Łódź, Łagiewniki 05.06.2021

XXVI Wyścig Niepodległości

Wyniki kategorii M7, K8, K9, K10, K11 - okr.

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Okr. 5Czas sum.VśrRóżnica
134BITTNER SebastianŁódźdanielosportswearM7 Junior 17-18 lat 2004-2003 – 100:05:58.366 / 1 00:05:27.081 / 1 00:05:25.373 / 1 00:05:34.592 / 1 00:05:42.528 / 1 00:28:07.94000:00:00
258WOSIK FilipBrzezinyRaz Na Wozie Brzeziny Mtb TeamM7 Junior 17-18 lat 2004-2003 – 200:06:22.489 / 2 00:05:45.749 / 2 00:05:42.612 / 2 00:05:38.072 / 2 00:05:48.249 / 2 00:29:17.17100:01:09
36KRAWCZYK MakaryKoluszkiLKK LUKS SŁAWNOM7 Junior 17-18 lat 2004-2003 – 300:06:22.808 / 3 00:05:45.775 / 3 00:05:42.779 / 3 00:06:01.493 / 3 00:06:11.300 / 3 00:30:04.15500:01:56
4165GAWŁOWSKI WojciechBrzezinyRaz Na Wozie Brzeziny Mtb TeamM7 Junior 17-18 lat 2004-2003 – 400:06:26.808 / 4 00:05:55.442 / 4 00:06:01.478 / 4 00:05:56.920 / 4 00:06:05.295 / 4 00:30:25.94300:02:18
5 / 183STĘPNIAK AnnaŁódźIFON Kolarz KlubK9 Ladies 24-40 lat 1997-1981 – 100:07:06.972 / 6 00:06:18.020 / 5 00:06:22.212 / 5 00:06:23.077 / 5 00:06:17.070 / 5 00:32:27.35100:04:19
6 / 263NAPIÓRA AlicjaSokolniki LasHurtapK10 (od 41 do 50 lat) – 100:07:17.447 / 7 00:06:24.335 / 7 00:06:18.479 / 7 00:06:16.377 / 7 00:06:17.825 / 6 00:32:34.46300:04:26
7109SZAFRANEK IgorOzorkówBirotaM7 Junior 17-18 lat 2004-2003 – 500:06:46.669 / 5 00:06:39.072 / 6 00:06:21.951 / 6 00:06:23.280 / 6 00:06:25.137 / 7 00:32:36.10900:04:28
8 / 390KACPRZAK BogumiłaZgierz CelIronManK10 (od 41 do 50 lat) – 200:07:30.318 / 8 00:06:36.560 / 8 00:06:36.965 / 8 00:06:47.399 / 8 00:06:36.548 / 8 00:34:07.79000:05:59
9 / 427PAŁUBSKA PaulinaMilejowiec brakK9 Ladies 24-40 lat 1997-1981 – 200:07:31.520 / 9 00:06:56.681 / 9 00:07:06.283 / 9 00:07:22.789 / 9 00:07:09.371 / 9 00:36:06.64400:07:58
10 / 517GĄSIOROWSKA AgnieszkaŁódźRagga Bomba TeamK9 Ladies 24-40 lat 1997-1981 – 300:08:00.117 / 11 00:07:04.381 / 11 00:07:23.640 / 11 00:07:16.792 / 10 00:07:15.025 / 10 00:36:59.95500:08:52
11 / 662MARKIEWICZ LuizaŁódźSNG WILD DUCKSK10 (od 41 do 50 lat) – 300:08:13.486 / 12 00:07:24.151 / 12 00:07:32.821 / 12 00:07:40.182 / 11 00:07:40.198 / 11 00:38:30.83800:10:22
12 / 7100KARWOWSKA BeataZgierzbrakK10 (od 41 do 50 lat) – 400:09:09.571 / 13 00:07:56.258 / 13 00:08:25.920 / 13 00:08:29.854 / 12 00:34:01.603-1 okr.
13 / 814JARECKA IlonaŁódźbrakK11 (51+ lat) – 100:10:18.244 / 14 00:08:40.925 / 14 00:09:07.502 / 14 00:09:11.263 / 13 00:37:17.934-1 okr.
14 / 971KŁUDKIEWICZ AntoninaOżarów MazowieckiIFON Kolarz KlubK9 Ladies 24-40 lat 1997-1981 – 400:07:33.793 / 10 00:07:05.199 / 10 00:07:20.884 / 10 00:21:59.876-2 okr.
Nie wystartowało 8 uczestników
DNS*55KONWIŃSKI MateuszBrzeziny brakM7 Junior 17-18 lat 2004-2003 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*124KRAWCZYK DawidŁódźIFON Kolarz KlubM7 Junior 17-18 lat 2004-2003 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*131KRUPIŃSKA WiolaWARSZAWAbrakK9 Ladies 24-40 lat 1997-1981 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*146MAZURKIEWICZ JadwigaŁódźBaberki na szosach /CelironmanK11 (51+ lat) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*57MIKOŁAJCZYK MartaŁódźCrazy Racing TeamK10 (od 41 do 50 lat) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*112SPUŁTOWSKA JoannaŁódźVEOLIAK10 (od 41 do 50 lat) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*48SUWALSKI KonradKoluszkiLKK LUKS SŁAWNOM7 Junior 17-18 lat 2004-2003 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*52WYTYKOWSKA JoannaŁódźŁKW /RysieK10 (od 41 do 50 lat) – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował