Warszawa, Park Górczewska 2020-12-27

Wydarzenie rekreacyjno-biegowe Poświąteczne bieganie

Wyniki Bieg towarzyszący 1km

NrNazwisko / ImięKlub/DrużynaMiejscowośćMiejsceCzas sum.Różnica
142KAMIEŃ DorotaTeam KamyczkiWarszawa 1 / 100:04:0500:00:00
78PLACIN MagdalenabrakWarszawa 2 / 200:04:3800:00:33
291KRYCH AnnabrakWarszawa 3 / 300:05:0900:01:04
289MICHAŁEK MonikabrakWarszawa 4 / 400:05:2200:01:17
143KAMIEŃ MagdalenaTeam KamyczkiWarszawa 5 / 500:05:5300:01:48
35DZIEPAK OlgaMrokowska WOLA na BIEGANIEWola Mrokowska 6 / 600:06:1300:02:08
102WITUSIŃSKA KingaMrokowska WOLA na BIEGANIEWola Mrokowska 7 / 700:06:1900:02:14
203ZABINSKA AleksandrabrakSerock 8 / 800:06:4600:02:41
173ŻUK IwonaBRBK - biegli w podatkachOlsztyn 9 / 900:06:5800:02:53
80PLACIN Maciejbrakwarszawa 1000:07:5000:03:45
244HAFIZ AMJID CyrylbrakWarszawa 1100:07:5600:03:51
285WACHOWIAK RyszardbrakWarszawa 1200:08:0000:03:55
270ZABIELSKA AnnabrakWarszawa 13 / 1000:08:0400:03:59
196GAS IwonabrakWarszawa 14 / 1100:08:0800:04:03
283ZARĘBA BartłomiejMisiaczkiWarszawa 1500:08:2200:04:17
280ZARĘBA MonikaMisiaczkiWarszawa 16 / 1200:08:2200:04:17
38BONDARENKO AndrzejMrokowska WOLA na BIEGANIEWola Mrokowska 1700:08:2700:04:22
130SKUDLARSKA BożenaBemowska Rada SeniorówWarszawa 18 / 1300:08:3100:04:26
224ZIELIŃSKI MichałZieLASyWarszawa 1900:08:4900:04:44
225CZARNECKA WeronikabrakWarszawa 20 / 1400:08:5400:04:49
226CZARNECKA KatarzynabrakWarszawa 21 / 1500:08:5400:04:49
227CZARNECKI PawełbrakWarszawa 2200:08:5400:04:49
286WACHOWIAK GrażynabrakWarszawa 23 / 1600:09:0000:04:55
37BONDARENKO OlenaMrokowska WOLA na BIEGANIEWola Mrokowska 24 / 1700:09:1000:05:05
213GDYŃSKI AntonibrakWarszawa 2500:09:3500:05:30
238JANKOWSKI DominikbrakWarszawa 2600:09:4800:05:43
241JANKOWSKI FilipbrakWarszawa 2700:09:4800:05:43
240JANKOWSKI DariuszbrakWarszawa 2800:09:4800:05:43
236JANKOWSKA JolantabrakWarszawa 29 / 1800:09:4800:05:43
146WOCHOWSKI JakubbrakWarszawa 3000:09:5300:05:48
145WOCHOWSKA KatarzynabrakWarszawa 31 / 1900:10:2400:06:19
215PODGÓRSKI MikołajbrakStare Babice 3200:10:3200:06:27
74MELAK WiolettabrakWarszawa 33 / 2000:10:4400:06:39
132WOJCIECHOWSKA JoannaRowery i GaleryWarszawa 34 / 2100:10:5200:06:47
131FABISIAK IrenaBemowska Rada SeniorówWarszawa 35 / 2200:11:0700:07:02
192NIEŚCIORUK AnnabrakWarszawa 36 / 2300:14:3500:10:30
71ARAK DorotabrakOsuchów Zimna Woda 37 / 2400:15:4900:11:44
70ARAK RadosławbrakOsuchów Zimna Woda 3800:18:3500:14:30
123GARA MajabrakKoczargi Stare 39 / 2500:31:3300:27:28
122GARA DariuszbrakKoczargi Stare 4000:31:3300:27:28
230WIERZCHOWSKI PawełbrakWarszawa 4101:06:1801:02:13
214CHALUPKA TomekbrakWarszawa 4201:26:0001:21:55
Nie wystartowało 18 uczestników
239BOJAKOWSKA MałgorzataBojakiWarszawa DNS*DNS*DNS*
243BOJAKOWSKI JulianBojakiWarszawa DNS*DNS*DNS*
138KULBICKA EwaGalery i RoweryWarszawa DNS*DNS*DNS*
139LIPIECKI GrzegorzbrakWarszawa DNS*DNS*DNS*
298MUCHA EwelinaMuchy w smoleWarszawa DNS*DNS*DNS*
93NARKIEWICZ KamilapopiskiWarszawa DNS*DNS*DNS*
235PARASIEWICZ AntoniRodzina Parasiewicz Warszawa DNS*DNS*DNS*
234PARASIEWICZ JustynaRodzina Parasiewicz Warszawa DNS*DNS*DNS*
190PAWLAK SzymonSTPP CWKS LEGIAWarszawa DNS*DNS*DNS*
96POPIS AndrzejpopiskiWarszawa DNS*DNS*DNS*
137SASIM IzabelaGalery i RoweryWarszawa DNS*DNS*DNS*
262ŚWIERCZ PiotrbrakWarszawa DNS*DNS*DNS*
198TOMUSIAK EwabrakWarszawa DNS*DNS*DNS*
209TOMUSIAK MichałbrakWarszawa DNS*DNS*DNS*
212TOMUSIAK AleksandrabrakWarszawa DNS*DNS*DNS*
260TYBURSKI ŁukaszbrakWarszawa DNS*DNS*DNS*
233ZDUNOWSKI MichałbrakWarszawa DNS*DNS*DNS*
219ZINCZUK AleksanderbrakWarszawa DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował