Zaloguj się Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj

Łódź, Manufaktura 2020-01-06

4 Bieg Trzech Króli Łódź

Wyniki kategorii M 16-19 lat

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas nettoCzas bruttoVśrRóżnica
12611GOS MateuszWarkaKS START PUŁASKI WARKAM 16-19 lat – 100:16:3500:16:3518,100:00:00
22870ZARĘBA Mateuszsochaczew#HappyRunnersM 16-19 lat – 200:16:5000:16:5017,800:00:14
32512CENTKOWSKI ŁukaszLutkówkaLKS OsuchowM 16-19 lat – 300:17:1900:17:1917,300:00:43
4847NOWAK MichałŁódźUKS Orientuś Łódź M 16-19 lat – 400:17:5400:17:5716,700:01:19
577TROCIŃSKI KacperŁódźRYSIOTEAMM 16-19 lat – 500:17:5600:17:5616,700:01:20
636MAJDA MaksymilianKutno Kutno BiegaM 16-19 lat – 600:18:2600:18:2716,200:01:50
72654CIĄCIO MaksŁódźbrakM 16-19 lat – 700:18:5500:18:5715,800:02:20
8768LEDZION PiotrŁódźUKS Orientuś Łódź M 16-19 lat – 800:18:5700:19:0015,800:02:21
92466ZUTEREK WojciechŁódźbrakM 16-19 lat – 900:18:5900:19:0615,700:02:23
101790KUCEJKO MateuszAleksandrów ŁódzkiSEF running teamM 16-19 lat – 1000:19:3500:19:4315,200:02:59
11577SOBCZYŃSKI PatrykWrzosówka MKS Wierna Małogoszcz Sekcja biegowa M 16-19 lat – 1100:20:5600:21:0114,300:04:20
121688WITKOWSKI MiłoszTomaszów MazowieckiWANDA PANFIL TEAMM 16-19 lat – 1200:21:0000:21:4113,800:04:24
131117TWORUS FilipŁódźGlobitelM 16-19 lat – 1300:21:0200:21:221400:04:27
142594BOROWIECKI FilipŁódźbrakM 16-19 lat – 1400:21:2700:21:4513,800:04:51
152385GRABOWSKI MichałAleksandrówbrakM 16-19 lat – 1500:21:5000:22:2313,400:05:14
16718MATUSIAK KacperKUTNOKutno BiegaM 16-19 lat – 1600:22:0900:23:031300:05:33
171141ROMANOWSKI AleksanderŁódźbrakM 16-19 lat – 1700:22:1900:23:2412,800:05:44
181953GŁOGOWSKI JakubŁódźbrakM 16-19 lat – 1800:22:2200:23:2712,800:05:46
191885WODZIAK HubertŁódźbrakM 16-19 lat – 1900:22:2200:23:2712,800:05:46
201529GRZEGOREK CyprianŚliwnikibrakM 16-19 lat – 2000:22:2300:22:4613,200:05:48
212846IGNOR KacperŁódźbrakM 16-19 lat – 2100:22:3000:23:1512,900:05:54
221817MELKA OlafSieradzbrakM 16-19 lat – 2200:23:1000:23:3012,800:06:34
231575DZIEDZIŃSKI BartoszBedoń PrzykościelnybrakM 16-19 lat – 2300:23:1100:23:3512,700:06:36
242711GIERAGA PawełOzorkówCyrkiel teamM 16-19 lat – 2400:23:1400:25:3511,700:06:38
25363FORYŚ FryderykŁódźSMS Marcina GortataM 16-19 lat – 2500:23:2500:24:3812,200:06:50
262677KOŁOMAŃSKI DanielŁódźWS ŁÓDŹM 16-19 lat – 2600:23:3800:24:0812,400:07:02
2715PIETRZAK JanŁódźbrakM 16-19 lat – 2700:23:3800:23:5112,600:07:03
28769DESZCZ MichałŁódźMKS Metalowiec ŁódźM 16-19 lat – 2800:23:3900:26:0011,500:07:03
291407RYBAK BartoszŁódźbrakM 16-19 lat – 2900:23:4400:24:0812,400:07:08
301394MICHALAK WiktorŁaniętabrakM 16-19 lat – 3000:24:0000:24:3612,200:07:25
31551PIETRZAK MichałWłocławekLKS Vectra WłocławekM 16-19 lat – 3100:25:3900:26:1611,400:09:04
322012BAJERSKI RobertŁódźbrakM 16-19 lat – 3200:25:5600:28:3010,500:09:21
332606BARANOWICZ AdamŁódźbrakM 16-19 lat – 3300:26:2500:32:469,200:09:50
342896CONER DawidAleksandrów Łódzki brakM 16-19 lat – 3400:26:2500:28:0510,700:09:50
352131WYPYCH MateuszBorowabrakM 16-19 lat – 3500:27:0900:30:269,900:10:33
361612STASIAK JakubBełdówbrakM 16-19 lat – 3600:27:1300:31:559,400:10:38
371791MENDEL MichałAlesandrow brakM 16-19 lat – 3700:27:1600:27:2710,900:10:40
382723PACOCHA IgorŁódźbrakM 16-19 lat – 3800:27:2300:31:449,500:10:47
392731KUCHARCZYK KonradŁódź#biegam bo lubięM 16-19 lat – 3900:27:3300:28:1510,600:10:58
401473MATUSIAK SzymonŁęczycabrakM 16-19 lat – 4000:28:4300:31:059,600:12:07
41460KOŹMIŃSKI KamilŁódźPubliczne L.O. UŁM 16-19 lat – 4100:28:5000:31:499,400:12:15
42908MARCINIAK MateuszŁódźbrakM 16-19 lat – 4200:29:1900:32:159,300:12:44
432323ZALEWSKI HubertŁódźbrakM 16-19 lat – 4300:29:3900:30:499,700:13:03
441020BOCHEŃSKI KlaudiuszŁódź#biegam bo lubięM 16-19 lat – 4400:29:5100:32:109,300:13:16
452982KAFTAN DariuszŁódźbrakM 16-19 lat – 4500:30:3000:31:599,400:13:55
462736LEWANDOWSKI DawidŁódźbrakM 16-19 lat – 4600:35:1400:38:067,900:18:39
472590PAWLAK MichałŁódźbrakM 16-19 lat – 4700:35:3400:38:467,700:18:58
482957JELIŃSKI-JANKOWSKI TymoteuszbrakM 16-19 lat – 4800:40:2400:43:206,900:23:48
Nie wystartowało 4 uczestników
DNS*1167KOZŁOWSKI JakubŁódźRAZEM TRENUJEMY SPORTM 16-19 lat – DNS*------DNS*DNS*
DNS*771LUTER MichałŁódźMKS Metalowiec ŁódźM 16-19 lat – DNS*------DNS*DNS*
DNS*2902SZUSTOWSKI JanŁódźbrakM 16-19 lat – DNS*------DNS*DNS*
DNS*2022ZAWIŚLAK ArturŁęczycabrakM 16-19 lat – DNS*------DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował