Warszawa, Wesoła 2021-05-15

SIXT PUCHAR MAZOWSZA MTB XCO 2021 edycja 2

Elita Mężczyzn (Orlicy)

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Okr. 5Okr. 6Czas sum.VśrRóżnicaPunkty
118TOPÓR MichałTarnówNS Bikes FactoryElita Mężczyzn – 100:13:57 / 2 00:12:34 / 2 00:12:11 / 1 00:12:37 / 1 00:12:35 / 1 00:12:58 / 1 01:16:5317,800:00:0025
2112JEZIORSKI MaciejWarszawajezior.bike Elita Mężczyzn – 200:13:56 / 1 00:12:34 / 1 00:12:19 / 2 00:12:34 / 2 00:12:39 / 2 00:12:52 / 2 01:16:5617,800:00:0322
3240GARCZYK PawełOborniki ŚląskieWarszawski Klub KolarskiU-23 Mężczyzn – 100:14:17 / 3 00:13:21 / 4 00:13:10 / 5 00:13:04 / 4 00:13:19 / 4 00:13:09 / 3 01:20:221700:03:2820
4513HELIZANOWICZ ŁukaszSiedliskaCST ACCENT MTB TEAMU-23 Mężczyzn – 200:14:24 / 6 00:13:14 / 5 00:13:08 / 3 00:13:02 / 3 00:13:21 / 3 00:13:16 / 4 01:20:291700:03:3518
5198BIEDROŃCZYK MaciejSkomielna BiałaKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁAU-23 Mężczyzn – 300:14:17 / 4 00:13:20 / 3 00:13:10 / 4 00:13:05 / 5 00:13:19 / 5 00:13:42 / 5 01:20:5516,900:04:0216
6317KAMIŃSKI MichałWarszawaCanyon eSportsElita Mężczyzn – 300:14:59 / 10 00:13:09 / 9 00:13:17 / 9 00:13:32 / 9 00:13:46 / 8 00:13:32 / 6 01:22:1716,600:05:2415
7511BIEL SzymonŻywiecUKS Krupiński Suszec Konwa BikeElita Mężczyzn – 400:14:24 / 5 00:13:22 / 6 00:13:34 / 7 00:13:27 / 8 00:13:55 / 6 00:14:07 / 7 01:22:5116,500:05:5814
8272ARMATYS GrzegorzTranówMtb Racing Team TarnówU-23 Mężczyzn – 400:14:39 / 7 00:13:17 / 8 00:13:24 / 6 00:13:27 / 7 00:13:55 / 7 00:14:15 / 8 01:23:0016,500:06:0713
9468KARPIERZ WojciechBielawaUKS DREAM BIKE BIELAWAU-23 Mężczyzn – 500:14:39 / 8 00:13:16 / 7 00:13:26 / 8 00:13:26 / 6 00:14:17 / 9 00:14:12 / 9 01:23:1816,400:06:2412
10341PANGLISZ KonradBiałystok UKS Wygoda BiałystokU-23 Mężczyzn – 600:15:21 / 16 00:13:36 / 14 00:13:18 / 11 00:13:35 / 11 00:13:50 / 11 00:13:42 / 10 01:23:2316,400:06:2911
11556NIEBIELSKI BartoszRADZYMINKAMYK RADZYMIN MTB TEAMU-23 Mężczyzn – 700:15:00 / 12 00:13:25 / 10 00:13:43 / 10 00:13:40 / 10 00:13:50 / 10 00:14:19 / 11 01:23:5916,300:07:0510
12402CHMIELEWSKI MaciejJózefów Warszawski Klub KolarskiElita Mężczyzn – 500:14:59 / 11 00:13:35 / 11 00:13:42 / 12 00:14:07 / 12 00:14:28 / 12 00:14:15 / 12 01:25:0916,100:08:159
13199GOLEŃ MarcinZręcinKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁAU-23 Mężczyzn – 800:14:46 / 9 00:14:22 / 15 00:14:04 / 13 00:14:09 / 13 00:14:06 / 13 00:13:51 / 13 01:25:201600:08:268
14526PANEK ŁukaszGoleszów KS AGH Cycling Team U-23 Mężczyzn – 900:15:01 / 13 00:13:55 / 13 00:14:21 / 14 00:14:34 / 14 00:14:20 / 14 00:14:29 / 14 01:26:4215,800:09:487
15505WIŚNIEWSKI WiktorBielawaUKS DREAM BIKE BIELAWAU-23 Mężczyzn – 1000:15:03 / 14 00:13:52 / 12 00:14:35 / 15 00:14:28 / 15 00:14:52 / 15 00:15:24 / 15 01:28:1615,500:11:226
16543MATKOWSKI JakubWarszawaWarszawski Klub KolarskiU-23 Mężczyzn – 1100:15:40 / 17 00:13:51 / 17 00:14:05 / 16 00:14:26 / 16 00:14:52 / 16 00:16:25 / 16 01:29:2215,300:12:295
17388POTRYKUS FilipChłapowoKS KLIF CHŁAPOWOU-23 Mężczyzn – 1200:15:54 / 18 00:14:37 / 19 00:14:17 / 18 00:14:21 / 17 00:15:00 / 17 00:15:45 / 17 01:29:5715,200:13:034
18553MIAZEK JanMilanówekWarszawski Klub Kolarski U-23 Mężczyzn – 1300:15:21 / 15 00:14:10 / 16 00:14:43 / 17 00:15:09 / 18 00:15:29 / 18 00:15:31 / 18 01:30:2615,100:13:323
19432KIELAK HubertTłuszczbrakElita Mężczyzn – 600:16:04 / 22 00:14:21 / 18 00:14:47 / 19 00:15:14 / 19 00:15:17 / 19 00:15:21 / 19 01:31:051500:14:122
20544MICHALSKI MichałLublinSofarSolar LKKGElita Mężczyzn – 700:15:58 / 19 00:15:03 / 21 00:15:18 / 22 00:15:09 / 21 00:14:52 / 20 01:16:2214,9-1 okr.0
21545GRZESIK BartoszPiasecznoSklep bicykl.pl - PerfectSourceElita Mężczyzn – 800:16:01 / 20 00:15:04 / 22 00:15:50 / 24 00:15:23 / 23 00:14:43 / 21 01:17:0414,8-1 okr.0
22528SERAFINOWSKI BartłomiejSkoczówKS AGH Cycling Team U-23 Mężczyzn – 1400:16:03 / 21 00:14:53 / 20 00:15:06 / 20 00:15:22 / 20 00:15:44 / 22 01:17:0914,8-1 okr.0
23525SROKA ArturRzeszówKS AGH Cycling Team U-23 Mężczyzn – 1500:16:30 / 25 00:14:59 / 24 00:15:08 / 23 00:15:41 / 22 00:15:49 / 23 01:18:0914,6-1 okr.0
2448ZIELIŃSKI PawełWARSZAWAPolski Klub MTBElita Mężczyzn – 900:16:48 / 27 00:15:13 / 26 00:15:31 / 26 00:15:30 / 24 00:15:42 / 24 01:18:4714,5-1 okr.0
25115MAJKOWSKI KrzysztofDobrzyń3S Bike Team CiechanówElita Mężczyzn – 1000:16:55 / 28 00:15:28 / 29 00:15:36 / 28 00:15:33 / 26 00:15:50 / 25 01:19:2414,4-1 okr.0
26173BERNAT MaciejWarszawaPolski Klub MTBElita Mężczyzn – 1100:17:02 / 29 00:15:17 / 28 00:15:43 / 29 00:15:36 / 27 00:15:56 / 26 01:19:3514,3-1 okr.0
27149MARZEJON MikołajChłapowoKS KLIF CHŁAPOWOU-23 Mężczyzn – 1600:16:30 / 26 00:15:38 / 27 00:15:41 / 27 00:15:51 / 28 00:17:03 / 27 01:20:4514,1-1 okr.0
28338KOWALSKI AdamWarszawaBeat BikeElita Mężczyzn – 1200:16:14 / 24 00:14:57 / 23 00:15:02 / 21 00:16:52 / 25 00:18:36 / 28 01:21:4313,9-1 okr.0
29274GAWRON SebastianLublinSofarSolar LKKGU-23 Mężczyzn – 1700:17:20 / 31 00:15:47 / 31 00:16:00 / 31 00:16:40 / 30 00:16:46 / 29 01:22:3313,8-1 okr.0
30318SKÓRKA KornelZAMOŚĆbrakElita Mężczyzn – 1300:17:24 / 32 00:16:04 / 34 00:16:38 / 34 00:16:26 / 32 00:16:38 / 30 01:23:1213,7-1 okr.0
31503POWAŁKA MateuszSiedlceTRIATHLON SIEDLCE CLUBU-23 Mężczyzn – 1800:17:25 / 33 00:15:53 / 33 00:16:00 / 32 00:16:43 / 31 00:17:20 / 31 01:23:2313,7-1 okr.0
321JANAS MarekWarszawa@testvo2maxElita Mężczyzn – 1400:17:27 / 34 00:15:45 / 32 00:16:34 / 33 00:17:23 / 33 00:17:28 / 32 01:24:3913,5-1 okr.0
33558DĘBOWSKI MichałWarszawaWarszawski Klub KolarskiU-23 Mężczyzn – 1900:18:34 / 36 00:16:31 / 36 00:16:46 / 35 00:16:56 / 34 00:16:49 / 33 01:25:3713,3-1 okr.0
34561FARION PawełWarszawabrakElita Mężczyzn – 1500:17:14 / 30 00:15:32 / 30 00:15:49 / 30 00:20:44 / 35 00:16:29 / 34 01:25:5013,3-1 okr.0
35327KOZAK ArturWarszawaPolski Klub MTBElita Mężczyzn – 1600:18:11 / 35 00:16:46 / 35 00:17:08 / 36 00:17:34 / 36 00:16:47 / 35 01:26:2913,2-1 okr.0
36524FILIP AtłasSosnowiecBikeatelier TeamElita Mężczyzn – 1700:16:10 / 23 00:15:32 / 25 00:15:48 / 25 00:16:38 / 29 01:04:1014,2-2 okr.0
37550CHRUSTOWSKI PiotrWarszawabrakElita Mężczyzn – 1800:25:04 / 37 00:25:049,1-5 okr.0
38570SIEKLUCKI AdamWarszawaSIXT Business LeagueElita Mężczyzn – 1901:32:05 / 38 01:32:052,5-5 okr.0
39562CICHOŃ MichałDębicabrakU-23 Mężczyzn – 2001:32:16 / 39 01:32:162,5-5 okr.0
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*549KRYSIEWICZ PiotrBiałystok UKS Wygoda BiałystokU-23 Mężczyzn – DNF*DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 4 uczestników
DNS*605BAJENA AndrzejWARSZAWASIXT Business LeagueElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*573KOSIŃSKI SebastianWarszawaSIXT Business LeagueElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*500PETRYKA MaciejWarszawaWarszawski Klub KolarskiU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*571SIURNICKI KrzysztofWarszawaSIXT Business LeagueElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował