:4200:20:34
236428GULA Tomekfundacja KTOŚ00:29:08 / 257 00:28:08 / 239 00:56:3610,55:4400:20:35
237330PIETRASZEWSKI RafałŁódź brak00:27:56 / 217 00:28:51 / 232 00:56:3610,65:4100:20:35
238 / 45431CZAJKOWSKA SylwiaŁódźŁódź Kocha Sport00:28:22 / 231 00:28:37 / 237 00:56:3810,55:4200:20:37
239 / 4637CHOJNOWSKA SylwiaŁódźAmbitne tygrysice00:28:47 / 240 00:28:15 / 238 00:56:4110,55:4200:20:40
240393KUSZYŃSKI PiotrBiałaGoń się!00:27:47 / 209 00:29:30 / 240 00:56:5610,55:4400:20:55
241 / 47312RATAJCZYK KatarzynaZgierzKasia, Ania, Marcin00:28:53 / 247 00:28:25 / 241 00:57:0610,55:4400:21:05
242 / 48365PALMOWSKA KatarzynaZgierz SNG WILD DUCKS00:28:50 / 246 00:28:33 / 242 00:57:0710,55:4400:21:06
24366MUSIAŁ FilipŁódźDecathlon Manu Team00:27:41 / 200 00:29:42 / 243 00:57:0910,55:4400:21:08
244 / 4990DĘBIŃSKA JustynaŁódźDecathlon Manu Team00:27:42 / 201 00:29:42 / 244 00:57:0910,55:4400:21:08
245 / 5039KOWALCZYK KatarzynaŁódźDroga Do Ultra00:30:32 / 294 00:27:15 / 246 00:57:1310,45:4700:21:12
246 / 5149DĄBROWSKA IzabelaŁódźbrak00:29:22 / 263 00:28:32 / 248 00:57:3010,45:4700:21:29
24756KMIECIAK PiotrŁódźDroga Do Ultra00:29:22 / 265 00:28:33 / 249 00:57:3010,45:4800:21:29
248175MARCINKOWSKI SzymonŁódź Retkinia Run 00:29:05 / 255 00:28:45 / 247 00:57:3010,45:4700:21:29
249 / 52324FREMEL AnnaŁódzKasia, Ania, Marcin00:28:58 / 251 00:28:46 / 245 00:57:3310,45:4600:21:32
250 / 53372KUBIAK MarzenaŁaskPamso Run Team 00:28:56 / 248 00:29:09 / 250 00:57:3810,35:4900:21:37
251309DĄBROWSKI JakubŁódźBE-bike Team00:28:09 / 225 00:30:03 / 253 00:57:4710,35:4900:21:46
252384BINEK MichałŁódźwkurw_team00:29:12 / 259 00:29:00 / 252 00:57:5010,35:4900:21:49
253336KWIATKOWSKI MariuszŁÓDŹbrak00:29:39 / 269 00:28:43 / 254 00:57:5210,35:5000:21:51
254211MATUSZEWICZ JakubŁódźbrak00:28:45 / 238 00:29:24 / 251 00:57:5610,35:4900:21:55
25559JANICKI AndrzejLodzbrak00:28:48 / 241 00:29:46 / 256 00:58:1810,25:5100:22:17
2564PAWIAK WiesławZgierzbrak00:29:32 / 268 00:29:18 / 261 00:58:2010,25:5300:22:19
257253CIEKAŃSKI PrzemysławPABIANICEO CO BIEGA00:29:01 / 254 00:29:39 / 259 00:58:2410,25:5200:22:23
258 / 54257KACPRZAK BogumiłaZgierz SNG WILD DUCKS00:28:57 / 250 00:29:42 / 258 00:58:2510,25:5200:22:24
259318ŻAK JakubŁódźbrak00:27:44 / 203 00:30:47 / 255 00:58:2510,35:5100:22:24
260 / 55158DĄBROWSKA KarolinaGłownoReebokRunCrew LDZ00:28:59 / 252 00:29:36 / 257 00:58:2810,25:5200:22:27
261 / 5646BORKOWSKA MonikaStarowa GóraCyBorki00:28:24 / 232 00:30:23 / 260 00:58:2910,25:5300:22:28
262 / 5727BANASZKIEWICZ AnetaŁódźbrak00:29:19 / 261 00:29:32 / 262 00:58:3310,25:5300:22:32
263 / 58333PIETRASZEWSKA AleksandraŁódźbrak00:29:31 / 267 00:29:30 / 264 00:58:4810,25:5400:22:47
264 / 59269PIETRASZEWSKA JuliaŁódź brak00:29:31 / 266 00:29:30 / 263 00:58:4810,25:5400:22:47
265256BARSKI TomaszŁódźBRW Team00:30:36 / 297 00:28:48 / 267 00:58:5210,15:5700:22:51
266187WESZKA MarcinŁódź Łódź Kocha Sport00:31:00 / 307 00:28:25 / 268 00:58:5610,15:5700:22:55
267210KRUK PiotrŁódź Łódź Kocha Sport00:31:00 / 306 00:28:25 / 269 00:58:5610,15:5700:22:55
26844REDNER MarcinŁódźbrak00:28:49 / 243 00:30:20 / 265 00:58:5710,15:5500:22:56
269 / 60364MICHALSKA MartaŁódźbrak00:29:47 / 276 00:29:41 / 270 00:59:0010,15:5700:22:59
270 / 61273KOPCZYŃSKA KatarzynaŁódźbrak00:29:12 / 258 00:30:02 / 266 00:59:0310,15:5600:23:02
271 / 62329SZCZEPOCKA AnetaGomuniceAktywni Kamieńsk00:29:59 / 282 00:29:38 / 271 00:59:1110,15:5800:23:10
272414SEWERYNEK MariuszKamieńskAktywni Kamieńsk00:29:59 / 285 00:29:39 / 272 00:59:1110,15:5800:23:10
273224PRYCA PiotrŁódźbrak00:30:05 / 289 00:29:35 / 273 00:59:1610,15:5800:23:15
27442STANISŁAWSKI MarcinŁódźSNG WILD DUCKS00:29:54 / 280 00:29:47 / 274 00:59:2310,15:5800:23:22
275 / 63332ROZPARA AgnieszkaKamieńskAktywni Kamieńsk00:29:59 / 284 00:29:55 / 275 00:59:28105:5900:23:27
276 / 64418WANDACHOWICZ EwaŁódźŁódź Kocha Sport00:29:21 / 262 00:30:35 / 277 00:59:29105:6000:23:28
277272WANDACHOWICZ MariuszŁódźŁódź Kocha Sport00:29:22 / 264 00:30:35 / 278 00:59:29105:6000:23:28
278 / 65260MARCZYŃSKA AnnazgierzCSM00:29:07 / 256 00:30:48 / 276 00:59:45105:6000:23:44
279 / 66351SAWICKA DorotaZgierzReebokRunCrew LDZ00:29:48 / 277 00:30:26 / 279 01:00:02106:0200:24:01
280 / 6750WITCZAK AgnieszkaŁódź ReebokRunCrew LDZ00:30:52 / 301 00:30:03 / 281 01:00:259,86:0600:24:24
281189DUDKIEWICZ SylwesterŁódź ReebokRunCrew LDZ00:29:39 / 270 00:31:09 / 280 01:00:279,96:0500:24:26
282296MADEJ RafałŁódźbrak00:29:16 / 260 00:31:46 / 282 01:00:379,86:0600:24:36
283331SZPARAGA BartłomiejŁódź brak00:30:11 / 291 00:31:08 / 284 01:00:489,86:0800:24:47
284202AMBROSZCZYK ŁukaszŁódźbrak00:31:14 / 312 00:29:58 / 283 01:00:569,86:0700:24:55
285 / 68328ZAGÓRSKA AgnieszkaŁódźbrak00:30:04 / 288 00:31:18 / 285 01:00:579,86:0800:24:56
286433KALETA MarcinŁódź brak00:29:59 / 283 00:31:24 / 286 01:00:579,86:0800:24:56
287440KUREK BartłomiejŁódźbrak00:29:49 / 278 00:31:36 / 287 01:01:089,86:0900:25:07
288 / 69277MARCINIAK MonikaSkotnikibrak00:30:47 / 298 00:30:44 / 288 01:01:099,86:0900:25:07
289 / 70119NOWIK TatianaŁódź brak00:31:07 / 310 00:30:50 / 295 01:01:229,76:1200:25:21
290104KOPKA TomaszŁódź AGB TORFY00:29:46 / 273 00:32:03 / 292 01:01:239,76:1100:25:22
291 / 7186ROGUT KatarzynaRąbień ABAGB TORFY00:29:47 / 275 00:32:02 / 293 01:01:249,76:1100:25:23
292 / 72118KOPKA ElżbietaŁódź AGB TORFY00:29:47 / 274 00:32:02 / 291 01:01:249,76:1100:25:23
293 / 7325ŁASZCZUK IzaŁódźWATAHA00:32:52 / 329 00:29:05 / 296 01:01:279,76:1200:25:26
294162KRAKOWIAK PawełAleksandrów łódzkiPozniej wymysle nazwe00:30:56 / 304 00:31:01 / 297 01:01:309,76:1200:25:29
295284MANKA Marcin MankaŁÓDŹbrak00:30:56 / 303 00:30:46 / 289 01:01:329,76:1000:25:31
296313LESIAK AndrzejŁódźRYSIOTEAM00:30:55 / 302 00:30:47 / 290 01:01:329,76:1000:25:31
297 / 74348PERKA AgnieszkaZgierzGoń się!00:31:13 / 311 00:30:45 / 298 01:01:389,76:1200:25:37
298138MROZOWSKI Krzysztofłódźbrak00:30:08 / 290 00:31:55 / 299 01:01:439,76:1200:25:42
299 / 75409BRYL MagdalenaKutnoKutno Biega00:30:20 / 292 00:31:35 / 294 01:01:519,76:1200:25:50
300406MROCZKOWSKI JanuszŁódźReebokRunCrew LDZ00:32:51 / 328 00:29:38 / 302 01:02:009,66:1500:25:58
301 / 76197HARAJDA-TARNECKA AgnieszkaRosanów SNG WILD DUCKS00:30:31 / 293 00:31:53 / 301 01:02:079,66:1400:26:06
302 / 772TORZEWICZ AnnaŁódź Retkinia Run 00:30:33 / 295 00:31:43 / 300 01:02:089,66:1400:26:06
303 / 78200OWCZAREK AnnaŁódźbrak00:31:16 / 313 00:31:17 / 303 01:02:149,66:1500:26:13
304 / 79129KOZARZEWSKA AnnaŁódźSNG WILD DUCKS00:30:36 / 296 00:31:58 / 304 01:02:179,66:1600:26:16
30523JERZEWSKI PiotrŁódźPamso Run Team 00:31:03 / 309 00:31:51 / 307 01:02:249,56:1800:26:23
306 / 80246RĘDZIKOWSKA AgnieszkaŁódź Escola Popular00:32:33 / 325 00:30:29 / 308 01:02:269,56:1800:26:25
307 / 8116MANIA MagdalenaŁódźURTICA TEAM00:29:49 / 279 00:32:57 / 305 01:02:389,66:1700:26:37
30814KOŁACZ BartoszŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT00:27:19 / 192 00:35:28 / 306 01:02:399,66:1700:26:38
309 / 8233KUBICKA NataliaPabianiceOCB zwiewne sarenki00:31:20 / 317 00:31:48 / 311 01:02:459,56:1900:26:44
310 / 83241TARNOWSKA EwaŁódź URTICA TEAM00:29:58 / 281 00:33:06 / 310 01:02:489,56:1800:26:47
311259MISZTAL ŁukaszŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT00:29:43 / 271 00:33:20 / 309 01:02:509,56:1800:26:49
312 / 84238WOJNO MałgorzataŁódź Droga Do Ultra00:32:25 / 323 00:31:01 / 312 01:03:199,56:2100:27:18
313160FONTNER KrzysztofPabianice Droga Do Ultra00:31:58 / 320 00:32:04 / 313 01:03:299,46:2400:27:28
314 / 85341ANYSZKA MałgorzataŁowiczbrak00:30:58 / 305 00:33:16 / 314 01:03:579,36:2500:27:56
315 / 86381ANIOŁEK-KOWALSKA AgataŁódź SKS 137Delfin Łódź 00:33:04 / 331 00:31:53 / 315 01:04:299,26:3000:28:28
316 / 8777BIERNACKA DanutaŁódźbrak00:33:08 / 334 00:32:12 / 319 01:04:499,26:3200:28:47
317362PRASAL KonradŁódźRysioteam/inessport.pl00:31:01 / 308 00:34:20 / 320 01:04:499,26:3200:28:48
318 / 88193KIERZEK EwaŁódź #happyrunners00:33:07 / 333 00:32:12 / 318 01:04:499,26:3200:28:48
319 / 89501BRACICHOWICZ AnnaŁódź brak00:33:07 / 332 00:32:12 / 317 01:04:499,26:3200:28:48
320321FRONCZALA MarcinPabianicebrak00:29:45 / 272 00:35:13 / 316 01:04:539,26:3000:28:52
321 / 90126ŁUCZKOWSKA AnnaŁódźCyBorki00:31:45 / 319 00:33:39 / 321 01:05:079,26:3200:29:06
322 / 91299BARSKA MagdalenaKonstantynów Ł.BRW Team00:32:20 / 322 00:33:33 / 322 01:05:219,16:3500:29:20
323290WICIŃSKI SebastianŁódźBRW Team00:32:17 / 321 00:33:44 / 325 01:05:299,16:3600:29:28
324146KOWALSKI AntoniŁódź brak00:32:28 / 324 00:33:38 / 326 01:05:339,16:3700:29:32
325266AMBROZIAK Sebastianłódzbrak00:31:16 / 314 00:34:45 / 323 01:05:349,16:3600:29:33
326 / 92176NIEMIEC KarolinaBuczek brak00:31:39 / 318 00:34:22 / 324 01:05:499,16:3600:29:48
327 / 93216KUBISZEWSKA KingaŁódź brak00:32:48 / 327 00:33:48 / 329 01:06:0496:4000:30:03
328 / 94338PTAK DorotaŁódźbrak00:30:50 / 299 00:35:24 / 327 01:06:099,16:3700:30:08
329 / 95304FRONCZALA KamilaPabianicebrak00:30:51 / 300 00:35:26 / 328 01:06:129,16:3800:30:11
330271NIEMCZYK PawełŁódźbrak00:31:17 / 315 00:35:48 / 330 01:06:368,96:4300:30:35
3317FELCENLOBEN RobertŁódźRajsport Active00:31:18 / 316 00:35:52 / 331 01:06:408,96:4300:30:39
332127KOCIK AdamŁódźOjot00:32:38 / 326 00:34:36 / 332 01:06:548,96:4400:30:53
333 / 96322FORTUNA KatrzynaŁódźbrak00:33:26 / 338 00:35:05 / 333 01:08:038,86:5100:32:02
334 / 97125PIETRUSZKA MagdalenaŁódźbrak00:33:25 / 337 00:35:31 / 334 01:08:328,76:5400:32:31
335 / 98308GOLA MagdalenaŁódźLamaTeam00:33:20 / 335 00:35:43 / 335 01:08:508,76:5400:32:49
336 / 9940OWCZAREK JolantaPabianiceOCB zwiewne sarenki00:33:04 / 330 00:36:28 / 336 01:09:098,66:5700:33:08
337 / 100173PIOTROWSKA-MAŃKO KatarzynaŁódź:autorsky.pl00:33:53 / 339 00:36:03 / 338 01:09:288,66:6000:33:27
338 / 101293TURKIEWICZ MartałódźGoń się!00:33:25 / 336 00:36:31 / 337 01:09:348,66:6000:33:33
339 / 102177KRZYWNICKA AgataŁÓDŹReebokRunCrew LDZ00:34:24 / 342 00:36:30 / 339 01:10:248,57:0600:34:23
340298KIERESIŃSKI AndrzejŁódźEscola Popular00:34:43 / 343 00:37:07 / 340 01:11:138,47:1100:35:12
341378ZADROŻNY PiotrŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT00:34:12 / 341 00:37:43 / 341 01:11:408,37:1200:35:39
342 / 103235DWORNIAK-PRYCA KatarzynaŁódźbrak00:35:09 / 347 00:37:12 / 343 01:11:598,37:1400:35:58
343195CIEKAŃSKI KrzysztofKsawerówbrak00:34:04 / 340 00:38:11 / 342 01:12:078,37:1400:36:06
344 / 104399KUREK MonikaŁódźbrak00:35:21 / 348 00:37:09 / 344 01:12:168,37:1500:36:15
345323ZIĘBA DamianŁódźRazem Trenujemy Sport00:35:04 / 345 00:37:32 / 345 01:12:318,37:1600:36:30
346 / 105343ZIĘBA MagdalenaŁódźRazem Trenujemy Sport00:35:04 / 346 00:37:32 / 346 01:12:328,37:1600:36:31
34764NOWIK SebastianŁódź brak00:35:37 / 349 00:38:39 / 347 01:13:428,17:2600:37:41
348340SAWIUK KrzysztofŁódźEscola Popular00:34:47 / 344 00:43:33 / 348 01:17:437,77:5000:41:42
349388SUKIENNIK TomaszŁaskbrak00:28:15 / 227 00:27:4510,62:50-1 okr.
35065LESIEWICZ JarekŁódźbrak00:59:25 / 350 00:58:5155:57-1 okr.
Nie wystartowało 89 uczestników
DNS*408BADOWSKI KrzysztofZelówBieging Team ZelówDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*198BARANOWSKA AllaŁódźFitalcoDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*220BARANOWSKI MariuszKutno Kutno BiegaDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*288BEK MichałŁódźRodzinna Grupa RowerowaDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*276BIERZYŃSKI MarcinŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*76BŁASZCZYK AdelaŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*52BONIECKI DariuszLodzCELIRONMANDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*335BOROWIK AnnaGomuniceAktywni KamieńskDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*26CEBULA ŁukaszŁódź brakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*186CIEMIENIEWSKI JarosławŁódź brakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*413CZAJKOWSKI TomaszŁódźŁódź Kocha SportDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*171DANIELSKI PrzemysławKamieńsk Aktywni KamieńskDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*255DAŃCZAK MaciejŁódź90DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*315DEMONTOWICZ JarekŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*10DOBROWOLSKI WojciechŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*134DUDCZAK JustynaŁódź brakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*244DYBOWSKI AdamŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*124DZIĘGIELEWSKI MichałŁódźReebokRunCrew LDZDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*9DZIŚNIEŃSKA RenataŁódź brakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*363FILIPIAK RobertŁódźMarcinek Triathlon TeamDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*242GNIADZIK MichałŁódźReebokRunCrew LDZDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*53GOLĘDZINOWSKI PawełŁódź#happyrunners DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*123GONCIARZ MartaŁódźRetkinia Run DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*109GÓRECKI MaciejŁódź RAZEM TRENUJEMY SPORTDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*93GRZYMALSKA AmandaŁódźRossmannDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*20JANECZEK BeataŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*54JAROSZ PawełŁódź brakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*55JAROSZ DorotaŁódź brakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*301JUCHA LidiaŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*137JUSZCZYSZYN KrzysztofŁÓDŹDecathlon Manu TeamDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*562KAŁUŻA EdytaBełchatówWarach RoweryDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*168KAMIŃSKI ŁukaszŁódź brakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*34KONARCZAK KacperŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*58KOWALCZYKOWSKA AgnieszkaŁódź RYSIOTEAMDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*184KOWALCZYKOWSKI MichałŁódź RYSIOTEAMDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*361KRAWCZYK MateuszCzęstochowabrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*376KUMOR WeronikaŁódź brakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*190KWINTKIEWICZ MarcinŁódźReebokRunCrew LDZDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*192LESZKO TomaszŁódźAkademiaBiegacza.pl S.L. Salos Wodna Łódź DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*261LIPSKI PawełŁódźReebokRunCrew LDZDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*226LUBCZYŃSKI RafałRogówbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*135MACIASZCZYK PawełŁódź Rysioteam/inessport.plDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*274MAKUCH ArturŁódź90DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*310MALINOWSKI MarcinTuszynek MajorackibrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*47MARCIŃCZAK KamilŁódź brakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*339MARCZAK SlaweklodzbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*74MARSZAŁEK AnnaŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*227METRYCKI DariuszŁódźBiegacz NowosolnaDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*434MICHAEL SylwiaLódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*102MICHALAK ŁukaszPabianiceO CO BIEGADNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*403MICHALSKI ŁukaszŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*36MICOR JolantaŁódź #happyrunnersDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*136MIROWSKI JakubUstronieSkoczkowie z Łodzi DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*302MISKIEWICZ MarcinZgierzbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*385MISZCZAK MarcinŁódź90DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*415NARCZYŃSKA OlaŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*169OLEJNICZAK DorotaŁódź brakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*89PAPKA MichałŁódź Łódź Kocha SportDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*185PĘCZEK MichałŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*188PIEKUTOWSKI IreneuszŁódźDECATHLON CAR ŁÓDŹDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*375PIETRASIAK JanuszŁódźRazem Trenujemy SportDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*45PLEWKA KamilaZGIERZbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*161PUCHALSKI SebastianŁódź brakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*400PYSZKO MateuszŁódźReebokRunCrew LDZDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*166RACISZ KingaŁódźPozniej wymysle nazweDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*61RACZYŃSKI BoguszŁÓDŹTigers TeamDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*377ROBACZYŃSKI AdrianŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*394SADOWSKA AgnieszkaKolonia bruzycaCentrum ubezpieczen Agnieszka sadowskaDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*437SERAFIN BartoszUszczynbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*436SĘTKOWSKA MałgorzataŁódź brakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*536SIADURA SylwiaZgierzSNG WILD DUCKSDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*356SOBIESZCZYK RafalSwedówŁódź Kocha SportDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*81STANECKI MarcinskierniewicebrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*99STANECKI MaciejskierniewicebrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*199STODULSKI ŁukaszOzorkówKutno BiegaDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*80SYPNIEWSKI RafałŁódź brakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*355SZUBIELSKI PiotrLodz Razem Trenujemy SportDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*57ŚLĘCZKOWSKI BłażejŁódźSportera OCRDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*17ŚWIERCZYŃSKI RadosławŁódźBiegiem po PiwoDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*153TITZ KOZA JulitaŁódź Szakale Bałut ŁódźDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*407TRZEWIKOWSKA PaulinaŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*51WACŁAWIAK DominikaŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*264WICENTY JustynaGdańskbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*75WICENTY PawełBydgoszcz Decathlon Pasaż ŁódzkiDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*374WITKOWSKI KrzysztofŁódźDECATHLON CAR ŁÓDŹDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*174WOJCIECHOWSKI PawełZgierzMAGNETIX SPORT TEAMDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*386WÓJCIK MarcinŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORTDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*38WÓJCIK PatrykŁódźAtlas running teamDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*373WRÓBLEWSKI WojciechZgierz SNG WILD DUCKSDNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował