Czarny Staw / Międzylesie 2021-02-21

Wygraj z depresją

Wyniki Open

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.VśrTempoRóżnica
1119POPŁAWSKI JanOstrowiec ŚwiętokrzyskiNeon Team00:34:1416,63:3600:00:00
291ZIAJKA KarolRymanówbrak00:37:0615,43:5400:02:51
3194GÓRNICKI MarcinWarszawaIBox M Liga Racing Team00:38:1614,94:0200:04:02
483NEHRING KarolSulejówekbrak00:38:2614,84:0300:04:12
5247BARGLIK AdamKarczewbrak00:38:2814,84:0300:04:14
649RUDO JakubŁochówŁochowska Grupa Biegowa /PGB Sportowa Paczka00:39:0414,64:0700:04:50
762KARWAT KamilJózefówIbox MLiga Racing Team - Ready2win?00:40:2014,14:1500:06:06
8195KOWALSKI PawełJulianówSklepbicykl.pl-Perfectsource00:40:5613,94:1900:06:42
9183BIELECKI MarcinOtwockKSW SOKUDO OTWOCK00:41:3113,74:2200:07:17
10187GAJEK IreneuszCiechanówASFaltLOVE DZIKI00:41:3413,74:2300:07:20
11261RYBKA PatrykOtwockbrak00:41:4013,74:2300:07:26
12229PAJDOSZ ArkadiuszPruszkówWPRUNNING Pruszków00:41:4213,74:2300:07:28
13176ZIĘBAKOWSKI ArturWarszawaPolski Klub MTB00:41:4413,74:2400:07:30
14112POLEWACZYK TomaszŁysebrak00:42:1413,54:2700:08:00
1577PIETRAK MarcinWarszawaKamyk Radzymin MTB Team00:42:4713,34:3000:08:33
16230CICHORZEWSKI MarcinWiązownaTeam ZabieganeDni00:43:0313,24:3200:08:48
17 / 1155HASS-KALITA JoannaKobyłkaWarsaw Masters Team00:43:0813,24:3200:08:54
18156KNYCHAS DarekWarszawaPZU Sport Team00:43:1813,24:3300:09:03
1987RADZKI PiotrWarszawabrak00:43:2313,14:3400:09:09
2088KOWALSKI SebastianZielonkabrak00:43:57134:3800:09:43
21 / 2252PRUGAR FUKOWSKA PaulinaWarszawabrak00:44:0912,94:3900:09:55
2229CIECIERA MaciejMrowiskaMarianki00:44:1012,94:3900:09:56
23204BUBEL RobertWarszawa#ZALINIAMETYTEAM00:44:4912,74:4300:10:35
2465STELMACH DamianBrwinow Dogoń Grodzisk Mazowiecki 00:45:1512,64:4600:11:01
25145SZLACHTA PawełWarszawaKPMG Running Team00:45:1512,64:4600:11:01
2651ZYCHEWICZ MaciejWarszawaKuźnia Triathlonu00:45:1712,64:4600:11:03
27205SOBOTA ArturWarszawadecoarrty.pl00:45:4412,54:4900:11:30
2856STAŃCZAK KrzysztofKlaudyn Stare Babice Biegają00:45:4712,44:4900:11:33
29151DOMURAT MarcinWarszawa brak00:46:1412,34:5200:12:00
30150SZOPA TomaszWarszawabrak00:46:1612,34:5200:12:02
31188TRACZYK PrzemysławCiechanówASFaltLOVE DZIKI00:46:2912,34:5400:12:15
32154KRYNICKI WojciechWarszawa#dziewczyny_Ministry00:46:3612,24:5400:12:21
333SZMIGIELSKI MateuszChotomówbrak00:46:4212,24:5500:12:28
34235ZAKRZEWSKI JerzyWarszawabrak00:47:0012,14:5700:12:45
35253WOLNY WojciechHipolitowXbox Bike Team00:47:28124:6000:13:14
36 / 310MŁODZIŃSKA NinaWarszawaSBRT Warszawa00:47:38125:0100:13:24
37 / 4146DROGOSZEWSKA MagdalenaWarszawabrak00:47:41125:0100:13:27
38249JAKUBIAK MarcinWARSZAWAbrak00:47:5411,95:0300:13:40
39206TULIK PrzemysławWarszawabrak00:47:5811,95:0300:13:44
4033ZIMNOTA ŁukaszNowa Wieśbrak00:48:4011,75:0700:14:26
41147RAFAŁ BartłomiejWarszawabrak00:48:4711,75:0800:14:33
4220GRYCZKA AndrzejWarszawaDKB00:48:5111,75:0900:14:37
43125CIEŚLAK MichałKarczewIBox M Liga Racing Team00:48:5211,75:0900:14:38
447MUCHA WojciechWarszawaCwałujace żółwie00:49:0111,65:1000:14:47
45139SZPANOWSKI MarekWarszawaKaj Ta Meta Team00:49:0111,65:1000:14:47
46 / 5108BIERNACKA KatarzynaGarwolinBiernaccy Team00:49:0211,65:1000:14:48
47200DOMAŃSKI PawełSłomczyn brak00:49:1411,65:1100:15:00
48246SOTYN MarcinCelestynówBike Salon Team00:49:2211,55:1200:15:08
49233PRZYBYLSKI PiotrWiązownaBike Salon Team00:49:2211,55:1200:15:08
50103TOMANEK BartoszWarszawabrak00:49:2411,55:1200:15:10
51234CHMIELEWSKI CezaryWarszawaBike Salon Team00:49:2611,55:1200:15:12
52 / 6137TRZASKOWSKA JustynaWarszawabrak00:49:3611,55:1300:15:22
53254KLIMEK MarekWarszawabrak00:49:3611,55:1300:15:22
5485WYSZOMIERSKI MarcinMysiadłobrak00:49:3711,55:1300:15:23
55185KUDLAK MarcinMarkiMCP00:49:4011,55:1400:15:26
56 / 747MAJEWSKA - CICHOWSKA KatarzynaGdańskbrak00:49:4111,55:1400:15:27
57142CIENIUCH KrzysztofWarszawaOstry Cień Mgły00:49:4211,55:1400:15:27
58267SKRZECZKOWSKI WojciechWarszawabrak00:49:4511,55:1400:15:30
59 / 839ŻYDEK-RÓG RenataWarszawaSBRT Warszawa00:49:5411,45:1500:15:40
60 / 9126ZAWISZA MagdaWarszawaGrupetto Warszawa00:49:5511,45:1500:15:40
61264GARBOLIŃSKI TomaszWarszawabrak00:50:0111,45:1600:15:47
62140GÓRECKI PawełOtwock brak00:50:1311,45:1700:15:58
6346LEWIŃSKI BartłomiejWarszawabrak00:50:3811,35:2000:16:23
6419BANASIAK MarcinWarszawaDKB00:50:4111,25:2000:16:27
6521SITEK ArkadiuszWARSZAWADKB00:50:4211,25:2000:16:27
6618TKACZYK MariuszWarszawaSBRT Warszawa00:51:0011,25:2200:16:46
67163BAREJA LeszekWarszawabrak00:51:0611,25:2300:16:52
68124MICHNA MaciejWarszawaAjron Team Triathlon00:51:0611,25:2300:16:52
69171SIWIAK MarcinŻyrardów PKP Intercity Running Team00:51:1511,15:2400:17:00
70102SKRZYŃSKI MichałOstrów Mazowiecka brak00:51:36115:2600:17:21
71 / 10120GORDON KamilaOstrowiec Świętokrzyskibrak00:51:43115:2700:17:28
7228BRZOZA NorbertWarszawaAmbra zWinni00:51:49115:2700:17:35
73 / 11216SEKŚCIŃSKA MagdaWarszawaGrupa Biegowa UM W-Wa00:51:49115:2700:17:35
74215ANIOŁKOWSKI KrzysztofWarszawaGrupa Biegowa UM W-Wa00:51:50115:2700:17:36
7515GRZĄDZIEL PawełWarszawaSBRT Warszawa00:51:51115:2800:17:37
7613ŁĘCKI TomaszWarszawaSBRT Warszawa00:51:52115:2800:17:37
77 / 1253KOWALSKA MonikaWarszawaSBRT Warszawa00:51:54115:2800:17:39
78165ROMANOWSKI NorbertJózefówbrak00:51:58115:2800:17:44
792BABIUCH Marekwarszawabrak00:52:00115:2800:17:46
8038ZIELIŃSKI DariuszWarszawaRamę na Ramię00:52:0810,95:2900:17:54
8135CZAJKOWSKI MarcinOżarów Mazowiecki KB Ożarów Mazowiecki Biega 00:52:1510,95:3000:18:00
8234ZIMNOTA PiotrPruszkówbrak00:52:1710,95:3000:18:03
83 / 13149STEFANIUK MarzenaWarszawabrak00:52:3710,85:3200:18:23
84222WĘGRZYNOWSKI MariuszOtwockBike Salon Team00:52:4010,85:3300:18:26
85236SZCZEPAŃSKI TomaszOtwockIBox M Liga Racing Team00:52:4410,85:3300:18:30
86192KEMPKA TomaszWarszawa brak00:52:5210,85:3400:18:38
879DZITKOWSKI JakubPruszkówbrak00:52:5510,85:3400:18:41
88 / 14158KOT WioletaWarszawa#dziewczyny_Ministry00:53:0310,75:3500:18:49
894WESOŁOWSKI ŁukaszZalesie Górnebrak00:53:0610,75:3500:18:52
90174BOCHENEK Rafalwarszawabrak00:53:1110,75:3600:18:57
91173KŁOSIŃSKI PawełPłońskKB im Piotra Sękowskiego00:53:1310,75:3600:18:59
9258LUBOWICKI AdamWarszawaSBRT Warszawa00:53:1510,75:3600:19:01
9376SKUMIAŁ NorbertWarszawabrak00:53:2610,75:3800:19:12
9440ZAKRZEWSKI KrzysztofKąty Wegierskie brak00:53:2710,75:3800:19:13
9590MACIEJAK MarcinŻyrardówRun de Girard00:53:3110,65:3800:19:17
9689NASIŁOWSKI PrzemysławZielonkabrak00:53:3310,65:3800:19:18
9779SZCZĘSNY MarcinPiaseczno501ST00:53:3310,65:3800:19:19
98 / 15143DORCZUK AgataWarszawaKPMG Running Team00:53:3610,65:3900:19:22
99 / 1686IDZIKOWSKA DanutaOtwockbrak00:53:3910,65:3900:19:25
100162RADEK TomaszWarszawabrak00:53:4310,65:3900:19:29
101232JAGOSZ AleksanderWarszawabrak00:53:4310,65:3900:19:29
10241SACHANOWICZ IreneuszSiedlcebrak00:54:0010,65:4100:19:46
103 / 1782PIOTROWSKA AnnaNadarzynSpartanie dzieciom00:54:3210,45:4500:20:18
104231JAGOSZ MateuszWarszawaWarszawski Klub Kolarski00:54:3410,45:4500:20:20
10531STOŃ LeszekWarszawabrak00:54:3810,45:4500:20:24
10637WITCZAK PiotrWarszawabrak00:54:3910,45:4500:20:25
10750KOMARNICKI KamilWarszawa Sam Się Turlam00:54:4010,45:4500:20:26
10823CICHECKI MichałWarszawaDKB00:54:4410,45:4600:20:30
109164KĘPKA GrzegorzJózefów brak00:54:4710,45:4600:20:33
110 / 1874RAWICKA-POLNIK MagdalenaOtwockGrupa Biegowa UM W-Wa00:54:5410,45:4700:20:40
1118CZUBAKOWSKI SławomiWarszawabrak00:54:5610,45:4700:20:41
112 / 19203DZIEWIŃSKA DagmaraWarszawaSBRT Warszawa00:54:5810,45:4700:20:44
113114BORUSZEWSKI MaciejWarszawabrak00:55:1710,35:4900:21:02
114 / 20160WOSIŃSKA MagdalenaWarszawa#dziewczyny_Ministry00:55:2010,35:5000:21:06
115136CZACHOWSKI MichalWarszawaŻwawe żółwie00:55:2310,35:5000:21:09
11626KOZIARA MaciekWarszawaSBRT Warszawa00:55:2810,35:5000:21:13
11711ELMOLA HamedaWarszawaSBRT Warszawa00:55:2910,35:5000:21:15
118 / 2112JĘDRUCHNIEWICZ JolantaWarszawa SBRT Warszawa00:55:3010,35:5100:21:16
11922KRZYŻANOWSKI-ZAJĄC TomaszWarszawa DKB00:55:3610,35:5100:21:22
120 / 22157RACZYK MariannaWarszawa#dziewczyny_Ministry00:55:4010,25:5200:21:26
121 / 23161KOŁODZIEJ EwaWarszawa#dziewczyny_Ministry00:55:4210,25:5200:21:28
12293KWIATKOWSKI JacekOżarów Mazowieckibrak00:55:4310,25:5200:21:29
123148GALIMSKI MarcinZąbkibrak00:55:4410,25:5200:21:29
124 / 2492LIPIARZ MartynaWARSZAWAbrak00:55:4410,25:5200:21:30
125101LISZEWSKI PiotrPłońsk Płońscy Patrioci 00:55:5110,25:5300:21:37
12624PASENNIK MichałWarszawabrak00:55:5910,25:5400:21:45
12725GAŁĄZKA KrzysztofWarszawabrak00:55:5910,25:5400:21:45
128 / 25121GÓRALCZYK JoannaWarszawa brak00:56:3310,15:5700:22:19
129122GÓRALCZYK TomaszWarszawabrak00:56:3310,15:5700:22:19
130123WOJCIECHOWSKI PawełWarszawabrak00:56:3410,15:5700:22:20
131 / 2636SIEJKA StanisławaKątybrak00:56:3810,15:5800:22:24
1325GAWRYŚ MarceliJózefówCwałujace żółwie00:56:4010,15:5800:22:26
133134KUŁAKOWSKI PiotrKonstancin-JeziornaCzłapacze00:56:4210,15:5800:22:27
134177PACZYŃSKI StanisławWarszawaSpoceni Saska Kępa00:56:44105:5800:22:29
135 / 27258MAZUR-RUDNICKA MarlenaWarszawa brak00:56:47105:5900:22:33
136 / 28223KACPRZAK BogusiaŁódźCelIronman00:57:06106:0100:22:51
1376JANISZEWSKI AndrzejWarszawaCwałujace żółwie00:57:09106:0100:22:55
138 / 2966JANUS IlonaKoziegłowyKLUB BIEGACZA MILA00:57:209,96:0200:23:06
139 / 30238ISASI-KURAN AgataMarkiMarkowi biegacze00:57:249,96:0300:23:10
140 / 31237GUZEWICZ EwaMarkiMarkowi biegacze00:57:259,96:0300:23:11
141110BIERNACKI PiotrGarwolinBiernaccy Team00:57:269,96:0300:23:12
142 / 32260WALECKA-SZCZEPANIK SylwiaWarszawabrak00:57:299,96:0300:23:14
14345PŁOCHOWSKI ArkadiuszKarczewbrak00:57:539,86:0600:23:39
144227BAUER JakubOtwockbrak00:57:579,86:0600:23:42
145198PASIŃSKI DanielWarszawaGrupa Biegowa UM W-Wa00:58:109,86:0700:23:55
146 / 33190KOZAK MagdalenaWarszawabrak00:58:129,86:0800:23:57
14717RODAK ZbigniewWarszawabrak00:58:239,86:0900:24:09
148262KACZOR MariuszWarszawabrak00:58:269,86:0900:24:12
149 / 34263BEN SIRA KalinaWarszawabrak00:58:289,76:0900:24:13
150170SCHRÖDER SteffenJózefosławbrak00:58:289,76:0900:24:14
15180SZCZĘSNY WitoldPiasecznoBeer Spiryt00:58:389,76:1000:24:24
152116GAJEWSKI KrzysztofWarszawabrak00:58:419,76:1100:24:27
153 / 35208WALCZAK AnnaWarszawabrak00:58:509,76:1200:24:36
15448MALINOWSKI KonradGrodzisk Mazowiecki brak00:58:519,76:1200:24:37
155 / 36221KRÓL NinaWarszawaSwimVictory00:58:589,76:1200:24:44
156 / 37199PIEHOTA MartaWarszawa#dziewczyny_Ministry00:58:589,76:1300:24:44
157 / 3852ANDRZEJEWSKA MonikaWyszkówbrak00:59:059,66:1300:24:51
158175SZYMAŃSKI PawełWarszawa brak00:59:069,66:1300:24:52
159189BUCHAJ MarcinOtwockbrak00:59:339,66:1600:25:18
160113ŁADAK MarcinWarszawabrak00:59:339,66:1600:25:19
161 / 3975KOBRYŃSKA KamilaWarszawaSBRT Warszawa00:59:359,66:1600:25:20
162226ZABOKLICKI PrzemysławWarszawabrak00:59:559,56:1800:25:41
163201MRÓZ SebastianKomorów brak00:59:569,56:1900:25:42
164133CHOJNOWSKI BartłomiejWarszawaMorświny01:00:039,56:1900:25:49
165 / 40132KRALIK SylwiaWarszawaMorświny01:00:039,56:1900:25:49
16681OBŁUDKA AdamZąbkiBeerSpirit01:00:129,56:2000:25:58
167 / 41135HANGIEL UrszulaWarsawŻwawe żółwie01:00:269,46:2200:26:12
168144SŁAWIŃSKI GrzegorzWarszawabrak01:00:409,46:2300:26:26
169 / 42255NOWACZYŃSKA KatarzynaWarszawa Team ZabieganeDni01:01:069,36:2600:26:52
170 / 43172WEBER AgataWarszawaServier Sport Team01:01:369,36:2900:27:22
171 / 4464SPRZĄCZAK MartaWarszawabrak01:01:499,26:3000:27:35
172138GRABOWSKI LeszekLatchorzewStare Babice Biegają01:01:579,26:3100:27:43
173 / 45248KOWALSKA JoannaWarszawabrak01:01:589,26:3100:27:44
17469MAKOWSKI BogdanJasieniecKLUB BIEGACZA MILA01:02:089,26:3200:27:54
175 / 4671MATULKA IzaKociszewKLUB BIEGACZA MILA01:02:099,26:3300:27:55
176182SIEMIANOWSKI MarcinWarszawaPeugeot Niedziółka Bike Team01:02:099,26:3300:27:55
177 / 4768MAKOWSKA AgnieszkaJasieniecKLUB BIEGACZA MILA01:02:109,26:3300:27:56
178 / 4872ORZECHOWSKA KlaudiaGrójecKLUB BIEGACZA MILA01:02:109,26:3300:27:56
17973WĄGRODZKI PawełWarszawabrak01:02:339,16:3500:28:18
18059ROSŁAN GrzegorzWarszawaPolitechnika Rzeszowska01:02:459,16:3600:28:31
181259SZCZEPANIK GrzegorzWarszawabrak01:03:0396:3800:28:48
18232SZEMBOR MarcinWarszawabrak01:04:298,86:4700:30:15
183 / 49178KOŁTKO MałgorzataWarsaw#dziewczyny_Ministry01:04:308,86:4700:30:16
18427SZCZEPKOWSKI PawełWarszawaArtequipment01:05:228,76:5300:31:08
185117NOWACKI MarekWyszkówbrak01:05:238,76:5300:31:09
186 / 50217TORZEWSKA AgnieszkaWarszawabrak01:05:448,76:5500:31:30
187218TORZEWSKI JanuszWarszawabrak01:05:458,76:5500:31:31
188 / 51219OGOŃCZYK DonataSerockbrak01:05:458,76:5500:31:31
189 / 52207KAPŁON AnnaWarszawa brak01:06:218,66:5900:32:07
190 / 53209PIETRZAK SylwiaWarszawa 12tri01:06:228,66:5900:32:08
191241SIKORA MaciejWarszawabrak01:06:388,67:0100:32:24
192118SAROSIEK TomaszWarszawa HOMOKOMANDO01:06:418,57:0100:32:27
193 / 54242KRUSZEWSKA DominikaWarszawabrak01:06:478,57:0200:32:33
194 / 55251FILIPOWICZ NataliaWarszawabrak01:06:508,57:0200:32:36
195 / 56250REGULSKA EwaWarszawabrak01:06:518,57:0200:32:37
196 / 57186BENDKOWSKA AlicjaWarszawa#dziewczyny_Ministry01:07:428,47:0800:33:28
197 / 58168BANASIK-URBANOWSKA KatarzynaWarszawaGrupa Biegowa UM Warszawa01:08:248,37:1200:34:10
198169URBANOWSKI MieszkoWarszawaGrupa Biegowa UM Warszawa01:08:258,37:1200:34:10
19994NIKODYM RafałWarszawabrak01:08:348,37:1300:34:20
200 / 59243KAŁUŻYŃSKA AleksandraWarszawabrak01:08:498,37:1500:34:35
201 / 60193KOCZUBA VEL PIETRZYKOWSKA AleksandraWarszawabrak01:08:568,37:1500:34:42
20263PŁAŻEWSKI PawełBrwinówRunegades Brwinów01:09:228,27:1800:35:08
203202FILA RobertOtwockbrak01:10:058,17:2300:35:51
204 / 61159SUCHECKA KatarzynaWarszawa#dziewczyny_Ministry01:10:088,17:2300:35:54
205 / 6270BYLINIAK KatarzynaPRZYDRÓŻEK KLUB BIEGACZA MILA01:11:1587:3000:37:01
20667JANUS MichałKoziegłowyKLUB BIEGACZA MILA01:11:1587:3000:37:01
207 / 63244KLAUS MonikaPIASECZNOKamyk Radzymin MTB Team01:11:2687:3100:37:11
208 / 64245SURDYK JoannaSTARE ZAŁUBICEKamyk Radzymin MTB Team01:11:2687:3100:37:12
209 / 6557STELMACH PaulinaBrwinówRunegades Brwinów01:11:597,97:3500:37:45
210 / 6630MANTUR-CIECIERA MariolaMrowiskaMarianki01:12:057,97:3500:37:51
211 / 6714TOMCZAK-BEDNARZ AgnieszkaWarszawabrak01:12:067,97:3500:37:52
212240KAŁUŻYŃSKI GrzegorzWarszawabrak01:12:087,97:3600:37:54
213 / 68239KOCHMAN IwonaWarszawaVege Runners01:12:247,97:3700:38:10
214 / 69191MIŚTA JustynaWarszawa brak01:12:247,97:3700:38:10
215 / 70184KRYSIŃSKA-KUDLAK MartaMarkiMarkowi biegacze01:12:407,87:3900:38:26
21661PAŹ PawełMarkibrak01:13:287,87:4400:39:13
217 / 7116GOLACKA- PIOTROWSKA BeataWarszawa brak01:13:377,77:4500:39:23
218 / 72128SCIESINSKA AgataOtwockZagórzański Klub Kroczących 01:16:127,58:0100:41:58
219 / 73115BRZYSKA BarbaraWARSZAWAZagórzański Klub Kroczących 01:16:277,58:0300:42:13
220 / 74105BRONOWSKA MagdalenaPłońskPŁOŃSZCZANKI sekcja LA 4Koła PTS Płońsk 01:17:117,48:0800:42:57
221 / 75106KRYGIER-SZULIŃSKA WioletaPłońskPŁOŃSZCZANKI sekcja LA 4Koła PTS Płońsk 01:17:127,48:0800:42:58
222 / 7695OSIAL AnitaPłońskPŁOŃSZCZANKI sekcja LA 4Koła PTS Płońsk 01:17:137,48:0800:42:59
223 / 7798GODLEWSKA KatarzynaPłońskbrak01:17:137,48:0800:42:59
224 / 78104BAŁDYGA JoannaPłońsk PŁOŃSZCZANKI sekcja LA 4Koła PTS Płońsk 01:17:147,48:0800:42:59
225 / 79107MICHALAK MartaPłońsk PŁOŃSZCZANKI sekcja LA 4Koła PTS Płońsk 01:17:147,48:0800:42:59
226 / 80100ROMANOWSKA AgnieszkaPłońskPŁOŃSZCZANKI sekcja LA 4Koła PTS Płońsk 01:17:147,48:0800:42:59
227 / 8196ORLIŃSKA EdytaPłońskPŁOŃSZCZANKI sekcja LA 4Koła PTS Płońsk 01:17:147,48:0800:43:00
228 / 8299BIELSKA AnnaPłońskPŁOŃSZCZANKI sekcja LA 4Koła PTS Płońsk 01:17:147,48:0800:43:00
229 / 8397STACHOWICZ BeataPłońskPŁOŃSZCZANKI sekcja LA 4Koła PTS Płońsk 01:17:157,48:0800:43:01
230 / 84256MAJER KatarzynaWarszawa UrsynówBike Salon Team01:17:387,38:1000:43:24
231 / 8555SAWICKA DorotaZielonki WiesStare Babice Biegają01:17:437,38:1100:43:29
232 / 8654FRYŚ- STAŃCZAK AnnaKlaudynStare Babice Biegają01:17:467,38:1100:43:32
233 / 87197WIŚNIEWSKA JustynaWarszawaGBY01:19:287,28:2200:45:14
234225SZATANOWSKI MichałOtwockbrak01:20:177,18:2700:46:03
23543DYMEL PiotrWarszawabrak01:20:187,18:2700:46:04
23642BAJOREK JacekWyszków gminaMarkowi biegacze01:20:197,18:2700:46:05
237153TULCZYŃSKI Marcinwarszawbrak01:21:5478:3700:47:40
238 / 88152GÓRA JoannawarszawaCwałujace żółwie01:21:5578:3700:47:41
239 / 89283DUDCZAK JustynaŁódźbrak01:21:5878:3800:47:44
240109BIERNACKI MaciejGarwolinBiernaccy Team01:24:046,88:5100:49:50
241 / 90179BORKOWSKA MajaWarszawabrak01:25:026,78:5700:50:48
242 / 91166BANASIK JoannaWarszawaGrupa Biegowa UM Warszawa01:25:576,69:0300:51:43
243167BANASIK PiotrWarszawaGrupa Biegowa UM Warszawa01:25:576,69:0300:51:43
244220NASKRĘT MariuszRacotbrak01:26:306,69:0600:52:16
245129ŚCIESINSKI PawełOtwockZagórzański Klub Kroczących 01:28:566,49:2200:54:42
246111BIERNACKI PrzemysławWarszawaBiernaccy Team01:30:146,39:3000:56:00
247212SZOSTAKIEWICZ Łukaszbrak01:31:136,29:3600:56:59
248228BUDZISZEWSKI MikołajOtwockbrak01:31:576,29:4100:57:43
249211RACHAŃSKI JakubOtwockbrak01:32:376,29:4500:58:23
250210CZECHOWSKI SławomirOtwockbrak01:32:506,19:4600:58:36
251181DAWIDZIUK ArturCelestynówbrak01:47:455,311:2101:13:31
252180DAWIDZIUK AnnaCelestynówbrak01:47:465,311:2101:13:32
253 / 92127SCIESINSKA DorotaOtwockZagórzański Klub Kroczących 01:58:264,812:2801:24:12
254 / 93130BĄK MonikaOtwockZagórzański Klub Kroczących 01:58:274,812:2801:24:13
255 / 94141KRUSZYŃSKA MałgorzataWarszawaAkademia Młodego Sportowca 702:01:374,712:4801:27:23
256 / 95224CZECHOWSKA AgnieszkaZagórzebrak02:02:514,612:5601:28:36
257 / 96213TOMAN RachelaOtwockbrak02:02:514,612:5601:28:37
258 / 97214KĄSOWSKA JuliaOtwockbrak02:02:524,612:5601:28:38
259 / 98131KONOPACKA MagdalenaOtwockZagórzański Klub Kroczących 02:06:464,513:2101:32:32
26060DOMAŃSKI MaciejMarkibrak02:06:474,513:2101:32:33
261 / 9984WYSZOMIERSKA Paulina04-637Zagórzański Klub Kroczących 02:06:474,513:2101:32:33
262 / 10078ROSENKIEWICZ AnitaWarszawa-WesołaZagórzański Klub Kroczących 02:06:494,513:2101:32:34
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*196GULA TomaszWarszawaGBYDNF*DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 2 uczestników
DNS*44DYMEL AndrzejWARSZAWAMarkowi biegaczeDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*257RÓŻAŃSKA MagdalenaWarszawabrakDNS*DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował