Warszawa, Wesoła 2021-05-15

SIXT PUCHAR MAZOWSZA MTB XCO 2021 edycja 2

Wyniki kategorii U-23 Mężczyzn

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Okr. 5Okr. 6Czas sum.VśrRóżnicaPunkty
1240GARCZYK PawełOborniki ŚląskieWarszawski Klub Kolarski00:14:17 / 1 00:13:21 / 2 00:13:10 / 3 00:13:04 / 2 00:13:19 / 2 00:13:09 / 1 01:20:221700:00:0025
2513HELIZANOWICZ ŁukaszSiedliskaCST ACCENT MTB TEAM00:14:24 / 3 00:13:14 / 3 00:13:08 / 1 00:13:02 / 1 00:13:21 / 1 00:13:16 / 2 01:20:291700:00:0722
3198BIEDROŃCZYK MaciejSkomielna BiałaKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA00:14:17 / 2 00:13:20 / 1 00:13:10 / 2 00:13:05 / 3 00:13:19 / 3 00:13:42 / 3 01:20:5516,900:00:3320
4272ARMATYS GrzegorzTranówMtb Racing Team Tarnów00:14:39 / 4 00:13:17 / 5 00:13:24 / 4 00:13:27 / 5 00:13:55 / 4 00:14:15 / 4 01:23:0016,500:02:3818
5468KARPIERZ WojciechBielawaUKS DREAM BIKE BIELAWA00:14:39 / 5 00:13:16 / 4 00:13:26 / 5 00:13:26 / 4 00:14:17 / 5 00:14:12 / 5 01:23:1816,400:02:5516
6341PANGLISZ KonradBiałystok UKS Wygoda Białystok00:15:21 / 11 00:13:36 / 9 00:13:18 / 7 00:13:35 / 7 00:13:50 / 7 00:13:42 / 6 01:23:2316,400:03:0115
7556NIEBIELSKI BartoszRADZYMINKAMYK RADZYMIN MTB TEAM00:15:00 / 7 00:13:25 / 6 00:13:43 / 6 00:13:40 / 6 00:13:50 / 6 00:14:19 / 7 01:23:5916,300:03:3714
8199GOLEŃ MarcinZręcinKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA00:14:46 / 6 00:14:22 / 10 00:14:04 / 8 00:14:09 / 8 00:14:06 / 8 00:13:51 / 8 01:25:201600:04:5813
9526PANEK ŁukaszGoleszów KS AGH Cycling Team 00:15:01 / 8 00:13:55 / 8 00:14:21 / 9 00:14:34 / 9 00:14:20 / 9 00:14:29 / 9 01:26:4215,800:06:2012
10505WIŚNIEWSKI WiktorBielawaUKS DREAM BIKE BIELAWA00:15:03 / 9 00:13:52 / 7 00:14:35 / 10 00:14:28 / 10 00:14:52 / 10 00:15:24 / 10 01:28:1615,500:07:5311
11543MATKOWSKI JakubWarszawaWarszawski Klub Kolarski00:15:40 / 12 00:13:51 / 12 00:14:05 / 11 00:14:26 / 11 00:14:52 / 11 00:16:25 / 11 01:29:2215,300:09:0010
12388POTRYKUS FilipChłapowoKS KLIF CHŁAPOWO00:15:54 / 13 00:14:37 / 13 00:14:17 / 13 00:14:21 / 12 00:15:00 / 12 00:15:45 / 12 01:29:5715,200:09:349
13553MIAZEK JanMilanówekWarszawski Klub Kolarski 00:15:21 / 10 00:14:10 / 11 00:14:43 / 12 00:15:09 / 13 00:15:29 / 13 00:15:31 / 13 01:30:2615,100:10:038
14528SERAFINOWSKI BartłomiejSkoczówKS AGH Cycling Team 00:16:03 / 14 00:14:53 / 14 00:15:06 / 14 00:15:22 / 14 00:15:44 / 14 01:17:0914,8-1 okr.0
15525SROKA ArturRzeszówKS AGH Cycling Team 00:16:30 / 15 00:14:59 / 15 00:15:08 / 15 00:15:41 / 15 00:15:49 / 15 01:18:0914,6-1 okr.0
16149MARZEJON MikołajChłapowoKS KLIF CHŁAPOWO00:16:30 / 16 00:15:38 / 16 00:15:41 / 16 00:15:51 / 16 00:17:03 / 16 01:20:4514,1-1 okr.0
17274GAWRON SebastianLublinSofarSolar LKKG00:17:20 / 17 00:15:47 / 17 00:16:00 / 17 00:16:40 / 17 00:16:46 / 17 01:22:3313,8-1 okr.0
18503POWAŁKA MateuszSiedlceTRIATHLON SIEDLCE CLUB00:17:25 / 18 00:15:53 / 18 00:16:00 / 18 00:16:43 / 18 00:17:20 / 18 01:23:2313,7-1 okr.0
19558DĘBOWSKI MichałWarszawaWarszawski Klub Kolarski00:18:34 / 19 00:16:31 / 19 00:16:46 / 19 00:16:56 / 19 00:16:49 / 19 01:25:3713,3-1 okr.0
20562CICHOŃ MichałDębicabrak01:32:16 / 20 01:32:162,5-5 okr.0
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*549KRYSIEWICZ PiotrBiałystok UKS Wygoda BiałystokDNF*DNF*DNF*
Nie wystartował 1 uczestnik
DNS*500PETRYKA MaciejWarszawaWarszawski Klub KolarskiDNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował