Warszawa, Lasek Brudnowski 2019-12-15

Przełajowy Rajd Rowerowy – Targówek 2019

Wyniki wyścigu Start 3 Rowery inne

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Okr. 5Okr. 6Czas sum.VśrRóżnica
146GRUDNY BartłomiejWarszawaAlltop STAG TeamOpen Mężczyzn – 100:07:26 / 1 00:07:35 / 1 00:07:33 / 1 00:07:24 / 1 00:07:28 / 1 00:07:35 / 1 00:45:042400:00:00
2115KALLAS ArkadiuszWarszawa brakOpen Mężczyzn – 200:07:37 / 3 00:07:27 / 2 00:07:32 / 2 00:07:29 / 2 00:07:47 / 2 00:08:11 / 2 00:46:0523,400:01:01
3109ZIĘBAKOWSKI ArturWarszawaPOLSKI KLUB MTBOpen Mężczyzn – 300:07:40 / 5 00:07:45 / 5 00:07:48 / 4 00:07:46 / 4 00:07:48 / 3 00:07:47 / 3 00:46:3723,200:01:32
4107KUŚMIERZ SylwesterMARKIMCP BIKE TEAMOpen Mężczyzn – 400:07:37 / 4 00:07:30 / 3 00:07:42 / 3 00:08:09 / 3 00:08:03 / 4 00:07:57 / 4 00:47:002300:01:55
5116WILCZYŃSKI RafałWarszawaDamovo Bike TeamOpen Mężczyzn – 500:07:49 / 8 00:07:40 / 6 00:07:56 / 6 00:07:57 / 6 00:07:58 / 6 00:07:45 / 5 00:47:0822,900:02:04
64IWAŃSKI TomaszWarszawaPRZYPAŚNIKI TEAMOpen Mężczyzn – 600:07:47 / 7 00:07:44 / 7 00:07:47 / 5 00:07:56 / 5 00:08:00 / 5 00:08:06 / 6 00:47:2422,800:02:19
7122SZCZEPAŃSKI DawidBaniochabrakOpen Mężczyzn – 700:07:46 / 6 00:07:52 / 8 00:07:59 / 8 00:08:01 / 7 00:07:52 / 7 00:08:08 / 7 00:47:4122,600:02:37
8123PAPIS PawełMarkiMCP BIKE TEAMOpen Mężczyzn – 800:07:34 / 2 00:07:48 / 4 00:08:14 / 7 00:08:12 / 8 00:08:03 / 8 00:07:49 / 8 00:47:4322,600:02:38
9119CIEŚLAK MichałKarczewIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMOpen Mężczyzn – 900:07:59 / 10 00:07:57 / 10 00:08:06 / 10 00:07:56 / 9 00:08:05 / 9 00:07:47 / 9 00:47:5322,600:02:48
1068STEFANEK GrzegorzZąbkiPROBIS BIKE TEAMOpen Mężczyzn – 1000:08:00 / 11 00:07:52 / 9 00:08:08 / 9 00:08:00 / 10 00:08:11 / 10 00:08:04 / 10 00:48:1722,400:03:13
11127NOWAK PiotrWarszawsLandirenzoOpen Mężczyzn – 1100:07:56 / 9 00:08:12 / 11 00:08:28 / 11 00:08:29 / 11 00:08:33 / 11 00:08:17 / 11 00:49:5721,600:04:52
12126WILIM PawełWarszawabrakOpen Mężczyzn – 1200:08:20 / 12 00:08:19 / 12 00:08:16 / 12 00:08:33 / 12 00:08:20 / 12 00:08:14 / 12 00:50:0521,600:05:00
13108GMUR SławomirWarszawabrakOpen Mężczyzn – 1300:09:23 / 19 00:08:10 / 15 00:08:36 / 13 00:08:49 / 13 00:09:09 / 13 00:44:0920,4-1 okr.
14106MICHALAK ArturBłonie brakOpen Mężczyzn – 1400:08:41 / 14 00:08:36 / 13 00:09:00 / 14 00:09:07 / 14 00:09:14 / 14 00:44:4020,1-1 okr.
156WEJNER OlgierdMarkiMCP BIKE TEAMOpen Mężczyzn – 1500:08:37 / 13 00:08:48 / 14 00:09:16 / 15 00:09:18 / 15 00:09:01 / 15 00:45:0220-1 okr.
1619KOWALSKI CezaryWARSZAWAbrakOpen Mężczyzn – 1600:08:58 / 15 00:09:02 / 16 00:09:17 / 16 00:09:31 / 16 00:09:24 / 16 00:46:1419,5-1 okr.
17113OSUCHOWSKI AlbertWARSZAWArozpędzeniOpen Mężczyzn – 1700:09:03 / 16 00:09:27 / 17 00:09:36 / 17 00:09:37 / 17 00:09:30 / 17 00:47:1419-1 okr.
18112KANOWNIK SławekMarkiMCP BIKE TEAMOpen Mężczyzn – 1800:09:13 / 17 00:09:34 / 19 00:09:37 / 19 00:09:51 / 19 00:09:33 / 18 00:47:5018,8-1 okr.
1921KAJAK DariuszWarszawaSp52Open Mężczyzn – 1900:09:14 / 18 00:09:19 / 18 00:09:40 / 18 00:09:52 / 18 00:09:48 / 19 00:47:5418,8-1 okr.
2018RUDNICKI PiotrWarszawabrakOpen Mężczyzn – 2000:09:23 / 20 00:09:25 / 20 00:09:42 / 20 00:09:46 / 20 00:09:41 / 20 00:47:5918,8-1 okr.
21 / 1129OKULJAR AleksandraWarszawaIBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAMOpen Kobiet – 100:10:26 / 23 00:10:21 / 22 00:10:11 / 22 00:10:13 / 21 00:10:09 / 21 00:51:2117,5-1 okr.
2212MATYSZCZAK DamianWarszawaKlub KENKOOpen Mężczyzn – 2100:09:25 / 21 00:10:14 / 21 00:10:47 / 21 00:11:08 / 22 00:11:30 / 22 00:53:0517-1 okr.
2313KOPP PrzemysławWarszawaPRZYPAŚNIKI TEAMOpen Mężczyzn – 2200:10:00 / 22 00:10:48 / 23 00:10:46 / 23 00:10:59 / 23 00:42:3416,9-2 okr.
24 / 2130ROGUSKA DominikaWarszawaSp52Open Kobiet – 200:12:19 / 24 00:12:57 / 24 00:13:25 / 24 00:13:20 / 24 00:52:0313,8-2 okr.
25 / 3131ROGUSKA EwabrakOpen Kobiet – 300:15:11 / 26 00:15:26 / 26 00:15:41 / 25 00:46:1911,7-3 okr.
26117GRODZICKI WiesławSiedlcebrakOpen Mężczyzn – 2300:14:31 / 25 00:15:30 / 25 00:16:21 / 26 00:46:2311,6-3 okr.