Firlej, 2014-06-13

I Ogólnopolskie Mistrzostwa Służby Więziennej w Triathlonie

Wyniki wyścigu

MiejsceNrNazwisko / ImięJednostka (Miasto)Czas sum.Różnica
Nie wystartowało 48 uczestników
DNS*24Adamczyk MariuszZK RawiczDNS*DNS*
DNS*13Balaryn TomaszOISW LublinDNS*DNS*
DNS*4Balaryn AlicjaWłodawaDNS*DNS*
DNS*1Bas CyprianCZSWDNS*DNS*
DNS*25Białek SebastianCOSSW KaliszDNS*DNS*
DNS*18Bogucki JarosławZK nr 1 WrocławDNS*DNS*
DNS*35Chalecki PiotrAŚ SłupskDNS*DNS*
DNS*43Cichocki WaldemarZK Opole LubelskieDNS*DNS*
DNS*38Dobrowolski PatrykLublinDNS*DNS*
DNS*39Dobrowolski MarcelLublinDNS*DNS*
DNS*10Duda PiotrZK Przytuły StareDNS*DNS*
DNS*37Fereniec AndrzejOISW LublinDNS*DNS*
DNS*7Galiński MateuszZK KoronowoDNS*DNS*
DNS*20Hawryluk IreneuszAŚ KrasnystawDNS*DNS*
DNS*26Haładyj MarcinAŚ KrasnystawDNS*DNS*
DNS*14Jakubczyk AdrianZK WojkowiceDNS*DNS*
DNS*42Kowalczuk PawełZK HrubieszówDNS*DNS*
DNS*28Krawczyk AndrzejZK Jastrzębie-ZdrójDNS*DNS*
DNS*23Krzyżak WojciechZK CieszynDNS*DNS*
DNS*41Kudyk MarekZK HrubieszówDNS*DNS*
DNS*34Kwapis WojciechAŚ SłupskDNS*DNS*
DNS*8Kępiński ArturAŚ ŁódźDNS*DNS*
DNS*30Machowicz SebastianZK WojkowiceDNS*DNS*
DNS*5Majcherczyk TomaszAŚ ŁódźDNS*DNS*
DNS*40Marszałek PiotrZK Jastrzębie-ZdrójDNS*DNS*
DNS*16Matysiak AdrianAŚ RadomDNS*DNS*
DNS*12Małas DamianZK WojkowiceDNS*DNS*
DNS*17Małko MirosławZK nr 1 WrocławDNS*DNS*
DNS*33Maślanka TomaszAŚ SłupskDNS*DNS*
DNS*22Neścior KrzysztofZK CieszynDNS*DNS*
DNS*21Omelczuk BartoszZK WłodawaDNS*DNS*
DNS*3Pietryka GrzegorzZK nr 2 GrudziądzDNS*DNS*
DNS*44Plandowski AndrzejZK Biała PodlaskaDNS*DNS*
DNS*46Polak KrzysztofDNS*DNS*
DNS*47Polak KrzysztofStalowa WolaDNS*DNS*
DNS*15Rochowski MichałAŚ RadomDNS*DNS*
DNS*48Rusiecki RadosławAŚ ŁódźDNS*DNS*
DNS*6Sandomierz SławomirZK KoronowoDNS*DNS*
DNS*32Skorupski AndrzejNSZZFiPW ZK nr 1 WrocławDNS*DNS*
DNS*19Starczewski JacekZK WojkowiceDNS*DNS*
DNS*11Staszek KamilAŚ LublinDNS*DNS*
DNS*29Szewczyński PiotrCZSWDNS*DNS*
DNS*2Winiarczyk EmilAŚ LublinDNS*DNS*
DNS*9Wiśniewski KrzysztofZK Przytuły StareDNS*DNS*
DNS*45Wsuł RadosławZK Biała PodlaskaDNS*DNS*
DNS*31Wylężek RobertZK WojkowiceDNS*DNS*
DNS*27Zdun DamianZK KaliszDNS*DNS*
DNS*36Złonkiewicz KingaZK Tarnów-MościceDNS*DNS*

*DNS - nie wystartował