Łódź, Łagiewniki 16.02.2020

Puchar DOZ Maratonu Łódź 2019/2020

Wyniki kategorii M 30

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Czas sum.RóżnicaPunkty
1218OWCZAREK TomaszBełchatówbrak00:19:09 / 1 00:18:26 / 1 00:18:36 / 1 00:18:31 / 1 01:14:4300:00:00100
2282BŁASZCZYK BartłomiejŁódźSuper TEAM 00:19:34 / 2 00:19:36 / 2 00:19:37 / 2 00:19:26 / 2 01:18:1500:03:3180
3277STROJKOWSKI BartoszŁódźŁódź Kocha Sport 00:20:18 / 3 00:20:11 / 3 00:19:49 / 3 00:19:24 / 3 01:19:4300:04:5960
477KIMMER JakubZelówBieging Team Zelów00:21:12 / 5 00:21:29 / 5 00:21:21 / 5 00:20:44 / 4 01:24:4800:10:0450
5120PIOTROWSKI RadosławPrzysierskbrak00:20:44 / 4 00:21:14 / 4 00:21:27 / 4 00:21:53 / 5 01:25:2000:10:3645
6206DZIĘGIELEWSKI MichałŁódźbrak00:22:31 / 11 00:21:26 / 7 00:21:35 / 7 00:20:59 / 6 01:26:3400:11:5040
7268DUDEK MirosławŁódźSNG WILD DUCKS00:21:13 / 6 00:21:33 / 6 00:21:58 / 6 00:22:24 / 7 01:27:1000:12:2636
846MALEC PawełŁódźPZPN 00:21:48 / 8 00:22:10 / 8 00:22:21 / 8 00:23:05 / 8 01:29:2600:14:4232
967ŻURANSKI RobertStrykówGentlemen's Rugby Club00:22:31 / 10 00:22:50 / 10 00:22:32 / 9 00:22:23 / 9 01:30:1700:15:3330
1076JANICKI MariuszłódźVera Running Team00:23:07 / 14 00:23:16 / 13 00:23:20 / 11 00:22:43 / 10 01:32:2700:17:4328
11276JANUS MichałŁódźbrak00:22:08 / 9 00:23:54 / 11 00:23:51 / 12 00:23:09 / 11 01:33:0500:18:2126
12235LEWANDOWICZ ŁukaszŁódźbrak00:23:00 / 13 00:23:21 / 12 00:23:35 / 13 00:23:54 / 12 01:33:5100:19:0724
13294DZIOMDZIORA JacekŁódźBEAUTY SPORT00:23:47 / 15 00:23:42 / 15 00:23:33 / 15 00:23:17 / 13 01:34:2000:19:3622
1466FIRAZA TomaszŁódźbrak00:21:22 / 7 00:22:44 / 9 00:24:42 / 10 00:25:52 / 14 01:34:4000:19:5620
15227OLEJNICZAK MichałŁódźbrak00:22:43 / 12 00:23:44 / 14 00:24:13 / 14 00:25:07 / 15 01:35:4700:21:0418
16226KUBIAK DominikŁódźVera Running Team00:23:58 / 16 00:23:34 / 16 00:23:53 / 16 00:24:31 / 16 01:35:5900:21:1516
1781ADAMSKI Marcinzgierzbrak00:25:05 / 19 00:24:53 / 19 00:24:42 / 19 00:23:18 / 17 01:38:0000:23:1615
18109WOŁYŃSKI KacperŁódź#GFTRunningTeam00:24:18 / 17 00:24:26 / 17 00:25:09 / 17 00:24:24 / 18 01:38:1800:23:3414
1956RICHTER MarcinŁódźRICHTER TEAM00:24:59 / 18 00:24:27 / 18 00:24:53 / 18 00:25:29 / 19 01:39:5000:25:0613
2031GOŹDZIK AdrianŁódźOsnowa Run00:26:02 / 23 00:25:07 / 21 00:24:31 / 20 00:24:26 / 20 01:40:0700:25:2312
21106ROKICKI PrzemekŁódźbrak00:25:48 / 21 00:25:13 / 20 00:25:11 / 21 00:25:05 / 21 01:41:1800:26:3411
2232ZIÓLKOWSKI MarekŁódź EVErRUN00:26:20 / 24 00:26:29 / 23 00:26:51 / 22 00:27:34 / 22 01:47:1600:32:3210
23175DOPIERAŁA ŁukaszŁódźB/S/H/ Łódź Runinng Team00:26:01 / 22 00:26:41 / 22 00:27:54 / 23 00:28:43 / 23 01:49:2000:34:369
242SZOSTAK PrzemysławŁódźDOZ Drużyna00:26:46 / 25 00:27:18 / 25 00:27:35 / 25 00:28:34 / 24 01:50:1500:35:318
25215WIŚNIEWSKI KrzysztofŁódźBSS00:27:44 / 27 00:27:24 / 26 00:27:31 / 26 00:27:39 / 25 01:50:2000:35:377
26200GORĄCY MarcinŁódźRossmann00:25:37 / 20 00:27:26 / 24 00:28:14 / 24 00:29:40 / 26 01:50:5800:36:146
27210WALCZAK KrzysztofZgierzbrak00:27:43 / 26 00:28:04 / 27 00:28:19 / 27 00:28:26 / 27 01:52:3400:37:505
28281WÓJCIK AdrianŁódźNIE MAM POMYSŁU00:29:23 / 29 00:28:18 / 28 00:27:43 / 28 00:27:46 / 28 01:53:1000:38:263
29302KAZUBSKI RadosławRawa Mazowiecka brak00:29:09 / 28 00:29:25 / 29 00:30:39 / 29 00:30:26 / 29 01:59:4000:44:562
30132KWAŚNIAK EmilŁódź#GFTRunningTeam00:30:51 / 36 00:30:03 / 31 00:29:54 / 31 00:29:19 / 30 02:00:0800:45:241
318CZYŻAK RobertŁódźbrak00:30:19 / 30 00:30:46 / 32 00:31:20 / 32 00:29:42 / 31 02:02:0900:47:251
32159PTAK MarcinŁódźbrak00:30:50 / 35 00:28:54 / 30 00:29:59 / 30 00:32:38 / 32 02:02:2300:47:391
3348UCIŃSKI GrzegorzŁódźbrak00:30:47 / 33 00:31:07 / 34 00:31:00 / 33 00:34:24 / 33 02:07:2000:52:361
34179CHĄDZYŃSKI MichałKonstantynówbrak00:30:36 / 31 00:30:48 / 33 00:31:59 / 34 00:34:13 / 34 02:07:3800:52:541
35207WIĘCKOWSKI KamilŁódźPralnia Kalorii Brzeziny00:30:42 / 32 00:31:19 / 35 00:34:12 / 35 00:34:11 / 35 02:10:2600:55:421
36290SOKÓŁ MichałGłownobrak00:30:49 / 34 00:31:26 / 36 00:34:46 / 36 00:40:47 / 36 02:17:4901:03:051
Nie ukończyło 4 uczestników
DNF*149LIGENZA KamilŁódźbrakDNF*DNF*
DNF*74KASZUBSKI RafałŁódźKASZUBrunDNF*DNF*
DNF*191SIEWIERA ŁukaszŁódź Gentlemen's Rugby ClubDNF*DNF*
DNF*291OWCZAREK DariuszŁódź ReebokRunCrew LDZDNF*DNF*

*DNF - nie ukończył