Warszawa, Park Górczewska 2020-12-27

Wydarzenie rekreacyjno-biegowe Poświąteczne bieganie

Wyniki Bieg towarzyszący 2km

NrNazwisko / ImięKlub/DrużynaMiejscowośćMiejsceCzas sum.Różnica
135OSTOLSKA MagdalenabrakWarszawa 1 / 100:09:2900:00:00
318SIEGIEDA MichałAdidas runnersWarszawa 200:09:3200:00:03
197ZABINSKI PawełbrakSerock 300:09:3500:00:06
144KAMIEŃ MonikaTeam KamyczkiWarszawa 4 / 200:10:1900:00:50
264ZABIELSKI PawełbrakWarszawa 500:11:0500:01:36
11BIŃKIEWICZ JakubbrakWarszawa 600:11:5100:02:22
82CHALIMONIUK MarekChali TeamWarszawa 700:11:5600:02:27
83CHALIMONIUK MałgorzataChali TeamWarszawa 8 / 300:11:5600:02:27
84CHALIMONIUK MaksChali TeamWarszawa 900:11:5600:02:27
85CHALIMONIUK MikołajChali TeamWarszawa 1000:11:5600:02:27
15PIASECKA PaulinabrakWarszawa 11 / 400:12:1200:02:43
237PIĄTKOWSKA EwabrakWarszawa 12 / 500:13:0600:03:37
31MERESIŃSKA AnnabrakWarszawa 13 / 600:13:2300:03:54
319SIEGIEDA MartynabrakWarszawa 14 / 700:13:4400:04:15
221CZARNECKI MariuszbrakWarszawa 1500:14:2600:04:57
206PODGÓRSKA EmiliabrakStare Babice 16 / 800:14:5900:05:30
222GORCZYCA KrzysztofPGR BEMOWOWarszawa 1700:16:1600:06:47
247HAFIZ AMJID CelinabrakWarszawa 18 / 900:16:2300:06:54
249HAFIZ AMJID MehmoodbrakWarszawa 1900:16:2300:06:54
248HAFIZ AMJID MarzenabrakWarszawa 20 / 1000:16:2300:06:54
127KROCZ KasiabrakWarszawa 21 / 1100:18:3500:09:06
23BOGDAN AgnieszkabrakWarszawa 22 / 1200:19:1900:09:50
109TEPEREK AdriannabrakWarszawa 23 / 1300:19:2600:09:57
110TEPEREK WojciechbrakWarszawa 2400:19:4900:10:20
184RUCKA-CHMIELEWSKA SylwiabrakWarszawa 25 / 1400:19:5900:10:30
126MACHNACKI Paweł MieszkoLKS Lotos JabłonnaLegionowo 2600:20:2200:10:53
125MACHNACKA UrszulaLKS Lotos JabłonnaLegionowo 27 / 1500:20:2200:10:53
24BOGDAN JacekbrakWarszawa 2800:21:3400:12:05
3SURMACZ DorotabrakWarszawa 29 / 1600:27:3600:18:07
250LEŚNA ElzbietabrakWarszawa 30 / 1700:31:0300:21:34
232GOS PawełBemowo biegaWarszawa 3100:33:3000:24:01
246OLEKSIEJ JustynabrakWarszawa 32 / 1800:34:2200:24:53
251PIETRAS-ORZYŁOWSKA AgataBrykajace BrzdąceWarszawa 33 / 1900:38:2800:28:59
10WILCZEWSKA SandrabrakOlsztyn 34 / 2000:39:0000:29:31
Nie wystartowało 26 uczestników
245BOJAKOWSKA ZofiaBojakiWarszawa DNS*DNS*DNS*
242BOJAKOWSKI PawełBojakiWarszawa DNS*DNS*DNS*
188GAJEWSKA-MIDZIAŁEK AnnaBERNATYWarszawa DNS*DNS*DNS*
231GOS JakubBemowo biegaWarszawa DNS*DNS*DNS*
297HENCEL JoannaHealthy GroupWarszawa DNS*DNS*DNS*
295HENCEL AntoninaHealthy GroupWarszawa DNS*DNS*DNS*
312JASTRZĘBSKA-NONAS MajabrakWarszawa DNS*DNS*DNS*
149KOŁACZ KrzysztofbrakWARSZAWA DNS*DNS*DNS*
165KRAJEWSKA -SZCZERBA SylwiaBemowo biegaWarszawa DNS*DNS*DNS*
32LESIEWICZ RenatabrakPiastów DNS*DNS*DNS*
141LIPIECKA IzabelabrakWarszawa DNS*DNS*DNS*
217NAUMOWICZ-ZINCZUK AgnieszkabrakWarszawa DNS*DNS*DNS*
129OLENDER KatarzynabrakWarszawa DNS*DNS*DNS*
77OŁTUN AnnabrakWarszawa DNS*DNS*DNS*
317PIWOWAR RadosławbrakWarszawa DNS*DNS*DNS*
308PRZYBYSZEWSKA KatarzynabrakWarszawa DNS*DNS*DNS*
75SEKUŁA MateuszbrakTruskaw DNS*DNS*DNS*
177SIEMIŃSKA KatarzynabrakWarszawa DNS*DNS*DNS*
207STANICKA GrażynabrakWarszawa DNS*DNS*DNS*
169SZCZERBA StanisławBemowo biegaWarszawa DNS*DNS*DNS*
168SZCZERBA GabrielaBemowo biegaWarszawa DNS*DNS*DNS*
167SZCZERBA ArturBemowo biegaWarszawa DNS*DNS*DNS*
229TOMASZEWSKI PawelbrakWarszawa DNS*DNS*DNS*
159URBAN EwaUrban RunWarszawa DNS*DNS*DNS*
179WOSZCZYK AleksandrabrakWarszawa DNS*DNS*DNS*
284WYTRYKOWSKA AnnabrakWarszawa DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował