Tor Ułęż 2021-04-17

Porsche CUP 2021 - Tor Ułęż

Wyniki kategorii Open - w KOLEJNOŚCI PRZEJAZDÓW

MiejsceNrNazwisko / ImięMarkaModelKlasaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Okr. 5Okr. 6Okr. 7Okr. 8Okr. 9Okr. 10Okr. 11Okr. 12Okr. 13Okr. 14Okr. 15Okr. 16Okr. 17Okr. 18
14BARTNIK Mariusz991.1 GT3Speed 45000:02:12.066 / 1 00:02:03.848 / 1 00:02:04.934 / 1 00:02:05.451 / 1 00:02:05.276 / 1 00:41:25.789 / 4 00:02:06.891 / 4 00:02:03.688 / 4 00:02:03.907 / 3 00:02:17.386 / 3 00:11:37.530 / 6 00:02:06.915 / 2 00:04:21.521 / 2 00:26:12.792 / 2 00:02:06.756 / 2 00:02:04.840 / 2 00:02:05.056 / 1 00:02:39.433 / 1
212DOLUK Dawid991.1 GT3Speed 45000:02:12.837 / 4 00:02:05.906 / 2 00:02:05.661 / 2 00:02:05.757 / 2 00:02:05.705 / 2 00:41:49.063 / 6 00:02:10.962 / 6 00:02:05.496 / 6 00:02:05.320 / 5 00:02:03.629 / 5 00:02:24.277 / 3 00:42:05.641 / 4 00:02:13.076 / 4 00:02:05.341 / 3 00:02:05.459 / 3 00:02:05.805 / 3 00:03:59.263 / 2
335JUNCZYK Adam991.1 4SSpeed 35000:02:13.421 / 5 00:02:12.998 / 5 00:02:14.368 / 6 00:02:14.517 / 5 00:02:12.298 / 5 00:43:40.314 / 8 00:02:13.566 / 9 00:02:12.981 / 9 00:02:12.547 / 7 00:02:15.319 / 7 00:02:15.229 / 4 00:41:44.111 / 6 00:02:13.421 / 6 00:02:12.225 / 5 00:02:12.311 / 4 00:02:12.209 / 4 00:02:12.411 / 3
415TOMASIK Damian718 Cayman Speed 30000:02:21.523 / 13 00:02:13.469 / 8 00:02:13.292 / 8 00:02:13.443 / 6 00:18:20.546 / 15 00:02:19.980 / 1 00:02:15.278 / 1 00:02:14.111 / 1 00:02:15.357 / 1 00:18:35.579 / 2 00:02:16.034 / 2 00:02:14.952 / 1 00:02:15.908 / 1 00:02:16.102 / 1 00:41:51.166 / 1 00:02:28.240 / 1
51WITT Tomasz997.1 TurboSpeed 35000:02:12.314 / 2 00:02:11.869 / 4 00:02:11.712 / 4 00:02:11.197 / 4 00:02:13.293 / 4 00:43:47.579 / 9 00:02:12.466 / 8 00:02:12.221 / 7 00:02:11.823 / 6 00:02:12.355 / 6 00:42:18.149 / 9 00:02:13.611 / 7 00:02:14.015 / 7 00:02:14.108 / 6 00:02:13.188 / 5 00:02:16.780 / 5
634PAWŁOWSKI Andrzej997.2 Trophy Sport00:02:20.067 / 10 00:02:18.824 / 11 00:02:19.117 / 10 00:02:20.818 / 12 00:02:21.632 / 10 00:45:22.148 / 13 00:02:19.226 / 13 00:02:16.699 / 13 00:02:18.264 / 11 00:02:19.970 / 10 00:42:34.865 / 12 00:02:16.595 / 10 00:02:17.394 / 10 00:02:17.421 / 9 00:02:17.577 / 8 00:02:18.415 / 6
79KURZAJAK Sebastian718 BoxsterSpeed 30000:02:36.528 / 22 00:02:12.732 / 18 00:03:45.863 / 22 00:02:20.643 / 21 00:43:39.470 / 18 00:02:20.419 / 11 00:02:17.197 / 11 00:02:16.166 / 11 00:02:16.110 / 10 00:41:44.713 / 12 00:02:19.239 / 10 00:02:17.895 / 8 00:02:17.078 / 8 00:02:17.704 / 7 00:02:17.383 / 6
841RODAK Michał997.2 Carrera 4 Trophy Sport00:02:22.848 / 16 00:02:18.338 / 15 00:02:17.713 / 11 00:02:18.303 / 10 00:02:18.558 / 7 00:45:20.946 / 12 00:02:16.260 / 12 00:02:15.046 / 10 00:02:15.213 / 9 00:02:17.034 / 9 00:42:27.875 / 11 00:02:17.535 / 9 00:02:16.278 / 9 00:02:15.358 / 8 00:02:14.615 / 7
9103WITKOWSKI Piotr996.2 C2Trophy Youngtimer00:02:22.428 / 14 00:02:17.739 / 13 00:02:19.074 / 13 00:02:19.096 / 11 00:02:18.879 / 8 00:48:16.347 / 17 00:02:16.858 / 16 00:02:17.828 / 15 00:02:18.993 / 12 00:42:05.392 / 13 00:02:20.598 / 13 00:02:16.449 / 11 00:02:16.980 / 11 00:02:16.157 / 10 00:02:15.194 / 9
1020SUWAŁA Piotr992 4SSpeed 45000:02:12.588 / 3 00:02:10.715 / 3 00:02:10.014 / 3 00:02:10.406 / 3 00:02:09.343 / 3 00:41:14.959 / 5 00:02:12.137 / 5 00:02:10.262 / 5 00:02:09.710 / 4 00:02:09.956 / 4 00:44:14.812 / 8 00:02:12.930 / 5 00:02:09.937 / 5 00:02:09.618 / 4
1188DZIKIEWICZ Grzegorz981 Boxter S Trophy Sport00:02:50.480 / 25 00:02:27.229 / 23 00:02:25.265 / 21 00:02:58.791 / 20 00:02:24.071 / 13 00:46:18.434 / 16 00:02:40.205 / 15 00:02:22.567 / 14 00:02:23.462 / 13 00:21:26.866 / 11 00:02:22.321 / 7 00:02:20.697 / 3 00:02:22.145 / 3
127CELNER Marek997.1 TurboSpeed 35000:02:20.003 / 9 00:02:16.465 / 10 00:02:14.964 / 9 00:02:15.240 / 8 00:45:59.065 / 19 00:02:15.521 / 14 00:49:04.368 / 18 00:02:15.026 / 16 00:02:14.278 / 14 00:02:11.944 / 14 00:02:14.271 / 14 00:02:13.612 / 12
1389SZUKIEWICZ Radosław991.1 Carrera SSpeed 35000:02:26.999 / 18 00:02:23.734 / 19 00:02:24.049 / 17 00:02:26.033 / 17 00:02:26.574 / 12 00:28:01.489 / 2 00:02:25.940 / 2 00:02:24.498 / 2 00:02:23.915 / 2 00:02:21.849 / 1 00:02:25.076 / 1
1411WALCZAK Waldemar991.1 Carrera 4SSpeed 35000:02:20.740 / 11 00:02:19.106 / 12 00:02:19.942 / 14 00:02:21.909 / 13 00:02:18.516 / 9 00:42:42.240 / 7 00:02:29.812 / 7 00:02:21.198 / 8 00:02:20.753 / 8 00:02:16.657 / 8 00:02:17.556 / 5
15109WĘGRZYNEK Dominika 981 BOXSTER GTSTrophy Sport GT00:02:33.654 / 20 00:02:21.974 / 20 00:02:20.212 / 18 00:02:18.855 / 16 00:35:56.632 / 16 00:02:40.874 / 3 00:03:13.100 / 3 00:02:20.273 / 3
1610DOPIERA Marek996.1Trophy Youngtimer00:02:49.641 / 24 00:03:50.576 / 24 00:02:31.428 / 23 00:42:18.709 / 23 00:02:31.330 / 17 00:02:30.808 / 10 00:02:31.756 / 10 00:02:30.782 / 12
1745KOBYLINSKI Szymon997 GTSSpeed 30000:02:29.049 / 19 00:04:47.184 / 25 00:47:06.238 / 25 00:05:11.882 / 25 00:02:21.697 / 22 00:02:22.145 / 18 00:41:00.657 / 17 00:04:45.019 / 17
1897CHMIELECKI Tomasz996 turboTrophy Sport GT00:02:14.367 / 6 00:02:12.243 / 6 00:02:11.214 / 5 00:47:55.976 / 24 00:02:14.758 / 21 00:02:12.640 / 15 00:02:11.296 / 14
1922CHRZANOWSKI Paweł718 Cayman mod.Speed 40000:02:16.790 / 7 00:02:16.257 / 7 00:02:14.214 / 7 00:02:17.318 / 7 00:02:15.706 / 6
2028JASIEWICZ Piotr991.2 4SSpeed 40000:02:24.061 / 17 00:02:23.997 / 17 00:02:20.294 / 15 00:02:17.487 / 14 00:02:27.231 / 11
2116GRABIEC ArturCayenne TurboPanamericana00:02:18.729 / 8 00:02:17.662 / 9 00:09:02.845 / 24 00:02:20.451 / 22 00:02:19.394 / 14
2259BORKOWICZ Michał718 CaymanSpeed 30000:02:22.704 / 15 00:02:22.844 / 16 00:02:24.654 / 16 00:02:23.830 / 15 00:45:44.344 / 20
2317CHOMA Dominik987 Boxter STrophy Youngtimer00:02:21.473 / 12 00:02:19.500 / 14 00:02:17.984 / 12 00:02:18.020 / 9
2431BUDZIŃSKI Aleksander991.1 4SSpeed 35000:02:34.763 / 21 00:02:27.709 / 21 00:02:25.822 / 19 00:02:23.240 / 18
25100BUDZIŃSKI Tomasz991.2 Turbo SSpeed 50000:02:44.963 / 23 00:02:24.486 / 22 00:02:28.993 / 20 00:02:24.419 / 19
Nie wystartowało 21 uczestników
DNS*44ADAMOWICZ Wojciech718 Cayman S mod.Speed 400
DNS*32AUGUSTYNIAK Michał996 turboTrophy Sport GT
DNS*37BLADY Witold997.2 Carrera STrophy Sport GT
DNS*106BŁASZCZYK Michał996 MillenniumTrophy Youngtimer
DNS*26BRODZIK Paweł718 Cayman GT4Speed 450
DNS*21BRODZIK Adrian718 Cayman GT4Speed 450
DNS*8ĆWIKIEL Tomasz997.1 TurboSpeed 350
DNS*42FILIPOWICZ Marcin993 CarreraCUP 300
DNS*25GNAT Tomasz981 Cayman S Trophy Sport
DNS*29JAKIMIUK Artur991.2 GT 3 RSSpeed 550
DNS*101KEKUS OrfeuszMacan SPanamericana
DNS*104KRYSZKOWSKI Mirosław996.2Trophy Youngtimer
DNS*107MENDERSKI Marcin991.2 GT 3 RSSpeed 550
DNS*2MROCZKO Tomasz718 SpyderSpeed 450
DNS*24PILUCHOWSKI Tomasz991.1 SSpeed 350
DNS*56POŚPIECH Adam986 BoxterTrophy Classic
DNS*13PRZYBYLA Krzysztof991.2 GT 3 RSSpeed 550
DNS*23SĄCIŃSKI Tomasz996.2 GT3Trophy Sport GT
DNS*5SZPOCZEK Damian 981 BOXSTER GTSTrophy Sport GT
DNS*46ŚWIDERSKI Sebastian991.2 GT3Speed 500
DNS*18WĘGRZYNEK Rajmund718 Cayman GT4Speed 450

*DNS - nie wystartował