Rabka-Zdrój 2019-10-20

Perły Małopolski 2019 Rabka-Zdrój

Wyniki kategorii Open NW Średni

MiejsceNrNr start.Nazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrTempoRóżnica
18493035ORDZOWIAŁY PIOTROSIELECLUX TORPEDA MAŁOPOLSKANW Średni M-50 – 101:42:388,27:1700:00:00
220123002SZEREMETA GRZEGORZRADZIONKÓWCIDRY LOTAJOMNW Średni M-40 – 101:44:318,17:2500:01:52
311693019GIERLASIŃSKI KRZYSZTOFKROSNONWG PRZYSZŁOŚĆNW Średni M-50 – 201:47:307,97:3800:04:52
410553020ELŻBIECIAK ŁUKASZLACHOWICELUX TORPEDA MAŁOPOLSKANW Średni M-40 – 201:49:027,87:4400:06:24
512283908MAZGAJ PawełKRAKÓWMAMA POTRAFINW Średni M-40 – 301:49:577,77:4800:07:18
68003004ARENDT ZDZISŁAWKATOWICEKATOWICKI NORDIC WALKINGNW Średni M-50 – 301:50:327,77:5000:07:54
72393028SUSKI DANIELWADOWICELUX TORPEDA MAŁOPOLSKANW Średni M-30 – 101:54:007,48:0500:11:21
83613010TAISNER TOMASZRUDA ŚLĄSKA-NW Średni M-40 – 401:55:017,48:1000:12:23
9 / 1903011TAISNER ALEKSANDRARUDA ŚLĄSKA-NW Średni K-40 – 101:58:377,18:2500:15:58
10 / 22643001BRZYSKA MonikaKRAKÓWbrakNW Średni K-40 – 201:58:537,18:2600:16:15
112703901UJEJSKI ZBIGNIEWMYSZKÓWSTOWARZYSZENIE KIJOMANIACYNW Średni M-60 – 101:58:547,18:2600:16:15
12 / 323063907STEFANIAK EmiliaSOSNOWIECKATOWICKI NORDIC WALKINGNW Średni K-60 – 101:59:247,18:2800:16:46
1312593030GIERMEK LUCJANKRAKÓWNW Średni M-40 – 502:03:106,98:4400:20:31
1412723021BŁASZCZYK GRZEGORZMYSZKÓWSTOWARZYSZENIE KIJOMANIACYNW Średni M-50 – 402:03:216,98:4500:20:43
15 / 46203018OKULIŃSKA BEATARADOMNW POPRAD HORALKY TEAMNW Średni K-40 – 302:03:226,98:4500:20:43
16 / 54123025PAZERA MONIKAKRAKÓWNW Średni K-40 – 402:05:126,88:5300:22:34
17 / 66363016FUJAK MAŁGORZATATOMASZOWICEMAMA POTRAFINW Średni K-30 – 102:07:506,69:0400:25:12
189073031FARON ADAMLIMANOWANW Średni M-60 – 202:10:136,59:1400:27:34
19 / 720993003MICHALSKA-MAZGAJ MONIKAKRAKÓWMAMA POTRAFINW Średni K-40 – 502:10:256,59:1500:27:46
20 / 815293906GRZEGORCZYK LUCYNANOWY TARGNW Średni K-30 – 202:15:216,29:3600:32:43
213723029GUZ JANKRAKÓWNW Średni M-J – 102:16:226,29:4000:33:43
22 / 92923013CHŁOPIK ANNAKRAKOWNW Średni K-30 – 302:16:536,29:4300:34:15
23 / 109603034GUZ MAJAKRAKÓWNW Średni K-J – 102:16:576,29:4300:34:18
24 / 118073008GRZEBIELUCH ELŻBIETASOSNOWIECKATOWICKI NORDIC WALKINGNW Średni K-60 – 202:17:196,29:4400:34:41
25 / 1211383009WALUSZ JOLANTABYTOMSZOMBIERKI DREAM TEAMNW Średni K-50 – 102:17:216,29:4400:34:42
26 / 133843007ZAWADZKA LILIANNABYTOMCIDRY LOTAJOMNW Średni K-60 – 302:18:026,19:4700:35:24
27 / 142173036CICHOCKA RENATAWARSZAWANW Średni K-40 – 602:19:056,19:5200:36:27
28 / 15613012SZEWCZYK-GUZ IZABELAKRAKÓWNW Średni K-40 – 702:19:386,19:5400:37:00
29 / 165213015BOJANEK MAŁGORZATAPUSTKOWIE LGOCKIESTOWARZYSZENIE KIJOMANIACYNW Średni K-40 – 802:21:11610:0100:38:32
30 / 177643027ORNATOWSKA ALINAKRAKÓWNW Średni K-50 – 202:23:515,910:1200:41:13
314593033GUZ HUBERTKRAKÓWNW Średni M-40 – 602:23:525,910:1200:41:14
32 / 1810013006CHAJA ZUZANNASUCHA BESKIDZKANIEZRZESZONANW Średni K-60 – 402:25:365,810:2000:42:57
33 / 193433023SERAFIN ANNAGORZYCEFACE NORDIC WALKING TEAMNW Średni K-30 – 402:26:125,810:2200:43:34
34 / 2010573904LASEK SYLWIAZUBRZYCA GÓRNANW Średni K-30 – 502:29:585,610:3800:47:19
35 / 211903014GRODZKA BARBARASKAWINANW Średni K-60 – 502:30:455,610:4200:48:07
36 / 227383026TRĘTOWICZ BEATAKOLBUSZOWAKOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGNW Średni K-40 – 902:33:075,510:5200:50:28
37 / 2311663902SZEWCZYK AGNIESZKAWARSZAWAFACE NORDIC WALKING TEAMNW Średni K-40 – 1002:40:455,311:2400:58:06
3812933903SZEWCZYK MAREKWARSZAWAFACE NORDIC WALKING TEAMNW Średni M-60 – 302:40:455,311:2400:58:07
39 / 242053017GRYGIEL BarbaraWIELICZKAbrakNW Średni K-40 – 1102:52:014,912:1201:09:22
Nie wystartowało 2 uczestników
DNS*8963005TOMASZEWSKA MARIOLAWARSZAWAFACE NORDIC WALKING TEAMNW Średni K-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*5773905ZIENTEK BARBARANW Średni K-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował