Otwock 21.06.2020

M Liga Maraton 2020

Wyniki wyścigu

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Czas sum.VśrRóżnica
1245ŚCIERSKI PawełTychyMŚ Cycling & DietetykaJunior – 2002-2003 – 100:22:03.634 / 1 01:01:32.829 / 1 00:38:54.606 / 1 02:02:31.06927,400:00:00
22KARWAT KamilJózefówŚwiat Rowerów TeamMasters I 1990-1981 – 100:22:51.332 / 3 01:01:42.731 / 3 00:39:12.937 / 2 02:03:47.00027,100:01:15
321MIODUSZEWSKI ArturWARSZAWATrezado Bike on WaxMasters II 1980-1971 – 100:22:51.982 / 6 01:01:42.562 / 4 00:39:15.194 / 3 02:03:49.73827,100:01:18
4282REJCH MateuszWarszawaSerwis BajkaMasters I 1990-1981 – 200:22:51.926 / 5 01:01:37.904 / 2 00:39:23.908 / 4 02:03:53.73827,100:01:22
5232BOROWICZ BartoszDuchniceCOZMOBIKE TEAMMasters I 1990-1981 – 300:22:51.627 / 4 01:02:31.867 / 5 00:40:13.084 / 5 02:05:36.57826,700:03:05
633KOŁODZIEJEK PawełWarszawaBike Salon TeamMasters II 1980-1971 – 200:22:50.653 / 2 01:02:56.873 / 6 00:42:10.679 / 6 02:07:58.20526,300:05:27
7287CHRUŚLAK MarcinWarszawa GEODETIC TEAMMasters I 1990-1981 – 400:22:58.968 / 8 01:03:43.044 / 7 00:41:57.388 / 7 02:08:39.40026,100:06:08
8254SOBCZAK BartekŁomiankiEroe Racing ClubMasters I 1990-1981 – 500:23:32.447 / 10 01:04:08.214 / 9 00:41:54.589 / 8 02:09:35.25025,900:07:04
9404GÓRNICKI MarcinWarszawaIBOX M LIGA CYCLING TEAMMasters I 1990-1981 – 600:22:53.558 / 7 01:04:46.720 / 8 00:41:55.900 / 9 02:09:36.17825,900:07:05
10286RYCHLICKI RafalWarszawaGEODETIC TEAMMasters I 1990-1981 – 700:24:18.981 / 11 01:05:26.834 / 11 00:41:40.563 / 10 02:11:26.37825,600:08:55
11269MARCINIAK MichałWarszawabrakMasters I 1990-1981 – 800:25:19.019 / 22 01:05:24.968 / 12 00:41:38.621 / 11 02:12:22.60825,400:09:51
12284BIAŁEK PatrykWarszawaKamyk Radzymin MTB TeamMasters I 1990-1981 – 900:25:10.029 / 18 01:06:25.013 / 13 00:42:07.215 / 12 02:13:42.25725,100:11:11
13221GAJEWSKI KarolStare LipinyANG Spółdzielnia MTBMasters I 1990-1981 – 1000:26:07.629 / 36 01:06:25.013 / 17 00:41:42.358 / 13 02:14:15.0002500:11:43
14218KWAPISZ BartłomiejJózefosławRIDE43TEAMMasters I 1990-1981 – 1100:24:33.968 / 14 01:07:59.264 / 18 00:42:57.368 / 14 02:15:30.60024,800:12:59
15260ZAKRZEWSKI JerzyWARSZAWAbrakMasters I 1990-1981 – 1200:23:10.787 / 9 01:05:59.689 / 10 00:46:22.703 / 15 02:15:33.17924,800:13:02
16248KLIMIUK KrzysztofOTWOCKSuper Drop Bike TeamMasters I 1990-1981 – 1300:24:19.285 / 12 01:07:41.316 / 15 00:43:46.714 / 16 02:15:47.31524,700:13:16
17401MORAWSKI MichałOtwockIBOX M LIGA CYCLING TEAMMasters I 1990-1981 – 1400:24:53.912 / 16 01:07:06.266 / 14 00:43:48.931 / 17 02:15:49.10924,700:13:18
18243CIECIERA MaciejMrowiskabrakMasters II 1980-1971 – 300:24:21.197 / 13 01:07:40.469 / 16 00:43:47.503 / 18 02:15:49.16924,700:13:18
19230CZARNECKI BarłomiejPIASTÓWbrakMasters I 1990-1981 – 1500:25:19.642 / 23 01:07:46.004 / 22 00:43:35.192 / 19 02:16:40.83824,600:14:09
2034SOBCZAK KrzysztofWarszawaGEODETIC TEAMMasters I 1990-1981 – 1600:25:18.159 / 21 01:07:47.900 / 23 00:43:34.885 / 20 02:16:40.94424,600:14:09
21413MITAS JarosławWarszawaIBOX M LIGA CYCLING TEAMMasters III 1970-1966 – 100:24:54.505 / 17 01:08:10.491 / 21 00:43:37.680 / 21 02:16:42.67624,600:14:11
22261ŁOPATKA KrystianŹywiecbrakMasters I 1990-1981 – 1700:25:17.775 / 20 01:07:49.572 / 24 00:44:13.566 / 22 02:17:20.91324,500:14:49
23259BANASIK SławekWarszawaBananaMAN Masters II 1980-1971 – 400:25:30.988 / 28 01:08:09.870 / 27 00:44:08.216 / 23 02:17:49.07424,400:15:18
24249WETOSZKA MichalWarszawaGEODETIC TEAMMasters I 1990-1981 – 1800:26:02.048 / 33 01:08:36.746 / 29 00:44:07.263 / 24 02:18:46.05724,200:16:14
25291ANDRZEJCZUK AdamWarszawaBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1991-2001 – 100:24:34.566 / 15 01:08:29.835 / 20 00:45:47.489 / 25 02:18:51.89024,200:16:20
26223FORYŚ LeszekŁódźIFON Kolarz KlubMasters II 1980-1971 – 500:26:01.346 / 32 01:09:12.221 / 31 00:43:47.263 / 26 02:19:00.83024,200:16:29
27258JĘDREJ AndrzejBrwinówIFON Kolarz KlubMasters II 1980-1971 – 600:26:01.346 / 31 01:09:12.221 / 32 00:43:48.833 / 27 02:19:02.40024,200:16:31
28276MURDZIA TomaszWarszawaLoyalty Point Racing TeamMasters I 1990-1981 – 1900:25:22.456 / 24 01:08:18.012 / 26 00:45:54.510 / 28 02:19:34.97824,100:17:03
2938WOŹNICA DariuszOtwockSuper Drop Bike TeamMasters IV – 1965 i starsi – 100:25:17.055 / 19 01:09:22.825 / 30 00:45:37.204 / 29 02:20:17.0842400:17:46
30443REDKO BłażejŁódźRAGABOMBAMasters I 1990-1981 – 2000:25:59.534 / 30 01:09:16.442 / 33 00:46:44.370 / 30 02:22:00.34623,700:19:29
31213STANIEWSKI MichałWarszawa ANG Spółdzielnia MTBMasters II 1980-1971 – 700:25:25.852 / 26 01:10:31.649 / 35 00:46:29.908 / 31 02:22:27.40923,600:19:56
32273BARANOWSKI MichałDziekanów Leśny RIDE43TEAMMasters II 1980-1971 – 800:25:57.657 / 29 01:09:52.521 / 34 00:47:27.125 / 32 02:23:17.30323,400:20:46
33289MIKOŁAJCZYK PawełWarszawaBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1991-2001 – 200:26:21.731 / 42 01:10:25.497 / 37 00:46:44.044 / 33 02:23:31.27223,400:21:00
34274MAJKOWSKI KrzysztofDobrzyńbrakELITA Mężczyzn – 1991-2001 – 300:27:11.228 / 54 01:11:00.390 / 39 00:45:55.314 / 34 02:24:06.93223,300:21:35
35237TLAGA KrzysztofWarszawaANG Spółdzielnia MTBMasters I 1990-1981 – 2100:26:18.510 / 40 01:12:15.090 / 40 00:45:57.995 / 35 02:24:31.59523,200:22:00
36247KAMIŃSKI WojtekWarszawaANG Spółdzielnia MTBMasters I 1990-1981 – 2200:25:23.314 / 25 01:11:13.032 / 36 00:48:00.941 / 36 02:24:37.28723,200:22:06
37270FICOŃ MichałZielonka VARSOMasters II 1980-1971 – 900:27:12.756 / 56 01:12:23.032 / 49 00:45:06.296 / 37 02:24:42.08423,200:22:11
38253JOPKIEWICZ WojciechŁódźbrakMasters II 1980-1971 – 1000:26:56.488 / 49 01:12:40.187 / 50 00:45:06.221 / 38 02:24:42.89623,200:22:11
39233NOWICKI RafałMińsk MazowieckiMińska Grupa RowerowaJunior – 2002-2003 – 200:25:26.840 / 27 01:11:21.329 / 38 00:48:33.599 / 39 02:25:21.76823,100:22:50
40234ŁUCZAK KamilMichałów-ReginówMCP Bike TeamMasters I 1990-1981 – 2300:26:54.577 / 47 01:11:54.075 / 44 00:46:52.706 / 40 02:25:41.35823,100:23:10
41240JUSIŃSKI AdrianZąbkibrakMasters I 1990-1981 – 2400:26:41.611 / 46 01:13:01.978 / 53 00:45:58.004 / 41 02:25:41.59323,100:23:10
42 / 120LUBOIŃSKA UrszulaWarszawaTrezado Bike on WaxLadies II 1979-1970 – 100:26:13.355 / 38 01:12:37.000 / 45 00:46:56.494 / 42 02:25:46.8492300:23:15
43 / 2231KOSKO MagdalenaZąbkiMCP Bike TeamLadies I - 1990- 1981 – 100:27:01.033 / 51 01:12:39.746 / 52 00:46:28.428 / 43 02:26:09.2072300:23:38
44101WACHNIK WojtekOTWOCKTEAM SportStationMasters IV – 1965 i starsi – 200:26:13.645 / 39 01:12:32.704 / 41 00:47:33.587 / 44 02:26:19.9362300:23:48
45280JANOTA BłażejZaborówWGR TeamELITA Mężczyzn – 1991-2001 – 400:26:55.922 / 48 01:11:54.933 / 46 00:47:47.022 / 45 02:26:37.87722,900:24:06
46244KUŚMIERZ SylwesterMarkiMCP BIKE TEAMMasters II 1980-1971 – 1100:27:40.230 / 60 01:12:37.111 / 57 00:46:21.726 / 46 02:26:39.06722,900:24:07
47255LATOSZEK KrzysztofWarszawabrakMasters II 1980-1971 – 1200:27:18.624 / 57 01:12:00.027 / 47 00:47:41.745 / 47 02:27:00.39622,900:24:29
48211BAKUŁA MarekWarszawaGEODETIC TEAMMasters II 1980-1971 – 1300:27:06.137 / 52 01:12:32.417 / 51 00:48:03.473 / 48 02:27:42.02722,700:25:10
49264BEDNARZ RobertWarszawabrakMasters II 1980-1971 – 1400:26:27.683 / 44 01:13:27.877 / 55 00:47:50.840 / 49 02:27:46.40022,700:25:15
50271GODLEWSKI DominikWarszawaWarszawski Klub KolarskiJunior – 2002-2003 – 300:26:02.361 / 35 01:12:44.208 / 42 00:49:19.431 / 50 02:28:06.00022,700:25:34
51293PAPIS PawełMarkibrakMasters II 1980-1971 – 1500:26:02.361 / 34 01:12:44.208 / 43 00:49:21.201 / 51 02:28:07.77022,700:25:36
52294RYCHLICKI ŁukaszWarszawaGEODETIC TEAMMasters I 1990-1981 – 2500:26:30.065 / 45 01:13:25.495 / 54 00:48:54.612 / 52 02:28:50.17222,600:26:19
53281WALĘCKI MichałZąbkibrakMasters I 1990-1981 – 2600:27:07.540 / 53 01:12:48.863 / 56 00:49:17.817 / 53 02:29:14.22022,500:26:43
5444CIEŚLAK MichałKarczewIBOX M LIGA CYCLING TEAMELITA Mężczyzn – 1991-2001 – 500:26:10.224 / 37 01:14:41.994 / 60 00:49:22.782 / 54 02:30:15.00022,400:27:43
55285DACZKOWSKI GustawWarszawaPodkręć TempoELITA Mężczyzn – 1991-2001 – 600:27:31.339 / 59 01:15:22.543 / 64 00:47:44.541 / 55 02:30:38.42322,300:28:07
56242ROGALA MarcinKomornicaRIDE43TEAMMasters II 1980-1971 – 1600:26:26.365 / 43 01:14:17.172 / 59 00:49:58.081 / 56 02:30:41.61822,300:28:10
57265SADOWSKI MarcinWarszawaRafbike Cycling TeamMasters I 1990-1981 – 2700:28:12.620 / 66 01:15:17.142 / 65 00:47:59.171 / 57 02:31:28.93322,200:28:57
58295PRUS MarcinWarszawa BródnoAirBikeMasters I 1990-1981 – 2800:29:28.487 / 86 01:14:38.523 / 69 00:47:22.429 / 58 02:31:29.43922,200:28:58
59278DEMIAŃCZUK TomaszOTWOCKJALEXMasters I 1990-1981 – 2900:28:03.491 / 62 01:13:36.989 / 62 00:50:05.876 / 59 02:31:46.35622,100:29:15
60275ZIĘBAKOWSKI ArturWarszawaPolski Klub MTBMasters I 1990-1981 – 3000:27:19.348 / 58 01:15:26.896 / 63 00:49:43.878 / 60 02:32:30.1222200:29:59
61216ABRAMEK PiotrWarszawaMyBike.plMasters I 1990-1981 – 3100:28:50.904 / 75 01:15:15.701 / 68 00:50:51.465 / 61 02:34:58.07021,700:32:27
62241PUCHAŁA WitekWarszawabrakMasters I 1990-1981 – 3200:26:57.011 / 50 01:14:42.820 / 61 00:53:39.531 / 62 02:35:19.36221,600:32:48
63268KĘDZIOREK PiotrWarszawaBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1991-2001 – 700:28:01.454 / 61 01:16:24.853 / 71 00:51:20.669 / 63 02:35:46.97621,600:33:15
64 / 3444MAŁEK JustynaWarszawa IBOX M LIGA CYCLING TEAMLadies II 1979-1970 – 200:28:08.155 / 65 01:16:57.477 / 73 00:50:50.298 / 64 02:35:55.93021,500:33:24
65445MAŁEK PiotrWarszawa IBOX M LIGA CYCLING TEAMMasters II 1980-1971 – 1700:28:07.248 / 64 01:16:57.780 / 72 00:50:50.907 / 65 02:35:55.93521,500:33:24
66215SZLAZAK PiotrWarszawaMybike.plMasters II 1980-1971 – 1800:28:49.171 / 73 01:15:17.058 / 67 00:52:55.453 / 66 02:37:01.68221,400:34:30
6729PTASZYŃSKI BartoszWarszawaDAMOVO BIKE TEAMMasters II 1980-1971 – 1900:28:50.283 / 74 01:15:35.023 / 70 00:53:18.633 / 67 02:37:43.93921,300:35:12
68283BILSKI ArturOżarów MazowieckiIFON Kolaż KlubMasters II 1980-1971 – 2000:28:51.239 / 76 01:16:38.118 / 75 00:54:46.114 / 68 02:40:15.4712100:37:44
69224PILARSKI MarekŁódźbrakMasters I 1990-1981 – 3300:29:09.743 / 79 01:17:24.687 / 79 00:53:43.505 / 69 02:40:17.9352100:37:46
7019KĘPKA GrzegorzJózefów XBOX Bike TeamMasters II 1980-1971 – 2100:29:37.270 / 90 01:16:56.449 / 78 00:53:51.984 / 70 02:40:25.70320,900:37:54
71246SALONI JakubWarszawabrakMasters II 1980-1971 – 2200:28:39.552 / 70 01:16:52.962 / 76 00:55:31.019 / 71 02:41:03.53320,900:38:32
72 / 4267SAJNÓG AnnaWołominRafbike Cycling TeamLadies I - 1990- 1981 – 200:28:36.649 / 67 01:18:55.223 / 83 00:53:40.849 / 72 02:41:12.72120,800:38:41
73228LIPA MarekLublinbrakMasters II 1980-1971 – 2300:28:52.868 / 77 01:18:37.407 / 82 00:53:44.762 / 73 02:41:15.03720,800:38:43
7447NGUYEN RobertWarszawa IBOX M LIGA CYCLING TEAMELITA Mężczyzn – 1991-2001 – 800:29:17.461 / 82 01:19:11.567 / 85 00:53:40.730 / 74 02:42:09.75820,700:39:38
75219JOŃCZYK MichałGarwolinGSK HoryzontMasters I 1990-1981 – 3400:29:32.236 / 88 01:19:15.008 / 87 00:53:27.322 / 75 02:42:14.56620,700:39:43
76222BOGACZYK MaciejWrocławPolski Klub MTBMasters I 1990-1981 – 3500:28:43.421 / 71 01:17:45.891 / 77 00:56:37.772 / 76 02:43:07.08420,600:40:36
7783WRÓBLEWSKI MarcinWarszawaMarceli TeamMasters I 1990-1981 – 3600:29:30.895 / 87 01:18:29.971 / 84 00:57:03.303 / 77 02:45:04.16920,400:42:33
7840SZCZEPAŃSKI TomaszOtwockIBOX M LIGA CYCLING TEAMMasters II 1980-1971 – 2400:28:04.672 / 63 01:19:24.868 / 81 00:57:46.225 / 78 02:45:15.76520,300:42:44
79263PANASIUK PiotrWarszawa GEODETIC TEAMMasters I 1990-1981 – 3700:27:11.711 / 55 01:19:37.159 / 80 00:58:30.828 / 79 02:45:19.69820,300:42:48
80235WICHERKIEWICZ MarcinWarszawaLegion SerwisMasters III 1970-1966 – 200:29:19.178 / 84 01:21:24.031 / 93 00:55:34.936 / 80 02:46:18.14520,200:43:47
81288ANDRZEJCZUK PiotrWarszawaAlltop STAG TeamMasters III 1970-1966 – 300:30:33.871 / 97 01:21:10.888 / 97 00:54:59.454 / 81 02:46:44.21320,200:44:13
82239SOBCZAK ArturWarszawaMybike.plMasters II 1980-1971 – 2500:29:36.372 / 89 01:21:32.348 / 95 00:55:37.083 / 82 02:46:45.80320,100:44:14
83214STELMASZCZYK ArkadiuszWarszawabrakMasters II 1980-1971 – 2600:28:38.707 / 69 01:22:14.269 / 94 00:57:26.015 / 83 02:48:18.9912000:45:47
84117JAKUBCZYK MarcinWarszawaGEODETIC TEAMMasters II 1980-1971 – 2700:29:18.688 / 83 01:21:23.192 / 92 00:57:52.916 / 84 02:48:34.79619,900:46:03
8516SCHMIDT PiotrWarszawaXBOX Bike TeamMasters I 1990-1981 – 3800:29:16.137 / 81 01:20:29.402 / 90 00:58:50.012 / 85 02:48:35.55119,900:46:04
86130KRYSIK RobertStefanówkaBike Salon TeamMasters II 1980-1971 – 2800:28:46.717 / 72 01:20:46.246 / 89 00:59:30.739 / 86 02:49:03.70219,900:46:32
87266STĘPEL WojciechKobyłkaCiasteczkowy PotwórMasters I 1990-1981 – 3900:29:54.319 / 92 01:22:02.145 / 98 00:58:30.524 / 87 02:50:26.98819,700:47:55
88212BŁASZCZYŃSKI MarekPiotrków trybunalskiESTILE RACING TEAMELITA Mężczyzn – 1991-2001 – 900:29:37.678 / 91 01:22:00.325 / 96 01:00:09.299 / 88 02:51:47.30219,600:49:16
89250PODWYSOCKI ŁukaszMarkiCiasteczkowy PotwórMasters I 1990-1981 – 4000:30:38.807 / 98 01:23:03.719 / 100 00:58:06.931 / 89 02:51:49.45719,600:49:18
90279KOZAK ArturWarszawaPolski Klub MTBELITA Mężczyzn – 1991-2001 – 1000:30:33.616 / 96 01:23:56.236 / 102 00:57:35.857 / 90 02:52:05.70919,500:49:34
91296SOTYN MarcinCelestynówBike Salon TeamELITA Mężczyzn – 1991-2001 – 1100:28:58.038 / 78 01:20:28.528 / 88 01:03:49.963 / 91 02:53:16.52919,400:50:45
92272KUBISIAK KacperMarkiMCP Bike TeamMasters II 1980-1971 – 2900:30:28.017 / 94 01:23:29.978 / 101 00:59:41.254 / 92 02:53:39.24919,300:51:08
93139GAWEK MichałOstrołękaBodyiCoach TeamMasters II 1980-1971 – 3000:28:38.036 / 68 01:21:56.718 / 91 01:03:43.174 / 93 02:54:17.92819,300:51:46
94229LUTECKI TomaszŁódźIFON Kolarz KlubMasters II 1980-1971 – 3100:30:54.894 / 102 01:24:56.526 / 103 01:03:44.980 / 94 02:59:36.40018,700:57:05
95 / 5227STĘPNIAK AnnaŁódźIFON Kolarz KlubLadies I - 1990- 1981 – 300:30:56.296 / 104 01:24:55.928 / 104 01:03:47.493 / 95 02:59:39.71718,700:57:08
9667ŁABANOWSKI KrzysztofWarszawa Bike Salon TeamMasters III 1970-1966 – 400:30:55.475 / 103 01:22:07.516 / 99 01:06:43.544 / 96 02:59:46.53518,700:57:15
97257CZABOK BrunonMikołówbrakMasters III 1970-1966 – 500:31:39.748 / 106 01:26:55.282 / 107 01:02:05.583 / 97 03:00:40.61318,600:58:09
98236ZIELIŃSKI DariuszWarszawaRamę na RamięMasters III 1970-1966 – 600:29:09.875 / 80 01:27:14.303 / 105 01:06:05.457 / 98 03:02:29.63518,400:59:58
99 / 6199PLICH AnnaBełchatówEstile Racing TeamLadies I - 1990- 1981 – 400:30:40.549 / 99 01:30:03.357 / 109 01:03:16.835 / 99 03:04:00.74118,301:01:29
100171WAWRYSZUK PatrykMińsk MazowieckiMińska Grupa RowerowaMasters I 1990-1981 – 4100:30:44.972 / 101 01:28:55.101 / 108 01:05:51.497 / 100 03:05:31.57018,101:03:00
101104GRUDNIEWSKI TomaszOtwockTEAM SportStationMasters II 1980-1971 – 3200:30:56.398 / 105 01:26:52.398 / 106 01:07:56.561 / 101 03:05:45.35718,101:03:14
102 / 7277PUŹ GrażynaWarszawaOnBikesLadies I - 1990- 1981 – 500:32:38.674 / 111 01:29:09.573 / 110 01:07:51.725 / 102 03:09:39.97217,701:07:08
103 / 8292ANDRZEJCZUK KasiaWarszawaIFON Kolarz KlubLadies II 1979-1970 – 300:33:20.772 / 112 01:29:06.547 / 111 01:07:51.417 / 103 03:10:18.73617,701:07:47
104238DĄBROWSKI MaciejWarszawabrakMasters II 1980-1971 – 3300:31:59.640 / 108 01:30:58.138 / 113 01:09:18.635 / 104 03:12:16.41317,501:09:45
105 / 9131CZERSKA-KRYSIK AgnieszkaStefanówkaBike Salon TeamLadies II 1979-1970 – 400:32:01.855 / 109 01:30:52.849 / 112 01:15:21.079 / 105 03:18:15.78316,901:15:44
10646LUDWICKI PiotrWarszawabrakMasters II 1980-1971 – 3400:32:31.407 / 110 01:33:46.069 / 115 01:14:03.916 / 106 03:20:21.39216,801:17:50
107290MIRECKI BartłomiejBieganówbrakELITA Mężczyzn – 1991-2001 – 1200:30:31.526 / 95 01:34:47.508 / 114 01:23:35.135 / 107 03:28:54.16916,101:26:23
10848RUTKOWSKI DanielWarszawaIBOX M LIGA CYCLING TEAMMasters I 1990-1981 – 4200:30:44.409 / 100 01:01:52.966 / 19 01:32:37.37524,2-1 okr.
109 / 10256PÓŁJANOWICZ MałgorzataWarszawaTrenujemy z sercem dla KubyLadies I - 1990- 1981 – 600:33:35.405 / 113 00:59:33.110 / 25 01:33:08.51524-1 okr.
110225ROMANOWSKI KamilRadzyminKamyk Radzymin MTB TeamMasters I 1990-1981 – 4300:31:40.325 / 107 01:02:03.962 / 28 01:33:44.28723,9-1 okr.
111251BARAN JakubWarszawabrakMasters I 1990-1981 – 4400:33:43.413 / 114 01:05:42.733 / 48 01:39:26.14622,5-1 okr.
112220ZAGÓRSKI JakubWarszawa ANG Spółdzielnia MTBMasters II 1980-1971 – 3500:26:20.487 / 41 01:14:01.856 / 58 01:40:22.34322,3-1 okr.
113186SACHARCZUK PawełKarczewbrakMasters II 1980-1971 – 3600:29:20.555 / 85 01:14:13.222 / 66 01:43:33.77721,6-1 okr.
11459MAJORCZYK LudwikJozefowbrakMasters IV – 1965 i starsi – 300:38:16.688 / 115 01:07:10.163 / 74 01:45:26.85121,2-1 okr.
11549ŁUKASIAK ŁukaszJózefówIBOX M LIGA CYCLING TEAMMasters I 1990-1981 – 4500:30:03.275 / 93 01:18:40.821 / 86 01:48:44.09620,6-1 okr.
11654WIŚNIEWSKI AndrzejOtwockOtwock BiegaMasters IV – 1965 i starsi – 400:45:15.519 / 116 01:26:56.435 / 116 02:12:11.95416,9-1 okr.
Nie ukończyło 5 uczestników
DNF*226MAJ KamilLublinAtol BikeMasters II 1980-1971 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*252ANTONIUK PiotrWarszawa24Masters II 1980-1971 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*123ZYGNER TomaszWarszawaabsolutebikes.plMasters I 1990-1981 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*50DORSZ JacekWarszawaKamyk Radzymin MTB TeamMasters II 1980-1971 – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*102JABŁOŃSKI Lech JerzyOtwockTEAM SportStationMasters IV – 1965 i starsi – DNF*DNF*DNF*DNF*
Nie wystartował 1 uczestnik
DNS*168SIEMIANOWSKI Marcin SiemianowskiWarszawaPeugeot Niedziółka BIKE TEAM Masters II 1980-1971 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował