Jabłonna 2021-04-24

SIXT PUCHAR MAZOWSZA MTB XCO 2021

Elita Kobiet + U23

MiejsceNrKod UCINazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Czas sum.VśrRóżnica
1 / 128410010907329CZABOK KlaudiaWarszawabrakElita Kobiet – 100:14:33 / 4 00:13:58 / 2 00:14:04 / 1 00:14:18 / 1 00:56:5413,100:00:00
2 / 221510007885878PODGÓRSKA AleksandraBielawaRK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Elita Kobiet – 200:14:26 / 1 00:14:06 / 3 00:14:15 / 2 00:14:19 / 2 00:57:071300:00:12
3 / 3131100 489 743 71 BOROWIECKA BarbaraGorzów Wielkopolski Giant Gorzów LIV Team Elita Kobiet – 300:14:26 / 3 00:14:04 / 1 00:14:29 / 3 00:14:35 / 3 00:57:3612,900:00:41
4 / 45610058801683BIAŁEK AntoninaWarszawaWarszawski Klub KolarskiElita Kobiet – 400:14:26 / 2 00:15:09 / 4 00:15:08 / 4 00:15:06 / 4 00:59:5012,400:02:55
5 / 516910085924705KRZYSTAŁA ZuzannaRydułtowy RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Elita Kobiet – 500:15:19 / 8 00:15:02 / 5 00:14:54 / 5 00:15:08 / 5 01:00:2412,300:03:29
6 / 635510054675446ZIĘBA JuliaSławnoLKK LUKS SŁAWNOU-23 Kobiet – 100:15:10 / 6 00:15:41 / 8 00:15:14 / 7 00:15:15 / 6 01:01:2112,100:04:27
7 / 73810054908044ZAWIERTA MagdalenaWieruszów Wkk Wisniewski MTB TeamU-23 Kobiet – 200:15:00 / 5 00:15:33 / 6 00:15:32 / 6 00:15:17 / 7 01:01:2312,100:04:28
8 / 811310009549531PIOTROWSKA PatrycjaWałbrzych Fundacja Piotrowski Bikes Cargo Express Elita Kobiet – 600:15:41 / 9 00:15:49 / 9 00:15:54 / 9 00:16:15 / 8 01:03:4011,700:06:45
9 / 93910054908246ZAWIERTA PatrycjaWieruszów Wkk Wisniewski MTB TeamU-23 Kobiet – 300:15:10 / 7 00:15:24 / 7 00:15:43 / 8 00:18:59 / 9 01:05:1711,400:08:23
10 / 1015510107643712GURZYŃSKA KamilaGrudziądzSara Workwear Wheel Brothers RacingElita Kobiet – 700:16:44 / 12 00:16:49 / 11 00:16:51 / 12 00:16:15 / 10 01:06:4111,200:09:46
11 / 11294100 837 187 61GARNEK MartaDzierżoniówUKS Dream-Bike BielawaElita Kobiet – 800:17:19 / 14 00:16:31 / 12 00:16:28 / 11 00:16:36 / 11 01:06:5511,100:10:00
12 / 1235310007882646TUROBOŚ MartaSławnoLKK LUKS SŁAWNOElita Kobiet – 900:16:05 / 10 00:16:53 / 10 00:16:53 / 10 00:17:53 / 12 01:07:451100:10:50
13 / 1344810055320090TOMASIK MartynaWałbrzychKKW NEXELO WAŁBRZYCH U-23 Kobiet – 400:16:26 / 11 00:17:24 / 13 00:17:48 / 13 00:17:49 / 13 01:09:2810,700:12:33
14 / 14147101 068 503 32BUDZYŃSKA PaulaToruńCyklo KwidzynElita Kobiet – 1000:17:34 / 15 00:17:16 / 14 00:17:30 / 14 00:17:33 / 14 01:09:5410,600:12:59
15 / 1512710066930081RUSEK MartaWarszawaWarszawski Klub KolarskiU-23 Kobiet – 500:18:08 / 16 00:18:39 / 16 00:18:39 / 16 00:18:52 / 15 01:14:191000:17:24
16 / 164BAZAŃSKA-JANAS MartaWarszawa@testvo2maxElita Kobiet – 1100:17:14 / 13 00:18:14 / 15 00:19:18 / 15 00:19:45 / 16 01:14:331000:17:38
17 / 17167100 807 476 32WIECZOREK ZuzannaLegionowobrakElita Kobiet – 1200:19:18 / 18 00:19:06 / 17 00:19:23 / 17 00:57:489,7-1 okr.
18 / 18119101 152 476 03KRYŃSKA EdytaBiałystokWarszawski Klub KolarskiU-23 Kobiet – 600:18:53 / 17 00:19:56 / 18 00:20:01 / 18 00:58:519,5-1 okr.
19 / 19487KOC MartaMichałowiceWarszawski Klub KolarskiU-23 Kobiet – 700:20:27 / 19 00:20:41 / 19 00:21:56 / 19 01:03:058,8-1 okr.
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*18810059236567DRELAK MilenaBralinRK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM U-23 Kobiet – DNF*DNF*DNF*DNF*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował