Koniec Świata / Kraszewice 2020-09-27

II MARSZ NW NA KOŃCU ŚWIATA O PUCHAR WÓJTA GMINY KRASZEWICE

Wyniki kategorii Open NORDIC WALKING

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.Czas nettoCzas bruttoVśrRóżnica
114MARCZAK KrzysztofBełchatówNWPL/NW Bełchatów00:32:3900:32:3800:32:399,200:00:00
216WINIARSKI HieronimJanków ZaleśnyHuragan Janków Zaleśny00:33:2600:33:2600:33:27900:00:46
3 / 115KRAWĘTEK AgnieszkaBEŁCHATÓWNWPL/NW Bełchatów00:34:0700:34:0700:34:078,800:01:27
421SKURNICA MarcinBełchatów NWPL/NW Bełchatów00:34:4800:34:4800:34:508,600:02:08
536KASPRZAK TadeuszOSIEKbrak00:35:4500:35:4500:35:478,400:03:05
6 / 238MOTYL AnnaBełchatów NWPL/NW Bełchatów00:35:4700:35:4700:35:488,400:03:07
7 / 337BERŁOWSKA SylwiaBełchatów NWPL/NW Bełchatów00:37:0800:37:0800:37:108,100:04:28
856SMARDZ MaciejGrabów Wójtostwo WTZ Kuźnica Grabowska00:37:1000:37:1000:37:108,100:04:30
939BRYLIŃSKI PiotrBełchatów NWPL/NW Bełchatów00:37:4200:37:4200:37:43800:05:03
104KRÓL MaciejLudwikówTrzej Królowie00:38:1700:38:1700:38:207,800:05:37
11 / 419FOLTYN DariaBełchatówNWPL/NW Bełchatów00:38:2500:38:2500:38:277,800:05:45
1220FOLTYN MirosławBełchatów NWPL/NW Bełchatów00:38:2500:38:2500:38:287,800:05:45
1333STRANC JacekToruń ALUTEK00:38:4700:38:4700:38:497,700:06:07
14 / 55SIWIK AldonaOstrów WielkopolskiTrzej Królowie00:39:2800:39:2800:39:317,600:06:49
1559MADALIŃSKI TomaszBełchatówNWPL/NW Bełchatów00:39:4200:39:4200:39:477,500:07:02
16 / 670KOLANEK RenataCzajkówbrak00:39:5400:39:5400:39:567,500:07:14
1790ABRAMOWICZ DamianKaliszKalisia Nordic Team 00:40:1800:40:1800:40:337,400:07:39
1895REITZIG PiotrOlszynabrak00:40:2400:40:2400:40:277,400:07:44
1966KUŚWIK KonradKRASZEWICEUrząd Gminy Kraszewice00:40:2400:40:2400:40:327,400:07:45
20 / 73KRÓL IwonaLudwikówTrzej Królowie00:40:2400:40:2400:40:277,400:07:45
21 / 844WIĘCŁAW DominikaKraszewiceGałklub00:40:4900:40:4900:40:527,300:08:09
22 / 917GAŁKA MagdalenaKraszewiceGałklub00:40:4900:40:4900:40:537,300:08:10
2371KORZYŃSKI MichałDąbrówka k/ PoznaniaPitbullTeam00:40:5600:40:5600:41:077,300:08:16
2461ŚWIERCZYŃSKI MarcinBełchatówNWPL/NW Bełchatów00:41:1000:41:1000:41:167,300:08:30
25 / 1057OFIARA BogumiłaKsiążeniceWTZ Kuźnica Grabowska00:41:3900:41:3900:41:407,200:08:59
26 / 116MARKIEWICZ RenataKaliszKalisia Nordic Team 00:42:0200:42:0200:42:027,100:09:22
27 / 122BOGACZYŃSKA PaulinaDoruchówbrak00:42:1000:42:1000:42:167,100:09:30
28 / 1322BOGACZYŃSKA MieczysławaDoruchówbrak00:42:4400:42:4400:42:51700:10:04
29 / 1469DEREK MonikaŁask NWPL/NW Bełchatów00:42:4400:42:4400:42:48700:10:05
30 / 1585PACZEŚNA KatarzynaKoźminekbrak00:42:4500:42:4500:42:50700:10:05
31 / 1684MAJDA AnetaBełchatów NWPL/NW Bełchatów00:42:4600:42:4600:42:50700:10:06
32 / 1796CZERNIK MałgorzataBełchatówNWPL/NW Bełchatów00:42:4700:42:4700:42:52700:10:08
3334BIAŁEK AdamKaliszKalisia Nordic Team 00:42:5600:42:5600:43:02700:10:16
34 / 1830FISZERA ElżbietaBełchatowNWPL/NW Bełchatów00:42:5700:42:5700:43:03700:10:18
357ZIMNIAK MarcinOstrów Wlkpbrak00:43:1800:43:1800:43:316,900:10:38
36 / 1935BAŚ MagdalenaKraszewiceUrząd Gminy Kraszewice00:43:2300:43:2300:43:306,900:10:43
37 / 2040GANIA AgnieszkaKępnobrak00:43:5800:43:5800:44:066,800:11:19
38 / 2178JANICKA MariolaKobyla Górabrak00:44:2500:44:2500:44:306,700:11:45
39 / 2260MADALIŃSKA RenataBełchatówNWPL/NW Bełchatów00:44:2800:44:2800:44:336,700:11:49
40 / 2375FIOŁKOWSKA JustynaRojówDaleko jeszcze?00:44:3100:44:3100:44:436,700:11:52
4173SITEK LeszekKsiążenicebrak00:44:3200:44:3200:44:456,700:11:53
4211KOCZOŁOWSKI Andrzejłaskbrak00:44:3500:44:3500:44:406,700:11:56
43 / 2474KLICHOWSKA MagdalenaPrzygodziceDaleko jeszcze?00:44:3600:44:3600:44:476,700:11:56
44 / 2523BARTOSIK SylwiaBełchatówNWPL/NW Bełchatów00:44:5600:44:5600:44:596,700:12:16
45 / 2691KOWALCZYK KatarzynaMącznikiUrząd Gminy Kraszewice00:45:0200:45:0200:45:096,600:12:22
46 / 27103ZADKA AnetaKuźnica Grabowabrak00:45:1400:45:1400:45:246,600:12:34
47 / 2828ANTCZAK KrystynaKaliszKalisia Nordic Team 00:45:1500:45:1500:45:266,600:12:35
48 / 298SAWIŃSKA AleksandraKaliszKalisia Nordic Team 00:45:2000:45:2000:45:276,600:12:40
49 / 3054KOLANEK AleksandraCzajkówWTZ Kuźnica Grabowska00:45:3200:45:3200:45:346,600:12:52
50 / 3187MAŁOLEPSZA DonataGrabów Wójtostwobrak00:45:3200:45:3200:45:386,600:12:52
51 / 3255OSIEWALSKA IzabelaKuźnica grabowskaWTZ Kuźnica Grabowska00:45:3200:45:3200:45:346,600:12:53
52 / 3351ADAMIN GrażynaKaliszKaliska Grupa Rowerowa G700:45:3800:45:3800:45:416,600:12:58
53 / 3493MANIA IrenaWieruszówbrak00:45:4000:45:4000:45:456,600:13:01
54 / 3594REITZIG DorotaOlszynabrak00:45:4200:45:4200:45:456,600:13:02
5553FIGIEL WojciechKaliszKalisia Nordic Team 00:45:4800:45:4800:46:046,500:13:08
56 / 3627MATUSIAK KrystynaKalisz Kalisia Nordic Team 00:45:5900:45:5900:46:086,500:13:19
57 / 3713DEMIANIUK EwelinaJaźwinybrak00:47:2300:47:2300:47:276,300:14:43
58 / 3818GAŁKA AleksandraKraszewiceGałklub00:47:2400:47:2400:47:276,300:14:44
59 / 3912DEMIANIUK JulkaJaźwinybrak00:47:2400:47:2400:47:276,300:14:44
60 / 4086KRYSZAK MonikaGrabów Wójtostwobrak00:47:2700:47:2700:47:346,300:14:48
61 / 41100KUDRZYCKA LarysaWrocławbrak00:47:4300:47:4300:47:546,300:15:03
62101KUDRZYCKI JacekWrocławbrak00:47:4300:47:4300:47:556,300:15:03
63 / 4262PLEWA LidiaKraszewiceUrząd Gminy Kraszewice00:49:0500:49:0500:49:166,100:16:26
64 / 4372KAMINIK MirosławaKRASZEWICEUrząd Gminy Kraszewice00:49:0700:49:0700:49:166,100:16:27
6592JANICKA AngelikaKraszewiceUrząd Gminy Kraszewice00:49:0900:49:0900:49:186,100:16:29
66 / 4497TOKARIK AnnaKraszewicebrak00:49:1100:49:1100:49:206,100:16:32
67 / 4588PIJANKA MartaKraszewice Urząd Gminy Kraszewice00:49:1200:49:1200:49:206,100:16:32
68 / 4699PIETRZAK MagdalenaJeziorkibrak00:49:1300:49:1300:49:226,100:16:33
69 / 4750PUCHAŁA JolantaJeleniebrak00:49:1400:49:1400:49:236,100:16:34
70 / 4846KUŚWIK EwaKRASZEWICEbrak00:49:1700:49:1700:49:216,100:16:37
71 / 4998SKUTECKA JolantaKopecbrak00:49:1800:49:1800:49:236,100:16:38
72 / 509SIBINSKA KatarzynaCzajkówbrak00:49:4300:49:4300:49:54600:17:03
73 / 5147ZAWADZKA ŻanetaKraszewicebrak00:49:4600:49:4600:49:54600:17:06
74 / 5252FIGIEL MariaZłotnikiKalisia Nordic Team 00:49:5400:49:5400:50:06600:17:14
75 / 5389GRZELAK MartaGodziesze MałeKalisia Nordic Team 00:49:5500:49:5500:50:07600:17:16
76 / 5432GRZELAK EwaKoźminekKalisia Nordic Team 00:49:5600:49:5600:50:07600:17:16
77 / 5510NOWAK SabinaJaźwinyKalisia Nordic Team 00:51:1700:51:1700:51:235,800:18:37
78 / 5668GÓRSKA MartaWrocławbrak00:51:1700:51:1700:51:255,800:18:37
79 / 5724ES LiliannaZaleśnaKalisia Nordic Team 00:51:1800:51:1800:51:255,800:18:38
80 / 58102KUSIL SylwiaKraszewicebrak00:51:1800:51:1800:51:265,800:18:38
81104ZADKA ErykKuźnica Grabowabrak00:51:1800:51:1800:51:275,800:18:38
82 / 5948GOŁDYN MałgorzataKuźnica Grabowskabrak00:51:1800:51:1800:51:275,800:18:39
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*107ŚMIAŁEK LilaZagórnabrakDNF*------DNF*DNF*
Nie wystartowało 20 uczestników
DNS*43CIOMEK SylwiaKRASZEWICEbrakDNS*------DNS*DNS*
DNS*31FORNALCZYK MałgorzataKaliszKalisia Nordic Team DNS*------DNS*DNS*
DNS*64GABRYŚ IlonaKuźnica GrabowskabrakDNS*------DNS*DNS*
DNS*58KOLANEK PiotrKaliszKalisia Nordic Team DNS*------DNS*DNS*
DNS*45KOPEĆ AgnieszkaKaliszKalisia Nordic Team DNS*------DNS*DNS*
DNS*80MAŁECKA JolantaTuazybrakDNS*------DNS*DNS*
DNS*82MAŁECKI DamianTuazybrakDNS*------DNS*DNS*
DNS*81MAŁECKI KrzysztofTuazybrakDNS*------DNS*DNS*
DNS*67MATCZAK AlbertKielceTerytorialsi DNS*------DNS*DNS*
DNS*79MUCHA AleksandraOstrzeszówbrakDNS*------DNS*DNS*
DNS*1NOWAK BasiaKRASZEWICEKalisia Nordic Team DNS*------DNS*DNS*
DNS*26OLCZYK JolantaKAMIEŃSKNWPL/NW BełchatówDNS*------DNS*DNS*
DNS*41PACHOLIK MonikaJaźwinyKGW JaźwinyDNS*------DNS*DNS*
DNS*29PASIK AnnaKaliszKalisia Nordic Team DNS*------DNS*DNS*
DNS*83POPRAWA HalinaKobyla Góra brakDNS*------DNS*DNS*
DNS*42SOBIERAJ AgnieszkaKRASZEWICEbrakDNS*------DNS*DNS*
DNS*63WALUSIAK EwaPIŁA KOŚCIELECKA brakDNS*------DNS*DNS*
DNS*77WŁODARCZYK OskarRojówAKTYWNY OSTRZESZÓWDNS*------DNS*DNS*
DNS*76WŁODARCZYK MonikaRojówAKTYWNY OSTRZESZÓWDNS*------DNS*DNS*
DNS*49ZADKA RenataKraszewicebrakDNS*------DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował