Łódź - Łagiewniki 2019-09-28

Prześcignąć Raka 2019 Łódzkie Promuje Bieganie

Wyniki Open Bieg 5,5km

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.VśrTempoRóżnica
1134FRANKOWSKI MaciejKonstantynów ŁódzkiBeauty Sport00:18:18183:2000:00:00
270KRAJDA MateuszZelówBieging Team Zelów00:18:22183:2100:00:04
371KARWOWSKI MichałŁódźEPOKA NORDICA ŁÓDŹ00:21:0015,73:4900:02:42
4196CZYŻNIELEWSKI ArkadiuszŁódźReebokRunCrew LDZ00:22:1014,94:0200:03:52
5186ZALASA WojciechŁódźŁódź Kocha Sport00:22:2014,84:0400:04:01
6175KOŁODZIEJCZAK TomaszSkotnikibrak00:22:2214,74:0400:04:04
7 / 1256OSTOJSKA KatarzynaŁódźbrak00:22:3014,74:0600:04:12
828SUWARA AdamŁódźbrak00:22:3514,64:0600:04:17
9 / 219STASIAK WiktoriaŁódźbrak00:23:1714,24:1400:04:59
10154WIRA PrzemysławTuszynDrużyna BSS00:23:2514,14:1600:05:07
1183PIASECZNY RafałŁódźbrak00:23:4713,94:2000:05:29
1294GÓRAL ŁukaszŁódź Drużyna Agaty00:24:0213,74:2200:05:43
1326SZOT PrzemysławŁódźSzpital im Kopernika00:24:1213,64:2400:05:54
14 / 3138SAMBORSKA ElwiraŁódźEverRun00:24:2413,54:2600:06:06
1586KUCIŃSKI PiotrŁódźŁódź Kocha Sport00:24:4613,34:3000:06:27
16125CIEŚLIK JacekŁódźReebok Run Crew LDZ00:25:0313,24:3300:06:45
1727MENDRZYCKI SzymonŁódźSzakale Bałut Łódź00:25:0613,14:3400:06:47
18255SZCZEPAŃSKI WojciechŁódźbrak00:25:2912,94:3800:07:10
19111DĄBROWICZ AndrzejŁódźbrak00:25:3012,94:3800:07:12
2038SERAFICKI SebastianŁódźRYSIE00:25:3512,94:3900:07:16
21 / 4116KUMOR WeronikaŁódź brak00:26:0012,74:4400:07:42
2267FRĄK WojciechŁÓDŹbrak00:26:2112,54:4800:08:03
23164KACZMARCZYK DanielŁódźbrak00:26:3412,44:5000:08:15
2445KRAJEWSKI MichałŁódźbrak00:26:4612,34:5200:08:28
25143KRAJEWSKI Michał PiotrŁódźbrak00:26:4612,34:5200:08:28
2672GOLEŃ MirosławŁódźB/S/H/ RUNNING TEAM00:26:5112,34:5300:08:33
2740WYPYCH WaldemarŁódźSzpital im Kopernika00:27:0312,24:5500:08:45
2811GRACZ MikołajŁódźbrak00:27:0512,24:5600:08:47
29199CERAN MarekŁódźbrak00:27:0612,24:5600:08:47
30198SOBIESZEK RafałŁódźbrak00:27:1212,14:5700:08:54
31197PAWLAK JarosławŁódźbrak00:27:1412,14:5700:08:56
3249MATUSIAK GrzegorzŁódźRYSIE00:27:1712,14:5800:08:59
3387PODZIŃSKI EdwardŁÓDŹbrak00:27:23124:5900:09:05
34 / 5173BIAŁECKA SylwiaŁódź EVErRUN00:27:28124:6000:09:09
35185KOZIELSKI RyszardŁódźReebokRunCrew LDZ00:27:31125:0000:09:13
3678GRACZYK MaksymilianŁódźFajtersi00:27:36125:0100:09:18
37165STASIAK KrzysztofŁódź brak00:27:4511,95:0300:09:26
3864CHMIELECKI JakubŁódźDrużyna Agaty00:27:5611,85:0500:09:38
3962SZMAGAJ KrystianŁódźDrużyna Agaty00:27:5611,85:0500:09:38
40109GRABARCZYK BartekAleksandrów ŁódzkiLIBERO VIP00:28:0311,85:0600:09:45
41 / 6194DAŁEK MonikaŁódź brak00:28:1011,75:0700:09:51
42117SYPNIEWSKI RafałŁódźbrak00:28:1711,75:0900:09:58
4357PAWLAK DamianKoluszkibrak00:28:1911,75:0900:10:00
44 / 715MICOR JolantaŁódźAZS UMED ŁÓDŹ - Running Team00:28:2411,65:1000:10:06
45183GROBELNY MarcinPabianice brak00:28:2611,65:1000:10:08
46251KARBOWNIK Bogusław StanisławŁódzReebok Run Crew LDZ00:28:3011,65:1100:10:11
47 / 81TRZEWIKOWSKA PaulinaŁódźbrak00:28:3811,55:1200:10:20
48147BAUER PiotrŁódź brak00:28:3911,55:1300:10:21
49 / 9254HOWANIEC AgataŁódźbrak00:28:4011,55:1300:10:22
50 / 10188KRUK PatrycjaŁódź Łódź Kocha Sport00:28:4111,55:1300:10:22
5132RADWAŃSKI TomaszŁódź brak00:28:4111,55:1300:10:23
52 / 1175WOJDERA JuliaŁódźRYSIOTEAM00:28:5611,45:1600:10:38
53158GULA TomekŁódź Fundacja Ktoś00:28:5811,45:1600:10:40
54257BYCZKOWSKI PawełŁódźbrak00:29:1211,35:1900:10:54
557KRZYŻAŃSKI DariuszŁódźbrak00:29:1611,35:1900:10:57
56 / 12195LUTOMIRSKA BlankaŁódźbrak00:29:2111,25:2000:11:02
57174KUZANIAK MarcinParzęczew Drużyna K00:29:3811,15:2300:11:20
5848WRZOS SławomirŁódźRYSIE00:29:4011,15:2400:11:22
59 / 13184KUPCZYK SylwiaŁódź brak00:29:4211,15:2400:11:24
6063WESÓŁ WiktorŁódźDrużyna Agaty00:29:4911,15:2500:11:31
61200ZIELIŃSKI MaciejŁódźbrak00:29:52115:2600:11:34
62103GRACZYK TomaszŁódźFajtersi00:29:56115:2700:11:38
63192PŁOSZAJ JanŁódźbrak00:29:57115:2700:11:39
64 / 1421KOTLICKA AgnieszkaŁÓDŹbrak00:30:04115:2800:11:45
65 / 154CHMIELECKA-RUTKOWSKA JolantaŁódžbrak00:30:05115:2800:11:47
66 / 1643BUDZIAREK MartaŁódź RYSIE00:30:06115:2800:11:47
67168BŁASZCZYK WojciechŁódźbrak00:30:0910,95:2900:11:51
68 / 17118KOPCZYŃSKA KatarzynaŁódźbrak00:30:1310,95:3000:11:54
69 / 1884ŚCIGAŁA JuliaŁódźSzpital im Kopernika00:30:1410,95:3000:11:55
7055HAJDUK RemigiuszŁódźFajtersi00:30:1910,95:3100:12:01
71 / 1992GRACZYK MelaniaŁódźFajtersi00:30:2010,95:3100:12:02
72121SABACIŃSKI PiotrZgierzbrak00:30:2210,95:3100:12:03
73 / 20151MICHALAK Karolinałódźbrak00:30:2210,95:3100:12:03
74 / 2177DANIELSKA-GAZDECKA LidiaŁódźFajtersi00:30:2610,85:3200:12:08
75 / 2266DANIELSKA KatarzynaŁódźFajtersi00:30:3110,85:3300:12:13
76105SZAMOL PatrykPabianicebrak00:30:3410,85:3400:12:16
77 / 23129GĘBICKA MałgorzataŁódźbrak00:30:4510,75:3500:12:26
78 / 24113KOWALSKA AleksandraŁódźbrak00:30:4510,75:3600:12:26
79 / 2518WIĘCŁAWEK EwelinaŁódźDecathlon CAR Łódź00:30:4910,75:3600:12:31
80 / 26142CZEKALAK AnnaStare Krasnodębybrak00:30:5710,75:3800:12:39
81 / 2796MEROŃ JustynaBukowiecDrużyna Agaty00:30:5910,65:3800:12:41
82 / 2893WINIAREK - GÓRAL IlonaMrągowo Drużyna Agaty00:31:0010,65:3800:12:41
83181SZAMOL Sebastianpabianicebrak00:31:0310,65:3900:12:45
84 / 2951ANTCZAK DorotaTuszynB/S/H/ RUNNING TEAM00:31:0910,65:4000:12:50
85146OLSZEWSKI TomaszŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT00:31:0910,65:4000:12:51
8623POŁUDNIKIEWICZ PiotrŁódźDeBeściaki00:31:0910,65:4000:12:51
8713MENCEL PiotrŁódźbrak00:31:1110,65:4000:12:52
88124KABAT MateuszŁódźInowrocław biega00:31:1910,55:4200:13:00
89166KABAT RadosławŁódźInowrocław biega00:31:1910,55:4200:13:01
90295NOWAK JarekŁódźbrak00:31:3010,55:4400:13:12
91 / 30133KOBIERSKA MonikaŁódźbrak00:31:3310,55:4400:13:14
92 / 31152STERCZEWSKA Agnieszka Łódźbrak00:31:3410,55:4400:13:16
9352SZEWCZYK WiktorTomaszów MazRAZEM TRENUJEMY SPORT00:31:3910,45:4500:13:20
9410KSIĘZKI MarcinŁódźbrak00:31:4610,45:4700:13:27
9536KLUSKA RafałLodz brak00:31:4610,45:4700:13:27
9698BARTCZAK MariuszŁódź Drużyna Agaty00:31:4810,45:4700:13:30
97 / 3273MAJCHRZAK-WOJDERA KatarzynaŁÓDŹRYSIOTEAM00:31:4910,45:4700:13:31
9876BARTOSIK MikołajŁódźFajtersi00:32:0410,35:5000:13:46
99 / 3381PAWŁOWSKA JuliaPabianicebrak00:32:1310,25:5200:13:54
100 / 3497WESÓŁ PaulinaŁódźDrużyna Agaty00:32:2010,25:5300:14:01
101 / 35102HAJDUK DagmaraŁódź brak00:32:2610,25:5400:14:08
102 / 3620PILARSKA KatarzynaŁÓDZbrak00:32:3410,15:5500:14:16
103 / 37140PACZUSZKA PaulinaŁódź brak00:32:3610,15:5600:14:18
10459PIWOWARSKI ŁukaszŁódźDrużyna Agaty00:32:4910,15:5800:14:30
105 / 3833GŁOWACKA KatarzynaŁódźBBKTS00:32:52105:5900:14:34
106 / 396XIĘŻOPOLSKA-KRZYŻAŃSKA IwonaŁódźbrak00:33:01106:0000:14:42
107131STĘPIŃSKI MarcinŁódź brak00:33:05106:0100:14:47
108148ZADROŻNY PiotrŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT00:33:09106:0200:14:50
10990MROZOWSKI KrzysztofŁódźbrak00:33:119,96:0200:14:53
110 / 40115MŁYNARSKA MałgorzataŁódź brak00:33:279,96:0500:15:09
111 / 4139PIECHURA JustynaŁask#TeamGrażynki00:33:369,86:0700:15:18
112 / 4241SERAFIN KlaudiaŁódź #teamGrażynki00:33:379,86:0700:15:18
11385GRADOWSKI JacekŁódźSzpital im Kopernika00:33:449,86:0800:15:26
114 / 43107PTAK DorotaŁódźbrak00:34:099,76:1300:15:50
115 / 4460PIWOWARSKA JuliaŁódźDrużyna Agaty00:34:239,66:1500:16:05
116 / 4591PIWOWARSKA AnnaŁódźDrużyna Agaty00:34:239,66:1500:16:05
11761PIWOWARSKI MateuszŁódźDrużyna Agaty00:34:239,66:1500:16:05
11817SZEWCZYK MariuszTomaszów MazRAZEM TRENUJEMY SPORT00:34:329,66:1700:16:14
119 / 46108GRABARCZYK AgataAleksandrów ŁódzkiLIBERO VIP00:35:139,46:2400:16:54
12079PAWŁOWSKI AdamPabianicebrak00:35:159,46:2500:16:56
121100JANIC BartoszŁódź Drużyna Agaty00:35:229,36:2600:17:03
122 / 4799JANIC JoannaŁódź Drużyna Agaty00:35:229,36:2600:17:04
123 / 48149SIENKIEWICZ AnnaŁódźŁódź Kocha Sport00:35:239,36:2600:17:05
124 / 4912MACIAK AnnaŁódźbrak00:35:389,36:2900:17:20
125 / 502ROGALSKA AgataŁódźbrak00:35:389,36:2900:17:20
126 / 5131KĘDZIERSKA MagdalenaŁÓDŹ Szpital im Kopernika00:35:439,26:3000:17:25
127 / 528KUDEŃ AgnieszkaŁódźbrak00:35:509,26:3100:17:32
128 / 5347DĘBICKA DorotaŁódźEVErRUN00:36:119,16:3500:17:53
129 / 54137ZIĘBA MagdalenaŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT00:36:3296:3900:18:13
13082KUBIŃSKI MichałZduńska WolaSzpital im Kopernika00:36:3496:3900:18:16
131 / 5544PAWEŁCZYK AgnieszkaŁódźbrak00:37:178,86:4700:18:59
132160PAWEŁCZYK GrzegorzŁódź brak00:37:178,86:4700:18:59
133 / 56169KARASIŃSKA EwaZgierzDrużyna K00:37:328,86:5000:19:14
134 / 57126KRZYWNICKA AgataLodzReebok Run Crew LDZ00:37:328,86:5000:19:14
135150GRAD JakubŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORT00:37:458,76:5200:19:26
136 / 58156STAŃCZYK AgataZGIERZ Reebok Run Crew LDZ00:37:458,76:5200:19:27
137190KUZANIAK KacperParzęczew Drużyna K00:38:028,76:5500:19:43
138 / 59172KUZANIAK SylwiaParzęczew Drużyna K00:38:038,76:5500:19:44
139 / 60110KRAWCZYŃSKA JoannaŁódźbrak00:38:278,66:6000:20:09
140189KOSMALSKI Arkadiusz KosmalskiJedlicze ADrużyna K00:39:498,37:1400:21:30
141 / 61161PRZYCHODZEŃ MałgorzataZgierzReebok Run Crew LDZ00:40:378,17:2300:22:18
142 / 62179KOSMALSKA AgnieszkaJedlicze ADrużyna K00:40:378,17:2300:22:18
14365DEMONTOWICZ AleksanderŁódźDrużyna Agaty00:41:357,97:3400:23:16
144144DEMONTOWICZ JaroslawŁódźŁódź Kocha Sport00:41:357,97:3400:23:17
145 / 63191WĄSIEWICZ MałgorzataŁódźMr Crow00:42:347,87:4400:24:16
146193WROŃSKI DariuszJustynówMr Crow00:42:357,77:4500:24:17
147 / 64273GOSZCZYŃSKA JadwigaŁódźRYSIOTEAM00:43:347,67:5500:25:15
148119CZUBIŃSKI MarekŁódź brak00:43:347,67:5500:25:16
Nie wystartowało 58 uczestników
DNS*16BAGROWSKI PiotrZgierzRAZEM TRENUJEMY SPORTDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*88BANASZCZYK DamianŁódź brakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*122BARTOSIK AnnaŁódźAtlas Running TeamDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*25BEDNAREK PiotrRawa MazowieckabrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*9BEJMERT KatarzynaŁódźRossmannDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*135BLADOWSKI ZdzisławŁÓDŹEPOKA NORDICA ŁÓDŹDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*5BOHACZEWSKI ArturPabianicebrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*3BOHACZEWSKI PiotrPabianicebrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*35CHUDZIANEK MonikaŁódźBBKTSDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*170CISAK MartaGłownobrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*42CZARNECKA DariaŁódź#TeamGrażynkiDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*176DUDKIEWICZ RenataAleksandrów ŁódzkibrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*177FASTYN PaulinaAleksandrów Łódzki brakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*123GABRYELCZYK MartaŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*34GARDIAS RenataŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*54GLEGOLSKI MateuszŁódź Drużyna AgatyDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*58GLEGOLSKI DamianŁódź Drużyna AgatyDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*68GORTAT AgnieszkaLodzbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*153GOŹDZIK-ZARĘBA AnetaŁódźŁódź Kocha SportDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*180GREZEL MarzenaŁódź #HappyrunnersDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*145GRĘBOWSKA DagmaraŁódźFit Trinity Studio Team DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*53GRZEGORCZYK AleksandraŁódź brakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*112GUNTHER KrzysztofŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORTDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*162GUNTHER MartaŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORTDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*182IZYDORCZYK DanielŁódź brakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*106JANUS-HIBNER MagdalenaŁódźSzpital im KopernikaDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*114JÓŹWIAK DominikŁódźŁódź Kocha SportDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*120JUCHA LidiaŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*128KABZIŃSKI ŁukaszŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*101KACZMAREK BartłomiejŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*178KAMIŃSKI JanŁódźBiorca szpikuDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*30KICIŃSKA AnitaŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*37KOCHANEK KarolinaŁódźRYSIEDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*50KOZŁOWSKI DanielŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*130KUCHARCZYK PaulinaŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*56KULINSKA IlonaTomaszów Mazowiecki brakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*157LESISZ BarbaraŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*132LEWKOWICZ MartaŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*139MACIASZEK JustynaKonstantynów łódzkibrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*74MICHALSKI TomaszŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*141MIELCZAREK MirosławŁódź brakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*201NOWAK MichałŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*167OWCZAREK BeataJadwininO CO BIEGADNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*29PECYNA DariuszŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*24PIETRZAK EwelinaŁódźDeBeściakiDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*159PILECKA MarzenaZduńska WolaBBL Zduńska Wola DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*89SERAFICKI MaciejŁódżRYSIEDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*187SZAMOL AdrianPabianicebrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*155SZCZEPANIAK PiotrŁódźSzakale Bałut ŁódźDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*69ŚWIECH KamilTomaszów MazowieckibrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*80ŚWIĘCICKA NataliaŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*104TOMASZCZYK AgataPabianiceO CO BIEGADNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*14VOLKOV ViktorPabianiceO CO BIEGADNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*46WILCZYŃSKA JoannaŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*136WINTROWICZ AgnieszkaŁódźSzpital im KopernikaDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*22ZALEGA LuizaRąbieńAGB Torfy DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*127ZAWGORODNIA JuliaŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*171ZDANOWSKA AnnaŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORTDNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował