Łódź, Łagiewniki 05.06.2021

XXVI Wyścig Niepodległości

Wyniki kategorii M10, M11, M12 - 6 okr.

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Okr. 5Czas sum.VśrRóżnica
168GAJEWSKI PiotrKania GóraMOVLINK Bike TeamM10 Masters 1 (41 do 50 lat)1980-1971 – 100:05:25.059 / 1 00:05:35.216 / 1 00:05:34.606 / 1 00:05:34.068 / 1 00:05:29.821 / 1 00:27:38.7702500:00:00
256ZIÓŁKOWSKI JarosławŁódźIFON Kolarz KlubM10 Masters 1 (41 do 50 lat)1980-1971 – 200:05:37.206 / 3 00:05:36.846 / 2 00:05:38.380 / 3 00:05:27.501 / 2 00:05:40.722 / 2 00:28:00.65524,600:00:21
384LUTECKI TomaszŁódźIFON Kolarz KlubM10 Masters 1 (41 do 50 lat)1980-1971 – 300:05:33.938 / 2 00:05:40.796 / 4 00:05:38.098 / 4 00:05:37.508 / 3 00:05:37.910 / 3 00:28:08.25024,500:00:29
4187FABIJAŃSKI DariuszŁódźIFON Kolarz KlubM10 Masters 1 (41 do 50 lat)1980-1971 – 400:05:40.129 / 4 00:05:34.448 / 3 00:05:37.281 / 2 00:05:39.017 / 4 00:05:38.574 / 4 00:28:09.44924,500:00:30
5174GREŠNER PeterŁódźbrakM10 Masters 1 (41 do 50 lat)1980-1971 – 500:05:44.981 / 5 00:05:36.403 / 6 00:05:38.562 / 5 00:05:41.721 / 5 00:05:41.700 / 5 00:28:23.36724,300:00:44
610PRUSINOWSKI MarekŁódźbrakM10 Masters 1 (41 do 50 lat)1980-1971 – 600:05:45.023 / 6 00:05:36.133 / 5 00:05:44.936 / 7 00:05:42.206 / 7 00:05:35.609 / 6 00:28:23.90724,300:00:45
742DZIEDZIC PiotrBrzezinyRaz Na Wozie Brzeziny Mtb TeamM11 Masters 2 (51 - 60 lat) – 100:05:45.896 / 7 00:05:37.314 / 9 00:05:44.925 / 9 00:05:39.927 / 6 00:05:37.075 / 7 00:28:25.13724,300:00:46
815STANIEWSKI MichałWarszawaBokserskAutoserwis Bike TeamM10 Masters 1 (41 do 50 lat)1980-1971 – 700:05:47.081 / 9 00:05:34.909 / 7 00:05:44.833 / 8 00:05:42.316 / 8 00:05:41.971 / 8 00:28:31.11024,200:00:52
953JAWORSKI BogusławŁódźBonusDeLuxeTeamM10 Masters 1 (41 do 50 lat)1980-1971 – 800:05:46.491 / 8 00:05:36.067 / 8 00:05:42.497 / 6 00:05:51.464 / 9 00:05:58.187 / 9 00:28:54.70623,900:01:15
1023KURZAWA PawełŁódźŁódź Kocha SportM10 Masters 1 (41 do 50 lat)1980-1971 – 900:06:01.762 / 12 00:06:01.341 / 12 00:06:03.808 / 11 00:06:00.450 / 10 00:06:06.461 / 10 00:30:13.82222,800:02:35
119GĄSIOROWSKI BartłomiejŁódźRagga Bomba TeamM10 Masters 1 (41 do 50 lat)1980-1971 – 1000:05:48.054 / 10 00:05:59.803 / 10 00:06:18.280 / 10 00:06:25.226 / 11 00:06:19.088 / 11 00:30:50.45122,400:03:11
12104MŁYNARCZYK SebastianŁódźRS TEAMM10 Masters 1 (41 do 50 lat)1980-1971 – 1100:06:18.299 / 18 00:05:53.936 / 13 00:06:23.219 / 13 00:06:14.805 / 12 00:06:18.124 / 12 00:31:08.38322,200:03:29
13181DŁUGOSZ RafałCzaplinekbrakM10 Masters 1 (41 do 50 lat)1980-1971 – 1200:06:19.205 / 19 00:06:16.275 / 17 00:06:24.043 / 17 00:06:20.583 / 16 00:06:05.385 / 13 00:31:25.4912200:03:46
14141DĘBSKI MarcinKsawerówbrakM10 Masters 1 (41 do 50 lat)1980-1971 – 1300:06:05.356 / 14 00:06:22.209 / 15 00:06:24.882 / 14 00:06:30.730 / 17 00:06:28.662 / 14 00:31:51.83921,700:04:13
15163JASTRZĘBSKI PiotrBrzeziny Strefa Rowerowa Brzeziny M11 Masters 2 (51 - 60 lat) – 200:06:04.418 / 13 00:06:22.194 / 14 00:06:26.199 / 15 00:06:26.895 / 15 00:07:37.991 / 15 00:32:57.69720,900:05:18
168DYBA TomaszŁódźbrakM11 Masters 2 (51 - 60 lat) – 300:06:13.049 / 15 00:06:36.077 / 18 00:06:47.942 / 18 00:06:55.015 / 18 00:07:09.390 / 16 00:33:41.47320,500:06:02
17132GRABOWSKI TomaszŁódźbrakM10 Masters 1 (41 do 50 lat)1980-1971 – 1400:06:13.402 / 16 00:06:57.859 / 19 00:07:09.471 / 20 00:06:47.013 / 20 00:06:46.829 / 17 00:33:54.57420,300:06:15
18166PACUK DariuszToruńSP 17 ToruńM11 Masters 2 (51 - 60 lat) – 400:06:52.099 / 21 00:06:42.097 / 20 00:06:46.535 / 19 00:06:46.707 / 19 00:06:48.052 / 18 00:33:55.49020,300:06:16
1929PAŁUBSKI ZbigniewMilejowiecbrakM10 Masters 1 (41 do 50 lat)1980-1971 – 1500:05:53.320 / 11 00:06:06.524 / 11 00:06:29.395 / 12 00:06:28.025 / 13 00:24:57.26422,1-1 okr.
2092WRONKA MiłoszŁódźbrakM10 Masters 1 (41 do 50 lat)1980-1971 – 1600:06:18.128 / 17 00:06:17.268 / 16 00:06:19.152 / 16 00:06:17.983 / 14 00:25:12.53121,9-1 okr.
2147SKROBISZ MariuszOzorkówBirotaM11 Masters 2 (51 - 60 lat) – 500:06:46.387 / 20 00:07:08.274 / 21 00:07:22.098 / 21 00:07:20.808 / 21 00:28:37.56719,3-1 okr.
2272PAWLAK GrzegorzŁódźExim-BikeM12 Masters 3 (61+) – 100:07:36.180 / 22 00:08:13.803 / 22 00:08:15.999 / 22 00:08:02.893 / 22 00:32:08.87517,2-1 okr.
23151KALETA PiotrZabrzebrakM12 Masters 3 (61+) – 200:09:12.917 / 23 00:09:41.933 / 23 00:09:52.231 / 23 00:28:47.08114,4-2 okr.
Nie wystartowało 15 uczestników
DNS*24BETKA MaciejKościelna WieśGilicki Bike TeamM10 Masters 1 (41 do 50 lat)1980-1971 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*134GLISZCZYŃSKI MichalPruszkówRamę Na RamięM10 Masters 1 (41 do 50 lat)1980-1971 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*152KORZONEK AdamCzęstochowa NICE Jura Bike Częstochowa M10 Masters 1 (41 do 50 lat)1980-1971 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*125KOSIARA KarolŁódźbrakM10 Masters 1 (41 do 50 lat)1980-1971 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*89KOSIŃSKI SzymonŁódźbrakM10 Masters 1 (41 do 50 lat)1980-1971 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*5KOZA SebastianŁódźbrakM10 Masters 1 (41 do 50 lat)1980-1971 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*127KUCHARCZYK JacekKutnobrakM12 Masters 3 (61+) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*115MITAS JarosławWarszawaIBOX M LIGA CYCLING TEAMM11 Masters 2 (51 - 60 lat) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*155MOKROWIECKI RobertŁódźbrakM10 Masters 1 (41 do 50 lat)1980-1971 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*64NAPIÓRA WiktorŁęczycaHurtapM12 Masters 3 (61+) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*76PAWLAK ŁukaszŁódźCyklomaniacy Ifon Kolarz Klub 210hrM10 Masters 1 (41 do 50 lat)1980-1971 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*147PODLEWSKI KrzysiekSulejówTriaktywny PiotrkówM10 Masters 1 (41 do 50 lat)1980-1971 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*25PYTLIŃSKI MichałŁódźŁÓDŹ KOCHA SPORTM10 Masters 1 (41 do 50 lat)1980-1971 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*71SŁOMKA ROBERTUszczynTriaktywny PiotrkówM10 Masters 1 (41 do 50 lat)1980-1971 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*20ZELCER MichałCzaplinekLuks Dwójka Danielo Sportswear StrykówM10 Masters 1 (41 do 50 lat)1980-1971 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował