Wyniki Kobiet TUT 68km"> Wyniki Kobiet TUT 68km">

Trójmiejski Park Krajobrazowy 29.02.2020

TUT 2020
Kobiety TUT 68km

Wyniki kategorii Wyniki Kobiet TUT 68km

MiejsceNrNazwisko / Surname / Imię / NameMiejscowość / CityKlub/Drużyna / Club/TeamOkr. 1Czas sum.VśrRóżnica
1 / 15STELMACH DominikaWarszawabrak05:16:08 / 1 05:16:0812,900:00:00
2 / 2241MAJ-ROKSZ MariaWejherowoMaja Team06:46:11 / 2 06:46:111001:30:03
3 / 3243GOLAS GrażynaGdyniaDudyczRun07:14:45 / 3 07:14:459,401:58:37
4 / 428MUZOLF DorotaPruszcz GdańskiStraszyn Ultra Team07:24:21 / 4 07:24:219,202:08:13
5 / 5311KASKA-ŁOBODOWSKA EwelinaSiennicaRaceFighter Gosir Dębe Wielkie07:29:58 / 5 07:29:589,102:13:50
6 / 6151SARBINOWSKA AnnaCzempińKościan Team07:41:20 / 6 07:41:208,802:25:12
7 / 73ZATORSKA-RADLIŃSKA KatarzynaGdańskRPD07:43:28 / 7 07:43:288,802:27:20
8 / 886ŻABIEŁOWICZ AnnaReda brak07:50:24 / 8 07:50:248,702:34:16
9 / 9185UUSIVIRTA SatuRyttyläbrak07:52:41 / 9 07:52:418,602:36:33
10 / 10130WALKOWIAK JoannaPoznańMUAY RUNNING TEAM07:56:03 / 10 07:56:038,602:39:55
11 / 1185GAŁUSZKA DorotaGrudziądzWtorkowy Trening08:00:29 / 11 08:00:298,502:44:20
12 / 12164SOSNOWSKA BożenaTczewBiegający Tczew08:02:40 / 12 08:02:408,502:46:32
13 / 13269SOWA-OKRASA SylwiaGRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ Grodzisk Mazowiecki08:05:00 / 13 08:05:008,402:48:52
14 / 1456SIEROCIN AgataGdyniabrak08:10:30 / 14 08:10:308,302:54:22
15 / 15103SZYMAŃSKA AgataGdańskbrak08:12:07 / 15 08:12:078,302:55:58
16 / 16273JANICKA DobrochnaPoznańbrak08:17:29 / 16 08:17:298,203:01:21
17 / 1723DORSZ BeataGDYNIAbrak08:18:14 / 17 08:18:148,203:02:05
18 / 18242LASZCZYK NadyaREDARUNEDA08:21:53 / 18 08:21:538,103:05:45
19 / 19250PODCZARSKA IzabelaKolbudyKOLBUDY TEAM08:21:53 / 19 08:21:538,103:05:45
20 / 2024LIETZ RenataKrojantyTotalnie Biegnięci08:26:01 / 20 08:26:018,103:09:53
21 / 21175FOGT MonikaGDYNIAFESTWAL BIEGOWY ULTRA WAY08:27:04 / 21 08:27:04803:10:55
22 / 22114PANAS IwonaChełmChełmska Grupa Triathlonu / SGO Gdańsk08:27:04 / 22 08:27:04803:10:56
23 / 23150WOSZTYL AlicjaKoszalinbrak08:29:25 / 23 08:29:25803:13:17
24 / 24232SUSMARSKA EwaPoznańMUAY RUNNING TEAM08:32:18 / 24 08:32:18803:16:10
25 / 25163RACZYŃSKA EwaGdyniabiegamyrazem.pl08:36:38 / 25 08:36:387,903:20:30
26 / 26331SÓJKA AgnieszkaToruńbrak08:37:15 / 26 08:37:157,903:21:07
27 / 27127DRAJERCZAK MarlenaPoznań MUAY RUNNING TEAM08:42:37 / 27 08:42:377,803:26:29
28 / 2827KONDRATIUK RenataGdańsk brak08:43:47 / 28 08:43:477,803:27:39
29 / 297PRZERWA-BECH Jolantamosinabrak08:43:58 / 29 08:43:587,803:27:50
30 / 30137SZTYBOR JoannaGdańskbrak08:46:33 / 30 08:46:337,703:30:25
31 / 3162WALCZYŃSKA KarolinaTychyRUNHOGS Tychy08:56:50 / 31 08:56:507,603:40:42
32 / 322GRABOWSKA-LESISZ AnetaKoszalin4ROWERY08:57:48 / 32 08:57:487,603:41:40
33 / 33133FOJCIK AsiaRybnikSBD ENERGETYK RYBNIK09:01:41 / 33 09:01:417,503:45:33
34 / 3495KALINKA BeataGdańskbrak09:01:52 / 34 09:01:527,503:45:44
35 / 35160MALINOWSKA DominikaŁukta11. Pułk Artylerii09:05:22 / 35 09:05:227,503:49:14
36 / 3620PRUSS KatarzynaSzczecinWkurw Team 09:05:37 / 36 09:05:377,503:49:29
37 / 37350SZYMANKIEWICZ Kalinabrak09:05:40 / 37 09:05:407,503:49:32
38 / 3857KARKOWSKA WiesławaBaranowo Poziom Wyżej Tarnowo Podgórne 09:07:29 / 38 09:07:297,503:51:21
39 / 39198ŚLIWIŃSKA KatarzynaGdyniaKS Iskra przy Akademii Maryarki Wojennej09:08:47 / 39 09:08:477,403:52:39
40 / 40197WYRWAS-ZYGARŁOWSKA IzabelaPOZNAŃKOBIETY BIEGAJĄ09:10:27 / 40 09:10:277,403:54:19
41 / 41128JÓZEFOWICZ EdytaKościanKościan Team09:13:41 / 41 09:13:417,403:57:33
42 / 4265GÓRSKA AnnaŚwinoujścieMkl Maraton Świnoujście09:13:49 / 42 09:13:497,403:57:41
43 / 43296POPCZYK EwelinaSosnowiecbrak09:16:26 / 43 09:16:267,304:00:17
44 / 44138GOSTKOWSKA-DRZEWICKA MagdalenaSobączbrak09:25:04 / 44 09:25:047,204:08:56
45 / 45321POLIWKA-KISIEL MalgorzataSzczecinekbrak09:26:23 / 45 09:26:237,204:10:15
46 / 46172PASTWIŃSKA JustynaŁódźbrak09:28:20 / 46 09:28:207,204:12:11
47 / 4732SCHMIDT BeataGdyniabrak09:29:13 / 47 09:29:137,204:13:05
48 / 48257KUNKEL AnnaGdańskPGB Sportowa Paczka09:33:32 / 48 09:33:327,104:17:24
49 / 49145SZCZUPAKOWSKA IzabelaGdańskHoko Team09:36:12 / 49 09:36:127,104:20:04
50 / 5073BALEWSKA IwonaToruńbrak09:40:15 / 50 09:40:15704:24:07
51 / 5129KOWALSKA AgnieszkaToruńKowale Team09:40:43 / 51 09:40:43704:24:34
52 / 52118KUROWSKA IzabelaŚwidwinUKL Feniks Świdwin 09:51:41 / 52 09:51:416,904:35:33
53 / 5392JAROCKA SandraPoznanbrak09:54:07 / 53 09:54:076,904:37:59
54 / 54154SZARMACH OlgaGdyniaPort Gdynia Sport Team09:54:47 / 54 09:54:476,904:38:39
55 / 55323KAMECKA SoniaGdanskbrak10:05:26 / 55 10:05:266,704:49:18
56 / 56142KOBUS EwelinaKATOWICEbrak10:05:50 / 56 10:05:506,704:49:42
57 / 57187PAWLAK MałgorzataGnieznobrak10:11:31 / 57 10:11:316,704:55:23
58 / 58105NIECHOĆKO AgataGdańskbrak10:25:14 / 58 10:25:146,505:09:06
59 / 59233SYPNIEWSKA HannaGdyniaSpartanie Dzieciom/ Golden Team10:41:30 / 59 10:41:306,405:25:22
60 / 60299MŁODECKA SylwiaWarszawavirtual runner club10:41:32 / 60 10:41:326,405:25:23
61 / 6164RADZIEŃSKA KamilaGdyniaBigYellowFoot Adventure Team10:41:34 / 61 10:41:346,405:25:25
62 / 6287BOGDANOWICZ BeataGdańskJaba Daba Du10:41:35 / 62 10:41:356,405:25:27
63 / 63287MACHALICA AgnieszkaGdańsk brak10:49:22 / 63 10:49:226,305:33:14
Nie wystartowało 15 uczestników
DNS*66CHARKIEWICZ MonikaStraszynbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*308FIBICH DorotaKościerzyna brakDNS*DNS*DNS*
DNS*326FIGEL MonikaGdańskMiki TeamDNS*DNS*DNS*
DNS*81GADAMSKA-KABATA PauliinaGdańskbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*286KĘSICKA AgnieszkaGdyniaRUNEDADNS*DNS*DNS*
DNS*322KOLODZIEJSKA LucynaGdańskAccelerating PolandDNS*DNS*DNS*
DNS*107KROPIDŁOWSKA MagdaGdyniabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*209ŁOBASIUK IwonaSuwałkiFundacja Kierunek UltraDNS*DNS*DNS*
DNS*213POTYKANOWICZ AleksandraZielonkabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*179SIUDZIŃSKA AnnaBydgoszczbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*294SUŁEK AldonaWEJHEROWObrakDNS*DNS*DNS*
DNS*37TOMASZEWSKA KingaGdynia3. Flotylla OkrętówDNS*DNS*DNS*
DNS*229WITKOWSKA BeataGdynia #KaszanienamokaDNS*DNS*DNS*
DNS*192WITKOWSKA NERY EmiliaWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*39WOJCIESZEK JoannaKostrzynBiegam Bo Nie LubieDNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował