Koniec Świata / Kraszewice 2020-09-27

III BIEG NA KOŃCU ŚWIATA O PUCHAR WÓJTA GMINY KRASZEWICE

Wyniki kategorii Open Kobiet Bieg

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.VśrRóżnica
1 / 1204DRĘŻEK EwelinaKaliszAKM Olsztyn00:22:3913,200:00:00
2 / 2164PRASKA MarikaGrabów Wójtostwo 63brak00:24:2512,300:01:46
3 / 3169ZBOROWSKA SamantaOstrzeszówZS nr. 1 Ostrzeszów00:24:5212,100:02:12
4 / 4128ROSZYKIEWICZ KlaudiaOstrzeszówAKTYWNY OSTRZESZÓW00:25:5911,500:03:20
5 / 5184GANIA AnnaKepnobrak00:26:0611,500:03:26
6 / 6310MATUSIAK ŻanetaKaliszbrak00:26:0911,500:03:30
7 / 7120ZAWIERTA AngelikaOstrzeszówAKTYWNY OSTRZESZÓW00:26:5211,200:04:12
8 / 8162HAZUBSKA AnnaOstrzeszówAKTYWNY OSTRZESZÓW00:27:0111,100:04:22
9 / 9142ADAMUS DominikaKalisz Supermaraton Kalisz00:27:3110,900:04:52
10 / 10156TRZECIAK BożenaWyszanówbrak00:27:5510,700:05:15
11 / 11294KALICIŃSKA AnnaKaliszbrak00:28:2310,600:05:43
12 / 12135MAŁYS KamilaTorzeniec AKTYWNY OSTRZESZÓW00:28:2910,500:05:50
13 / 13143GRACZYK AnnaKaliszSupermaraton Kalisz00:29:0110,300:06:22
14 / 14245KUŁAK MagdalenaNowy Tomyślbrak00:29:1610,200:06:37
15 / 15146LANDZWOJCZAK KamialOstrzeszów AKTYWNY OSTRZESZÓW00:29:2310,200:06:43
16 / 16180STAWIREJ JolantaBralinSzybkie Żółwie Opatów00:29:2310,200:06:43
17 / 17185KLEPACZ RenataBIADASZKISzybkie Żółwie Opatów00:29:4510,100:07:06
18 / 18158WIĘCŁAW KasiaKRASZEWICEbrak00:29:4810,100:07:08
19 / 19210BIERECKA KamilaKaliszbrak00:29:551000:07:16
20 / 20149KUBICA WiesławaKępnoSzybkie Żółwie Opatów00:30:099,900:07:29
21 / 21168UŚCINOWICZ KatarzynaBiskupice Zabarycznebrak00:30:379,800:07:57
22 / 22208WRÓBEL AgataRybkabrak00:31:039,700:08:24
23 / 23171WOJDALSKA- ŚLEDZIŃSKA AgataKaliszNessi Team00:32:169,300:09:37
24 / 24170ZAWADZKA MagdalenaKaliszNESSI TEAM00:32:179,300:09:37
25 / 25163IGNASIAK AniaKaliszSupermaraton Kalisz00:33:26900:10:46
26 / 26140WRÓBEL JoannaOstrzeszówbrak00:33:378,900:10:58
27 / 27132KŁYSZ KarinaKaliszbrak00:34:248,700:11:45
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*136ORZESZYNA MagdalenaOpatów Szybkie Żółwie OpatówDNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 5 uczestników
DNS*138BRDĘK IzabelaOstrzeszów AKTYWNY OSTRZESZÓWDNS*DNS*DNS*
DNS*166CICHOSZ SabinaKuźnica GrabowskabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*172GANIA JagodaKępnobrakDNS*DNS*DNS*
DNS*179OLSZEWSKA MagdalenaBiernatkibrakDNS*DNS*DNS*
DNS*177SZTUDER MarcelinaGrabów nad ProsnąbrakDNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował