Łódź, Łagiewniki 05.06.2021

XXVI Wyścig Niepodległości

Wyniki kategorii M9, M8 - 7 okr.

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Okr. 5Okr. 6Okr. 7Czas sum.VśrDystansRóżnica
179NOGALSKI KamilStrykówIFON Kolarz KlubM9+ Elita+ (31 do 40 lat) – 100:05:10.256 / 1 00:05:21.435 / 3 00:05:19.447 / 3 00:05:17.043 / 1 00:05:28.833 / 2 00:05:15.938 / 1 00:05:18.444 / 1 00:37:11.39626112,700:00:00
216RESZKE MarcinŁódźBrazzers M9+ Elita+ (31 do 40 lat) – 200:05:11.751 / 4 00:05:20.358 / 4 00:05:15.830 / 1 00:05:20.686 / 2 00:05:27.497 / 1 00:05:21.228 / 2 00:05:16.858 / 2 00:37:14.20825,9112,700:00:02
3116BUŁECZKA PawełZduńska WolaGATTA BIKE-RS / Rajsport AktiveM9+ Elita+ (31 do 40 lat) – 300:05:12.491 / 5 00:05:18.161 / 2 00:05:23.265 / 4 00:05:39.673 / 4 00:05:34.128 / 4 00:05:26.000 / 3 00:05:29.635 / 3 00:38:03.35325,4112,700:00:51
495LASKOWSKI KamilŁaskGATTA BIKE - RS M9 Elita (24 do 30 lat) – 100:05:11.590 / 3 00:05:18.591 / 1 00:05:19.960 / 2 00:05:28.873 / 3 00:05:37.848 / 3 00:05:38.028 / 4 00:05:31.858 / 4 00:38:06.74825,3112,700:00:55
582REDKO BłażejŁódźRagga Bomba TeamM9+ Elita+ (31 do 40 lat) – 400:05:11.341 / 2 00:05:23.289 / 5 00:05:29.871 / 5 00:05:35.332 / 5 00:05:39.408 / 5 00:05:37.944 / 5 00:05:36.332 / 5 00:38:33.51725,1112,700:01:22
6202KACMANE AnujŁódźbrakM8 Orlicy (19 do 23 lat) 2002-1998 – 100:05:15.312 / 6 00:05:42.578 / 6 00:05:44.927 / 6 00:05:45.787 / 6 00:05:50.826 / 7 00:05:42.027 / 6 00:05:36.662 / 6 00:39:38.11924,4112,700:02:26
7138DARMACH MarcinŁódźbrakM9+ Elita+ (31 do 40 lat) – 500:05:19.553 / 8 00:05:38.800 / 7 00:05:45.147 / 7 00:05:45.640 / 7 00:05:49.295 / 6 00:05:44.644 / 7 00:05:36.966 / 7 00:39:40.04524,4112,700:02:28
865LAZAJ SzymonŁódźbrakM9+ Elita+ (31 do 40 lat) – 600:05:44.398 / 13 00:05:36.773 / 9 00:05:38.776 / 8 00:05:46.278 / 8 00:05:49.401 / 8 00:05:47.841 / 8 00:05:48.498 / 8 00:40:11.96524112,700:03:00
978TRACZYK DamianKiełczówkaAD Cycling Team M8 Orlicy (19 do 23 lat) 2002-1998 – 200:06:32.590 / 29 00:05:33.794 / 16 00:05:55.088 / 16 00:05:43.944 / 12 00:05:47.118 / 12 00:05:53.075 / 10 00:05:33.043 / 9 00:40:58.65223,6112,700:03:47
10162JAKÓBOWSKI BłażejBelsk DużyWGR Team M9 Elita (24 do 30 lat) – 200:05:18.809 / 7 00:06:02.775 / 10 00:06:14.455 / 11 00:06:02.873 / 11 00:05:53.384 / 11 00:05:56.787 / 12 00:05:38.126 / 10 00:41:07.20923,5112,700:03:55
11130PAWLAK TobiaszŁódźExim-BikeM9+ Elita+ (31 do 40 lat) – 700:05:45.442 / 16 00:05:36.773 / 11 00:05:44.537 / 10 00:06:06.904 / 10 00:06:05.410 / 10 00:06:07.022 / 11 00:05:43.351 / 11 00:41:09.43923,5112,700:03:58
123TRYZNA AleksanderŁódźIFON Kolarz KlubM9+ Elita+ (31 do 40 lat) – 800:05:36.456 / 9 00:05:44.579 / 8 00:05:40.649 / 9 00:05:54.622 / 9 00:06:02.500 / 9 00:06:08.383 / 9 00:06:03.787 / 12 00:41:10.97623,5112,700:03:59
1328MILER DamianRadomskoKolarsko-Biegowy Klub Sportowy RadomskoM8 Orlicy (19 do 23 lat) 2002-1998 – 300:05:45.203 / 15 00:05:51.479 / 13 00:06:14.965 / 14 00:06:08.335 / 15 00:06:07.496 / 14 00:06:03.094 / 13 00:06:04.054 / 13 00:42:14.62622,9112,700:05:03
14168WIŚNIEWSKI TomaszŁódźMaxxbike TeamM9+ Elita+ (31 do 40 lat) – 900:05:44.090 / 12 00:05:51.985 / 12 00:06:04.494 / 13 00:06:10.377 / 14 00:06:16.909 / 15 00:06:07.757 / 15 00:05:59.493 / 14 00:42:15.10522,9112,700:05:03
15145MAJCHRZYK DamianŁódźMaxxbike TeamM9+ Elita+ (31 do 40 lat) – 1000:05:41.086 / 10 00:06:03.469 / 15 00:06:10.036 / 15 00:06:06.149 / 16 00:06:07.858 / 16 00:06:07.888 / 16 00:05:59.646 / 15 00:42:16.13222,9112,700:05:04
16114KUCHARSKI DanielPrzanowice brakM9+ Elita+ (31 do 40 lat) – 1100:05:48.043 / 17 00:05:49.440 / 14 00:05:58.626 / 12 00:06:09.651 / 13 00:06:10.414 / 13 00:06:15.136 / 14 00:06:06.610 / 16 00:42:17.92022,8112,700:05:06
1732MASTALERZ BartłomiejDębowa GórabrakM9 Elita (24 do 30 lat) – 300:06:00.580 / 18 00:06:08.654 / 18 00:06:02.045 / 17 00:06:12.402 / 18 00:06:13.628 / 17 00:06:19.848 / 17 00:06:35.651 / 17 00:43:32.80822,2112,700:06:21
1860JAŹWIECKI MichałStryków SNG WILD DUCKSM9+ Elita+ (31 do 40 lat) – 1200:06:00.707 / 19 00:06:09.378 / 19 00:06:04.046 / 18 00:06:09.468 / 17 00:06:43.903 / 18 00:06:20.480 / 18 00:37:27.98222,196,6-1 okr.
19177GRZYB ArturŁódźbrakM9+ Elita+ (31 do 40 lat) – 1300:05:44.499 / 14 00:06:23.873 / 17 00:06:37.503 / 19 00:06:38.827 / 19 00:06:25.985 / 19 00:06:15.509 / 19 00:38:06.19621,796,6-1 okr.
2033WAWRZYNIAK KamilAleksandrów ŁódzkibrakM9+ Elita+ (31 do 40 lat) – 1400:06:08.666 / 23 00:06:21.774 / 22 00:06:29.738 / 21 00:06:27.989 / 20 00:06:23.555 / 20 00:06:37.578 / 20 00:38:29.30021,596,6-1 okr.
212GRABOWSKI PiotrGlinnikHippocyclingM9+ Elita+ (31 do 40 lat) – 1500:06:07.413 / 21 00:06:14.821 / 20 00:06:36.863 / 20 00:06:40.332 / 21 00:06:46.118 / 21 00:06:40.147 / 21 00:39:05.69421,296,6-1 okr.
2226CHOMIANKIEWICZ PiotrŁódźmtb.bieszczady.plM9+ Elita+ (31 do 40 lat) – 1600:06:10.937 / 24 00:06:28.709 / 23 00:06:37.038 / 22 00:06:40.861 / 22 00:06:35.199 / 22 00:06:41.360 / 22 00:39:14.10421,196,6-1 okr.
2359GALANCIAK PiotrŁódźATOS POLAND, Happy Tri Friends Ludwik SikorskiM9+ Elita+ (31 do 40 lat) – 1700:06:27.611 / 25 00:06:36.534 / 25 00:06:33.161 / 25 00:06:41.664 / 23 00:06:41.386 / 23 00:06:35.443 / 23 00:39:35.79920,996,6-1 okr.
24107BILANT MarcinZapolicebrakM9+ Elita+ (31 do 40 lat) – 1800:06:32.335 / 28 00:06:34.374 / 26 00:06:50.210 / 26 00:07:04.937 / 26 00:07:13.821 / 25 00:06:53.025 / 24 00:41:08.70220,196,6-1 okr.
2513WASZCZENIUK HubertŁódźbrakM9+ Elita+ (31 do 40 lat) – 1900:06:06.465 / 20 00:06:39.381 / 24 00:06:44.456 / 24 00:07:21.602 / 25 00:07:12.516 / 24 00:07:06.352 / 25 00:41:10.77220,196,6-1 okr.
2641UCIŃSKI GrzegorzŁódźbrakM9+ Elita+ (31 do 40 lat) – 2000:06:31.698 / 27 00:06:39.434 / 27 00:06:52.213 / 27 00:07:03.842 / 27 00:07:09.930 / 26 00:07:00.497 / 26 00:41:17.61420,196,6-1 okr.
27201ŚWIERCZ ErnestBełchtówbrakM9+ Elita+ (31 do 40 lat) – 2100:06:28.197 / 26 00:06:57.743 / 28 00:07:02.270 / 28 00:06:54.729 / 28 00:07:04.313 / 27 00:06:51.747 / 27 00:41:18.9992096,6-1 okr.
28164KUBICZ AndrzejŁódźbrakM9+ Elita+ (31 do 40 lat) – 2200:07:12.851 / 30 00:06:53.515 / 29 00:07:02.824 / 29 00:07:09.375 / 29 00:07:12.243 / 28 00:07:38.149 / 28 00:43:08.95719,296,6-1 okr.
29121GÓRNY WojciechZduńska Wola brakM9+ Elita+ (31 do 40 lat) – 2300:07:28.183 / 31 00:08:11.550 / 30 00:08:35.517 / 30 00:08:53.915 / 30 00:08:16.254 / 29 00:41:25.41916,780,5-2 okr.
3037WARDA AdrianRadomskoKolarsko-Biegowy Klub Sportowy RadomskoM8 Orlicy (19 do 23 lat) 2002-1998 – 400:06:08.132 / 22 00:06:20.796 / 21 00:06:54.308 / 23 00:07:25.672 / 24 00:26:48.90820,664,4-3 okr.
31192FILIPCZAK ArkadiuszPiotrków TrybunalskibrakM9+ Elita+ (31 do 40 lat) – 2400:05:41.476 / 11 00:05:41.47624,216,1-6 okr.
Nie wystartowało 13 uczestników
DNS*74ANDRZEJEWSKI PrzemysławUszczynbrakM9+ Elita+ (31 do 40 lat) – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*96BRZĘCZEK RafałŁódźBrazzers M9+ Elita+ (31 do 40 lat) – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*148DUDKIEWICZ SylwesterŁódźbrakM9+ Elita+ (31 do 40 lat) – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*143JASZCZURA MichałPrzysuchaTrenujRower.plM9+ Elita+ (31 do 40 lat) – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*126JĘDRZEJCZAK MichałOZORKÓWbrakM9+ Elita+ (31 do 40 lat) – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*70KAMIŃSKI KrzysztofŁódź4MTB IMMERGASM9+ Elita+ (31 do 40 lat) – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*35KRÓL AleksanderŁódźbrakM9+ Elita+ (31 do 40 lat) – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*149KUCHARSKI ŁukaszŁódźCelIronMan / HTF Ludwik SikorskiM9+ Elita+ (31 do 40 lat) – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*67PIOTROWICZ JacekZgierzmtb.bieszczady.plM9+ Elita+ (31 do 40 lat) – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*183RATAJCZYK KrzysztofSmoliceENDURO SMOLICEM8 Orlicy (19 do 23 lat) 2002-1998 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*129STASZEWSKI ŁukaszBEDONbrakM9+ Elita+ (31 do 40 lat) – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*43WIADERNY DamianŁódźŁódź Kocha SportM9 Elita (24 do 30 lat) – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*91WOJTOWICZ MarcinŁódźCyklomaniacy.plM9+ Elita+ (31 do 40 lat) – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował