Tomaszów Mazowiecki 23.06.2021

Bieg Siódmaka VII Edycja Chwała Bohaterom

Wyniki do 34 lat

MiejsceNrStopieńNazwisko / ImięDrużynaCzas sum.VśrRóżnica
1102szeregowySTYPUŁKOWSKI Patryk2 szwadron00:27:4416,900:00:00
272SzeregowyKUNIKOWSKI Tomasz1bkpow00:29:2515,900:01:41
367SzeregowyOSTAPOWICZ Michał1bkpow00:31:2714,900:03:42
473St. Szer MUŚKIEWICZ Adam1bkpow00:32:4014,300:04:56
574SzeregowySTERNICKI Dawid1bkpow00:33:0314,200:05:19
6346SzeregowyZIELIŃSKI Dawid3 Szwadron 00:33:5413,800:06:10
732St. SzeregowyBANAŚ Hubert1 szwadron 00:34:3413,500:06:50
868SzeregowySULIGA Filip1bkpow00:34:5413,400:07:10
9199SzeregowySZPORAK Bartłomiej3 Szwadron 00:34:5713,400:07:13
1069SzeregowyWOJCIECHOWSKI Hubert1bkpow00:35:0013,400:07:16
1165SzeregowyBALCERZAK Przemysław1bkpow00:35:1013,300:07:26
1299SzeregowyLIPOWSKI Hubert2 szwadron00:35:3613,100:07:51
13290Szeregowy CHRABĄSZCZ KarolKompania Wsparcie 00:35:591300:08:15
14254SzerLISZKA KrzysztofKompania Dowodzenia00:36:0912,900:08:24
15286szeregowyPAPIEŻ JakubKompania Wsparcie 00:36:4312,700:08:58
16141SzeregowyWOJEWÓDZKI Damian3 Szwadron 00:37:0512,600:09:21
17144St. szerBERNACKI Szymon3 Szwadron 00:37:1512,600:09:30
18291Kapral WASILEWSKI KrzysztofKompania Wsparcie 00:37:1612,600:09:32
1966Szeregowy ŻEGOTA Maciej1bkpow00:37:1612,600:09:32
20151SzerKRÓL Adam3 Szwadron 00:37:2912,500:09:44
21341szeregowyPINTERA Łukasz2 szwadron00:37:3112,500:09:47
22300Szer. SIKORA DariuszKompania Wsparcie 00:37:5012,400:10:06
23297Szeregowy FIGARSKI DariuszKompania Wsparcie 00:38:0212,300:10:18
24331por.KORCZ SzymonZZS-D00:38:3412,100:10:50
25203St. Szer.HELIOS Bartosz7 Dywizjon Lotniczy Nowy Glinnik00:38:3512,100:10:51
26258SzeregowyKOŁEK TomaszKompania Dowodzenia00:38:581200:11:14
27202starszy szeregowyGRZYB Dorian7 Dywizjon Lotniczy Nowy Glinnik00:39:011200:11:16
28296PodporucznikFRANKIEWICZ PiotrKompania Wsparcie 00:39:021200:11:18
2935St. SzerWĘGLIŃSKI Paweł1 szwadron 00:39:061200:11:22
3075szeregowyOMER Wiktor1bkpow00:39:2111,900:11:37
31153Szeregowy KUBIK Przemyslaw3 Szwadron 00:39:2811,900:11:44
32223Starszy szeregowyCYRZAN DominikBateria płot. 00:39:5311,700:12:09
33154Szeregowy ŚWIĄTEK Marcin3 Szwadron 00:40:0011,700:12:16
34225SzeregowyKUWERSKI PiotrBateria płot. 00:40:0011,700:12:16
35112St. Szer ŁAGODZIŃSKI Krzysztof2 szwadron00:40:1111,600:12:26
36136Szeregowy TUMIŃSKI Krzysztof3 Szwadron 00:40:2511,600:12:41
37327KapitanKOTAS MateuszS-300:40:3411,500:12:50
38159SzeregowyPŁATEK Grzegorz3 Szwadron 00:40:3511,500:12:51
39166St.szerJAKUBCZAK Maciej3 Szwadron 00:40:4711,500:13:02
40140SzeregowyPAUL Sebastian3 Szwadron 00:40:4911,500:13:05
4189SzeregowyDOMAŃSKI Tomasz2 szwadron00:41:0611,400:13:22
42190SzeregowyMAZUREK Michał3 Szwadron 00:41:1011,400:13:26
43105Szer CIACH Bartłomiej2 szwadron00:41:2111,300:13:36
44170SzeregowyADOLIŃSKI Krzysztof3 Szwadron 00:41:2311,300:13:39
45284szerSTASIOŁEK KarolKompania Wsparcie 00:41:2611,300:13:42
46139SzeregowyKRASUSKI Marcin3 Szwadron 00:41:2611,300:13:42
47124SzeregowyPAWLAK Mateusz2 szwadron00:41:2911,300:13:45
48161Szeregowy KARLIŃSKI Dawid3 Szwadron 00:41:3311,300:13:48
49 / 1326ppor.TURKAWKA Anna1 szwadron 00:41:4111,200:13:56
5036St.szerSKIBA Piotr1 szwadron 00:41:5311,200:14:09
51 / 230SzeregowySZELEST Izabela1 szwadron 00:41:5811,200:14:14
52104St.szerMIŚKIEWICZ Piotr2 szwadron00:42:1011,100:14:26
5344Szer.ABRATKIEWICZ Paweł1 szwadron 00:42:1011,100:14:26
54250SzerROLL DamianKompania Dowodzenia00:42:1011,100:14:26
55259SzerMAKSYM BuksiakKompania Dowodzenia00:42:1111,100:14:27
5694SzeregowyPIETRZAK Marcel2 szwadron00:42:1711,100:14:33
5751SzeregowyKRUPA Artur1 szwadron 00:42:261100:14:42
5822Szeregowy DĘBIEC Krzysztof1 szwadron 00:42:271100:14:42
59349Szeregowy MICHALCZYK Adrian3 Szwadron 00:42:271100:14:43
60195SzerKUBRYN Mateusz3 Szwadron 00:42:281100:14:44
6126SzerGOŹDZIK Bartłomiej1 szwadron 00:42:291100:14:45
62183st.szerWÒJCIAK Kamil3 Szwadron 00:42:311100:14:46
63302Szeregowy SKORUPA MateuszKompania Wsparcie 00:42:351100:14:50
641por.KAZUSEK Norbert1 szwadron 00:42:411100:14:57
65248Starszy szeregowyRÓŻAŃSKI MaciejII Kompania dowodzenia 25bdow00:42:4510,900:15:00
66301SzeregowyGALA RafałKompania Wsparcie 00:42:4610,900:15:02
67256Szer JASIŃSKI MarcinKompania Dowodzenia00:42:4710,900:15:02
68 / 378st. szer.ŚWIĄTCZAK Kinga1bkpow00:42:4810,900:15:04
69 / 4127SzerSOCHA Sylwia2 szwadron00:42:5110,900:15:07
7050SzeregowyZABŁOCKI Jakub1 szwadron 00:43:0510,900:15:20
71226st. kpr.SOBCZYK PawełBateria płot. 00:43:0510,900:15:21
72214SzeregowyŹRUBEK KamilBateria płot. 00:43:0710,900:15:22
73101SzeregowyKSZCZOT Szymon2 szwadron00:43:1310,800:15:29
74317szerGROCHOWIECKI KamilPl.chemiczny 25 bdow00:43:2110,800:15:37
75205Szeregowy KOTYLA Damian7 Dywizjon Lotniczy Nowy Glinnik00:43:2210,800:15:38
7634St.szerBĄDOS Grzegorz1 szwadron 00:43:2210,800:15:38
77180SzeregowyMATUSZCZAK Adam3 Szwadron 00:43:2310,800:15:39
78292Starszy szeregowyNIEWIADOMSKI MichałKompania Wsparcie 00:43:2410,800:15:39
79335SzeregowyBOCHENEK Adam2 szwadron00:43:2610,800:15:42
8096Szeregowy LISTKIEWICZ Mateusz2 szwadron00:43:2610,800:15:42
81197Szeregowy GAIK Sebastian3 Szwadron 00:43:3610,700:15:52
82 / 5249SzeregowyKOWALSKA AgnieszkaKomandosi 00:43:4010,700:15:56
83221SzeregowyDELA DawidBateria płot. 00:43:4310,700:15:59
84309SzeregowyRYNKIEWICZ ŁukaszKompania Wsparcie 00:43:5210,700:16:08
85219SzeregowySZMITKA JanBateria płot. 00:43:5610,700:16:11
86 / 6131PodporucznikŚLEZIAK Karolina25bkpow00:44:0510,600:16:21
87156sierż. pchor.KORWIN-KIJUĆ Jan3 Szwadron 00:44:0510,600:16:21
88155plut.pchorRESZKA Rafał3 Szwadron 00:44:0810,600:16:24
89217SzeregowyRUSEK RafałBateria płot. 00:44:1510,600:16:30
90220szeregowy ŚWITKOWSKI SzymonBateria płot. 00:44:1510,600:16:30
91188SzeregowyWALASIK Michał3 Szwadron 00:44:1710,600:16:32
92311kprBĄKIEWICZ MariuszKompania logistyczna-7bkpow00:44:3010,500:16:46
93342SzeregowySZYSZKA Kamil3 Szwadron 00:44:3510,500:16:51
94240KapralBERNACIAK PiotrBateria płot. 00:44:4310,500:16:59
95107Szeregowy POLENIK Jakub2 szwadron00:45:0110,400:17:17
9633St. Szer MATUSZCZYK Adrian1 szwadron 00:45:0210,400:17:17
97347St. Szer.KWIECIEN Adrian3 Szwadron 00:45:0410,400:17:20
98361Szeregowy KONTKIEWICZ MateuszKompania Dowodzenia00:45:0710,400:17:23
99268SzeregowyNOWAKOWSKI KamilKompania Dowodzenia00:45:0910,400:17:25
10049SZEREGOWYSINKIEWICZ Mikołaj1 szwadron 00:45:1610,300:17:32
101269Starszy szeregowy ZYGMUNT PiotrKompania Dowodzenia00:45:1610,300:17:32
102224SzeregowyRULIŃSKI PiotrekBateria płot. 00:45:1610,300:17:32
103318St.szer.BOGUSZ WojciechPl.chemiczny 25 bdow00:45:1910,300:17:35
104278SzerŚWIĄTEK PatrykKompania Wsparcie 00:45:2110,300:17:37
105137szeregowySPAŁA Konrad3 Szwadron 00:45:3110,300:17:46
106304Szeregowy KOŁODZIEJ MateuszKompania Wsparcie 00:45:3110,300:17:47
10759St.szerKOPACZ Rafał1 szwadron 00:45:5110,200:18:07
108160SzeregowyMATUSIAK Emil3 Szwadron 00:45:5110,200:18:07
109287SzeregowyPOCHEĆ KamilKompania Wsparcie 00:45:5310,200:18:09
110235szeregowySŁOMKA BartoszBateria płot. 00:45:5510,200:18:10
11124SzeregowySITARZ Marcin1 szwadron 00:45:5910,200:18:15
11293Szeregowy PIETRZAK Emil2 szwadron00:46:0310,200:18:19
11310SzeregowyMRÒWCZYŃSKI Przemysław1 szwadron 00:46:1910,100:18:35
11492SzeregowyKIJOWSKI Jakub2 szwadron00:46:2110,100:18:37
11518KapralSROKA Jakub1 szwadron 00:46:2910,100:18:44
116227szer.KOBALCZYK ŁukaszBateria płot. 00:46:401000:18:56
11791Szeregowy MATYJASZCZYK Damian2 szwadron00:46:441000:19:00
118169SzeregowyKOSIŃSKI Łukasz3 Szwadron 00:46:571000:19:12
119179sierżant podchorążyKRUPIŃSKI Jacek3 Szwadron 00:46:571000:19:13
120212szer.WŁODARCZYK Daniel7 Dywizjon Lotniczy Nowy Glinnik00:47:149,900:19:29
12139St. Szer JĘCHOREK Marcin1 szwadron 00:47:209,900:19:36
122148Szeregowy SADOWSKI Kacper3 Szwadron 00:47:209,900:19:36
123116SzerKRÓLIK Tomasz2 szwadron00:47:259,900:19:41
12497SzeregowyŁYSOŃ Jakub2 szwadron00:47:359,800:19:50
125352St.szerWIJATA JacekKompania Wsparcie 00:47:399,800:19:55
126343SzeregowySOBKOWIAK Bartosz3 Szwadron 00:47:529,800:20:08
12795Szer KAŚKIEWICZ Szymon2 szwadron00:47:599,800:20:14
128192SzeregowyKRASZEWSKI Krystian3 Szwadron 00:48:179,700:20:33
129114SzeregowyGMAJ Arkadiusz2 szwadron00:48:209,700:20:36
130134szeregowyBIELAS Mariusz25bkpow00:48:419,600:20:57
131307KprPIETRUSZKA MichałKompania Wsparcie 00:48:509,600:21:06
1329SzerKOPERA Wojciech1 szwadron 00:48:549,600:21:10
133276szeregowyKAMIŃSKI MaciejKompania Dowodzenia00:49:319,400:21:47
134277Starszy szeregowy NOWAK DariuszKompania Dowodzenia00:49:319,400:21:47
135270Starszy szeregowyWÓJCIAK GrzegorzKompania Dowodzenia00:49:319,400:21:47
136263szeregowyBALASIŃSKI KarolKompania Dowodzenia00:49:319,400:21:47
137351Szer.TWOREK RobertKompania Dowodzenia00:49:319,400:21:47
13848STARSZY SZEREGOWYOWCZAREK Miron1 szwadron 00:50:049,300:22:19
13938Szeregowy POLENIK Bartłomiej1 szwadron 00:50:049,300:22:19
140206PodporucznikRĘKAS Maciej7 Dywizjon Lotniczy Nowy Glinnik00:50:229,300:22:38
141208SzeregowyWIADERNY Dominik7 Dywizjon Lotniczy Nowy Glinnik00:50:249,300:22:40
14252SzeregowyDASZKIEWICZ Marcin1 szwadron 00:50:429,200:22:58
143308SzeregowyGULAS WojciechKompania Wsparcie 00:51:039,200:23:18
144158SzeregowyWOŹNIAK Bartosz3 Szwadron 00:51:089,100:23:24
14528szeregowyPIĄTKOWSKI Bartosz1 szwadron 00:51:189,100:23:34
146 / 7172Szeregowy BRYK Katarzyna3 Szwadron 00:51:269,100:23:41
147162SzeregowyZIELIŃSKI Jarosław3 Szwadron 00:51:379,100:23:53
14814SzeregowyPŁONKA Hubert1 szwadron 00:51:409,100:23:56
149147SzeregowySTASZEWSKI Jakub3 Szwadron 00:51:46900:24:02
15054SzeregowySKOWRON Damian1 szwadron 00:51:51900:24:06
151194St.szer.BYSTROSZ Karol3 Szwadron 00:51:55900:24:10
15262St szer SWARBUŁA Arkadiusz1 szwadron 00:52:02900:24:18
153216SzeregowyTYLAK PatrykBateria płot. 00:52:428,900:24:58
154305KprWOJEWÓDKA MateuszKompania Wsparcie 00:52:458,900:25:01
155145KprKAROLEWSKI Piotr3 Szwadron 00:52:468,900:25:02
15627SzeregowySIKORA Dawid1 szwadron 00:52:598,800:25:15
157184SzeregowyANTONIAK Krystian3 Szwadron 00:53:058,800:25:20
158189SzeregowyKRAWCZYK Jędrzej3 Szwadron 00:53:098,800:25:25
159163szer.SKURA Michał3 Szwadron 00:53:098,800:25:25
160201PorucznikRYCHLIK Tomasz7 Dywizjon Lotniczy Nowy Glinnik00:53:168,800:25:32
161110SzerLIPA Marcin2 szwadron00:53:178,800:25:33
16288Szer WĘDRAK Łukasz2 szwadron00:53:188,800:25:34
163 / 8265SzeregowyKULETA Paulina7 Dywizjon Lotniczy Nowy Glinnik00:53:248,800:25:40
164150SzeregowyREIM Dawid3 Szwadron 00:53:308,700:25:46
165143szeregowy DZWONKOWSKI Dominik3 Szwadron 00:53:358,700:25:51
166245SzeregowyBUCHNER MateuszBateria płot. 00:54:038,700:26:18
16729Szeregowy BRZEZIŃSKI Kamil1 szwadron 00:54:078,600:26:23
168186SzeregowyBŁĘDOWSKI Paweł3 Szwadron 00:54:168,600:26:32
169108SzerGRUSZCZYŃSKI Oawrl2 szwadron00:54:568,500:27:12
170242St.SzerSOBCZYK DariuszBateria płot. 00:54:588,500:27:14
171236st. szer BAUER PiotrBateria płot. 00:55:008,500:27:15
1728SzerKOTKOWSKI Jakub1 szwadron 00:55:068,500:27:22
17360SzeregowyJAROS Adam1 szwadron 00:55:338,400:27:49
174282SzeregowyKOSTKIEWICZ AleksanderKompania Wsparcie 00:55:498,400:28:05
17521Szeregowy GĄSIOREK Jakub1 szwadron 00:57:248,200:29:39
17655SzeregowyPERKA Patryk1 szwadron 00:58:17800:30:32
17746Szeregowy CHORĄŻEWICZ Radosław1 szwadron 00:58:18800:30:34
17898St.szer WARMIŃSKI Rafał2 szwadron00:58:34800:30:50
17986St. Szer. KOWALSKI Kamil2 szwadron00:58:35800:30:50
180118SzeregowyJEDLIŃSKI Mateusz2 szwadron00:58:35800:30:50
181200SzerBARCZYK Piotr3 Szwadron 00:59:057,900:31:20
182 / 9233SzeregowyDAMIANA PlutaBateria płot. 00:59:177,900:31:33
183246SzeregowyWOŹNY KarolBateria płot. 00:59:227,900:31:37
184222SzeregowyBALCEREK RafałBateria płot. 00:59:227,900:31:37
185207Ppor.PRACZYK Dawid7 Dywizjon Lotniczy Nowy Glinnik01:04:087,300:36:24
18643SzeregowyWNUK Kacper1 szwadron 01:04:197,300:36:35
Nie wystartowało 38 uczestników
DNS*336Szeregowy BINCZYK Grzegorz2 szwadronDNS*DNS*DNS*
DNS*255SzeregowyBŁASZCZYK JarosławKompania DowodzeniaDNS*DNS*DNS*
DNS*272SzeregowyBOGUSZ JakubKompania DowodzeniaDNS*DNS*DNS*
DNS*339Szer.BRODA Kamil2 szwadronDNS*DNS*DNS*
DNS*119SzerBUDZYŃSKI Rafał2 szwadronDNS*DNS*DNS*
DNS*113Starszy szeregowyDOBRZYŃSKI Adrian2 szwadronDNS*DNS*DNS*
DNS*334SzeregowyDWORAK Szymon1 szwadron DNS*DNS*DNS*
DNS*275SzeregowyDZIKI DominikKompania DowodzeniaDNS*DNS*DNS*
DNS*111St.Szer.FRĄCZEK Jacek2 szwadronDNS*DNS*DNS*
DNS*7SzerGŁAZEK Mateusz1 szwadron DNS*DNS*DNS*
DNS*23SzeregowyGŁOGOWSKI Sebastian1 szwadron DNS*DNS*DNS*
DNS*289Szeregowy IGNAR MateuszKompania Wsparcie DNS*DNS*DNS*
DNS*243SzeregowyJARZĘBSKI DamianBateria płot. DNS*DNS*DNS*
DNS*17szeregowyJEŃĆ Jakub1 szwadron DNS*DNS*DNS*
DNS*125Szer.JUREK Adriana2 szwadronDNS*DNS*DNS*
DNS*83SzeregowyKOZAK Jakub2 szwadronDNS*DNS*DNS*
DNS*340SzeregowyKUPCZYK Piotr2 szwadronDNS*DNS*DNS*
DNS*115SzeregowyMIESZCZANKOWSKI Mateusz2 szwadronDNS*DNS*DNS*
DNS*239szeregowyNAPIÓRKOWSKA BeataBateria płot. DNS*DNS*DNS*
DNS*47SzerPARADOWSKI Jakub1 szwadron DNS*DNS*DNS*
DNS*142plut.pchor.PARANIAK Grzegorz3 Szwadron DNS*DNS*DNS*
DNS*333szeregowyPAWLIKOWSKI Dariusz1 szwadron DNS*DNS*DNS*
DNS*117SzeregowyRZEŚNIOWIECKI Michał2 szwadronDNS*DNS*DNS*
DNS*58st.szer. SZWED Marcin1 szwadron DNS*DNS*DNS*
DNS*63Szeregowy ŚMIECHOWICZ Angelika1 szwadron DNS*DNS*DNS*
DNS*279SzeregowyTOMKIEL TomaszKompania Wsparcie DNS*DNS*DNS*
DNS*53ST.SZER.TYBURCY Maciek1 szwadron DNS*DNS*DNS*
DNS*280Szeregowy WASILEWSKI MaciejKompania Wsparcie DNS*DNS*DNS*
DNS*109Starszy szeregowy WICIŃSKI Łukasz2 szwadronDNS*DNS*DNS*
DNS*261Szer.WIKTOREK KarolKompania DowodzeniaDNS*DNS*DNS*
DNS*209SzeregowyWLODARCZYK Daniel7 Dywizjon Lotniczy Nowy GlinnikDNS*DNS*DNS*
DNS*288SzeregowyWŁODARCZYK MichałKompania Wsparcie DNS*DNS*DNS*
DNS*264Szeregowy WOJEWÓDZKI AleksanderKompania DowodzeniaDNS*DNS*DNS*
DNS*338Podporucznik WYCZÓŁKOWSKI Jakub2 szwadronDNS*DNS*DNS*
DNS*299Szer. ZABOROWSKI MaciejKompania Wsparcie DNS*DNS*DNS*
DNS*37St. szer.ZAJĄC Cezary1 szwadron DNS*DNS*DNS*
DNS*310St. Szer. ZARZYCKI HubertKompania logistyczna-7bkpowDNS*DNS*DNS*
DNS*121porucznikZDULSKI Kamil2 szwadronDNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował