#125 Marcin TRYKACZ ma podejrzany czas okrążeń!


Jabłonna 2021-04-24

SIXT PUCHAR MAZOWSZA MTB XCO 2021

Masters I

MiejsceNrKod UCINazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Okr. 5Czas sum.VśrRóżnica
111700000207988BARANOWSKI PrzemysławWarszawa Bialoblocki Pro Coaching Team00:13:06 / 1 00:13:24 / 1 00:13:33 / 1 00:13:39 / 1 00:14:16 / 1 01:08:0113,700:00:00
241510004064179POROŚ DariuszWrocławMitutoyo AZS Wratislavia Wrocław00:13:23 / 2 00:13:35 / 2 00:13:52 / 2 00:13:46 / 2 00:14:13 / 2 01:08:5013,500:00:49
3106100 039 512 17MICHNIAK AndrzejWarszawaWarszawski Klub Kolarski00:13:49 / 4 00:13:34 / 3 00:14:02 / 3 00:14:14 / 3 00:14:09 / 3 01:09:5113,300:01:50
4398RZADCA JacekZielonkabrak00:13:28 / 3 00:13:58 / 4 00:14:14 / 4 00:14:18 / 4 00:14:24 / 4 01:10:2313,200:02:22
595SIEKIERSKI MichałPoznańbrak00:14:41 / 12 00:14:03 / 7 00:13:57 / 6 00:14:08 / 6 00:13:39 / 5 01:10:3113,200:02:29
69STRUZIK BartoszWola AleksandraBike Concept00:13:51 / 5 00:14:02 / 5 00:14:12 / 5 00:14:25 / 5 00:14:02 / 6 01:10:3313,200:02:32
76010062054823GOŁĘBICKI PawełGdańskGrom-Torus00:14:38 / 11 00:14:13 / 9 00:14:06 / 7 00:14:28 / 7 00:14:18 / 7 01:11:451300:03:44
821310054542777ŚWIDER LeszekSkomielna BialaKS Luboń Skomielna Biała00:14:05 / 6 00:14:29 / 6 00:14:29 / 8 00:14:31 / 8 00:14:14 / 8 01:11:5012,900:03:49
945100 838 521 37GIZIŃSKI ŁukaszWarszawabrak00:14:06 / 7 00:14:39 / 8 00:14:22 / 9 00:14:33 / 9 00:14:09 / 9 01:11:5112,900:03:50
1042210074045639MAZUR GrzegorzLublinMetroBikes.pl00:15:06 / 21 00:14:12 / 15 00:14:17 / 11 00:14:17 / 10 00:14:36 / 10 01:12:3112,800:04:30
11519KĘDZIERSKI ŁukaszWarszawaMCP Bike Team00:14:52 / 14 00:14:14 / 11 00:14:27 / 10 00:14:38 / 11 00:14:49 / 11 01:13:0112,700:05:00
1222KLUS BartłomiejWarszawaPętla S8 Racing Team00:14:14 / 8 00:14:41 / 10 00:14:51 / 12 00:14:57 / 12 00:14:41 / 12 01:13:2712,700:05:26
13482CHRUŚLAK MarcinWarszawaGeodetic Howden Team00:15:20 / 25 00:14:34 / 19 00:14:22 / 15 00:14:42 / 15 00:14:35 / 13 01:13:3612,600:05:35
1411110111302127RYCHLIK PiotrPrzyjaźńBogdziewicz Team00:15:11 / 23 00:14:41 / 17 00:14:31 / 17 00:14:35 / 14 00:14:38 / 14 01:13:3712,600:05:36
1588MARCZAK KamilWarszawaBH Bikes Poland00:14:56 / 16 00:14:20 / 13 00:14:44 / 13 00:14:54 / 13 00:14:54 / 15 01:13:4912,600:05:48
16329SADOWSKI WaldemarBiałystokZabłudów Team00:14:59 / 18 00:14:18 / 14 00:15:01 / 16 00:14:59 / 16 00:14:41 / 16 01:13:5912,600:05:58
1734610083942063SZEWCZYK MarcinWarszawaOśka Warszawa00:14:28 / 10 00:14:43 / 12 00:14:52 / 14 00:15:14 / 17 00:15:21 / 17 01:14:4012,500:06:39
18451MICHALSKI MaciejWarszawaRetro Stork Team00:15:10 / 22 00:15:16 / 23 00:15:02 / 20 00:15:13 / 19 00:15:15 / 18 01:15:5812,200:07:56
19342ŁOPATKA KrystianWarszawabrak00:15:05 / 19 00:15:03 / 20 00:15:20 / 19 00:15:19 / 20 00:15:15 / 19 01:16:0412,200:08:02
2059LATOSZEK KrzysztofWarszawabrak00:14:27 / 9 00:15:02 / 16 00:15:30 / 18 00:15:39 / 18 00:15:23 / 20 01:16:0412,200:08:03
21381BEDNAREK PawełMrągowoRAFBIKE Cycling Team00:15:12 / 24 00:15:15 / 24 00:15:19 / 22 00:15:07 / 21 00:15:18 / 21 01:16:1312,200:08:12
2216510081672364BLUSZCZ TomaszRYBNIKGrupa Kolarska Viktoria Rybnik00:14:52 / 13 00:15:02 / 18 00:15:48 / 21 00:15:46 / 22 00:15:41 / 22 01:17:1012,100:09:08
2349710008838195JUSIŃSKI AdrianZąbkiDamovo Bike Team00:15:06 / 20 00:15:18 / 22 00:15:29 / 23 00:15:39 / 23 01:01:3412,1-1 okr.
24478RYCHLICKI RafałWarszawaGeodetic Howden Team00:16:00 / 32 00:15:28 / 28 00:14:52 / 26 00:15:30 / 24 01:01:5012-1 okr.
25526PAŁYSKA Kamilbrak00:16:37 / 39 00:15:02 / 30 00:15:00 / 27 00:15:14 / 25 01:01:5512-1 okr.
26267ABRAMCZYK RomanPłochocinTrezado Wolfpack00:15:37 / 26 00:15:14 / 26 00:15:26 / 25 00:15:45 / 26 01:02:0412-1 okr.
271710106629252KAMIŃSKI RadosławCiechanów3S Bike Team Ciechanów00:14:58 / 17 00:15:21 / 21 00:15:57 / 24 00:16:05 / 27 01:02:2211,9-1 okr.
28246LANGE MarcinŁomianki3S Bike Team Ciechanów00:15:59 / 31 00:16:05 / 34 00:15:07 / 30 00:15:35 / 28 01:02:4711,9-1 okr.
29107KWAPISZ BartłomiejJózefosławRIDE43TEAM00:14:56 / 15 00:15:45 / 25 00:16:09 / 28 00:16:08 / 29 01:02:5911,8-1 okr.
30345ŁEBKOWSKI TomaszSulejowekbrak00:15:57 / 28 00:15:26 / 27 00:15:46 / 29 00:16:00 / 30 01:03:1111,8-1 okr.
3181CIECIERA MaciejHalinówbrak00:15:58 / 30 00:15:42 / 31 00:15:59 / 31 00:16:04 / 31 01:03:4511,7-1 okr.
326310059444311ORZEŁ GrzegorzRadawiec DużyETI LKKG 00:15:44 / 27 00:15:54 / 29 00:16:08 / 32 00:16:24 / 32 01:04:1111,6-1 okr.
33129GORBACZ ŁukaszKruklankiSzprycha Giżycko 00:16:01 / 33 00:16:01 / 33 00:16:13 / 33 00:15:59 / 33 01:04:1611,6-1 okr.
34227BICKI ArturWarszawabrak00:15:57 / 29 00:16:05 / 32 00:16:18 / 36 00:16:16 / 34 01:04:3711,5-1 okr.
3570DRZEWIECKI GrzegorzSkarżysko Kościelne Loyalty Point powered by DECATHLON00:16:30 / 35 00:15:37 / 35 00:16:12 / 34 00:16:28 / 35 01:04:4811,5-1 okr.
36463SENDECKI WojciechSkarżysko-Kamiennabrak00:16:37 / 37 00:15:31 / 36 00:16:11 / 35 00:16:28 / 36 01:04:4911,5-1 okr.
37533WĄSOWSKI TomaszGeodetic Howden Team00:17:09 / 41 00:16:25 / 40 00:16:25 / 38 00:16:14 / 37 01:06:1511,2-1 okr.
38233BUCZEL MateuszWarszawaHPE-ESKOM00:16:12 / 34 00:16:07 / 37 00:17:04 / 37 00:17:36 / 38 01:07:0111,1-1 okr.
39234ZĄBCZYŃSKI MichałWarszawabrak00:16:37 / 38 00:16:50 / 38 00:17:22 / 39 00:17:57 / 39 01:08:4810,8-1 okr.
4016610058287078URBANEK KrzysztofRYBNIKGrupa Kolarska Viktoria Rybnik00:16:36 / 36 00:16:56 / 39 00:17:50 / 40 00:18:51 / 40 01:10:1510,6-1 okr.
41465TENDERENDA JanWarszawaDeutsche Bank Bike Team00:17:21 / 42 00:17:29 / 41 00:18:34 / 41 00:18:14 / 41 01:11:3910,4-1 okr.
4267WOJCIECH StępelKobyłkaCiasteczkowy Potwór00:17:53 / 43 00:17:47 / 42 00:18:01 / 42 00:18:31 / 42 01:12:1310,3-1 okr.
43396JAROMIN MarekBieruńbrak00:18:17 / 44 00:17:42 / 43 00:18:04 / 43 00:18:09 / 43 01:12:1410,3-1 okr.
44461PODWYSOCKI ŁukaszMARKICiasteczkowy Potwór00:19:03 / 45 00:19:43 / 44 00:19:45 / 44 00:20:00 / 44 01:18:339,5-1 okr.
45120CZARNECKI KarolWarszawaPOWERADE00:20:25 / 47 00:20:44 / 45 00:21:39 / 45 01:02:488,9-2 okr.
46464 Masters IJANKOWSKI SebastianRadzyminPOWERADE00:20:25 / 46 00:21:50 / 46 00:23:19 / 46 01:05:358,5-2 okr.
47237101 149 812 55NOWAKOWSKI Tomaszgnioeznobrak00:16:46 / 40 00:16:4611,1-4 okr.
DNF*125TRYKACZ MarcinWilkasy Szprycha Giżycko DNF*DNF*DNF*
DNF*467MARCINIAK MichałWarszawaSpica Solutions TeamDNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 18 uczestników
DNS*532?? ??brakDNS*DNS*DNS*
DNS*469ABRAMEK PiotrWarszawaMyBike.plDNS*DNS*DNS*
DNS*35410002125896GIERCZAK PrzemysławSławnoLKK LUKS SŁAWNODNS*DNS*DNS*
DNS*24JASIŃSKI MarcinKołoBMC PolskaDNS*DNS*DNS*
DNS*418KOŁODZIEJ SebastianNowiny brakDNS*DNS*DNS*
DNS*87KRZYSZTOF GajdaJedliczeJedlicze Team DNS*DNS*DNS*
DNS*343MAŚLANKA KamilMarkiRIDE43TEAMDNS*DNS*DNS*
DNS*217MATEUSZ SygułaMichałowicekolarski.eu teamDNS*DNS*DNS*
DNS*116PAŃKA MikołajKielce CSZ CkBikeShop Kielce DNS*DNS*DNS*
DNS*4710094512235PIASECKI PawełBielsko-Białaremikbike.plDNS*DNS*DNS*
DNS*193SZCZEBAK ArturStalowa Wola WIKPER TEAM DNS*DNS*DNS*
DNS*185SZEWCZAK DanielWarszawaKolarska Grupa BialołęckaDNS*DNS*DNS*
DNS*450SZTEMBIS MichałJastkówETI LKKG DNS*DNS*DNS*
DNS*382TRZASKOM KrzysztofJabłonnabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*9010113288910TYL TomaszKlodzkoKudowianka Wemeco DNS*DNS*DNS*
DNS*74WINDLOCH MarcinKobyłka Ciasteczkowy PotwórDNS*DNS*DNS*
DNS*11ZIELIŃSKI ArturKałuszynbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*151ZUREL MichałRypinbrakDNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował