Jabłonna 2021-04-24

SIXT PUCHAR MAZOWSZA MTB XCO 2021

Elita Mężczyzn + U23

MiejsceNrKod UCINazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Okr. 5Okr. 6Czas sum.VśrRóżnica
122310009547410HELTA FilipBoguszów GorceSGR SpecializedElita Mężczyzn – 100:11:30 / 1 00:11:36 / 1 00:11:37 / 1 00:11:42 / 1 00:11:47 / 2 00:11:36 / 1 01:09:491600:00:00
229910010092832ŁUKASIK KrzysztofPomiechówekJBG2 CryoSpaceElita Mężczyzn – 200:12:03 / 7 00:11:24 / 2 00:11:34 / 2 00:11:36 / 2 00:11:33 / 1 00:11:36 / 2 01:09:501600:00:00
32810007951657KONWA PiotrWałbrzychSGR SpecializedElita Mężczyzn – 300:11:42 / 2 00:11:47 / 4 00:12:10 / 4 00:12:12 / 4 00:12:11 / 4 00:11:32 / 3 01:11:3715,600:01:47
430410008822233ZAMROŹNIAK JakubOrawkaJBG2 CryoSpaceElita Mężczyzn – 400:11:44 / 3 00:11:45 / 3 00:12:10 / 3 00:12:11 / 3 00:12:12 / 3 00:11:33 / 4 01:11:3715,600:01:47
5266100 157 733 92OSTASZEWSKI KarolJabłonnaWarszawski Klub KolarskiElita Mężczyzn – 500:12:39 / 16 00:11:52 / 9 00:11:56 / 8 00:11:59 / 6 00:11:56 / 5 00:12:00 / 5 01:12:2415,400:02:34
61810011219850TOPÓR MichałTarnówbrakElita Mężczyzn – 600:11:54 / 4 00:11:58 / 5 00:12:14 / 5 00:12:11 / 5 00:12:08 / 6 00:12:00 / 6 01:12:2815,400:02:38
7286100 584 418 74CZABOK KonradWarszawaWarszawski Klub KolarskiU-23 Mężczyzn – 100:12:05 / 8 00:12:12 / 8 00:12:10 / 6 00:12:00 / 7 00:12:02 / 7 00:11:59 / 7 01:12:3015,400:02:41
819510011041412NOWAK StanisławSkomielna BiałaKS Luboń Skomielna BiałaU-23 Mężczyzn – 200:12:00 / 6 00:12:17 / 7 00:12:10 / 7 00:12:00 / 8 00:12:06 / 8 00:11:56 / 8 01:12:3115,400:02:41
911210008817886JEZIORSKI MaciejWarszawa JEZIOR.BIKE Elita Mężczyzn – 700:12:00 / 5 00:12:17 / 6 00:12:22 / 9 00:12:21 / 9 00:12:24 / 9 00:12:22 / 9 01:13:4815,100:03:58
1030010009830124MICHAŁEK MariuszUstrońJBG2 CryoSpaceElita Mężczyzn – 800:12:38 / 14 00:12:23 / 13 00:12:35 / 12 00:12:26 / 11 00:12:28 / 10 00:12:29 / 10 01:15:0014,900:05:11
1112110055588357POMIAN SzymonBiałystok GKS „Cartusia” w Kartuzach Bike Atelier U-23 Mężczyzn – 300:12:32 / 12 00:12:21 / 11 00:12:23 / 10 00:12:42 / 10 00:12:44 / 11 00:12:35 / 11 01:15:2114,800:05:31
1229710003728925HALEJAK WojciechGliwiceJBG2 CryoSpaceElita Mężczyzn – 900:12:45 / 19 00:12:37 / 17 00:12:29 / 16 00:12:33 / 13 00:12:40 / 12 00:12:22 / 12 01:15:3014,800:05:40
1389100 163 130 57ROŻEK KarolKrakówSGR SpecializedElita Mężczyzn – 1000:12:40 / 17 00:12:32 / 15 00:12:32 / 15 00:12:40 / 12 00:12:41 / 13 00:12:25 / 13 01:15:3314,800:05:43
1430210016015892NIEBORAS MateuszDzięgielówJBG2 CryoSpaceU-23 Mężczyzn – 400:12:23 / 9 00:12:30 / 10 00:12:42 / 11 00:13:07 / 14 00:12:24 / 14 00:12:41 / 14 01:15:4914,700:05:59
155710058802087GLANZ MichałWarszawaSpica Solutions TeamElita Mężczyzn – 1100:12:40 / 18 00:12:33 / 16 00:12:52 / 17 00:12:54 / 17 00:12:53 / 16 00:12:34 / 15 01:16:2914,600:06:40
1641610015730552KOWALCZYK JakubWrocławMitutoyo AZS Wratislavia WrocławU-23 Mężczyzn – 500:12:31 / 10 00:12:30 / 14 00:12:41 / 14 00:13:03 / 16 00:13:08 / 17 00:12:33 / 16 01:16:3014,600:06:40
1729810007849102KOZAK MariuszGliwiceJBG2 CryoSpaceElita Mężczyzn – 1200:12:39 / 15 00:12:49 / 19 00:12:56 / 18 00:13:03 / 18 00:12:55 / 18 00:12:35 / 17 01:17:0114,500:07:11
1819610011194891ŻUR JarosławSkomielna BiałaKS Luboń Skomielna BiałaU-23 Mężczyzn – 600:12:31 / 11 00:12:22 / 12 00:12:49 / 13 00:13:02 / 15 00:12:49 / 15 00:13:25 / 18 01:17:0114,500:07:11
1919410013848449BAL TomaszSkomielna BialaKS Luboń Skomielna BiałaElita Mężczyzn – 1300:13:05 / 23 00:12:48 / 20 00:12:54 / 20 00:13:01 / 20 00:12:51 / 20 00:12:49 / 19 01:17:3114,400:07:41
2019710053200743BIEDROŃCZYK MaciejSkomielna BiałaKS Luboń Skomielna BiałaU-23 Mężczyzn – 700:12:37 / 13 00:12:48 / 18 00:12:59 / 19 00:13:08 / 19 00:13:07 / 19 00:13:11 / 20 01:17:5314,300:08:03
2124010055994747GARCZYK PawełOborniki ŚląskieWarszawski Klub KolarskiU-23 Mężczyzn – 800:13:05 / 24 00:13:08 / 23 00:12:46 / 22 00:13:07 / 22 00:13:15 / 22 00:13:07 / 21 01:18:3114,200:08:41
2255100 588 329 08JAKUBOWSKI DominikBrodnicaNiezrzeszony / More Cycling Koło-KołaU-23 Mężczyzn – 900:13:05 / 22 00:12:53 / 21 00:12:54 / 21 00:13:02 / 21 00:13:10 / 21 00:14:01 / 22 01:19:0614,100:09:16
233110010867519MATUSIAK ŁukaszŁaskWOODIT.EU GATTA BIKE-RSElita Mężczyzn – 1400:13:09 / 25 00:13:00 / 22 00:13:00 / 23 00:13:31 / 23 00:13:28 / 23 00:13:29 / 23 01:19:401400:09:51
2446810054867931KARPIERZ WojciechBielawaUKS Dream-Bike BielawaU-23 Mężczyzn – 1000:13:04 / 20 00:13:10 / 24 00:13:19 / 24 00:13:30 / 24 00:13:30 / 24 00:13:23 / 24 01:19:591400:10:09
2535010054867527WIŚNIEWSKI WiktorBielawaUKS Dream-Bike BielawaU-23 Mężczyzn – 1100:13:05 / 21 00:13:11 / 25 00:13:39 / 25 00:13:39 / 26 00:13:44 / 25 00:13:25 / 25 01:20:4513,800:10:55
2638710096389688OSTAJEWSKI GustawKąpinoKS KLIF CHŁAPOWOU-23 Mężczyzn – 1200:13:28 / 26 00:13:11 / 26 00:13:22 / 26 00:13:31 / 25 00:13:45 / 26 00:13:40 / 26 01:20:5913,800:11:09
2723510060079760BOROWICZ BartoszDuchniceCOZMOBIKE TEAMElita Mężczyzn – 1500:13:56 / 33 00:13:25 / 30 00:13:30 / 29 00:13:44 / 29 00:13:35 / 28 00:13:27 / 27 01:21:4013,700:11:50
2819910054545104GOLEŃ MarcinSkomielna BiałaKS Luboń Skomielna BiałaU-23 Mężczyzn – 1300:13:31 / 28 00:13:27 / 27 00:13:28 / 27 00:13:42 / 27 00:13:49 / 27 00:13:58 / 28 01:21:5813,600:12:08
29317KAMIŃSKI MichałWarszawaCanyon eSportsElita Mężczyzn – 1600:14:16 / 36 00:13:22 / 32 00:13:54 / 31 00:13:30 / 30 00:13:44 / 30 00:13:31 / 29 01:22:2013,600:12:30
30242100 754 501 19KARASEK JanJaworze RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM U-23 Mężczyzn – 1400:13:52 / 31 00:13:20 / 29 00:13:29 / 28 00:13:41 / 28 00:13:50 / 29 00:14:20 / 30 01:22:3513,500:12:45
311910058818154BINKOWSKI JakubPoznańKS Stomil PoznańU-23 Mężczyzn – 1500:13:58 / 34 00:13:36 / 31 00:13:48 / 30 00:14:07 / 32 00:13:48 / 31 00:13:40 / 31 01:23:0013,400:13:10
32320PRZEKOP MichałSopotTrek GdyniaElita Mężczyzn – 1700:14:16 / 37 00:13:45 / 34 00:13:35 / 32 00:13:48 / 31 00:14:02 / 32 00:14:26 / 32 01:23:5513,300:14:05
33311LETTOVSKÝ TomášOstravaBIKE 2000Elita Mężczyzn – 1800:14:10 / 35 00:14:08 / 36 00:14:00 / 35 00:14:05 / 33 00:14:32 / 33 01:10:5713,1-1 okr.
344110058615363PYTEL PiotrWieruszów Wkk Wisniewski MTB TeamU-23 Mężczyzn – 1600:13:41 / 29 00:14:17 / 33 00:14:21 / 34 00:14:51 / 35 00:14:25 / 34 01:11:3613-1 okr.
35388POTRYKUS FilipChłapowoKS KLIF CHŁAPOWOU-23 Mężczyzn – 1700:14:31 / 38 00:13:58 / 38 00:14:19 / 36 00:14:33 / 36 00:14:29 / 35 01:11:5212,9-1 okr.
3640210015559992CHMIELEWSKI MaciejJózefówWarszawski Klub KolarskiElita Mężczyzn – 1900:13:46 / 30 00:14:18 / 35 00:15:11 / 37 00:14:09 / 37 00:14:53 / 36 01:12:2012,9-1 okr.
3723610090190782DRABIK MateuszKatowice RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM U-23 Mężczyzn – 1800:14:56 / 42 00:14:09 / 40 00:14:23 / 39 00:14:25 / 38 00:14:34 / 37 01:12:3012,8-1 okr.
3827210048445521ARMATYS GrzegorzTarnówMtb Racing Team TarnówU-23 Mężczyzn – 1900:13:30 / 27 00:13:38 / 28 00:14:29 / 33 00:15:27 / 34 00:15:49 / 38 01:12:5512,8-1 okr.
39292MAZIAREK ŁukaszBliżynbrakElita Mężczyzn – 2000:14:54 / 41 00:14:01 / 39 00:14:24 / 38 00:14:44 / 39 00:15:14 / 39 01:13:1912,7-1 okr.
4058100 646 973 64MIAZEK JanMilanówekWarszawski Klub KolarskiU-23 Mężczyzn – 2000:13:56 / 32 00:14:31 / 37 00:15:24 / 40 00:15:16 / 41 00:14:25 / 40 01:13:3412,6-1 okr.
41356WOJCZAL PawełJelenia GóraVYTYVElita Mężczyzn – 2100:14:51 / 40 00:14:22 / 41 00:14:43 / 41 00:14:58 / 40 00:14:52 / 41 01:13:4812,6-1 okr.
42432KIELAK HubertTłuszczbrakElita Mężczyzn – 2200:14:48 / 39 00:14:27 / 43 00:15:05 / 43 00:14:51 / 42 00:15:01 / 42 01:14:1512,5-1 okr.
43290DOBIJA KrystianŁodygowicebrakElita Mężczyzn – 2300:14:59 / 43 00:14:16 / 42 00:14:59 / 42 00:15:06 / 43 00:15:16 / 43 01:14:3712,5-1 okr.
4420010093706731HABIEDA MateuszSkomielna BialaKS Luboń Skomielna BiałaU-23 Mężczyzn – 2100:15:26 / 46 00:14:38 / 44 00:15:06 / 44 00:15:57 / 44 00:16:00 / 44 01:17:0912,1-1 okr.
45810016313360CHOWANIEC SebastianNowy Dwór Mazowiecki ROMET FACTORY TEAM Elita Mężczyzn – 2400:15:41 / 47 00:15:11 / 46 00:15:37 / 46 00:15:31 / 45 00:15:38 / 45 01:17:4012-1 okr.
46338KOWALSKI AdamWarszawaBeat BikeElita Mężczyzn – 2500:15:14 / 45 00:15:15 / 45 00:15:46 / 45 00:16:06 / 46 00:15:45 / 46 01:18:0811,9-1 okr.
47173BERNAT MaciejWarszawaPolski Klub MTBElita Mężczyzn – 2600:15:51 / 49 00:15:58 / 49 00:15:57 / 49 00:16:15 / 49 00:16:12 / 47 01:20:1511,6-1 okr.
4850010092943562PETRYKA MaciejWarszawaWarszawski Klub KolarskiU-23 Mężczyzn – 2200:15:44 / 48 00:15:39 / 48 00:16:05 / 48 00:16:24 / 47 00:16:35 / 48 01:20:2911,6-1 okr.
49430JĘDRUSIK IgorKaliszBike Serwis TeamU-23 Mężczyzn – 2300:15:58 / 52 00:16:02 / 51 00:16:07 / 50 00:16:33 / 51 00:16:13 / 49 01:20:5511,5-1 okr.
50274GAWRON SebastianLublinETI LKKG U-23 Mężczyzn – 2400:15:57 / 51 00:16:14 / 52 00:16:13 / 51 00:16:06 / 50 00:17:29 / 50 01:22:0211,3-1 okr.
51115MAJKOWSKI KrzysztofDobrzyń3S Bike Team CiechanówElita Mężczyzn – 2700:16:14 / 55 00:16:02 / 53 00:16:25 / 52 00:17:12 / 52 00:16:21 / 51 01:22:1711,3-1 okr.
52295ZALEJSKI DamianDzierżoniów UKS Dream-Bike BielawaElita Mężczyzn – 2800:15:53 / 50 00:15:13 / 47 00:15:38 / 47 00:17:12 / 48 00:18:21 / 52 01:22:1811,3-1 okr.
5348ZIELIŃSKI PawełWarszawaPolski Klub MTBElita Mężczyzn – 2900:16:08 / 53 00:16:33 / 54 00:17:32 / 54 00:17:02 / 54 00:16:22 / 53 01:23:3911,1-1 okr.
54318SKÓRKA KornelZamośćbrakElita Mężczyzn – 3000:16:10 / 54 00:15:49 / 50 00:16:55 / 53 00:17:45 / 53 00:17:36 / 54 01:24:1711-1 okr.
551JANAS MarekWarszawa@testvo2maxElita Mężczyzn – 3100:16:40 / 57 00:16:51 / 56 00:17:46 / 55 00:18:04 / 55 00:17:52 / 55 01:27:1510,7-1 okr.
56395KOWALSKI KrzysztofWarszawaHPE-ESKOMElita Mężczyzn – 3200:18:29 / 62 00:18:28 / 60 00:18:49 / 58 00:18:57 / 57 00:14:08 / 56 01:28:5310,5-1 okr.
57327KOZAK ArturWarszawaPolski Klub MTBElita Mężczyzn – 3300:17:17 / 58 00:17:38 / 57 00:18:21 / 56 00:17:57 / 56 01:11:1410,4-2 okr.
58403RYDZEWSKI TomaszNowy Dwór MazowieckiTimbud TeamElita Mężczyzn – 3400:18:07 / 59 00:17:49 / 58 00:19:26 / 57 00:20:12 / 58 01:15:359,8-2 okr.
5915610115350764GURZYŃSKI MateuszGrudziądzSara Workwear Wheel Brothers RacingElita Mężczyzn – 3500:18:17 / 60 00:18:56 / 61 00:19:39 / 59 00:20:11 / 59 01:17:049,7-2 okr.
6012810106677550LEWANDOWSKI JakubPoznańKS Stomil PoznańU-23 Mężczyzn – 2500:16:18 / 56 00:17:00 / 55 00:33:1811,2-4 okr.
61105ORŁOWSKI BłażejKrakówbrakElita Mężczyzn – 3600:18:27 / 61 00:18:18 / 59 00:36:4610,1-4 okr.
62351BUJA KrystianChłapowoKS KLIF CHŁAPOWOElita Mężczyzn – 3700:15:06 / 44 00:15:0612,3-5 okr.
63431JĘDRUSIK WiktorKaliszBike Serwis TeamU-23 Mężczyzn – 2600:19:34 / 63 00:19:349,5-5 okr.
Nie ukończyło 3 uczestników
DNF*389GOYKE KrzysztofLubkowoKS KLIF CHŁAPOWOElita Mężczyzn – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*19210115428465KRAWCZYK JakubGorzyce Wielkie OTR INTERKOL CX80 TEAMU-23 Mężczyzn – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*26110103784728NIEBIELSKI BartoszRADZYMINKAMYK RADZYMIN MTB TEAMU-23 Mężczyzn – DNF*DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 12 uczestników
DNS*532?? ??brakElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*27ADAM SajenkoGdańskBST - Banach Sport TeamElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*36810005325886BRZÓZKA AdrianUstrońJBG2 CryoSpaceElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*20JAROSZEK PiotrKreczkiVege RunnersElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*244KNAPCZYK DamianOlkuszbrakElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*33310062374721KRYŃSKI PiotrBiałystokWarszawski Klub KolarskiU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*10KRYSIEWICZ PiotrBiałystok UKS Wygoda Białystok U-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*54ŁUCZKIEWICZ KamilLUBLINVortune Equity Bike TeamElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*53MICHALSKI MichałLublinETI LKKG Elita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*35STANIEC FilipWołomin brakU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*429WANAT PiotrOLSZTYNMSR OlsztynElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*19810084755247ZONTEK BartoszSkomielna BialaKS Luboń Skomielna BiałaU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował