Warszawa, Kazurka 2020-07-05

Warsaw Cup UCI C3

Wyniki Elita Mężczyzn

MiejsceNrKod UCINazwisko / ImięData urodzeniaPłećKategoria 2Klub/DrużynaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Okr. 5Okr. 6Okr. 7Okr. 8Czas sum.VśrRóżnica
1110009547410HELTA Filip1997MElita MężczyznVOLKSWAGEN SAMOCHODY DOSTAWCZE MTB TEAM00:09:22 / 1 00:10:05 / 1 00:10:12 / 1 00:10:20 / 1 00:10:29 / 1 00:10:32 / 1 00:10:36 / 1 00:10:27 / 1 01:22:0722,200:00:00
2210010092832ŁUKASIK Krzysztof1993MElita MężczyznJBG-2 CRYOSPACE00:09:38 / 2 00:10:05 / 2 00:10:32 / 2 00:10:40 / 2 00:10:36 / 2 00:10:35 / 2 00:10:51 / 2 00:10:45 / 2 01:23:4621,800:01:38
33610015773392OSTASZEWSKI Karol1998MOrlikWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:09:45 / 3 00:10:19 / 3 00:10:39 / 3 00:10:37 / 3 00:10:39 / 3 00:10:50 / 3 00:11:15 / 3 00:11:14 / 3 01:25:2221,400:03:14
4910008817886JEZIORSKI Maciej1992MElita MężczyznNIEZRZESZONY / JEZIOR.BIKE00:10:26 / 9 00:10:29 / 5 00:10:35 / 4 00:10:44 / 4 00:10:51 / 4 00:10:51 / 4 00:10:50 / 4 00:10:49 / 4 01:25:3721,300:03:29
5410011219850TOPÓR Michał1997MElita MężczyznMTB RACING TEAM TARNÓW00:09:45 / 4 00:10:44 / 4 00:11:01 / 5 00:11:01 / 5 00:11:08 / 5 00:11:11 / 5 00:10:56 / 5 00:11:13 / 5 01:27:032100:04:55
64110011194891ŻUR Jarosław1999MOrlikKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA00:10:25 / 8 00:10:55 / 7 00:10:59 / 6 00:11:04 / 6 00:10:58 / 6 00:11:05 / 6 00:11:11 / 6 00:11:13 / 6 01:27:5420,700:05:46
76410058441874CZABOK Konrad2001MOrlikWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:10:12 / 6 00:11:11 / 8 00:11:03 / 7 00:11:09 / 7 00:11:17 / 7 00:11:16 / 7 00:11:18 / 7 00:11:19 / 7 01:28:4920,500:06:41
83510011041412NOWAK Stanislaw1999MOrlikVOLKSWAGEN SAMOCHODY DOSTAWCZE MTB TEAM00:10:07 / 5 00:10:59 / 6 00:11:34 / 8 00:11:41 / 8 00:11:55 / 8 00:12:01 / 8 00:11:46 / 8 00:12:09 / 8 01:32:1419,800:10:06
94210053200743BIEDROŃCZYK Maciej2000MOrlikKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA00:10:33 / 11 00:11:35 / 10 00:11:29 / 10 00:11:38 / 9 00:11:44 / 9 00:11:52 / 9 01:08:5319,9-1 okr.
1011 10013848449BAL Tomasz1994MElita MężczyznKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA00:10:48 / 14 00:11:33 / 13 00:11:42 / 13 00:11:38 / 11 00:11:48 / 11 00:11:50 / 11 01:09:2319,7-1 okr.
114310058441167SZEREMETA Julian1999MOrlikWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:10:51 / 16 00:11:24 / 11 00:11:41 / 11 00:11:44 / 10 00:11:44 / 10 00:11:50 / 10 01:09:1719,7-1 okr.
126510015560093KRYSIEWICZ Piotr1999MOrlikUKS "WYGODA" BIAŁYSTOK00:10:48 / 13 00:11:33 / 12 00:11:42 / 12 00:11:54 / 12 00:11:45 / 12 00:57:4419,7-2 okr.
134010054867931KARPIERZ Wojciech2000MOrlikUKS DREAM-BIKE BIELAWA00:10:32 / 10 00:11:59 / 14 00:11:49 / 14 00:12:01 / 13 00:11:50 / 13 00:58:1419,6-2 okr.
144810055994747GARCZYK Paweł2000MOrlikOŚ RACING TEAM OBORNIKI ŚLĄSKIE00:11:16 / 16 00:11:48 / 14 00:11:43 / 16 00:11:42 / 15 00:11:44 / 14 00:58:1419,6-2 okr.
153910062374721KRYŃSKI Piotr2001MOrlikVOLKSWAGEN SAMOCHODY DOSTAWCZE MTB TEAM00:10:16 / 7 00:11:14 / 9 00:11:39 / 9 00:13:30 / 17 00:12:08 / 15 00:58:5019,4-2 okr.
166810058832908JAKUBOWSKI Dominik2000MOrlikNIEZRZESZONY00:10:58 / 17 00:11:40 / 16 00:11:45 / 15 00:12:05 / 14 00:12:21 / 16 00:58:5119,4-2 okr.
176310054867527WIŚNIEWSKI Wiktor2001MOrlikUKS DREAM-BIKE BIELAWA00:10:47 / 12 00:11:50 / 15 00:12:10 / 17 00:12:08 / 18 00:46:5719,4-3 okr.
181310003472681BIEL Szymon1987MElita MężczyznGRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK00:11:04 / 19 00:11:43 / 19 00:12:02 / 19 00:12:28 / 19 00:47:1919,3-3 okr.
194610048445521ARMATYS Grzegorz2000MOrlikMTB RACING TEAM TARNÓW00:11:20 / 24 00:11:55 / 22 00:12:30 / 22 00:12:10 / 21 00:47:5719-3 okr.
205810056301410ŚLIWIŃSKI Piotr2001MOrlikRK ALUMINIUM BIKE TEAM00:11:23 / 25 00:12:14 / 25 00:12:22 / 23 00:12:08 / 23 00:48:0918,9-3 okr.
214710016016704KULAS Szymon1999MOrlikDĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF00:11:15 / 22 00:12:04 / 23 00:12:17 / 21 00:12:21 / 22 00:47:5719-3 okr.
221210010171644SOLARZ Jakub1997MElita MężczyznUKS GRUPA KOLARSKA "FOUR BIKE"00:11:10 / 20 00:11:49 / 20 00:12:11 / 20 00:12:27 / 20 00:47:3919,1-3 okr.
234410015730552KOWALCZYK Jakub1999MOrlikMITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW00:10:49 / 15 00:11:57 / 18 00:12:01 / 18 00:11:42 / 16 00:46:3119,6-3 okr.
245410094565078ZWIERSKI Miłosz2001MOrlikUKS SPORTOWIEC PIŁA00:11:03 / 18 00:12:21 / 24 00:12:47 / 24 00:36:1218,9-4 okr.
255610096542868MATKOWSKI Jakub2000MOrlikWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:12:05 / 31 00:12:37 / 27 00:12:24 / 25 00:37:0618,4-4 okr.
266710075432234TOMERA Tomasz2001MOrlikRK ALUMINIUM BIKE TEAM00:11:55 / 28 00:12:52 / 28 00:24:4818,4-5 okr.
275710055531571KULAS Jakub2001MOrlikDĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF00:11:46 / 27 00:12:50 / 26 00:24:3618,5-5 okr.
285210064697364MIAZEK Jan2001MOrlikJAKOOBCYCLES.COM00:12:02 / 30 00:13:05 / 29 00:25:0818,1-5 okr.
296210059394801LACHOWICZ Michał2001MOrlikWARSZAWSKI KLUB KOLARSKI00:12:18 / 33 00:13:21 / 30 00:25:4017,8-5 okr.
3049 10091804622JAFFKE Gracjan1999MOrlikK.S KLIF CHŁAPOWO00:12:25 / 34 00:13:56 / 33 00:58:1419,6-5 okr.
315010090190782DRABIK Mateusz2001MOrlikRK ALUMINIUM BIKE TEAM00:12:34 / 35 00:14:25 / 34 00:26:5916,9-5 okr.
325110080049232POTRYKUS Filip2001MOrlikK.S KLIF CHŁAPOWO00:12:15 / 32 00:14:03 / 32 00:26:1817,3-5 okr.
335310054545104GOLEŃ Marcin2001MOrlikKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA00:12:01 / 29 00:14:13 / 31 00:26:1517,4-5 okr.
344510058656587KACHEL Adrian2001MOrlikUKS ZAWOJAK00:13:20 / 36 00:13:2017,1-6 okr.
351410079885746LASKOWSKI Michał1997MElita MężczyznKS AGH CYCLING TEAM00:13:37 / 37 00:13:3716,7-6 okr.
Nie ukończyło 5 uczestników
DNF*6610103784728NIEBIELSKI Bartosz2001MOrlikKAMYK RADZYMIN MTB TEAM00:11:44 / 26 DNF*DNF*DNF*
DNF*3810016015892NIEBORAS Mateusz1999MOrlikJBG-2 CRYOSPACE00:11:11 / 21 00:11:35 / 17 DNF*DNF*DNF*
DNF*1510002125896GIERCZAK Przemysław1982MElita MężczyznLKK LUKS SŁAWNO / HUROM SŁAWNO ACCENTDNF*DNF*DNF*
DNF*310008822233ZAMROŹNIAK Jakub1996MElita MężczyznJBG-2 CRYOSPACEDNF*DNF*DNF*
DNF*5910058615363PYTEL Piotr2001MOrlikWKK WIERUSZÓW / PFLEIDERERDNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 9 uczestników
DNS*510007909322BESAHA Mikhail1989MElita MężczyznBELARUS NATIONAL TEAMDNS*DNS*DNS*
DNS*3710014586255BRICIS Dainis1998MOrlikBELARUS NATIONAL TEAMDNS*DNS*DNS*
DNS*810005353572BRZÓZKA Piotr1989MElita MężczyznJBG-2 CRYOSPACEDNS*DNS*DNS*
DNS*710003728925HALEJAK Wojciech1983MElita MężczyznJBG-2 CRYOSPACEDNS*DNS*DNS*
DNS*6010063404638KLUMUK Maxim2001MOrlikBELARUS NATIONAL TEAMDNS*DNS*DNS*
DNS*1010007849102KOZAK Mariusz1992MElita MężczyznJBG-2 CRYOSPACEDNS*DNS*DNS*
DNS*610009830124MICHAŁEK Mariusz1987MElita MężczyznJBG-2 CRYOSPACEDNS*DNS*DNS*
DNS*5510054902384OLSZAR Antoni2001MOrlikGRUPA KOLARSKA GLIWICEDNS*DNS*DNS*
DNS*6110062900743WOJCIECHOWSKI Miłosz2001MOrlikNIEZRZESZONY / BRYZA SYSTEMY RYNNOWE TEAMDNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował