Rabka-Zdrój 2019-10-20

Perły Małopolski 2019 Rabka-Zdrój

Wyniki kategorii Open Bieg Średni

MiejsceNrNr start.Nazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrTempoRóżnica
122871002CHLIPAŁA PAWEŁKAMIENICABieg Średni M-20 – 100:29:4213,24:3200:00:00
22361189KUNZ MARCINKRAKÓWLACHO TEAMBieg Średni M-J – 100:31:0712,94:3800:01:25
315401935GARBACIK MICHAŁWKS WAWELBieg Średni M-20 – 200:31:5412,74:4300:02:12
410671906KOZIEŁ JANKRAKÓWJAJA NA BOK TEAMBieg Średni M-30 – 100:33:3312,44:5000:03:50
510211908NIEDŹWIADEK PIOTRKRAKÓWSOLNE MIASTOBieg Średni M-40 – 100:33:4312,24:5600:04:00
611251064FRANCUZ KONRADMOGILANYVEGE RUNNERSBieg Średni M-40 – 200:33:4311,95:0100:04:01
76901056NYCZ MAREKKRAKÓWBieg Średni M-30 – 200:34:0112,24:5500:04:18
815041176DUNAJ PAWEŁWROCŁAWLITWIN TRIATHLON TEAMBieg Średni M-30 – 300:34:3311,55:1300:04:51
97031106RADZIK JERZYKRAKÓWNIEPOŁOMICE BIEGAJĄBieg Średni M-50 – 100:34:4911,75:0800:05:06
102181119MIZERA KRZYSZTOFKRAKÓWBieg Średni M-30 – 400:35:0411,75:0900:05:21
113941102MISZTAL RAFAŁCHRZANÓWLOS PANTALONES ROJOSBieg Średni M-40 – 300:35:1411,55:1300:05:32
1220771012KRASIŃSKI MARCINKRAKÓWWOODWARD RUNNERSBieg Średni M-30 – 500:35:3311,65:1000:05:51
1311531100SWOBODA SEBASTIANKRAKÓWWM TRISELFBieg Średni M-30 – 600:35:4311,75:0600:06:01
148281188ŚLĘZAK BARTOSZKRAKÓWBieg Średni M-20 – 300:36:1510,95:3100:06:32
1510561099MARECIK GRZEGORZLIPNICA MUROWANA-Bieg Średni M-30 – 700:36:1811,45:1500:06:36
167361152FRANCZYK PIOTRKRAKÓWBieg Średni M-30 – 800:36:2311,65:1200:06:41
1723191033MADETKO ARKADIUSZKRAKÓWBieg Średni M-30 – 900:36:3410,65:3900:06:52
1811331910FRACH DOMINIKKRAKÓWSIGMA PIZZA & BARBieg Średni M-20 – 400:36:5111,35:1900:07:09
198151126SUCHOJAD MARCINOSTRZESZÓWBieg Średni M-30 – 1000:37:1611,25:2200:07:34
201411081ZAJDEL MACIEJKRAKÓWBieg Średni M-30 – 1100:37:2510,85:3300:07:42
2111281171LISZKA ADAMLIMANOWAGOLISZKIBieg Średni M-40 – 400:37:37115:2800:07:55
2210401165SKROBISZ PAWEŁWARSZAWAWM TRISELFBieg Średni M-30 – 1200:37:4110,95:3100:07:59
239401147ADAMCZYK JANLIMANOWABieg Średni M-J – 200:37:5210,95:3100:08:10
2421011008BARAN ARKADIUSZBOBROWNIKI WIELKIEHUSARIA RACE TEAMBieg Średni M-30 – 1300:37:5310,25:5200:08:11
2515591934WÓJCIK GRZEGORZWKS WAWELBieg Średni M-40 – 500:38:0511,15:2500:08:23
26 / 121041001JACHYM-DREWNIAK JOANNAJJFITBieg Średni K-30 – 100:38:2310,55:4300:08:41
2720251944RAFAŁ NamyślakMiększycebrakBieg Średni M-40 – 600:38:3110,65:4000:08:48
28521129MORDARSKI KRYSTIANNOWY TARGBieg Średni M-50 – 200:38:3410,55:4200:08:52
2915521164JOŃCZYK MARCINKRAKÓWHAJIME RUN TEAM/ESKADRA KRAKÓWBieg Średni M-40 – 700:38:53105:5900:09:11
3022101048RECZKOWSKI ANDRZEJNIENASZÓWKB,,ATHLETIC``ZRĘCINBieg Średni M-60 – 100:39:1210,35:4900:09:30
31 / 22971195NIZAR WIOLETTATARNOWSKIE GÓRYCSC ADVENTURE ACADEMIBieg Średni K-40 – 100:39:18105:5900:09:36
32201090PAŁKA ŁUKASZLIMANOWABieg Średni M-40 – 800:39:4610,45:4700:10:03
3322051931KIEŁTYKA MARCINMODLNICAKABANOSKIBieg Średni M-30 – 1400:39:4610,15:5700:10:04
3412231162JOŃCZYK BARTŁOMIEJOŚWIĘCIMBieg Średni M-30 – 1500:39:479,96:0200:10:05
35 / 38141160PAWLIK KAROLINALIMANOWABieg Średni K-30 – 200:40:08105:6000:10:25
364001187STYPUŁA ARKADIUSZZELKÓWBieg Średni M-30 – 1600:40:0910,35:5000:10:26
3721731042MAZUR ADAMZARZYCE WIELKIEGO APTIV!Bieg Średni M-30 – 1700:40:1910,15:5700:10:37
3810111101MORDAK ARTURZELKÓWBieg Średni M-30 – 1800:40:2810,25:5200:10:46
3920171053SIWIŃSKI JACEKLUBLINBieg Średni M-30 – 1900:40:309,96:0400:10:48
40 / 413121038ZABOROWSKA MAŁGORZATAKASZÓWBieg Średni K-40 – 200:40:339,96:0400:10:51
416641947ŚWIRAD MirosławBędzinbrakBieg Średni M-30 – 2000:40:379,96:0500:10:55
4220081014ŚWIDER ANDRZEJRABKA-ZDRÓJAN-REN TEAMBieg Średni M-50 – 300:40:419,96:0300:10:58
4320301050MIŚKIEWICZ JAKUBKRAKÓWGO APTIV!Bieg Średni M-40 – 900:40:45105:5800:11:03
4423311024KOŚCIEŃ JERZYTARNÓWSHRIMPFAN.PLBieg Średni M-30 – 2100:40:529,96:0300:11:10
4523301017MAŁACHOWSKI SEBASTIANKRAKÓWLEMON TEAMBieg Średni M-40 – 1000:40:54105:5800:11:12
462055229BRÓZDA MarekBRODYbrakBieg Średni M-40 – 1100:40:54106:0200:11:12
4721411054MICHNO KRZYSZTOFSOSNOWIECHUGO SZALEJEBieg Średni M-30 – 2200:41:069,96:0400:11:24
48 / 5301094SUŁKOWSKA LIDIALIMANOWABieg Średni K-30 – 300:41:099,86:0700:11:27
4911791127RUSEK ŁUKASZKRAKÓWBieg Średni M-30 – 2300:41:0910,35:4900:11:27
50 / 69431060SZAŁAŚ ANNAWIELKIE DROGIBieg Średni K-30 – 400:41:249,96:0200:11:42
5120211051HAJTEK JAKUBCHEŁMIECNAUKA BIEGABieg Średni M-30 – 2400:41:299,76:1000:11:47
52261175BARANOWSKI KAROLSZCZYTNOWATBieg Średni M-20 – 500:41:399,86:0700:11:56
5311811920PROCHWICZ MARCINKRAKÓWDELFIN SPORT&FUNBieg Średni M-30 – 2500:41:539,76:1300:12:11
5411991122ADAMCZYK JAKUBLIMANOWABieg Średni M-J – 300:42:0010,15:5500:12:18
5511611062ŻELAZKO RAFAŁKRAKÓWBieg Średni M-30 – 2600:42:099,66:1400:12:26
567411134CABAŁA TOMASZPRZYSZOWAPRZYSZOWABieg Średni M-30 – 2700:42:1210,15:5600:12:30
57671148MASTELA ANDRZEJLUBIEŃBieg Średni M-40 – 1200:42:349,96:0300:12:52
5812941166WOJTOŃ SŁAWOMIREUROCLEAR RUNNING TEAMBieg Średni M-30 – 2800:42:419,96:0300:12:58
59 / 71451036LEDWOŃ IzabelaKRAKÓWNAUKA BIEGA/DKWSBieg Średni K-40 – 300:42:459,56:1800:13:03
60 / 815531183RYŚ MARZENAKRAKÓWHUSARIA RACE TEAMBieg Średni K-20 – 100:42:519,56:1800:13:09
616971924KURLETO KAMILKRAKÓWMŁODE WILKIBieg Średni M-30 – 2900:42:569,76:1100:13:14
625821179TATARA MATEUSZKRAKÓWRUN-GBieg Średni M-30 – 3000:43:039,96:0400:13:20
6315191182KLĘSK KRZYSZTOFKRAKÓWBieg Średni M-30 – 3100:43:099,46:2300:13:27
641281044BREMER ADAMBYTOMMIRAZ RACE TEAMBieg Średni M-30 – 3200:43:189,86:0800:13:35
657781082ŁUKASIK ADAMRUDA ŚLĄSKAMIRAZ RACE TEAMBieg Średni M-40 – 1300:43:289,66:1700:13:45
66 / 98301085RZEMIŃSKA KINGASTRÓŻEBieg Średni K-J – 100:43:379,26:3300:13:55
6722181029HANUSIAK LESZEKŁĘTOWNIAHUSARIA RACE TEAMBieg Średni M-30 – 3300:43:429,16:3400:14:00
683181922KOWALSKI HUBERTWIELICZKALINXBieg Średni M-40 – 1400:43:449,36:2700:14:02
69 / 103201073GNUTEK WIOLETTANOWY SĄCZBieg Średni K-40 – 400:43:469,26:3100:14:04
7011581074SZYMAŃSKI MICHAŁNOWY SĄCZBieg Średni M-40 – 1500:43:479,26:3100:14:05
71 / 118061121ADAMCZYK ANETALIMANOWABieg Średni K-40 – 500:43:529,16:3700:14:10
72 / 124691928JACEK NATALIACHORZÓWMIRAZ RACE TEAMBieg Średni K-20 – 200:44:048,86:4700:14:22
73 / 1310701157GNIEWEK JULIABOCHNIABieg Średni K-J – 200:44:149,36:2900:14:32
7411501076CHYLIŃSKI TOMASZKRAKÓWBieg Średni M-40 – 1600:44:209,26:3000:14:38
75191089KUYAWA SCOTTKEWADINGO APTIV!Bieg Średni M-60 – 200:44:319,46:2300:14:49
7611211116SKONIECZNY MARIUSZGOSZCZABieg Średni M-40 – 1700:44:389,16:3400:14:55
777401144PIETRUSZKA JÓZEFRUDAWAZABIERZÓW BIEGABieg Średni M-50 – 400:44:489,16:3500:15:06
7823331055GUTMAJER GRZEGORZKRAKÓWGO APTIV!Bieg Średni M-40 – 1800:44:5696:3900:15:13
79 / 148751113MOSZUMAŃSKA-KOLEGOWICZ KATARZYNAKRAKÓWSZUMKA TEAMBieg Średni K-40 – 600:45:038,96:4400:15:20
80 / 1510031105SPIRYTULSKA AGATAMODLNICAGRUPA JANKIBieg Średni K-50 – 100:45:038,96:4500:15:21
81 / 165391117BIAŁECKA SYLWIAKRAKÓWVEGE RUNNERSBieg Średni K-30 – 500:45:088,96:4300:15:26
8212351058KURIATA ROBERTKRAKÓWVEGE RUNNERSBieg Średni M-40 – 1900:45:088,96:4300:15:26
8315011184STOLARZ PIOTRTARNÓWBieg Średni M-30 – 3400:45:249,26:3000:15:41
84 / 1715431904STARZYK EWATARNÓWBieg Średni K-40 – 700:45:289,16:3700:15:46
85 / 185891916SZMIGIEL AGNIESZKAKRAKÓWBieg Średni K-30 – 600:45:2896:4200:15:46
8642811071WENSIERSKI JACEKKRAKÓW:)Bieg Średni M-50 – 500:45:499,16:3600:16:07
872981153ZYCH JAROMIRBRZESKOBieg Średni M-40 – 2000:45:5396:4200:16:10
88 / 1910841155PIASECZNA LILIANAKRAKÓWRUN-GBieg Średni K-30 – 700:46:068,96:4500:16:24
89 / 204481925WĘGRZYN EWELINASUŁKOWICEBieg Średni K-20 – 300:46:258,96:4300:16:43
907491093KLIKS ANDRZEJSOSNOWIECFIS-SST TEAMBieg Średni M-40 – 2100:46:308,76:5600:16:47
91 / 2122421015ŚWIDER RENATARABKA-ZDRÓJAN-REN TEAMBieg Średni K-40 – 800:46:308,66:5900:16:48
922251140OLESIAK FRANCISZEKMIKOŁÓWMIRAZ RACE TEAMBieg Średni M-40 – 2200:46:328,96:4600:16:50
9311801146CHMURA JACEKBUKOWNOBieg Średni M-50 – 600:46:378,66:5700:16:54
946091098PIĘTA ŁUKASZPROSZOWICEBieg Średni M-40 – 2300:46:568,76:5500:17:14
95 / 226491917JANKOWICZ MONIKAGŁOGOCZÓWBieg Średni K-40 – 900:47:108,86:5000:17:27
9622951040KĘPA KAMILDĄBROWA GÓRNICZAHDR WATAHA DĄBROWA GÓRNICZABieg Średni M-30 – 3500:47:548,67:0000:18:12
97 / 2321681005SCHNEIDER KRYSTYNAKRAKÓWBieg Średni K-40 – 1000:48:098,47:1000:18:27
98 / 248261059DARSKA KATARZYNAZAWIERCIELEŚNI OLIMPIJCZYCYBieg Średni K-20 – 400:48:398,57:0200:18:57
99711086HELMAN JAROSLAWWARSZAWABieg Średni M-40 – 2400:48:408,76:5500:18:57
100 / 2511901151ŚWIETLIŃSKA ŁUCJAKATOWICEBieg Średni K-30 – 800:48:578,47:1000:19:15
1013631083GÓRKA BOGUMIŁSZAFLARYGÓRKA TEAMBieg Średni M-40 – 2500:49:048,66:5700:19:21
102 / 2621931010PABIAN AGNIESZKANIEDOMICEHUSARIA RACE TEAMBieg Średni K-40 – 1100:49:088,37:1600:19:25
10311061103SKUTA PAWEŁKRAKÓWBieg Średni M-30 – 3600:49:1587:2800:19:32
104 / 2712301136TRACZ ANETADOBCZYCEROZBIEGANE DOBCZYCEBieg Średni K-40 – 1200:49:168,27:1800:19:34
105 / 2811961921WOJTANOWICZ MONIKAWĘGRZCERUNONLINE.PL TEAMBieg Średni K-40 – 1300:49:298,27:1800:19:47
106 / 299311067STADLER AGNIESZKAKRAKÓWAS DENT WIELICZKABieg Średni K-40 – 1400:49:308,27:1800:19:48
10710301066STADLER ARTURKRAKÓWAS DENT WIELICZKABieg Średni M-50 – 700:49:378,27:1800:19:55
108 / 3010171138TWARDOWSKA MONIKAKŁAJIRON RUNNERSBieg Średni K-20 – 500:49:428,27:1700:20:00
109 / 314151114MALUŚKA KATARZYNAMIKOŁÓWMIRAZ RACE TEAMBieg Średni K-40 – 1500:50:028,17:2400:20:19
11022831013SOLARCZYK KAMILNIEPOŁOMICEBieg Średni M-20 – 600:50:038,37:1400:20:21
111 / 3222461020PATRZYK JOANNATENCZYNEKRKS SWMANSIONBieg Średni K-30 – 900:50:047,97:3600:20:21
112 / 332191156BĄK PAULINAWIĘCKOWICEBieg Średni K-30 – 1000:50:138,17:2600:20:30
113 / 3411671143DRAPICH NATALIAKRAKÓWLGBS RUNNING TEAMBieg Średni K-20 – 600:50:218,27:2000:20:39
11415391933HERDZINA WOJCIECHMIRAZ RACE TEAMBieg Średni M-40 – 2600:50:268,27:1900:20:43
11515031177CZARNY ŁUKASZKRAKÓWWKURW_TEAMBieg Średni M-30 – 3700:50:437,87:4000:21:00
1169061078KACZOR ŁUKASZKRAKÓWBieg Średni M-30 – 3800:50:577,97:3800:21:15
117 / 354841077BURNUS BEATAKRAKÓWBieg Średni K-30 – 1100:51:157,97:3800:21:32
118 / 36581159KURA MONIKAKATOWICEHIRERIGHT RUNNING TEAMBieg Średni K-30 – 1200:51:237,87:4200:21:40
119 / 379781194PIWOWARCZYK JUSTYNARODZINA BIEGABieg Średni K-40 – 1600:51:287,87:4000:21:45
12010431145ZAIONC MIKOŁAJKRAKÓWSALWATORBieg Średni M-30 – 3900:51:508,27:1700:22:07
12121271003MISIAK WIESŁAWKRAKÓWBEFIT24TEAMBieg Średni M-50 – 800:51:577,87:4200:22:15
122 / 3823041004CYGANEK AGNIESZKAKRAKÓWBEFIT24TEAMBieg Średni K-40 – 1700:51:587,87:4200:22:16
12311591087HELMAN FILIPWARSZAWABieg Średni M-J – 400:53:088,86:5000:23:25
1243411070KRAWCZYŃSKI MIROSŁAWGLIWICEBieg Średni M-40 – 2700:53:087,87:3900:23:25
12512451109KOMOROWSKI TOMASZRZESZÓWBieg Średni M-30 – 4000:53:1587:3100:23:32
126 / 3915321936PODRAZA ALEKSNADRABieg Średni K-J – 300:53:277,48:0400:23:45
12722841035RABIEJ PIOTRRABKA-ZDRÓJBieg Średni M-40 – 2800:53:547,67:5700:24:11
12821571943DAJKA SebastianPSZCZYNAbrakBieg Średni M-40 – 2900:53:567,77:5000:24:14
129 / 4015001123NAMYŚLAK-KRAJEWSKA KATARZYNAWIĘKSZYCEBieg Średni K-40 – 1800:54:077,48:0500:24:25
1304221141OGÓREK SEBASTIANNOWY SACZ6RANO TEAMBieg Średni M-30 – 4100:54:467,87:4300:25:04
1314161912SKAWIŃSKI PAWEŁTRZEBINIASIERSZANIEBrak – 00:54:517,97:3300:25:08
132 / 4120041021SZOSTAK AGNIESZKAKRAKÓWBieg Średni K-30 – 1300:55:027,48:0400:25:20
133 / 4215351181GOLA KAROLINAZABIERZÓW-Bieg Średni K-30 – 1400:56:317,48:0900:26:49
134 / 432511169ZABAWA MAŁGORZATACHORZÓWBieg Średni K-40 – 1900:56:387,58:0100:26:56
135281170MAJEWSKI PRZEMYSŁAWBieg Średni M-30 – 4200:56:387,58:0100:26:56
136 / 4415071923BURDA MONIKAKRAKÓW#ADAMCZERWIŃSKITEAMBieg Średni K-40 – 2000:56:507,18:2500:27:08
137 / 456231905MIKOŁAJCZYK MAŁGORZATAZABRZEMIRAZ RACE TEAMBieg Średni K-60 – 100:57:077,38:1300:27:24
138 / 467701108KOMOROWSKA SYLWIARZESZÓWBieg Średni K-30 – 1500:57:257,28:2300:27:43
1399361943WILKOSZ AugustynKRAKÓWDRUŻYNA GRUBEGO MISIABieg Średni M-40 – 3000:57:417,38:1500:27:59
140 / 4720621007KRUŻEL BEATATARNÓWHUSARIA RACE TEAMBieg Średni K-40 – 2100:57:4278:3300:28:00
1419251112LESZCZYŃSKI ALEKSANDERKRAKÓWBieg Średni M-30 – 4300:58:0878:3100:28:25
142 / 488601065ZIELIŃSKA IZABELAGLIWICEBIEGAJ Z TRENERAMIBieg Średni K-40 – 2200:58:1578:3400:28:33
143 / 499171946STARZEC JoannaKrakówbrakBieg Średni K-20 – 701:00:526,88:4600:31:10
1447831913SKAWIŃSKI KRZYSZTOFTRZEBINIASIERSZANIEBieg Średni M-J – 501:01:1778:3400:31:35
145 / 50181186WISNIEWSKA ALDONATARNOWSKIE GÓRYBieg Średni K-40 – 2301:01:306,78:5900:31:47
146 / 519741091PĘKALSKA ANNANIEPORĘTBieg Średni K-40 – 2401:01:436,88:4600:32:00
147 / 521001178DUDA LUCYNAMOGILANY#ADAMCZERWIŃSKITEAMBieg Średni K-40 – 2501:01:466,78:5400:32:04
148 / 5322271009PIEKARZ MAGDALENAKRAKÓWHUSARIA RACE TEAMBieg Średni K-20 – 801:01:596,79:0100:32:17
14912631135JAKUBIEC SZYMONNOWY SĄCZ6RANO TEAMBieg Średni M-30 – 4401:03:346,88:4600:33:51
1506481163ŁĘŻNIAK ARKADIUSZKRAKÓWBieg Średni M-40 – 3101:04:356,49:2000:34:52
151 / 548721111DZIEDZIC-WÓJTOWICZ AGNIESZKAKŁAJSRTG NIEPOŁOMICEBieg Średni K-40 – 2601:05:066,49:2200:35:23
15210131929MAZUREK MICHAŁKRAKOWBieg Średni M-30 – 4501:05:126,69:0200:35:30
153 / 5520421027REJDYCH DARIAKRAKÓWHUSARIA RACE TEAMBieg Średni K-30 – 1601:05:296,39:2700:35:46
154 / 5610961915KULIGOWSKA AGATAŻORYMIRAZ RACE TEAMBieg Średni K-40 – 2701:06:056,49:2200:36:22
15513241011SZPOTON ARTURKRAKÓWBieg Średni M-30 – 4601:06:186,49:2300:36:36
1568701907KOPIEĆ KAMILKRAKÓWJAJA NA BOK TEAMBieg Średni M-30 – 4701:11:4411,85:0500:42:01
157 / 5712991061TYLISZCZAK BOŻENAKRAKÓWBieg Średni K-30 – 1701:12:025,910:1100:42:19
158 / 582451911SKAWIŃSKA MAGDALENATRZEBINIA-SIERSZASIERSZANIEBieg Średni K-40 – 2801:12:115,910:1100:42:29
159 / 594951918SZYSZKA URSZULAWARSZAWAPKO BPBieg Średni K-60 – 201:14:335,710:3100:44:50
1603361158BĄCZEK KRZYSZTOFZAWIERCIEGRUPA JURA`PLBieg Średni M-40 – 3201:15:155,810:2500:45:33
1613351949KAMIŃSKI BogdanMuszynabrakBieg Średni M-50 – 901:17:4210,95:3100:48:00
16215261133WYWROT TOMASZKRAKÓWBieg Średni M-50 – 1001:23:445,411:0600:54:02
163 / 6010091174KUEHN AGNIESZKAKRAKÓWBieg Średni K-30 – 1801:25:209,96:0300:55:37
16412211948TOKARCZYK WłodzimierzMuszynabrakBieg Średni M-50 – 1101:26:269,86:0800:56:44
1654601192SZARAWARA STANISŁAWRABKA-ZDRÓJBieg Średni M-60 – 301:27:069,76:1100:57:24
1666191132SKALNIAK PATRYKKRAKÓWPATSKATEAMBieg Średni M-30 – 4801:27:469,66:1300:58:03
16712131149PAWŁOWSKI MIROSŁAWZAWIERCIEPAW-LUCKY TEAMBieg Średni M-50 – 1201:29:559,46:2301:00:12
16820341028KONIK JAROSŁAWKRAKÓWBIEGAM BO LUBIĘ KRAKÓWBieg Średni M-40 – 3301:31:079,36:2801:01:24
16921441030KRAS RAFAŁKRAKÓWBEGC POLSKABieg Średni M-40 – 3401:32:059,26:3201:02:23
170 / 6111421150CYRBUS DOMINIKAKRAKÓWSAVILLSBieg Średni K-20 – 901:32:289,16:3301:02:45
171 / 627541131MONIKA WAŁĘGADĘBICABieg Średni K-30 – 1901:32:319,16:3401:02:49
1722691130KOBIAŁKA IREKDĘBICABieg Średni M-40 – 3501:32:329,16:3401:02:49
17320091930KRUPA DAWIDKRAKÓWBieg Średni M-20 – 701:32:529,16:3501:03:10
17422071039CZAJA DANIELWARSZAWABieg Średni M-40 – 3601:33:039,16:3601:03:21
175 / 63831118MOSZUMAŃSKA MAGDALENAKRAKÓWBieg Średni K-40 – 2901:33:5796:4001:04:15
1768351902KOŁODZIEJ MIROSŁAWKRAKÓWBieg Średni M-20 – 801:34:568,96:4401:05:14
17721251026KLIMAS KRZYSZTOFTRZEMEŚNIAJJ TEAMBieg Średni M-30 – 4901:35:328,96:4701:05:50
178 / 6412691193KORDECZKA ANNARABKA-ZDRÓJBieg Średni K-40 – 3001:36:048,86:4901:06:21
17921901016GOLIŃSKI ŁUKASZMARCINKOWICEBieg Średni M-20 – 901:37:228,76:5401:07:40
18023291025BOROWSKI BARTOSZZŁOCIENIECBieg Średni M-40 – 3701:37:288,76:5501:07:46
181 / 651631041ŚLIWA ANNADĄBROWA GÓRNICZAHDR WATAHA DĄBROWA GÓRNICZABieg Średni K-30 – 2001:38:508,67:0101:09:07
182651063WIECZOREK WOJCIECHKRAKÓWBieg Średni M-30 – 5001:40:108,47:0601:10:28
183 / 6610581079KOCON KATARZYNAKRAKÓWBEFIT24TEAMBieg Średni K-20 – 1001:40:278,47:0701:10:45
184 / 673891084MRÓZ IWONAKOCMYRZÓWBieg Średni K-40 – 3101:41:108,47:1101:11:28
1851051075GOLONKA PIOTRKRAKÓWBieg Średni M-20 – 1001:41:148,47:1101:11:31
186 / 681531019KŁOS EWAŻABNOHUSARIA RACE TEAMBieg Średni K-40 – 3201:43:278,27:2001:13:44
187 / 6912271080TOBIASZ EDYTAKRAKÓWBieg Średni K-40 – 3301:44:228,17:2401:14:40
188 / 703561097RYNKOWSKA KATARZYNAWARSZAWABieg Średni K-40 – 3401:45:3787:2901:15:55
1891111022SEREDA OLEGKRAKÓWSEREDABieg Średni M-30 – 5101:47:437,97:3801:18:00
190861072BIELIK RADOSŁAWKRAKÓWWKURW_TEAMBieg Średni M-40 – 3801:49:087,87:4401:19:26
191 / 718381124KOŚCIELNA GRAŻYNAKRAKÓWRINCEWINDBieg Średni K-30 – 2101:49:537,77:4801:20:11
19215381937MIRKIEWICZ RAFAŁBieg Średni M-30 – 5201:49:567,77:4801:20:13
19322291006KUCZEK GRZEGORZTARNÓW3, 2, 1, STARTBieg Średni M-40 – 3901:53:067,58:0101:23:23
194 / 7215171180ZALEWSKA MARTAMAKÓW PODHALAŃSKIPMKWBieg Średni K-20 – 1101:54:037,48:0501:24:21
1955661068PIPANS MAREKTYCHYBieg Średni M-20 – 1101:56:307,38:1601:26:48
196 / 7312571069HAMERA DOMINIKATYCHYBieg Średni K-20 – 1201:56:307,38:1601:26:48
197 / 743571092HASIOR-KRZAK MONIKANOWY SĄCZBieg Średni K-30 – 2201:56:517,28:1701:27:08
198 / 7512171903ZAJĄC MONIKAKRAKÓWBieg Średni K-30 – 2301:56:537,28:1701:27:10
199 / 767441173GREGORCZYK ANNAKRAKÓWGREEN WAYS POLSKABieg Średni K-30 – 2402:00:1678:3201:30:34
200 / 774261909KURTEK JUSTYNAKRAKÓWBEFIT24TEAMBieg Średni K-30 – 2502:02:136,98:4001:32:31
201 / 789701096RYNKOWSKA MAGDALENAWARSZAWABieg Średni K-40 – 3502:03:536,88:4701:34:11
202 / 7915091137OLECH ANETAKRAKÓWBEFIT24Bieg Średni K-40 – 3602:04:446,88:5101:35:02
203 / 80161125URBANIAK AGNIESZKALEGIONOWOBieg Średni K-40 – 3702:08:556,69:0901:39:12
2047351057GALBARCZYK TOMASZTARNÓWSPARTAN TRAINING GROUP TARNÓWBieg Średni M-40 – 4002:12:056,49:2201:42:23
205 / 8120281939PRZYBYSZ MartabrakBieg Średni K-30 – 2602:19:336,19:5401:49:51
Nie ukończyło 3 uczestników
DNF*731167GOŁĘBIOWSKI JACEKMICHAŁOWICEGOŁĘBIEBieg Średni M-50 – DNF*DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*2321154WROTNIAK SYLWIABEŁCHATÓWBieg Średni K-40 – DNF*DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*8591032ŻYGAS EDYTABieg Średni K-30 – DNF*DNF*DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 26 uczestników
DNS*15611128BAŃCZYK MARCINŁAZISKA GÓRNE1 LIGA TRIATHLONTEAMBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*8731901BOGUNIA AGNIESZKAKRAKÓWBieg Średni K-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6611190BORSZOWSKI ZBIGNIEWŁAZYZABIERZÓW BIEGABieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*5561926BUJAK OLAFKRAKÓWBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*5041110CYRNAL BARBARAKATOWICEBBKTSBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*15051919DUDA KAROLINAOLKUSZBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*21611047DUROŃ MARCINKRAKÓWBEFIT24TEAMBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*3791139GEMZIK AGATAKRAKÓWJ U V E R U NBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*21401049GÓRSZCZYK AGNIESZKAKRAKÓWBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*20351031JAWOREK GRZEGORZBIELSKO-BIAŁABieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6771107KITA MARCINLIMANOWABieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6891927KNAPIK PRZEMYSŁAWKRAKOW / MASZYCEBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*21021023KOMISARCZUK ARKADIUSZKRAKÓWBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*15141142KOSTRZ-JAJE MAGDALENARZĄSKABieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*811104KOŹBIAŁ MAŁGORZATAKRAKÓWBieg Średni K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*22811046LASKA GRZEGORZPODCZERWONEPIK TEAMBieg Średni M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*3101095MATEJEK DIANAPUŁAWYDIANA MATEJEKBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6851185MUCHA SYLWIABYTOMBieg Średni K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6161120PAPROCKA EWAWARSZAWABieg Średni K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*21331043ROGOWSKA DARIAMIELECVEGE RUNNERSBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*15341191ROKICKA EWASKIERNIEWICEBieg Średni K-60 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2411938SKAWIŃSKI PAWEŁBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*21691018STASICKI BARTŁOMIEJKRAKÓWBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*15221932SZPORÓW ŁUKASZBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*10791115WORYTKO PAWEŁKRAKÓW:)Bieg Średni M-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1181034WYSOCKA MARTAKRAKÓWDRUŻYNA GRUBEGO MISIABieg Średni K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował