ZOO SAFARI Borysew 15.08.2020

SAFARI Bieg i Spacer o Puchar Białego Lwa

Wyniki wyścigu

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.Czas nettoRóżnica
152KUBIAK ŁukaszŁódźKB GEOTERMIA UNIEJÓW00:17:0400:17:0200:00:00
2196OGIŃSKI NorbertAleksandrów Łódzkibrak00:17:2100:17:1600:00:16
3142STASZAK KrzysztofKonstantynów ŁódzkiKrisu DreamTeam00:17:3200:17:2700:00:27
472PRZYBYLSKI RafałKutnoPrzybyl-Kutno00:18:0600:18:0000:01:01
579HELIOS BartoszKoluszkibrak00:18:2300:18:2200:01:18
627DURCZYŃSKI SzymonŁódźbrak00:18:4100:18:3400:01:36
7156SOBCZAK KrzysztofPoddębicebrak00:18:4300:18:3600:01:38
8192ROSA DariuszJamnobrak00:18:5200:18:4700:01:47
9200SZCZEPANIAK Jakubbrak00:20:0700:20:0500:03:02
10154BARAN KonradSkierniewiceBrygiery OCR00:20:0800:20:0300:03:03
11 / 1187WERNER KatarzynaMalanówTeam Werner00:20:0900:20:0800:03:04
1230ANDRYSIAK MariuszOrzechówbrak00:20:1900:20:0800:03:14
13 / 2215GOŹDZIK-ZARĘBA AnetaŁódźŁódź Kocha Sport00:20:2400:20:1900:03:20
14144BERNAT KrzysztofNowosolnaBiegacz Nowosolna00:20:4200:20:3800:03:37
15153MALCZEWSKI DanielRąbieńBrygiery OCR00:20:5000:20:4400:03:45
16 / 3161LISOWSKA KatarzynaKonstantynow LodzkiRazem Trenujemy Sport00:20:5200:20:4600:03:47
17 / 4122GUNTHER MartaŁódźRazem Trenujemy Sport00:21:2700:21:2100:04:22
18214GOŹDZIKOWSKI Jakubbrak00:21:3100:21:1900:04:26
196BOTÓR RemigiuszKrępa brak00:21:3200:21:2100:04:27
20152MALCZEWSKI TomaszRąbieńBrygiery OCR00:21:3700:21:3100:04:32
2168PAWLAK PrzemysławMiłoniceRazem Trenujemy Sport00:21:4800:21:4000:04:43
2296WITCZAK MariuszZduńska wolaPędzące Ślimaki00:21:5600:21:4600:04:52
2366RYBIŃSKI KamilTomaszów Mazowieckibrak00:21:5800:21:5000:04:53
24105ZAPIERACZYŃSKI MateuszRzgówbrak00:22:0100:21:5300:04:56
25 / 595KUMOR WeronikaŁódźŁAKT00:22:0600:21:5900:05:01
26216BARSKI Maciejbrak00:22:1300:22:0700:05:08
2715WANDACHOWICZ MariuszŁódźŁódź Kocha Sport00:22:2600:22:1600:05:21
28155BRYGIER KonradŁódźBrygiery OCR00:22:3300:22:3200:05:28
29101ZAPIERACZYŃSKI JanRzgów brak00:22:3900:22:3100:05:34
30 / 6217KRASKA SylwiaPabianice Pamso Run Team00:22:4900:22:3800:05:44
31220PAWŁOWSKI PiotrŁódźPamso Run Team00:22:4900:22:3800:05:44
32183PIGUŁA DariuszKonstantynów 3 Wieże 00:22:5700:22:4100:05:52
3321KUCHARZ RobertŁódźGoń się!00:22:5900:22:4600:05:54
34 / 7218CYRULEWSKA MalgorzataGlinnikPamso Run Team00:23:0000:22:4900:05:55
35219NOWACKI DamianPabianicePamso Run Team00:23:0000:22:5000:05:55
36195PRZESTALSKI KornelWrocław Real Zalesie 00:23:1900:23:0600:06:14
37194PRZESTALSKI MarianWrocław Real Zalesie 00:23:1900:23:0700:06:14
38167MEJSNER PawełTurekMorsy Turek00:23:2700:23:1700:06:22
39179HOFFMAN ArturŁuszczanowicebrak00:23:3100:23:1900:06:26
4054NIEZGODA ArturKonstantynów łódzki Łódź Kocha Sport00:23:47---00:06:42
41170PAWELEC MarcinKonstantynów Łódzki brak00:23:5100:23:4500:06:46
42188CZERNIAK HenrykBorzykowoKB Kosynier Września00:23:5700:23:4900:06:52
43158BUKOWICKI PrzemysławKołobrak00:23:5800:23:4800:06:53
44182LIPSKI ArekŁódźBrygiery OCR00:23:5800:23:5300:06:54
45162SZEWCZYK MichałZduńska WolaBBL Zduńska Wola00:23:5900:23:4900:06:54
46198MENDRZYCKI SzymonŁódźSzakale Bałut Łódź00:24:0000:23:5300:06:55
47151JANICKI ŁukaszŁódźBrygiery OCR00:24:0100:23:5500:06:56
48 / 8137ANTONIAK MagdalenaPabianicebrak00:24:1100:24:0300:07:06
49 / 9199KACPRZAK BogumiłaZgierz SNG WILD DUCKS 00:24:1500:24:0600:07:10
50201LASZCZYK Danielbrak00:24:1600:24:1100:07:11
51 / 10191SKÓRKA KarolinaPoddębicePoddębicki Klub Biegacza Zdyszani Pl 00:24:3100:24:1600:07:26
52127SUKIENNIK TomaszŁaskbrak00:24:3200:24:1900:07:27
53176POSELT PrzemysławŁódźbrak00:24:3200:24:2400:07:27
54 / 114LUTOMIRSKA BlankaŁódźbrak00:24:3500:24:2100:07:31
55190SKÓRKA KrzysztofPoddębicePoddębicki Klub Biegacza Zdyszani Pl 00:24:4100:24:2500:07:36
562STEFANIAK RobertŁódźbrak00:24:4200:24:4100:07:37
57140KOSMA BartłomiejKonstantynów Łódzki Trzy Wieże00:24:5100:24:3700:07:46
5837BAJERSKI KamilŁódźbrak00:24:5400:24:5000:07:49
59172KARBOWNIK BogusławŁódźBiBi00:24:5900:24:5200:07:54
60148ŁAPCZYŃSKI StefanKonstantynów Łódzkibrak00:25:0000:24:5100:07:55
61 / 1250BIERNACKA DanutaŁódźbrak00:25:0600:24:5300:08:01
629MADEJ RafałŁódźbrak00:25:2700:25:2000:08:22
6384PAPKA MichałŁódźŁódź Kocha Sport00:25:4200:25:3200:08:37
64123GUNTHER KrzysztofŁódźRazem Trenujemy Sport00:25:4700:25:3300:08:42
6514KONOPKA AndrzejPoddębicebrak00:26:0000:25:3800:08:55
6656PIOTROWSKI JacekŁódźBAZINGA!00:26:0300:25:4700:08:58
67175RAJKOWSKI SławomirBełchatówFUDU&Co Sport Team00:26:0500:25:5400:09:00
68 / 13124KORALEWSKA IzabelaKołoMKS Brdów00:26:1000:25:5900:09:05
69 / 14189CZERNIAK ElżbietaBorzykowoKB Kosynier Września00:26:1200:26:0400:09:07
70171KASAŁKA MarekPleszewBBL Pleszew00:26:1700:26:0900:09:13
71149BLICKI JacekŁódźBiegacz Nowosolna00:26:2100:26:1700:09:16
7218SZEWCZYK MariuszTomaszów Maz. Razem Trenujemy Sport00:26:2600:26:1300:09:21
73 / 15131MADEJ ElżbietaŁódźbrak00:26:2900:26:1800:09:24
74177TOMCZYK RafałPoddębicebrak00:26:3500:26:2100:09:30
75 / 1685PAPKA DanutaŁódźŁódź Kocha Sport00:26:4700:26:3900:09:42
7664PASZYŃSKI JózefŁódźUKS ORIENTUŚ Łódź00:26:4800:26:4000:09:43
7732MARSZAŁEK EugeniuszKonstantynów Łódzki 3 Wieże 00:26:5300:26:3700:09:48
78 / 1774MACIASZEK JustynaKonstantynów ŁódzkiTrzy wieże 00:26:5700:26:4100:09:52
79186KOSMA JakubKonstantynów Łódzki Trzy Wieże00:26:5700:26:4000:09:52
80213LESIEWICZ Albinbrak00:27:1500:27:0200:10:10
81 / 1817WANDACHOWICZ EwaŁódźŁódź Kocha Sport00:27:5800:27:4800:10:53
82165RUDZKI MichałKleszczówPozytywnie Zabiegani Kleszczów00:28:0100:27:5000:10:56
83159MICHALCZYK WiktorBełchatówBrygiery OCR00:28:0300:27:5800:10:58
84 / 19178DĘBSKA MarzenaPoddębicebrak00:28:1000:27:5600:11:05
85 / 2036GRYSZANOWICZ ZuzannaŁódźbrak00:28:2500:28:1300:11:20
86 / 21150PRZYBYLSKA MartaŁódźBrygiery OCR00:28:5600:28:5000:11:51
87 / 2269PIETRZAK-GMEREK IwonaKrosniewicebrak00:29:0900:29:0100:12:04
88173LEWANDOWSKI KrzysztofŁódźUKS ORIENTUŚ Łódź00:29:1200:29:0300:12:07
89 / 2370WOJTALCZYK KatarzynaTomaszów Mazowieckibrak00:29:3800:29:2600:12:33
90 / 2482GORTAT AgnieszkaŁódźbrak00:29:4100:29:2600:12:36
91 / 2555NOWASTOWSKA MałgorzataŁódźBAZINGA!00:29:4100:29:2600:12:36
92 / 2673TRACZYK-PRZYBYLSKA EwaKaszewy-KoloniaPrzybyl-Kutno00:29:4900:29:3800:12:44
93180MICHAL MichalKonstantynów ŁódzkiTrzy Wieże00:29:5100:29:3500:12:47
94 / 27126HANYSZ-WORACH PaulinaŁódźbrak00:30:2800:30:1500:13:23
95125BERNACIK JacekŁódźWS ŁÓDŹ00:30:2900:30:1500:13:24
96197TOMCZYK MarcinBiernacicebrak00:30:3200:30:1800:13:27
97 / 28181SOBIERAJ AgnieszkiKonstantynów Łódzkibrak00:30:5200:30:3600:13:47
98 / 29166JARCZEWSKA RenataGoleniówbrak00:31:0700:30:5100:14:02
99 / 30185KOSMA AgnieszkaKonstantynów Łódzki Trzy Wieże00:31:36---00:14:31
100 / 3163KARPIŃSKA KarolinaKonstantynów ŁódzkiTrzy Wieże00:31:3900:31:2300:14:34
101 / 32133CHĘPIŃSKA-JASIK MałgorzataKonstantynów ŁódzkiTrzy Wieże00:31:3900:31:2300:14:35
102132PACHLA JanuszKonstantynów ŁódzkiTrzy Wieże00:31:4100:31:2400:14:36
103168ROŚKOWSKI TadeuszKleszczówPozytywnie Zabiegani Kleszczów00:32:1700:32:1100:15:12
104 / 33130KUDEŃ AgnieszkaŁódźbrak00:33:1600:32:5800:16:11
105 / 34147PROROK MałgorzataPiasecznobrak00:33:1700:33:0000:16:12
106 / 35115BANASIAK ZofiaKonstantynów Łódzkibrak00:33:1700:33:1000:16:12
1078ABRAMOWICZ DamianKaliszREKSIO TEAM00:34:1700:34:0500:17:12
10847OLSZEWSKI TomaszŁódźRazem Trenujemy Sport00:34:47---00:17:42
109 / 36118FERSZT AnetaRąbieńbrak00:34:5300:34:4700:17:48
11093JACHOWICZ RobertŁódźbrak00:35:0100:34:4600:17:56
11129ŁUCZYŃSKI MaciejŁódźbrak00:37:3300:37:1500:20:28
112 / 37174WALEWSKA UrszulaŁódźbrak00:37:3700:37:1900:20:32
113 / 385BOTÓR BarbaraKrępa Press Glass Biegamy i Wspieramy 00:38:1500:38:0900:21:10
114 / 39169ROŚKOWSKA EwaKleszczówPozytywnie Zabiegani Kleszczów00:38:1700:38:1200:21:12
115 / 40112BANASIAK AnnaKonstantynów Łódzkibrak00:38:1900:38:1000:21:14
Nie ukończyło 3 uczestników
DNF*76PAWLAK AleksandraŁódźbrakDNF*---DNF*
DNF*3CICHOCKI HubertRadombrakDNF*---DNF*
DNF*193KŁOSIK GrzegorzŁowiczbrakDNF*---DNF*
Nie wystartowało 41 uczestników
DNS*145ANDRZEJAK PrzemyslawŁódźRoyal Sail Investment Group DNS*---DNS*
DNS*114BŁASZCZYK RobertAleksandrów ŁódzkiEVErRUNDNS*---DNS*
DNS*10DĘBICKA DorotaŁódźEVErRUNDNS*---DNS*
DNS*16DUDZIŃSKI PiotrŁódźRazem Trenujemy SportDNS*---DNS*
DNS*97FLAKOWSKI SławomirZduńska wolaBBL Zduńska WolaDNS*---DNS*
DNS*86FRĄTCZAK PiotrŁódźbrakDNS*---DNS*
DNS*20JAROS MateuszEwinów KB GEOTERMIA UNIEJÓWDNS*---DNS*
DNS*141JASIK MichałKonstantynów ŁodzkiTrzy wieże DNS*---DNS*
DNS*22JASIŃSKI ŁukaszKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIbrakDNS*---DNS*
DNS*157JÓŹWIAK DominikŁódźŁódź Kocha SportDNS*---DNS*
DNS*116JÓŹWIAK-BĄK DominikaŁódźbrakDNS*---DNS*
DNS*42KACZMAREK WłodzimierzŁódźEpoka Nordica ŁódźDNS*---DNS*
DNS*119KAZIMIERCZAK MałgorzataKazimierzbrakDNS*---DNS*
DNS*107KĘSICKI AndrzejPabianice brakDNS*---DNS*
DNS*61KOBALCZYK WiktorŁaznowska WolabrakDNS*---DNS*
DNS*117KOBALCZYK JakubRokicinybrakDNS*---DNS*
DNS*49KOSIOR MichałŁódźHTF Ludwik SikorskiDNS*---DNS*
DNS*77KOWALSKA JustynaPabianicebrakDNS*---DNS*
DNS*136KRAWCZYK GabrielaKonstantynów3 Wieże DNS*---DNS*
DNS*89MALINOWSKI MichałŁódźz Maliną o SporcieDNS*---DNS*
DNS*109MAŁOWIEJSKA AlicjaZgierzbrakDNS*---DNS*
DNS*48MIKOŁAJCZYK WiolettaKonstantynów łódzkiTrzy wieże DNS*---DNS*
DNS*71PATEK KasiaPiotrków TrybunalskibrakDNS*---DNS*
DNS*44POPIS MonikaŁódźbrakDNS*---DNS*
DNS*113PRYCA MateuszPabianicebrakDNS*---DNS*
DNS*60RABIEGA AgnieszkaŁódźbrakDNS*---DNS*
DNS*24RAKOWSKI PawełŁódźbrakDNS*---DNS*
DNS*111RATAJEK DawidŁódźbrakDNS*---DNS*
DNS*35SADOWSKA AgnieszkaKolonia bruzycabrakDNS*---DNS*
DNS*58SŁOWIKOWSKI MaciejŁódźSłowiki BiegająDNS*---DNS*
DNS*106SZCZEPANIAK MonikaWarszawabrakDNS*---DNS*
DNS*34TOMASZEWICZ AleksandraZgierzbrakDNS*---DNS*
DNS*7TRZEWIKOWSKA PaulinaŁódźbrakDNS*---DNS*
DNS*11WARDOWSKA MagdalenaŁódźbrakDNS*---DNS*
DNS*57WISZOWATA PaulinaPabianice brakDNS*---DNS*
DNS*59WOJCIECHOWSKA DorotaŁódźbrakDNS*---DNS*
DNS*78WÓJCIAK KarolŁódźbrakDNS*---DNS*
DNS*51WÓJCIK MilenaKruszówbrakDNS*---DNS*
DNS*53WÓJCIK KrzysztofKruszówbrakDNS*---DNS*
DNS*129WYTYKOWSKI MariuszŁódźbrakDNS*---DNS*
DNS*67ZADROŻNY PiotrŁódźRazem Trenujemy SportDNS*---DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował