Łódź - Łagiewniki 2019-09-28

Prześcignąć Raka 2019 Łódzkie Promuje Bieganie

Wyniki Open Fun Marsz 1,5km

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.VśrTempoRóżnica
1233SZOT BartoszŁódźSzpital im Kopernika00:09:549,16:3600:00:00
2222URBANIAK KacperŁódź Drużyna Agaty00:09:5996:4000:00:05
3 / 195GÓRAL LauraŁódź Drużyna Agaty00:10:0096:4000:00:05
4 / 2249LERKA WeronikaŁódź Lerki00:10:498,37:1300:00:54
5241SZOT PawełŁódźSzpital im Kopernika00:10:558,27:1700:01:01
6 / 3212LERKA MonikaŁódźLerki00:10:578,27:1800:01:03
7211LERKA PiotrŁódźLerki00:10:588,27:1900:01:03
8220CZYŻNIELEWSKI RobertŁódźReebokRunCrew LDZ00:11:267,97:3800:01:31
9 / 4205CZYŻNIELEWSKA AleksandraŁódźReebokRunCrew LDZ00:11:277,97:3800:01:32
10 / 5245PAWLAK KasiaKoluszkibrak00:11:287,87:3900:01:33
11 / 6232SZOT AlicjaŁódźSzpital im Kopernika00:11:477,67:5200:01:52
12 / 7234SZOT EwaŁódźSzpital im Kopernika00:11:477,67:5200:01:52
13209ANYSZKA StanisławGlinnikbrak00:11:487,67:5300:01:54
14239ŁAPCZYŃSKI StefanKonstantynów Łódzkibrak00:12:337,28:2200:02:38
15 / 8219KAŹMIERCZAK BarbaraŁÓDŹ Drużyna Agaty00:13:206,78:5300:03:25
16214KAŹMIERCZAK MiłoszŁÓDŹ Drużyna Agaty00:13:206,78:5300:03:25
17 / 9227WYPYCH IwonaŁódźSzpital im Kopernika00:13:396,69:0600:03:44
18 / 10247BŁĄDEK JolantaŁódźbrak00:13:406,69:0700:03:46
19248BŁĄDEK WitoldŁódźbrak00:13:426,69:0800:03:47
20229BARTCZAK BryanŁódź #TeamGrażynki00:14:286,29:3900:04:34
21 / 11240KARASIŃSKA AleksandraZGIERZDrużyna K00:14:286,29:3900:04:34
22228FRANKIEWICZ KamilŁódźSzpital im Kopernika00:14:336,29:4200:04:38
23 / 12238FRANKIEWICZ KlaudiaŁódźSzpital im Kopernika00:14:346,29:4300:04:39
24 / 13284SZUK AgnieszkaSzczecinGajusz00:15:395,710:2700:05:45
25163KORDELAS GrzegorzŁódźŁódź Running Team00:15:395,710:2700:05:45
26296SA JerzyNowy Dwór GdanskGajusz00:15:405,710:2700:05:45
27 / 14243GÓRA EmiliaŁódźB/S/H/ RUNNING TEAM00:15:425,710:2800:05:47
28244CZECHLEWSKI MichałŁódź Łódź Kocha Sport00:15:425,710:2800:05:47
29 / 15246MUSZYŃSKA JoannaPabianicebrak00:15:425,710:2900:05:48
30 / 16204OZIMINKOWSKA LucynaŁódźSzpital im Kopernika00:16:095,610:4700:06:15
31 / 17208SOBCZYK OlgaŁódźbrak00:16:315,411:0100:06:36
32226MAJ JakubŁódźbrak00:16:315,411:0100:06:36
33 / 18216GÓRAL LilianaŁódź Drużyna Agaty00:17:215,211:3500:07:27
34 / 19224KAŹMIERCZAK IzabellaŁÓDŹ Drużyna Agaty00:17:225,211:3500:07:27
35 / 20217TEUBLER NadiaLodzSzpital im Kopernika00:18:484,812:3200:08:53
36 / 21215TEUBLER JustynaLodzSzpital im Kopernika00:18:514,812:3500:08:57
37225URBANIAK KrzysztofŁódź Drużyna Agaty00:19:194,712:5300:09:24
38 / 22218PACHOLCZYK IzaŁódźReebok Run Crew LDZ00:19:204,712:5300:09:25
39202KAŹMIERCZAK KonradŁÓDŹ Drużyna Agaty00:19:204,712:5400:09:26
40207MEROŃ MarcinBukowiecDrużyna Agaty00:19:224,612:5500:09:28
41223WYRWA BartekŁódź Drużyna Agaty00:19:234,612:5600:09:28
42 / 23221WYRWA AlicjaŁódź Drużyna Agaty00:19:264,612:5800:09:32
43213MEROŃ AlanBukowiecDrużyna Agaty00:19:304,613:0000:09:35
44203MEROŃ OskarBukowiecDrużyna Agaty00:19:314,613:0100:09:36
Nie wystartowało 11 uczestników
DNS*236BOHACZEWSKA ElżbietaPabianicebrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*206BOROWZCYK MichałŁódźSzpital im KopernikaDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*242CZARNECKI KamilŁódź#TeamGrażynkiDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*250GOŁĘBIEWSKI ZbigniewŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*252GÓŻAŃSKA AgnieszkaŁÓDŹŁódź Kocha SportDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*235KOSMALSKA ZofiaJedlicze ADrużyna KDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*231KUŚMIERSKA JoannaWolaMoszczenicka#TeamGrażynkiDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*230KUŚMIERSKA MajaWola Moszczenicka#TeamGrażynkiDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*210PECYNA MareznaŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*253PRZYGOŃSKA AnnaŁódźbrakDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*237WĄDOŁOWSKA AgnieszkaŁódźSzpital im KopernikaDNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował