Łódź, Łagiewniki 05.06.2021

XXVI Wyścig Niepodległości

Wyniki kategorii K4, M3 -1 okr.

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćLicencja OZKolKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrRóżnica
197PAWŁOWSKI JakubŁódźCyklomaniacy.plM3 Dzieci starsze (9 do 10 lat) 2011-2012 – 100:06:49.08720,200:00:00
2171SZKUDLARSKI TymonŁódźKk tramwajarzM3 Dzieci starsze (9 do 10 lat) 2011-2012 – 200:07:07.75119,400:00:18
34PRUSINOWSKI OskarŁódźLuks Dwójka Danielo Sportswear StrykówM3 Dzieci starsze (9 do 10 lat) 2011-2012 – 300:07:09.38119,300:00:20
4 / 111PRZYCHODZEŃ ZosiaZgierzLuks Dwójka Danielo Sportswear StrykówK4 Żaczka (11 do 12 lat) 2010-2009 – 100:07:15.9251900:00:26
5191MIKOŁAJCZYK FilipBrzezinyRaz Na Wozie Brzeziny Mtb TeamM3 Dzieci starsze (9 do 10 lat) 2011-2012 – 400:07:19.48118,800:00:30
6111KONOPA AdamZapoliceGOKiS ZapoliceM3 Dzieci starsze (9 do 10 lat) 2011-2012 – 500:07:31.74418,300:00:42
7136PURPUROWICZ MikołajBrzezinybrakM3 Dzieci starsze (9 do 10 lat) 2011-2012 – 600:07:33.98418,200:00:44
899PIETRZAK JulianŁódźbrakM3 Dzieci starsze (9 do 10 lat) 2011-2012 – 700:07:47.06917,700:00:57
944PAWLAK AleksanderŁódźSzkółka kolarska ŁTC SP61 ŁódźM3 Dzieci starsze (9 do 10 lat) 2011-2012 – 800:08:14.90416,700:01:25
1069CIEŚLA PiotrŁódźSzkółka kolarska ŁTC SP61 ŁódźM3 Dzieci starsze (9 do 10 lat) 2011-2012 – 900:08:20.01716,600:01:30
11 / 277NOWICKA HalinaŁódźIFON Kolarz KlubK4 Żaczka (11 do 12 lat) 2010-2009 – 200:08:39.51315,900:01:50
12179KMIEĆ BorysŁódźKK Tramwajarz Łódź M3 Dzieci starsze (9 do 10 lat) 2011-2012 – 1000:09:29.07014,600:02:39
1381WALASIK AntoniŁódźKlub Kolarski TramwajarzM3 Dzieci starsze (9 do 10 lat) 2011-2012 – 1100:09:41.93214,200:02:52
14 / 385LUTECKA HannaŁódźIFON Kolarz KlubK4 Żaczka (11 do 12 lat) 2010-2009 – 300:09:45.52314,100:02:56
15175CIECIERSKI AlekŁó∂źKlub Kolarski TramwajarzM3 Dzieci starsze (9 do 10 lat) 2011-2012 – 1200:10:07.14513,600:03:18
1688ŁYSKAWKA ArturZgierzbrakM3 Dzieci starsze (9 do 10 lat) 2011-2012 – 1300:13:45.5231000:06:56
Nie wystartowało 5 uczestników
DNS*160CHOJNACKA BarbaraStrykówLuks Dwójka Danielo Sportswear StrykówK4 Żaczka (11 do 12 lat) 2010-2009 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*173CZERWIŃSKI KarolŁódźRagga Bomba TeamM3 Dzieci starsze (9 do 10 lat) 2011-2012 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*86KOPROWSKI WojciechŁódźbrakM3 Dzieci starsze (9 do 10 lat) 2011-2012 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*182PRZYCHODZEŃ ZofiaZgierzLuks Dwójka Danielo Sportswear StrykówK4 Żaczka (11 do 12 lat) 2010-2009 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*169ZYGADŁO ErykŁódźKk tramwajarzM3 Dzieci starsze (9 do 10 lat) 2011-2012 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował