Koniec Świata / Kraszewice 2020-09-27

II MARSZ NW NA KOŃCU ŚWIATA O PUCHAR WÓJTA GMINY KRASZEWICE

Wyniki Mieszkaniec Gminy Kraszewice NORDIC WALKING

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.VśrRóżnica
166KUŚWIK KonradKRASZEWICEUrząd Gminy Kraszewice00:41:447,200:00:00
2 / 144WIĘCŁAW DominikaKraszewiceGałklub00:42:047,100:00:19
3 / 217GAŁKA MagdalenaKraszewiceGałklub00:42:057,100:00:20
4 / 335BAŚ MagdalenaKraszewiceUrząd Gminy Kraszewice00:44:436,700:02:58
5 / 491KOWALCZYK KatarzynaMącznikiUrząd Gminy Kraszewice00:46:226,500:04:37
6 / 5103ZADKA AnetaKuźnica Grabowabrak00:46:366,400:04:52
7 / 655OSIEWALSKA IzabelaKuźnica grabowskaWTZ Kuźnica Grabowska00:46:466,400:05:01
8 / 712DEMIANIUK JulkaJaźwinybrak00:48:396,200:06:54
9 / 818GAŁKA AleksandraKraszewiceGałklub00:48:396,200:06:55
10 / 913DEMIANIUK EwelinaJaźwinybrak00:48:406,200:06:55
11 / 1062PLEWA LidiaKraszewiceUrząd Gminy Kraszewice00:50:295,900:08:44
12 / 1172KAMINIK MirosławaKRASZEWICEUrząd Gminy Kraszewice00:50:295,900:08:44
1392JANICKA AngelikaKraszewiceUrząd Gminy Kraszewice00:50:305,900:08:45
14 / 1288PIJANKA MartaKraszewice Urząd Gminy Kraszewice00:50:335,900:08:48
15 / 1397TOKARIK AnnaKraszewicebrak00:50:335,900:08:48
16 / 1446KUŚWIK EwaKRASZEWICEbrak00:50:345,900:08:49
17 / 1599PIETRZAK MagdalenaJeziorkibrak00:50:355,900:08:50
18 / 1650PUCHAŁA JolantaJeleniebrak00:50:355,900:08:50
19 / 1747ZAWADZKA ŻanetaKraszewicebrak00:51:065,900:09:21
20 / 1810NOWAK SabinaJaźwinyKalisia Nordic Team 00:52:365,700:10:51
21 / 1968GÓRSKA MartaWrocławbrak00:52:375,700:10:52
22 / 2024ES LiliannaZaleśnaKalisia Nordic Team 00:52:385,700:10:53
23 / 21102KUSIL SylwiaKraszewicebrak00:52:395,700:10:54
24 / 2248GOŁDYN MałgorzataKuźnica Grabowskabrak00:52:395,700:10:54
25104ZADKA ErykKuźnica Grabowabrak00:52:405,700:10:55
Nie wystartowało 12 uczestników
DNS*43CIOMEK SylwiaKRASZEWICEbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*64GABRYŚ IlonaKuźnica GrabowskabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*45KOPEĆ AgnieszkaKaliszKalisia Nordic Team DNS*DNS*DNS*
DNS*80MAŁECKA JolantaTuazybrakDNS*DNS*DNS*
DNS*81MAŁECKI KrzysztofTuazybrakDNS*DNS*DNS*
DNS*82MAŁECKI DamianTuazybrakDNS*DNS*DNS*
DNS*67MATCZAK AlbertKielceTerytorialsi DNS*DNS*DNS*
DNS*79MUCHA AleksandraOstrzeszówbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*1NOWAK BasiaKRASZEWICEKalisia Nordic Team DNS*DNS*DNS*
DNS*41PACHOLIK MonikaJaźwinyKGW JaźwinyDNS*DNS*DNS*
DNS*42SOBIERAJ AgnieszkaKRASZEWICEbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*49ZADKA RenataKraszewicebrakDNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował